עבור לתוכן

לפתוח פורום רייבו?  

16 הצבעות

1. 1. מעוניינים בפורום ריינבו בקהילה?

לשפר את הקהילה

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול TorNim0s
  • אלדד
  • 42
  • 207 הודעות
(נערך)

הקהילה הזאת פעם הייתה מאוד מצליחה ויש לה מלא פוטנציאל הבעיה שכבר אין לי הרבה מה להציע. לפני חודש בערך ניסיתי להביא לכם רעיון והנה אני בא לפה שוב להציע לכם.

פתחתי כבר אשכול על זה והינה הדיון שהיה - 

אני לא ממש רוצה להכנס לדברים שכתוב שם. אני יאמר את זה ככה הקהילה הזאת בגסיסה אם אתם רואים את זה או לא זה המצב. הדברים פה לא מתחדשים כל כך וזה לא מציע יותר מדי לעומת קהילות אחרות. רוצים שינוי רוצים להציע מצוין זה ההתחלה.

יש משחק בשם Rainbow Six Seige המשחק הזה כרגע בתהליך עלייה הוא יחסית חדש והוא מתקדם בצעדי ענק. אם אתם לא רוצים להישאר מאחורה ולהיות מקדימה זה הזמן שלכם להתחיל להקים קהילה של זה. מה זאת אומרת? זה אומר קחו צעד תאחדו את כל השחקנים של המשחק ולא בקבוצת פייסבוק כמו שכבר יש עם אלפי אנשים, תובילו אותם לפה.

תעשו להם תחרויות שיכירו בכם ותיהיו אלה שייצגו את המשחק הזה בישראל.

מקווה שתשתמשו במה שאני מציע אם אתם צריכים עזרה אתם מוזמנים לפנות אלי, בהצלחה ושבוע טוב. 

נערך על ידי NadavOhana
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
  • חחחח 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
(נערך)

כרגע אני די בטוח שלא יפתח פורום ואני יסביר.

כדי שיפתח פורום צריך שיהיה עליו ביקוש לא של שחקן אחד או שתיים אלא של כמה.

אני אישית מכיר את המשחק והוא אחלה והייתי שמח אם היה נפתח,

בקיצור, אם יהיה פעילות של אשכולות ודיונים אני מאמין שיפתחו.

נערך על ידי DivineNoam
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TorNim0s
  • אלדד
  • 42
  • 207 הודעות

אני מסביר לך שוב לא יהיה פה פעילות של שום דבר אם לא תביאו אותה. אם לא תפתחו את הפורום הזה אם לא תריצו טורנירים ותשקיעו בזה זה לא יקרה אני לא פה כדי לעשות את זה בשבילכם אבל אין לי בעיה לעזור.

הקהילה כרגע לא קיימת באף מקום בישראל לפי מה שאני יודע ואם אתם לא תעשו את זה מישהו אחר יעשה ואז יהיה מאוחר מדי בשבילכם אני מביא לכם את הרעיון כדי שתקדימו את המאוחר. החלטה שלכם בסופו של דבר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
(נערך)

אלדד יא מתוק

אהה כן +1

נערך על ידי The Donger
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 3 דקות TorNim0s אמר:

אני מסביר לך שוב לא יהיה פה פעילות של שום דבר אם לא תביאו אותה. אם לא תפתחו את הפורום הזה אם לא תריצו טורנירים ותשקיעו בזה זה לא יקרה אני לא פה כדי לעשות את זה בשבילכם אבל אין לי בעיה לעזור.

הקהילה כרגע לא קיימת באף מקום בישראל לפי מה שאני יודע ואם אתם לא תעשו את זה מישהו אחר יעשה ואז יהיה מאוחר מדי בשבילכם אני מביא לכם את הרעיון כדי שתקדימו את המאוחר. החלטה שלכם בסופו של דבר.

כמו שכתבתי מקודם, 

לא יפתחו פורום בשביל זה אם לא יהיה פעילות של משתמשים.

בכל מקרה, אם אתה מעוניין שיפתח פורום אתה יכול ליצור דיונים ואולי אני גם אצור,

מקווה שהסברתי לך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 23 דקות DivineNoam אמר:

כמו שכתבתי מקודם, 

לא יפתחו פורום בשביל זה אם לא יהיה פעילות של משתמשים.

בכל מקרה, אם אתה מעוניין שיפתח פורום אתה יכול ליצור דיונים ואולי אני גם אצור,

מקווה שהסברתי לך.

