עבור לתוכן

תלונה על מתכנתי הסיאס גו ועל הצוות בכללי

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול יולייאן רונן
  • יולייאן
  • 6
  • 20 הודעות

היום אני ודורב נכנסנו לTTT כדי לשחק ואז 2 מתכנתים אמרו בשרת לכולם רוצים לראות קסם???

כולם כתבו כן ואז נתנו לשנינו באן. הצוות מתעלם ומתעקש לא לעזור וכנראה זה בגלל שאנחנו צוות בקהילה אחרת...

הוכחות:

20190129_222349.jpg

הוכחה שהצוות מתעלם ממנו:

2019-01-29_6.png2019-01-29_7.pngimage.png.f3f0d2b8c65c0033ecee9010c3e2f98d.png2019-01-29_5.png

ואפילו גיל רונן מתעלם20190129_225217.jpg

זה יחס ממש מגעיל.

זה שאני חלק מצוות של קהילה אחרת זה לא אומר שאני חייב לשחק רק שם ולעשות טרולים רק בקהילות אחרות.

זה שהצוות שלכם עושה אביוזים זה לא אשמתי ולא אשמת דור, למה נתנו לו באן בהתחלה ליום אחרי זה לשבוע ואז לחודש? כי הוא חלק מקהילה אחרת? או כי אתה קנאים? תביאו לי סיבה אחת הגיונית שגם שחר וגם "גיל רונן" התעלמו ממנו. תנו לי סיבה הגיונית שגיל רונן יתן לדור בלוק ישר אחרי שהוא כתב את ההודעה. דורש שטטפלו בזה ושתורידו לשנינו את הבאן. תודה יולייאן רונן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

dorb
  • dor
  • 5
  • 14 הודעות
(נערך)

היחס בן המגעילים שקיבלתי גיל רונן תשאיר את האשכול פתוח שאנשים יגיבו וירשמו את דעתם

נערך על ידי dorb
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

שלום מר יולייאן, 

לצלם חלק מהשיחה גם אני יכול אבל בוא תראה את השיחה המלאה ואת היחס המזלזל שלך ושל חברך dorb.

image.png

image.png

image.png

ובקשר להוכחות שצירפת flavaz לא הביא לך את הבאן אלה flucky שתי אנשים שונים לגמרה, עם flucky שזה המתכנת עדיין לא הספקתי לדבר.

וכך לא פותחים תלונה מוזמן לפתוח תלונה חדשה על פי הטופס הבא ועם הוכחות : (לחץ כאן)

וכן אני לא רובוט אני לא יכול לטפל בתלונות 24/7 אמרתי לך שזה יטופל אז זה יטופל.

המשך שבוע טוב,

ופעם הבאה אל תנסה לזייף את האמת 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • כעס 1
הצג חתימה
Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

שלום,

תלונה חסרת כל היגיון, בעלים לא אמור לטפל לכם בבאנים שקיבלתם בסיאס אלא הצוות של הסיאס, אנחנו בשונה מאחרים נותנים למנהלים את היד החופשית ולא מתערבים להם.

לא נראה לי שאתם יכולים לדבר על כבוד ויחס בזמן שאתם מעתיקים מילה במילה את החוקים שלנו, טיפה כבוד עצמי.

נדחה וננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • כעס 1
הצג חתימה
  • Nevo נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום