עבור לתוכן

כל הפעילויות

עמוד זה מתרענן אוטומטית

 1. היום
 2. המשחק Portal יצא בתאריך 10.10.2007 מבית Valve. המשחק Portal הוא מסוג משחקי Puzzle platformer. במשחק Portal השחקן משחק דמות הנקראת Chell. במשחק יש תקבל כלי מיוחד היורה פורטל כתום ופורטל כחול, אם אתה נכנס לפורטל הכתום אתה יוצא דרך הפורטל הכחול ולהפכו. בזכות הכלי הזה Valve יצרו מספר פאזלים המתבססים על היכולת הזו וכל אחד שונה מהאחר. הפזלים במשחק לא מתבססים רק על יכולת הפורטל, יש עוד המון אביזרים שתשתמשו בהם כדי להביס את היריב במשחק. במשחק הדמות Chell נמצאת בתוך מעבדה בשם Aperture Science ששם השחקן פותר את הפאזלים. הקריינית GLaDOS מדברת איתך במהלך המשחק, מדריכה אותך ומסבירה לך מה לעשות. במהלך המשחק אתה תשמע המון דברים מצחיקים מGLaDOS שזה מאוד מוסיף לחווית המשחק. במשחק יש גם כמה אתגרים שלא קשורים לסיפור הראשי, כך שגם אם אתה מסיים את הסיפור הראשי יש לך עוד מה לעשות. המשחק יצא ל PlayStation 3,XBox 360 וPC. המשחק "Portal" מאתגר וצורך חשיבה רבה. המשחק Portal כולל 11 פרקים בסיפור הראשי. בתחילת המשחק אתה לא מתחיל עם רובה פורטל (כלי היורה את פורטלים), אבל לאחר זמן אתה תשיג אותו. בהתחלה משיגים את האפשרות לעשות ירייה שכאשר היא פוגעת בקיר הופכת לפורטל כחול., ואז ירייה שפוגעת בקיר והופכת לפורטל הכתום. במהלך המשחק תעבור כמה test chambers (בהם אתה משיג את הרובה) שבהם תלמד את הטכניקות של המשחק. לאחר שתסיים את החלק הקודם, הסיפור מתחיל להשתנות. תוך כדי הסיפור הראשי תוכלו למצוא כמה סודות שמסבירים על הסיפור יותר לעומק. תוך כדי Portal תשמעו את ה soundtrack של המשחק שהוא פשוט נפלא. בסוף המשחק יתנגן השיר Still Alive שנותן חווית משחק נעימה וזורמת. הסיפור במשחק Portal מעניין מאוד וה GamePlay עצמו נפלא ואפילו שאפשר לסיים בזמן קצר משחק כזה הוא חוויה של פעם בחיים. תוכלו לקנות את המשחק באפליקציה Steam במחיר ₪36.95 והוא שווה כל אגורה.
 3. הסרט Bird Box הוא סרט אימה סטנדרטי ביותר מז'אנר סרטי האימה. יצא בתאריך 21.12.2018 מבית Netflix. הסרט מתרחש בין שני זמנים. העבר והווה. הסרט Bird Box מתחיל בסצנה מאוד קריטית. מאלרורי ושני הילדים יוצאים למסע שיט בנהר כדי להגיע למושבה ששם חיים הניצולים ששרדו. נשמע קל? תנסו בעיניים עצומות. בעבר מאלורי בהריון, ונוסעת לבית החולים לבדיקה שגרתית. בינתיים נשמע בחדשות שהמון אנשים ברחבי העולם מתאבדים ללא סיבה ובלי שום הסבר. לאחר כמה שניות המגפה מגיעה גם אליהן, ומאות אנשים מחוץ למכונית הורגים את עצמם. המגפה מביאה איתה אנשים מהעבר שלך שקוראים לך שלא תוכל להתנגד. רק שזה מביא אותך אל קצה המוות. הדרך היחידה להינצל, לא להסתכל. הפוטנציאל של העלילה והסרט כל כך מטורפים שמאוד חבל שיצא מזה סרט סטדנרטי ולא סדרה. הסרט מאוד מושך את העין אם זה מבחינת השחקנים המוכשרים מאוד ואם זה מבחינת האפקטים והעריכה המרשימה למדיי יש לומר. כמו כל סרט אימה צריך להיות סיפור רקע, התחלה, בעיה, ואז, הפחד. בסרט Bird Box יצא לצופים לראות איך בדיוק לא יוצרים סרט אימה אורגינל. ופה מגיעה האכזבה. הסרט Bird Box מראה לנו איך התמודדות קשה של ילדים ומבוגרים במצבי קיצון סך הכל נראית אותו דבר. פחד, חששה וחוסר וודאות. זה מה שמלווה את הדמויות לכל אורך הסרט. אבל חייבת להיות דמות אחת נוקשה, שלא משנה מה לא מראה פחד, כדי להגן. מאלורי לקחה את התפקיד הזה ובענק. הסרט Bird Box לא נותן לנו המון תשובות לשאלות הרבות שעולות במוחינו. התסריטאים עשו עבודה יותר ממעולה וגרמו לצופים לחוש את הפחד מבפנים, ולפחד שזה יקרה גם לנו. העלילה יכלה להיות יותר מפורטת ויותר מושכת אם היו נותנים יותר זמן מסך, למשל, בסדרה. אבל כנראה שהמטרה פה הייתה סרט, יחסית קצר, המראה לנו בזמן מועט מהו קשר חזק. במהלך הסרט תיתקלו בסצנה שבה מאלורי אמורה לשלוח למותם של אחד מהילדים. בנקודה זו אפשר להבחין איך היא מתמודדת עם זה, להרגיש את החששות שלה ואת הפחדים, את הזכרונות מהעבר ואת המטרה שלשמה אמורה לבחור. הסרט הוא אחד מסרטי האימה היותר מאכזבים בשנים האחרונות, אבל נחמד לצפות עם חברים.
 4. DarknessDog

  ?

  נדבבבב, אני מצאתי את שחר איכשהו והוא לא זוכר את יורגיים בכלל
 5. אתמול
 6. לאחר הרבה זמן שלא יצא משחק Far Cry חדש, החברה Ubisoft החליטה להוציא משחק חדש עם כישורים מגוונים, כמובן שבכל משחק מהסדרה Far Cry יש מפה חדשה עם מקומות חדשים. הפעם יש מגוון ענק של חיות הכוללות סוסים שאפשר לרכוב עליהם בניגוד למשחקים הקודמים בסדרה, במשחק Far Cry 6 אפשרי להתחבא בצוקים, בניינים. וגם הפעם אפשרי להשתמש בטלפון בשביל למצוא את האויבים וחולשותיהם, החברה הוסיפה במשפט קטן לגביי היכולת החדשה עם הטלפון, ואמרה "הפעם אפשרי להסתובב עם הנשק שלך מחשש פחד". במשחק אפשרי להשמיד תותחים ומסוקים בשביל לטוס מעל האי. כמו בחלקים הקודמים בסדרה עדיין יש את ציד החיות (משימות) וגם תיבות "Criptograma". כמו ב-Far Cry 5 שבסדרה, אפשרי לבחור את מין השחקן, זכר ונקבה בלבד. כבדומה לכל משחק בסדרה, תמיד יש אנשים שיעקבו אחריכם או שאתם תעקבו אחריהם. אבל במשחק החדש Far Cry 6 יש חבורת חיות שתעשה לכם דרך טובה ושקטה, כגון: Chorizo הוא כלב קטן עם גלגלים, שיסיח את דעתם של האויבים שלכם, וגם יש את Chicharon התרנגול ואת התנין ו־Guapo.במשחק החדש אפשר לרכוב על סוסים וגם אפשרי ולהאכיל חיות בר. גם אם רכיבה על סוסים לא כל כך מרגשת אתכם, אז יש אופציה לטוס במסוקים ולנהוג במגוון ענק של רכבים יבשתיים וימיים. אני חושב שהמשחק הזה מפתיע עם הכישורים והיכולות שלו.
 7. השבוע האחרון
 8. הייתם רוצים טורנירים עם פרסים שווים בליג?
 9. יש לי שאלה: אני לא מצליחה להיכנס לעולמות של אחרים והם לא יכולים להיכנס אלי. השלמתי המון משימות וזה עדיין לא נותן. תראו מה רשום לי בתמונה המצורפת. מה עושים?
 10. AxlRose1

  ביקורת לסרט ELI

  הסרט ELI" יצא בתאריך 18.10.2019 מבית "Netflix" ועדיין לאחר כמה שנים זוכה לאהדה רבה מצופי סרטי האימה ההדוקים. יש המון סרטי אימה מפחידים, מרתקים ומעוררי חששה, אבל הסרט "ELI" יגרום לך להזיות. הסרט מספר על ילד בשם "ELI" שסובל ממחלה נדירה שבעצם אומר שהוא אמור להישאר בתוך בועת פלסטיק כדי לא להיות חשוף לעולם החיצוני. בתחילת הסרט "ELI" מתאשפז במרפאה מבודדת לטיפול ניסיוני ששם הסיפור באמת מתחיל. המחלה של "ELI" זה רק סיפור הרקע המפתיע של חיו. ובעצם תוך כדי הטיפול הניסיוני "ELI" מתחיל להזות דברים, שבעצם זה המציאות. כתיבת הדמויות נותנת תחושה של סרט "עצל", ההתמקדות היא רק בדמות הראשית "ELI" שמצד אחד זה כמובן דבר טוב להתמקד בדמות ראשית, אבל גם לא נתנו המון רקע על דמויות נוספות שגם נותנות לנו הצופים, חלק בלתי נפרד מהעלילה. אפשר לומר שהשחקן המשחק את דמותו של "ELI" באמת שחקן מעולה, נותן לנו להרגיש אותו ולמען האמת כאילו להיות בדמותו לכמה רגעים. אבל האכזבה מגיעה מצד בחירת השחקנים הנוספים. רמת המשחק של אימו לא נותנת לנו את ההרגשה שהסרט והסיפור "אמיתי". הכל נראה מאוד מבויים ולא כמו שסרט אימה "אמיתי" צריך להיות. אבל מגיע גם טוויסט בעלילה שמוחק לנו את כל חווית הצפייה הלא הכי טובה, ומראה לנו שזה בין סרטי האימה הכי מפחידים, מזעזעים וגורמים להישאר במתח. ככל שהזמן של הסרט עובר מתגלים עוד ועוד דברים שלא עלה במוחינו הפרוע. היוצרים באמת עשו עבודה טובה אבל אפשר להגיד גם מנגד שהכותבים קצת שיבשו את הסרט עצמו. הסרט "ELI" הוא ללא ספק סרט אימה מעולה, אבל ללא כמה פיקשושים בכתיבה, עריכה ואפקטים היו יכולים להביא את הסרט למקום הרבה יותר גבוה בדירוג. התפנית בעלילה מגיעה דווקא בסוף הסרט, ברגע הכי לא צפוי. בדיוק מתי שלא חשבנו. התפנית הזו בעלילה מקפיצה את הסרט "ELI" כמה רמות מעל ואפילו הפכה אותו לסרט מדהים ובלתי שנכח. רואים שהשקיעו המון בסרט, אם זה בעלילה, בסאונד ובאפקטים המאוד טובים יש לציין וחדשניים. למרות כמות הרבה של סרטי האימה, הסרט "ELI" לוקח אותנו למקום שונה ונותן מקום חדש ואחר לסרטי האימה. נטפליקס עשו זאת שוב!
 11. המשחק "PUBG Battlegrounds" הוא אחד מהמשחקים הפופולאריים ביותר בעולם הגיימינג ונחשב למשחק הראשון בקטגוריה "Battle Royale". המשחק נמכר למיליוני אנשים תמורת תשלום, אך כעת הם החליטו להוריד אותו, והם מחלקים את המשחק בחינם. שחקני הפלטפורמות "PC", "Xbox" ו־"PlayStation" יכולים לשחק במשחק בחינם, ויוכלו לעשות זאת ללא הגבלת זמן. בנוסף להפיכת המשחק לחינם יצא גם עדכון חדש למשחק "PUBG" המוסיף מספר מאפיינים חדשים כמו, "Tactical Gear" זהו חלק חדש שלם במשחק של פריטים טקטיים אשר יאפשרו לשחקנים ליצור ולתכנן אסטרטגיות חדשות שישפרו את הביצועים שלהם. לדוגמה נוסף כאחד מהפריטים הטקטיים רחפן אשר יאפשר לשחקנים לסייר ולתצפת על רחבי המפה מבלי הסיכון של להילחם ולמות. כמו כן, נוסף מצב משחק חדש של הדרכה, מצב זה יעזור לשחקנים חדשים או שחקנים שלא שיחקו זמן רב לשפר ולהחזיר את כישורי הקרב שלהם לפני שיתחילו לשחק ולחזור לפעולה במשחק. בנוסף על כך הוספו מספר שדרוגים ב־"Training Mode", במטרה ששחקנים יוכלו לשפר את כישורי המשחק שלהם בקלות. התווסף גם מטווח ירי חדש ומטרות ירייה אשר ישפרו את כישורי השחקנים. לכל השדרוגים אשר ציינתי נוספו למשחק עוד מספר שדרוגים במפה, בלובי ובחנות. במשחק "PUBG" בחרו לתת חבילת מתנה בשם "SPECIAL COMMMORATIVE" כאות תודה לכל האנשים אשר רכשו את המשחק בתשלום לפני שהמשחק נהפך לחינם, החבילה כוללת "G-Coins", גישה למצב משחק של דירוג, לוחית שם "Battle-Hardened Legacy", ערכת סקינים ועוד מספר מאפיינים ומתנות ייחודיות. שחקני "PUBG" יוכלו לשדרג את המשחק ולקנות בכ־13$ את ההרחבה "BATTLEGROUNDS Plus". הסיבה העיקרית שהוציאו חבילה זאת היא כדי לשמור על הדירוג של השחקנים, ולמנוע מהשחקנים ליצור עוד משתמשים אשר בהם יהיו בראנקים הגבוהים ביותר. אין ספק שהפיכת המשחק לחינם תביא גל של שחקנים חדש, אשר יגרום למשחק "PUBG" לחזור לכותרות ולא להעלם בזמן הקרוב, יש לקוות שגם עכשיו לאחר שהמשחק חינם, "PUBG" ימשיכו ויוציאו עוד עדכונים ושדרוגים למשחק במטרה שלשחקנים יהיה רצון להמשיך לשחק.
 12. המשחק "OMORI" יצא לPC בתאריך 25/12/2020 והגרסה ל"nintendo switch" מתוכננת לצאת באביב 2022. הסיפור במשחק מתחיל כאשר אתה ("Omori") ב"White space". ובגלל שאתה וחבריך "Kel", "Hero" ו"Aubrey" לא מוצאים את חבריכם "Basil" אתם מטיילים בעולם בניסיון למצוא אותו. אחרי קצת זמן אתה מוצא את עצמך בעולם אחר שבו "Kel", "Hero" ו"Aubrey" עדיין קיימים אבל הם לא אותם אנשים, בעולם שאתה בו, אתה ואמך עוברים דירה בעוד 3 ימים, "Kel" דופק לך בדלת ויש לך את האפשרות או לפתוח לו את הדלת ולבלות איתו או לא לפתוח את הדלת ולהישאר בבית שלך ובכך אתה משנה את מה שיקרה לך בהמשך המשחק. אחרי שאתה הולך לישון אתה חוזר ל"White space" ואחרי שאתה ממשיך את המשחק אתה חוזר לעולם אחר והתהליך הזה חוזר על עצמו כמה פעמים. למשחק יש כמה סופים שונים שמשתנים מהחלטות שלך במשחק, חלקם טובים חלקם פחות. "Omori" הוא משחק RPG שבחלקים הוא יכול להיות ממש שמח ומצחיק ובחלקים אחרים הוא יכול להיות מפחיד ודיכאוני, אז למי שלא אוהב משחקים עצובים או משחקים מפחידים אולי לא כדי לשחק במשחק הזה. תוך כדי קרבות במשחק הדמויות והאויבים יכולים להרגיש רגשות שישנו את התכונות של אותה דמות או אויב, במשחק תפגשו עשרות דמויות מצחיקות ומעניינות שיעשו את ההרפתקה שלכם מצחיקה וכיפית. למשחק יש רגעים כל כך יפים מה שעוזר לרגעים המפחידים להפחיד אפילו יותר. סוג הקרב במשחק הוא turn-based זאת אומרת שמישהו יתקוף ואז מישהו אחר יתקוף אז שזה מגיע למישהו האחרון ואז זה חוזר על עצמו, במשחק גם תוכלו לעשות התקפה בשילוב עם עוד חבר מהקבוצה שלך. שלך בזמן שאתה לא בקרב אתה ב-top-down perspective, זאת אומרת שהזווית שאתה רואה את העולם היא מעל הדמות שלך. במשחק אתם מטיילים בעולם גדול עם עשרות מקומות מעניינים, יש כמה מקומות שאתם לא חייבים לבקר אבל אני מציע לכל מי שמשחק במשחק הזה לנסות ללכת לכל מקום בעולם כי אחרת אתם תפספסו כמה מהדברים היפים והמצחיקים ביותר משחק. תוכלו לבדוק תמונות מעניינות הקשורות למשחק באתר הרשמי של "Omori" אם תכנסו לקטגוריה "GALLERY". באתר גם תוכלו למצוא כמה סודות שקושרים למשחק אבל חלקם כן יעשו לך ספוילרים. באתר הרשמי גם תוכלו לראות רשימה שלמה של כל מי שעבד על המשחק ובנוסף במה הוא עזר לעבודה על המשחק בקטגוריה "TEAM" . בנוסף תוכלו לראות עדכונים על המשחק באתר בקטגוריה "UPDATES". למי שכבר שיחק במשחק אני מאוד ממליץ לבדוק את האתר. ב"kickstarter" ביקשו בשביל המשחק 22,000 דולר אבל המשחק קיבל 203,300 דולר.
 13. קודם
 14. המשחק "sonic generations" הוא משחק שבו אתה משחק את הדמות "Sonic". המשחק משוחק בסגנון של שלבים לפי שלבים שהיו בעבר של הדמות "Sonic", השחקן עובר שלב אחד ולאחר מכן עובר לשלב אחר. במשחק השחקן לא משחק רק בתור הדמות "Sonic" אתה משחק גם בתור הדמות "Classic sonic" שהיא בעצם הדמות “Sonic” בעברה. במשחק זה שני הגיבורים משתפים פעולה בשביל לעצור כח מסתורי שלקח את החברים של הדמות "Sonic" למקומות מהעבר, ועכשיו הוא צריך לבקר במקומות האלו בשביל להציל את חבריו. השלבים מהעבר של הדמות "Sonic" הוכנו מחדש לזוויות "2D"(מראה דו-מימדי) ו־"3D"(מראה תלת-מימדי), שלבי ה־"3D" ישוחקו בתור הדמות "Sonic" ושלבי ה־"2D" ישוחקו בתור הדמות "Classic sonic". את המשחק תוכלו לשחק על המכשירים "Playstation 3", "PC", "Xbox 360".ישנה גרסה אחרת של המשחק על קונסולת ה־"3DS". הגרסה של ה־"XBox 360", "PC" ,"Playstation 3", יצאה לראשונה באמריקה בתאריך 1.11.2011. הסיפור מתחיל כאשר אנו רואים את "Classic sonic" רץ ב"Green Hill". אחרי הניסיון בתור "Classic sonic" מופיע משום מקום יצור גדול ומסתורי. הדמות שאנו משחקים "Classic sonic" מתסכל לאחור והמסך פתאום הופך ללבן, לאחר מכן השחקן רואה שעונים ואז מגיע ליום הולדת של "Sonic",ושם אנו יכולים לראות את כל החבריו נמצאים שם לחגוג לו את יום הולדתו. מיד לאחר מכן "Tails"(השועל הכתום המוכר מסיפורים ומשחקים של "Sonic") או בשמו המקורי "Miles Prower" בא ומודיע לכולם ש־"Sonic" מגיע בכל רגע, לאחר כמה רגעים "Sonic" מגיע וכולם צועקים לעברו "הפתעה!". חברם היקר "Sonic" היה שמח שכולם חוגגים את יום הולדתו ואז אותו יצור גדול ממקודם מגיע ולוקח את החברים של "Sonic" למקומות שונים מהעברו. הדמות "Sonic" מנסה לעצור אותו אבל נכשל, משם הוא מגיע למקום מסתורי. לאחר ההגעה למקום מתחיל הסיפור של המשחק. בתור שחקן אני חושב שהמשחק מכיל מוזיקה נפלאה, איכות יחסית טובה לאותם זמנים והנאה רבה בזמן חוות המשחק. כאשר השחקן מסיים את המשחק יש לו עוד המון חוויות לחוות, דברים חדשים לגלות ולבדוק. בתור שחקן של המשחק אני חושב שהמשחק עדין כשיר לשיחוק על הקונסולות בו הוא זמין, חוות הדעת שלי בתור מעריץ גדול של משחקי "Sonic" שהמשחק שווה את חווית המשחק והכסף לרכושו. המשחק זמין במחשב באפליקציית "Steam" ועלותו היא 73.95₪ שח.
 15. המשחק "Unpacking" יצא בתאריך 2.11.2021 מבית "Witch Beam" וכבר זכה לאהדה רבה מקרב השחקנים. המשחק מדבר על מעבר דירה שהוא אחד הדברים הכי מלחיצים שאתה יכול לעשות בתור בן אדם, אבל המשחק "Unpacking" לוקח את אירוע זה מחיינו והופך אותו לחוויה מרגיעה להפליא. במשחק "Unpacking" תעשה את הפעולות השונות של השחקן הבלתי נראה, מחדר השינה הראשון של ילדותם ועד לבגרות. המשחק מתקיים על קצת יותר מעשרים שנים והרמזים היחידים שאתה מקבל בתור שחקן הם כדי לזהות הדמות שלך במהלך הזמן הזה. ניתן להבחין ברמזים דרך הפריטים שאתה מוציא מהקופסאות הארוזות בקפידה עם כל מהלך עוקב. ככל שאתה מתקדם לאורך השנים והבתים, כמות החדרים לפריקה גדלה, ובסופו של דבר יש לך בתים שלמים לפרוק. כמות החפצים שלך גדלה, ואתה צריך ללמוד לחלוק את המרחב שלך עם אחרים, החל מדיירי בית ועד לדירה בשותפות. בכל מהלך המשחק תלמדו אילו חפצים יקרי ערך, האם מצאתם חפץ שהיה אתכם מתקופת הילדות? או דגם של מגדל אייפל, אולי מטיול בבית הספר או תזכורת לחופשת סוף שבוע רומנטית? וזה העניין, לא ניתן לך מידע רקע כלשהו. זה תלוי בך להמציא את ההיסטוריה שלך עבור הפריטים האלה בזמן שאתה פורק אותם. וזה גם לא משהו שהמשחק מכריח אותך לעשות, אתה יכול להתייחס אליו כאל סתם משחק ארגונים אם אתה רוצה, אבל סביר להניח שתמצא את עצמך חושב על הפריטים האלה ומגלה מאיפה הם הגיעו. הדובון הזה שסחבת איתך מילדות? אולי זה הגיוני לדחוף אותו בארון כשאתה עובר לגור עם בן הזוג שלך. אבל מכיוון שברור שיש לך קשר אליו, אולי הוא צריך לקבל מקום על המיטה? הבחירה בידיים שלך. גם לא הכל כזה חשוב, נגיד המגנטים האקראיים למקרר ומזכרות החג שבספק אם עוזרים לעגל את אישיותה של הדמות לחפצים אלו מוטל עליך למצוא מקום, פעם אחר פעם. יש אפילו סיפוק מסוים מהקול של פתיחת קופסה ומרשרוש קל של חומר האריזה כשאתה מגלה כל פריט. וכאשר אתה חופר בגרביים ופיג'מות, צעצועים רכים וספרים, אתה מתוגמל עם הרעש שהקופסה משמיעה ברגע שהיא מתרוקנת ומשתטחת. הנחת הפריטים היא החלטה מיקומית שלך, לפחות במידה מסוימת. לכמה דברים יש דרישות מיוחדות לגבי היכן ניתן למקם אותם. המקלדת שלך צריכה להיות במרחק מסוים מהמחשב שלך כמובן. אבל לרוב, אתה יכול להנות מהמקומות שאתה חושב שהדברים שלך צריכים ללכת. ואם אתה רוצה לבטל את כל הגבלות המיקום, יש הגדרה המאפשרת לך להיפטר לחלוטין מאלמנט הפאזל. הפריקה מספקת את הצורך לארגן גם אם אינך בחיים האמיתיים, ומאפשרת לך להגשים את הדחף הפנימי לאחסן את הדברים שלך במקומות שנראים לך הגיוניים. זאת דרך לשים את חותמתך על מה שמתחיל לעתים קרובות כמרחב מחיה תפל. למרות שלא הייתם חושבים שיהיו כל כך הרבה דרכים שונות למקם פריטים בחדר, ישנם כמה וריאציות מפתיעות בכמה צילומי מסך שונים משחקנים אחרים. תוכלו להנות מהמשחק בפלטפורמות: "Nintendo Switch", "MacOS", "Xbox One" ,"Microsoft Windows".
 16. המשחק "Loop Hero" בנוי על שלבים, השחקן צריך לעבור שלב שלב בשביל לסיים אותו, המשחק דומה בסגנונו למשחק "Roguelike". המטרה של המשחק היא לבנות עולם אפל על ידי החלטות אסטרטגיות שתעזור לשחקן לבנות אותו, כל המשחק עובד על לולאה אחת גדולה שממשיכה לאורך כל המשחק. ובמשחק יש קלפים מיוחדים שדרכם ניתן להשתמש ביכולות מיוחדות, הקלפים יכולים לעזור לעולם להיות טוב יותר או הרבה איומים שונים ומגוונים לעולם. וגם עם האיומים וגם עם הדברים הטובים שבקלפים זה הדבר הגורם לאיזון של המשחק עד הגעת השחקן לבוס הסופי. כל דברים אלו (קלפים/טכניקות) הם עוזרים למציאת האיזון במשחק וכך הופכים את המשחק לכל כך מיוחד. בדרך המשחק השחקן נתקל בהרבה משימות וקלפים טובים/רעים שיעזרו לו להתקדם במשחק. עורך חדשות בשם "Ali Jones" אמר שלמשחק יש פוטנציאל מאוד גבוה לפי הטכניקות שלו ולפי הבנת המשחק מגיע סיפוק והתרגשות. הביקורת ממחישה את רצון המתכנתים של המשחק, כאשר לשחקן יש שליטה והרגשה שאי אפשר להפסיק את המשחק עד הגעת לשלב הסופי. ולהגיע עד שם, מחכה לכם דרך ארוכה של חוויה, של יצירת טכניקות/חשיבה וסיפור, ובנוסף אני מביא לכם טריילר, מוזמנים ללכת לצפות.
 17. מפתחת המשחקים "Riot Games" פיתחה את המשחק המצליח "Valorant" וחשפה בזמן האחרון את הדמות החדשה בשם "Neon". כפי ששמה מרמז, לדמות יש כוחות הפועלים על חשמל וההתמקדות העיקרית שלהם היא במהירותה. הדמות נחשפה על ידי סרטון, ובסרטון נראה כי "Neon" היא אישה צעירה ומחושמלת אשר שואפת להיות אחת מהסוכנים הכי טובים במשחק "Valorant". בסרטון היא מקשיבה למוזיקה ושרה עם מברשת השיניים שלה, חלל המגורים שלה צבוע במגוון צבעים בוהקים. הוא מכיל בין היתר חישוק, כדור כדורסל וצמחים. בסרטון "Riot Games" חשפו מספר קטעים בהם אפשר לראות את הכוחות והיכולות של הדמות במשחק. ניתן לראות כי "Neon" יכולה לרוץ מהר מהרגיל ובנוסף לכך להחליק, כמו כן יש לה יכולת נוספת בה היא יוצרת שני קירות לשני צדדיה וכל יריב שינסה להתקרב לקירות יפגע, הקירות יוצרים לה מסלול בו היא יכולה לרוץ וללכת בבטחה. במכה המיוחדת שלה אפשר לראות שהיא יורה חשמל מהאצבעות שלה, החשמל מוריד חיים ופוגע ביריבים. הסוכנת "Neon" תהיה סוכנת מספר שמונה עשרה, והאישה השמינית אשר נוספה לדמויות במשחק. הסוכנת החדשה צפויה לצאת ביחד עם העונה החדשה אשר צפויה להתחיל ב־12 בינואר, בנוסף לדמות עם העונה צפויים לצאת עוד מספר שינויים ושדרוגים אחרים, יתר על כך הבאטל פאס החדש עומד לצאת. נראה כי המשחק "Valorant" רק ממשיך ומתפתח עם שדרוגים חדשים, תוכן חדש ודרכים יצירתיות של "Riot Games" בשביל להגדיל את ההכנסות. השחקנים מתרגשים לקראת הדמות והעונה החדשה אך הם שואלים את עצמם, האם המשחק "Valorant" ימשיך לגדול ולהפתיע בענק.
 18. הסרט "SpiderMan: No Way Home" יצא להקרנים בתאריך 15.12.2021 מבית "Sony" בשיתוף עם "Marvel Studio". הסרט הראשון המבוסס על סדרת הקומיקס "SpiderMan" (ספיידרמן המופלא) יצא להקרנים בשנת 2012. הסרט "SpiderMan: No Way Home" מספר על נער בשם "Peter Parker" שננשך על ידי עכביש וקיבל כוחות שהפכו אותו בעצם למי שהוא היום, הדמות -"SpiderMan". יש המון מה להגיד על סרט כזה, ובלי ספויילרים, במילה אחת מטורף! נקודת ההתחלה של הסרט ממשיכה את הסוף לסרט הקודם שיצא ב-2019 ("Spider-Man far from home). זהותו האמיתית של ספיידרמן נחשפת בפני עולם שלם בסרט זה, חשיפה זאת מסבכת את חייהם של הקרובים אליו. כדי למנוע את ידיעת העולם ש-"Peter Parker” הוא בעצם "SpiderMan". ״Peter Parker” פונה אל "Doctor Strange'" ומבקש ממנו להטיל כישוף שכולם ישכחו מעצם שהיותו "SpiderMan", ומשם העלילה של סרט מתחילה. בעקבות הטלת כישוף השכחה הגיעו נבלים מכל המימדים השנים במטרה להרוג את "Spider-Man" ולנקום את נקמתם על מעשיו. אפשר להגיד ש״Marvel", מתעלה על עצמה כל פעם מחדש, וגורמת לנו הצופים להישאר על הכיסא עם ריכוז גבוה ובלי תזוזה. האפקטים בהשוואה לסרטים הקודמים פשוט מטורפים! האפקטים היו ממש מושקעים וחדשניים לעולם הקולנועי כיום. בסרט היית תחושה מסוימת של שאיבה אל תוך העולם של "SpiderMan" ולרצות להמשיך לצפות. סרט טוב חייב לכלול עלילה מנצחת, אחרת איך נישאר לצפות? בסרט "SpiderMan: No Way Home" עשו זאת שוב. וגרמו לנו לריגוש, להרפתקאות, לבכי ולדפיקות לב מואצות. העלילה כל כך מספקת וכתובה טוב שאין דבר רע שניתן להגיד עליה. רעיונות על כוחות על חדשניים ומקומות ויזואלים המעוצבים בצורה שרק בסרטי "Marvel" תוכלו לקבל. אחת הבחירות הכי גדולות ומשמעותיות בסרט זה ההריגה של מיי. הדודה המאוד חשובה ל "Peter Parker". אבל "עם כח גדול מגיעה אחריות גדולה". בלי הרבה ספויילרים, למרות שזה כואב, זהו רגע מאוד חשוב בסרט שנותן לנו הצופים הבחנה הרבה יותר טובה על חיו האישיים וכה רגועים של "Peter Parker". מוות של איש קרוב מגיע עם כעס לאדם שרצח אותו, ועם כעס מגיעה נקמה. בנקודה הזאת, מה שניסו ללמד את הצופים שנקמה לא מחזירה חיים. ושזוהי דרך מעניינת לראות כיצד בסרטים של גיבורי על נותנים לצופים איזשהי אמפתיה לחיים הרגילים, ומנסים ללמד אותנו משהו מאוד חשוב. לסרט "Spider-Man: No Way Home" יש מגוון רחב של אפשרויות צפייה, הכוללות, IMAX- שמשדר לצופים מסך ענק, 4DX- נותן הרגשה של להיות בתוך הסרט משום שהכיסאות זזים ויש כל מיני אפקטים אווויריים וכמובן מסך רגיל. בתור צופה הדוקה של "Marvel" ממליצה לכם ללכת לראות את הסרט.
 19. במשך תקופה ארוכה, אוהדי ״Marvel” ציפו לסרט החדש של ספיידרמן, חברת "Marvel" החליטו להקשיב לקהל ולפתוח את ה-"Multiverse" ולאחד את הדמויות המופיעות בסרטי ספיידרמן השונים אל תוך סרט אחד. בעיית הסרט מתחילה כאשר "Doctor Strange" מתבקש על ידי "Petter Parker" למחוק את זיכרון העולם שהוא בעצם ספיידרמן, פיטר("Petter Parker") בטעות משבש את הכישוף של "Doctor Strange", וכתוצאה מכך הוא גורם לפתיחת ה"Multiverse". תופתעו לגלות בסרט, שלא רק שלושת ה-"Spidermen" הופיעו לאחר פתיחת ה־"Multiverse", כפי שאפשר לראות בטריילר החדש. גם נבלי הסרטים הקודמים מגיעים ומופיעים בסרט והם "Doctor octopus", "Electro", "The green goblin", "The sand man", ועוד המון נבלים שונים. לסרט יצאו שני טריילרים , הראשון יצא בחודש אוגוסט, והשני יצא בחודש נובמבר. הקרנת הטרום בכורה של "Spiderman No Way Home" הוקרנה בתאריך ה־15 לדצמבר. בהקרנות הקהל הופתע לראות בסרט את הופעתו של "Daredevil" (״Charlie Cox”) לאחר כמה שנים שלא שמענו ממנו ביקום של "Marvel", והוא חזר להופעה קצרה בסרט. הרעיון של ה־"Multiverse" הוזכר לראשונה בסרט "Thor: The Dark World",אולפני "Marvel" שיחקו עם נושא ה"Multiverse" והשתמשו ברעיון הזה בעוד המון סרטי "Marvel". בנוסף, גם "Doctor Strange" הופיע בסרט "Spiderman no way home" ובסרט שלו היה רמז לכך, הוא אמר בסרט "Doctor strange 1" שה־"Multiverse" קיים באופן פעיל. לאחר שהשתמשו ברעיון כמהפך מזויף ב־"Spiderman far from home", הסרט החדש של ספיידרמן מאשר שה״Multiverse״ אכן קיים. לראשונה בהיסטוריה הקולנועית של ספיידרמן, זהותו נחשפת על ידי "Mysterio" והוא כבר אינו יכול להפריד בין חייו הרגילים לבין הסיכונים המלווים את היותו גיבור על. כאשר הוא מבקש עזרה מ"Doctor Strange", הסיכונים נעשים גבוהים יותר ומאלצים אותו לגלות את המשמעות האמיתית של להיות ספיידרמן. כרגע ניתן לצפות בסרט ללא תרגום באפליקציית ״Telegram", ובהמשך גם באתרי סרטים בארץ עם תרגום.