לא נראלי הבנת מה הוא אומר, מה שהוא הסביר בצורה די פשוטה זה שלצפות ששחקנים יגיעו לפה מעצמם שואף לאפס, מוזמן לראות פורומים קודמים שנפתחו ומן הסתם נסגרו. הוא מציע לקהילה להיות "קהילת ה - RainbowSix הישראלית" להיות הקהילה שמייצגת ומשקיעה במשחק כי לטענתו כרגע, אין. בעוד שהמשחק מתפתח בצעדי ענק. אז במקום להסביר לו דברים ברורים מאליו ולהציע לו להחיות את הפורום תכתוב דברים קונקרטיים... הוא לא רוצה רק "פורום" הוא רוצה "קהילת משחק" וטורנירים. בנוסף, אתה כנראה לא היית פה כשזה היה... אבל נפתח פורום Rainbow בעבר שלא הצליח, למה? כי לא הייתה בו השקעה. וזה בדיוק מה שהוא מחפש, שמישהו ישקיע במשחק שלו, ושל אלפי שחקנים אחרים. והוא חושב שזו יכולה להיות הזדמנות טובה לקהילה לחדש את עצמה ולקחת את עצמה למקומות חדשים.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

לא נראלי הבנת מה הוא אומר, מה שהוא הסביר בצורה די פשוטה זה שלצפות ששחקנים יגיעו לפה מעצמם שואף לאפס, מוזמן לראות פורומים קודמים שנפתחו ומן הסתם נסגרו. הוא מציע לקהילה להיות "קהילת ה - RainbowSix הישראלית" להיות הקהילה שמייצגת ומשקיעה במשחק כי לטענתו כרגע, אין. בעוד שהמשחק מתפתח בצעדי ענק. אז במקום להסביר לו דברים ברורים מאליו ולהציע לו להחיות את הפורום תכתוב דברים קונקרטיים... הוא לא רוצה רק "פורום" הוא רוצה "קהילת משחק" וטורנירים.

כן הבנתי,

אני לא חושב שיש סיכוי שיפתחו קהילה עם טורנירים והכל עם אין בכלל ביקוש גדול בשביל זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 5 דקות DivineNoam אמר:

כן הבנתי,

אני לא חושב שיש סיכוי שיפתחו קהילה עם טורנירים והכל עם אין בכלל ביקוש גדול בשביל זה.

אתה באמת לא קולט מה שאומרים לך? הוא יודע שאין פה ביקוש אבל בישראל יש ביקוש ויש אלפי שחקנים שמחכים שיהיה להם ויתר מדף פייסבוק והוא מציע שהקהילה תאסוף אותם לכאן ותעשה להם פעילויות וטורנירים... הוא מביא את הביקוש לפה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

אתה באמת לא קולט מה שאומרים לך? הוא יודע שאין פה ביקוש אבל בישראל יש ביקוש ויש אלפי שחקנים שמחכים שיהיה להם ויתר מדף פייסבוק והוא מציע שהקהילה תאסוף אותם לכאן ותעשה להם פעילויות וטורנירים... הוא מביא את הביקוש לפה.

אני יודע, אני אומר שאני לא חושב שהקהילה תביא אותם.

אם יש כל כך הרבה שחקנים שיגיד להם שיבואו לפה,

לגבי זה שהקהילה תאסוף אותם זה כבר לא קשור אלי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני 24 דקות DivineNoam אמר:

אני יודע, אני אומר שאני לא חושב שהקהילה תביא אותם.

אם יש כל כך הרבה שחקנים שיגיד להם שיבואו לפה,

לגבי זה שהקהילה תאסוף אותם זה כבר לא קשור אלי.

אולי במקום לבוא ולהסביר כל תגובה למה זה לא אפשרי תעצור רגע ותפנים מה שנכתב.

אף אחד לא מצפה שיגיעו שחקנים מעצמם ויפתחו לעצמם פורום ויקימו טורנירים.

מה שאלדד ניסה להגיד ושטוטה בבירור הסביר לך זה שאתה בתור חלק מן המערכת הזאת שנקראת YG צריך לקחת יוזמה.

תעביר את הרעיון הלאה תדחוף ותקדם כמה שאפשר, תציע תשקיע ובסוף זה ישתלם.

אתה לא יכול להיות מה שנקרא "מנהל על הנייר" ברגע שאתה לוקח תפקיד על עצמך אתה לוקח אחריות על לקדם את הנושא שאתה אחראי עליו.

בתור אחד שמכיר את גיל ויודע איזה בן אדם הוא, אתה בקלות יכול לדבר איתו(כן הוא מקשיב לכולם) ולהציע ולקדם.

קח תתחיל בקטן, תבקש לפתוח פורום, תזמין את כל החברים שאתה מכיר, תפתח קבוצות בסטים, תפרסם בכל מקום שאתה מוצא.

אנשים לא אוהבים לשחק וכן רוצים מקום שיפגיש בין אנשים, זה רק עניין של פרסום והיצע.