 20. סרט הראשון בסדרת הסרטים "Back to the Future" יצא בתאריך ה־ 3.7.1985 (לפני 37 שנים), הסרט הראשון של "Back to the Future" נשאר בין הסרטים המומלצים והנצפים שיש. בסרט מסופר על נער בן 17 בשם "Marty McFly" והמדען המטורף "Doc" ביחד הם יוצאים למסעות בזמן. הסרט הראשון "Marty McFly" חוזר 30 שנה אחורה ופוגש את הוריו העתידיים. הסרט הראשון אמנם ישן מאוד, אבל העריכה שלו לאותם זמנים היית היחסית טובה, הסרט מאוד מושקע והשמע יחסית מדהים. בסרט השני " 2-Back to the Future" לעומת הראשון הם נוסעים לעתיד, לשנת 2015. אמנם איך שחשבו ששנת 2015 תראה, מאוד לא רוולנטי לצורה שבה אנחנו צופים בסרט בשנת 2022. אבל נחמד לראות איך הבמאיים חשבו באותם שנים על איך שהעתיד יראה, ואיך שהם יצרו עולם עתידני בזכות דמיונתם האישי והפורה. בסרט השלישי והאחרון בסדרת הסרטים, הנער "Marty McFly" נוסע לבקר בשנת 1885 ופוגש את "Doc". בין היתר "Marty McFly" פוגש גם את קרובי משפחתו הרחוקים. סדרת הסרטים התחילה בעריכה ואפקטים מאוד בנינוניים גם יחסית לאותה תקופה וכמובן איכות נוראית יחסית לשנתינו. אבל אפשר לראות שבכל סרט חדש יש השתפרות של העריכה ושל הכתיבה. למשל אפשר לראות איך שעשו בסרט השני סקייטבורד מעופף או מסך הולוגרמה, שכמו שאנחנו חיים כיום, אין. אבל המחשבה ,הדמיון וכמובן הביצוע, מדהים. כמה עובדות מעניינות שלא ידעתם על סדרת סרטי "בחזרה לעתיד - בתחילת הדרך לביצוע הסרט הייתה מכונת הזמן בצורת מקרר. במחשבה נוספת היא הייתה מתקן לשטיפת מכוניות, ולבסוף מכונית. רעיון המקרר נזנח מאחר שהבמאי "Robert Lee Zemeckis" חשש שילדים שיצפו בסרט יחקו אותו וינסו לנעול את עצמם במקררים. - בשנתיים שבהן יוצרה המכונית (1983–1981) הורכבו 9,000 מכוניות מבית "De Lorean Motor Company", כ־6,500 מהן עוד נוסעות כיום. יוצרי הסרט החליטו להשתמש במכונית ה־"De Lorean Motor" בזכות המראה שלה, מכיוון שהם רצו מכונית שתראה כמו צלחת מעופפת. - עלות ההפקה הכוללת של הסרט הראשון הייתה בסך הכל 19 מיליון דולר. - בתסריט המקורי היה "Marty McFly" בחור מתוסכל שתכנן להתאבד. אבל מסיבות שיקוליות של ההפקה הוחלט לא לשים אתדמותו במצב זה מכיוון שלא רוצים שצופי הסרט ילמדו ממנו על דיכאון ויקחו ואותו בתור "דמות השראה רעה".
 21. היי, יש פה אנשים שמשחקים עדיין ורוצים לשחק ? מחפשת עם מי לשחק :)
 22. שונתה תמונה לסליידר בדף הבית לhttps://www.yourgame.co.il/uploads/monthly_2021_12/sonic.jpg.12f4db8cebb8300d56aa0fbba2ed1b0f.jpg
 23. למי שיצא לצפות בסרט החדש של "Spiderman" ונשאר לסצנה השנייה לאחר התודות ליוצרי הסרט, ראה את הטריילר הרשמי של הסרט החדש של "Doctor Strange" ושמו "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". בתאריך ה22.12.21 חברת "Marvel" פירסמה באופן רשמי את הטריילר, עלילת הסרט הקודם תשפיע גם על הסרט השני, הסרט מתחיל כאשר "Doctor Strange" הוא נוירוכירורג מעולה בעל גאווה רבה, לאחר תאונת דרכים חיו משתנים וכתוצאה מהתאונה שתי ידיו נפגעו. סטיבן ("Doctor Strange") חיפש ומצא מקום מרפא מיוחד, בחיפוש הוא נעזר ב- "Jonathan Pangborn" (פועל בנייה משותק, שבעזרת המקום מרפא הצליח ללכת שוב). סטיבן לומד שם במהרה מגוון של יכולות אדירות ומיוחדות בעזרת הברון "Baron Mordo" ובעזרת "העתיקה" (המרפאת הכי טובה במקום ומנהלת המקום). הטריילר מתחיל כאשר הקוסם העליון "Wong Benedict" מזהיר את "Doctor Strange" לא להטיל כישוף מסוים, בהמשך לסרט "Spiderman no way home" נראה שה־"Multiverse" גורם ללא מעט בעיות וצרות בעיר ומחוצה לה. לאחר מכן ניתן לראות את "Doctor Strange" מבקש את עזרתה של "Wanda Maximoff" המכונה "Scarlet Witch", היא נמצאת במקום מרוחק לאחר אירועי "WandaVision". בטריילר רואים את הברון "Baron Mordo" שנראה שונה לגמרי מהטריילר של הסרט הראשון. הדוקטור "Christine Palmer" מופיעה בשמלת כלה, ו־"America Chavez" עושה את הופעת הבכורה שלה ב-"Marvel Cinematic Universe" בסרט הזה. בטריילר ניתן לראות את "Doctor Strange" מופיע בשתי צורות, בצורה הרגילה ובצורה מרושעת, אפלה ולא ידועה. יכול להיות שזאת אותה גרסה מוזרה שראינו בסדרת האנימציה של "?What if": Disney Plus", בזמן שרואים את הצורה המרושעת של ה־"Doctor Stranger" בטריילר הוא אומר את המשפט "Things just got out of hand". בטריילר מופיע חייזר ירוק שזורק אוטובוס לכיוון "Doctor Stranger" בניו יורק ושמו נקרא "Shuma Gorath" שנראה בצורה יוצאת דופן, חשוב להוסיף ולציין שאותו חייזר ירוק הופיע גם ב־"What if". לפי תיאור הטריילר, הסרט עומד לצאת לקולנוע בתאריך ה6.3.22 והמעריצים כבר לא יכולים לחכות!
 24. בתאריך 5.10.2018 יצא הסרט הראשון של "Venom" מבית "Sony Pictures Releasing". הסרט מבוסס על ה־"Amazing Spider-Man" "Comics" מבית "Marvel Comics". הסרט הראשון זכה לאכזבה רבה מצד הצופים, לטענתם בסרט יש עיצוב גרוע ("Graphic") והבנה לא טובה של העלילה בסרט. בנוסף לאותם פגמים מהותיים ששיבשו את הסרט, האלימות בסרט הייתה כל כך קשה גם לצופים המושבעים של "Marvel" שרגילים לזה. לעומת הסרט הראשון, בסרט השני ("Venom 2") היית ההתרשמות מהסרט והיא הגיעה בעקבות ה־"Effects" והעריכה הטובה והאיכותית של הסרט. העיצוב של הסרט("Graphic") נראה מאוד מציאותי ולא ערוך. העלילה של הסרט מובנת מאוד אבל לא מושכת את הצופים, הסרט לא נותן את חווית הצפייה שכולנו ציפינו אליה. ברמת הצפייה, הסרט היה אמור לגרום לצופים לשבת על קצות האצבעות ולחכות שעה- שעה וחצי בכדי לראות מה קורה בסרט, ולגרום למתח והתרגשות רבה. לסרט כמו בסרט הקודם ישנה אכזבה גדולה מאוד, רגעים מסוימים בסרט גרמו לצופים אכזבה גדולה. העובדה שהסרט נמשך זמן כל כך קצר, גורמת לצופים לחוסר הבנת העלילה, ובעקבות חוסר יציבות העלילה וזמנו הכה קצר של הסרט בקושי היה ניתן להבחין בדברים הנסתרים שיש בסרטי "Marvel". הסרט היה יכול להיות משהו גדול ומדהים כפי שציפינו. יוצרי הסרט גרמו להריסתו בלי כוונה. העלילה של הסרט היא מאוד מעניינת אבל הביצוע הכושל גורם לאכזבה רבה. כאשר צופים מהצד, ניתן לראות שמטרתו המרכזית של הסרט היא למכור את הכרטיסים ולהרוויח מספיק כסף בשביל ליצור את הסרט הבא. בסרט לא היית השקעה בפרטים הקטנים שהם הכי חשובים ובעיקר סצנות שאמורות להיות מותחות ומעניינות ובסופו של דבר הפכו לסצנות משעממות. כולנו בתור אוהדי "Marvel" אהבנו וציפינו שהסרט הראשון יהיה מדהים כמו ה־"Comics" אבל דבר זה לא קרה. בסרט הראשון הייתה אכזבה לא קטנה, אבל עם זאת באה ציפייה שהסרט הבא יהיה יותר טוב. הסרט "Venom 2" איכזב את הצופים ההדוקים, ונתן תחושה רעה לצופי "Marvel".
 25. לאחרונה, חברת "Google" הודיעה שחנות האפליקציות המוכרת והמכובדת "Google Play" נמצאת בשלבי פיתוח למען העברתה גם למחשב ("Windows 10", "Windows 11"). לטענת החברה, שחקני טלפון יוכלו להמשיך לשחק באותו שלב שהתחילו מהטלפון החכם שלהם ("Android"), שירות זה לא יזרום דרך ענן הזכרונות וגם לא דרך חיבור "Wifi". החברה מבטיחה שהשימוש במחשב יעבוד כמו "Android" רגיל, החברה מוסיפה וטוענת שהמשתמש יוכל לפתוח את אפליקציית, לחפש ולהוריד את המשחק שרצה. מנהל המוצר של "Google Play" הודיע שהחברה עצמה תפיץ את האפליקציה ולא תשתמש בשום גורם עזר לכך. באופן לא רשמי, ניתן לשחק משחקי טלפון על המחשב האישי דרך אפליקציית בשם "Bluestacks", האפליקציה נותנת לשחקני מחשב אפשרות לשחק משחקי טלפון במחשב. האפליקציה לא תומכת ב100% במשחקים ולכן יש הרבה תקלות ביחס למשחק דרך הטלפון. לאחרונה, חברת "Bluestacks" הוציאה את האתר "Bluestacks X" האתר את אפשרות המשחק בתוך האינטרנט ולא בתור אפליקציה. כרגע האתר "Bluestacks X" נמצא בגרסה מוקדמת ולא סופית. חברת "Google" טוענת שלא יהיו בעיות התאמה בין המשחקים של הטלפון למשחקים שיותקנו על המחשב. בנוסף, חברת "Google" מוסיפה כי ייקח זמן רב עד שהיא תוכל להציע כמויות גדולות של משחקים מותאמים. היכולת להפסיק את המשחק דרך הטלפון ולהתחבר אליו מחדש באמצעות המחשב היא ללא ספק יכולת מדהימה שתתחיל שינוי גדול בעולם ה־"Gaming".
 26. משחק השנה "It Takes Two" הוא משחק העוסק בהרפתקאות ואקשן. המשחק פותח על ידי החברה- "Hazelisht Studios" ושוחרר עבור מספר פלטפורמות, כגון PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ו- Xbox Series X/S. המשחק זכה בטקס פרסי המשחק שנערך בתאריך ה־9.12.21, לקבלת התואר הנכבד התמודדו עימו עוד חמישה משחקים חדשים שיצאו השנה. לדוגמה "Deathloop", "Resident Evil Village", "Psychonauts 2", "Metroid Dread", "Rachet & Clank: Rift Apart". למשחק "It Takes Two" יש ייחוד בניגוד למשחקים אחרים, המשחק משוחק על ידי שני שחקנים שעומדים להתגרש בקרוב ושמותיהם הם- "Cody", "May". שתי הדמויות הן זוג הורים ויש להן בת, בתם לא מרוצה מתהליך הגירושין הקרבים, כתוצאה מכך היא מחליטה להפוך אותם לבובות בעזרתו של ד"ר חכים ("Dr. Hakim"). ד"ר חכים הוא למעשה ספר מדבר שבמקצועו הוא מדען מהולל, הד"ר הוא ספר חכם ומבין בנושא של מניעת התאבדות ובמערכות יחסים. במהלך המשחק ישנה סדרה של יצירות תפאורה דרמטיות אשר כולן מצריכות שיתוף פעולה של שני השחקנים . במאי אולפני "Hazelight"- ג'וסף פארס ("Josef Fares") היה כל כך בטוח במשחק שפיתח, בכך שהוא הבטיח לכל שחקן שישתעמם מהמשחק פרס כספי בסך 1000$. בביקורת המשחק החדש, הכתבת "Rachel Watts" תיארה את המשחק כמשחק מעולה של הרפתקאות ושיתוף פעולה, לפי טענתה המשחק הוא משחק פחות רציני לרוב שחקנים ובכך זה החיסרון היחידי שלו. בנוסף, לזכייתו של המשחק בתואר הנחשק-" הוא גם זכה בתואר- "משחק המשפחה הטוב ביותר". בתחרות על התואר הנכסף המשחק התחרה מול ארבעה משחקים מבית (Nintendo). בזמן שהמשחק- "Deathloop" החמיץ את הזכייה בפרסי המשחקים "כמשחק השנה", הוא זכה בפרסים מסוימים בתערוכת הפרסים של ג'וף קיגלי (Geoff Keighley's), שהם: צורת הבימוי של המשחק הטובה ביותר והמשחק בעל האומנות הטובה ביותר. ישנה עובדה מעניינת- אף אחד משאר המועמדים לפרס המשחק הטוב ביותר לא קיבל שום פרס בנושא אחר חוץ מהמשחק- "Metroid Dread" שזכה בפרס "משחק הרפתקאות הפעולה הטובה ביותר".
 1. טען פעילות נוספת
×
×
 • צור חדש...