עדיין לא מאמין לי? קח דוגמה אישית.

אחרי שקהילה מתחרה נסגרה והיה נראה כאילו כל קהילת הTF2 הישראלית הגיעה לסופה

במקום להגיד טוב נו ולעבור משחק או לפרוש מהמחשב כמו שהרוב עשו, שלחתי הודעה לגיל.

שוב, בתור אדם זר לגמרי גיל נתן לי שרתים וזמן ועזרה בשביל לעזור לקדם, לא כל אדם ו\או מערכת יעשו דבר כזה.

העיקר באמת לעשות משהו ולקדם.

והנה אחרי כמה חודשים שהיו שרתים ריקים מאדם לאט לאט אנשים חזרו לשחק והייתה קהילה שהמשיכה עוד זמן מה.

בסופו של דבר הקהילה הזאת בנויה על אנשים.

ככל שהאנשים שואפים לקדם יותר ולשפר יותר כך איכות הקהילה עולה.

אבל ברגע שהקהילה מלאה באנשים שהם "מהלים על הנייר" אז כלום לא יתקדם והיא תשאר מאחור בזמן ששאר העולם מתקדם קדימה.

אני לא מנסה להאשים ולא להעליב אני בסך הכל רוצה שתבין את מה שיש לך בידיים ותפעל לקדם את מה שאתה יכול.

ולא תגיד "אני לא יכול", "אף אחד לא ירצה".

אחרי החפירה הארוכה הזאת אני באמת מצפה שלא רק אתה אלא כל חבר צוות בקהילה הזאת יקרא ויפנים את מה שכתבתי.

לא רק גיל אחראי על קידום הקהילה הזאת אלא גם כל הצוות.

תיזמו, תקדמו, תשפיעו כי אף אחד אחר חווץ מכם לא יעשה את זה.

בהצלחה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
  • עצב 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 1 דקה The Donger אמר:

מה שאלדד ניסה להגיד ושטוטה בבירור הסביר לך זה שאתה בתור חלק מן המערכת הזאת שנקראת YG צריך לקחת יוזמה.

אתה לא יכול להיות מה שנקרא "מנהל על הנייר" ברגע שאתה לוקח תפקיד על עצמך אתה לוקח אחריות על לקדם את הנושא שאתה אחראי עליו.

בתור אחד שמכיר את גיל ויודע איזה בן אדם הוא, אתה בקלות יכול לדבר איתו(כן הוא מקשיב לכולם) ולהציע ולקדם.

קח תתחיל בקטן, תבקש לפתוח פורום, תזמין את כל החברים שאתה מכיר, תפתח קבוצות בסטים, תפרסם בכל מקום שאתה מוצא.

אנשים לא אוהבים לשחק וכן רוצים מקום שיפגיש בין אנשים, זה רק עניין של פרסום והיצע.

שוב, בתור אדם זר לגמרי גיל נתן לי שרתים וזמן ועזרה בשביל לעזור לקדם, לא כל אדם ו\או מערכת יעשו דבר כזה.

והנה אחרי כמה חודשים שהיו שרתים ריקים מאדם לאט לאט אנשים חזרו לשחק והייתה קהילה שהמשיכה עוד זמן מה.

אבל ברגע שהקהילה מלאה באנשים שהם "מהלים על הנייר" אז כלום לא יתקדם והיא תשאר מאחור בזמן ששאר העולם מתקדם קדימה.

אני לא מנסה להאשים ולא להעליב אני בסך הכל רוצה שתבין את מה שיש לך בידיים ותפעל לקדם את מה שאתה יכול.

אחרי החפירה הארוכה הזאת אני באמת מצפה שלא רק אתה אלא כל חבר צוות בקהילה הזאת יקרא ויפנים את מה שכתבתי.

בהצלחה!

מסכים איתך,

אני חושב שאם יהיה פעילות אולי בפורום הזה אז יפתחו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני 7 דקות DivineNoam אמר:

מסכים איתך,

אני חושב שאם יהיה פעילות אולי בפורום הזה אז יפתחו.

giphy.gif

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 4
הצג חתימה
ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

לפני 20 דקות The Donger אמר:

בהצלחה!

עד כמה שאני הבנתי ממגילת אסתר,

המטרה שלו היא להבהיר לכם שבמידה ואתם רוצים שמשהו יקרה- תעבדו על זה. אל תצפו שרק תזרקו מילה והשאר יקרה בעצמו.

@TorNim0s - אתה רוצה שיפתח פורום של קהילת RSS כי אתה חושב שיש לזה פוטנציאל גדול?

סבבה, כך כמה דברים שאתה תוכל לעשות על מנת לקדם את הרעיון הזה:

א. תגייס המון שחקנים בדרכים שונות על מנת שיפתחו דיונים על המשחק הזה בפורום הנ"ל ויראו שיש ביקוש.

ב. תפתח דיון נוסף ובו תסביר על המשחק עצמו ועל כל מה שעושים בו ועל הדרך תוסיף סקר ותשאל- "במידה ויפתח פורום בנושא, תראו בו פעילות?"

ג. תפתח קבוצה בסטים על המשחק ותנסה לגייס גם לשם המון שחקנים. כשיהיו מספיק- תפנה אותם לכאן.

יש עוד אלף ואחת דרכים בהם תוכל להשיג את המטרה הזו אם היא באמת חשובה לך.

במידה ותפתח אשכול דיון על הנושא, תעלם לחודש ואז תחזור ותפתח שוב, שום דבר לא יקרה. כמו שאמרתי בהתחלה, שום דבר לא קורה מעצמו. אתה רוצה משהו? תיזום אותו.

ובנוגע לנועם, גם התפקיד שלך הוא לקדם פורומים כאלו ואחרים. בתור מנהל פורום "משחקים וקונסולות- כללי", כל משחק חדש שיתקבל זה מבורך. זה אומר שבעזרתך/בזכותך, הייתה פעילות רבה בפורום הנ"ל על משחק כזה או אחר, ולכן, התבקש לפתוח פורום חדש בנושא.

מקווה שתצליחו במטרות שלכם, במידה ואתם באמת רוצים.

שבוע טוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני 5 דקות ijo אמר:

עד כמה שאני הבנתי ממגילת אסתר,

המטרה שלו היא להבהיר לכם שבמידה ואתם רוצים שמשהו יקרה- תעבדו על זה. אל תצפו שרק תזרקו מילה והשאר יקרה בעצמו.

@TorNim0s - אתה רוצה שיפתח פורום של קהילת RSS כי אתה חושב שיש לזה פוטנציאל גדול?

סבבה, כך כמה דברים שאתה תוכל לעשות על מנת לקדם את הרעיון הזה:

א. תגייס המון שחקנים בדרכים שונות על מנת שיפתחו דיונים על המשחק הזה בפורום הנ"ל ויראו שיש ביקוש.

ב. תפתח דיון נוסף ובו תסביר על המשחק עצמו ועל כל מה שעושים בו ועל הדרך תוסיף סקר ותשאל- "במידה ויפתח פורום בנושא, תראו בו פעילות?"

ג. תפתח קבוצה בסטים על המשחק ותנסה לגייס גם לשם המון שחקנים. כשיהיו מספיק- תפנה אותם לכאן.

יש עוד אלף ואחת דרכים בהם תוכל להשיג את המטרה הזו אם היא באמת חשובה לך.

במידה ותפתח אשכול דיון על הנושא, תעלם לחודש ואז תחזור ותפתח שוב, שום דבר לא יקרה. כמו שאמרתי בהתחלה, שום דבר לא קורה מעצמו. אתה רוצה משהו? תיזום אותו.

ובנוגע לנועם, גם התפקיד שלך הוא לקדם פורומים כאלו ואחרים. בתור מנהל פורום "משחקים וקונסולות- כללי", כל משחק חדש שיתקבל זה מבורך. זה אומר שבעזרתך/בזכותך, הייתה פעילות רבה בפורום הנ"ל על משחק כזה או אחר, ולכן, התבקש לפתוח פורום חדש בנושא.

מקווה שתצליחו במטרות שלכם, במידה ואתם באמת רוצים.

שבוע טוב.

שמע אלדד עשה פה מלא..

אני מניח כי הוא פתח את האשכול על מנת להאיר את תשומת לב הגורמים הנחוצים כי לו אין זמן(צהל, לימודים).

@TorNim0s תקן אותי אם אני טועה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TorNim0s
  • אלדד
  • 42
  • 207 הודעות
(נערך)
לפני 4 שעות The Donger אמר:

שמע אלדד עשה פה מלא..

אני מניח כי הוא פתח את האשכול על מנת להאיר את תשומת לב הגורמים הנחוצים כי לו אין זמן(צהל, לימודים).

@TorNim0s תקן אותי אם אני טועה

לא באתי לפה לעשות את העבודה אני כבר הקמתי פה בעבר קהילה מצליחה של גריס מוד וכרגע אין לי את הזמן לזה, באתי כי הקהילה הזאת חשובה לי ונתתי פה מלא בעבר וכרגע ראיתי משחק שממש מתקדם והולך להפציץ ברמה של קונטר החלטה היא שלכם להשקיע בה או לא אבל אני לא באתי לעשות את זה רק באתי להביא רעיון. 

נערך על ידי TorNim0s
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום