עבור לתוכן

התחלתי את Tokyo Ghoul, סיכום שלי על מה שחשבתי עד עכשיו

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול adir0904
  • adir
  • 47
  • 814 הודעות

אז בדיוק לפני יומיים התחלתי לראות את tokyo ghoul, אני בדיוק בפרק השני בעונה השנייה (רואה אותו תוך כדי שאני כותב את הסיכום הזה), אני חושב שהעונה הראשונה הייתה בינונית, אבל מה שכן, כל פרק פשוט גרם לי לרצות להמשיך לפרק הבא, לא משנה מה, היא גרמה לי לחוות משהו שלא חוויתי מאף אנימה, להתעניין, ופשוט לרצות את הטוב ביותר בשביל הדמויות.
אני חושב שהאנימה מתאימה לכל מי שרוצה להתחיל לראות סדרות בסגנון, אני הגעתי אלייה דרך חברים בכיתה שלי שמאוד המליצו, והאנימות שראיתי לפני היו: My Hero Academia, נארוטו וכל הסדרות בפנים (כולל בורוטו שממשיך לצאת כיום) Dragon Ball Z וסופר, ועכשיו Tokyo Ghoul.
והחיסרון היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה שהפופים לא נראים טוב בכפי שציפיתי.
קשה לי לחשוב שאני לא ימשיך עד עונה 4.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

supergil12
  • gil
  • 61
  • 794 הודעות

אני ראיתי הת הסדרה הזאת וממלי ץלכל מי שרוצה או חושב לראות אותה להתחיל עכשיו אבל זאת לא סדרה למתחת לגיל 12 לדעתי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

siri
  • נתנאל
  • 8
  • 64 הודעות

ראיתי את הסדרה אבל התאכזבתי בעונות האחרונות וזה ניהיה ממש ממש לא מובן 

אם אתה אוהב סדרות עם ריגושים כמו שיש שם אז תראה akame ga kill לא ממליץ מתחת לגיל 13 ועל סדרה שעכשיו יוצאת עלייתו של גיבור המגן הפרקים הראשונים מדהימים והפרקים האחרונים די זבל אבל אלו אנימות ממש טובות שאני הכי אוהב וממליץ גם לך לראות אותן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Noobusy
  • מתן
  • 73
  • 400 הודעות
לפני ב-25.2.2019 ב 15:35 adir0904 אמר:

אז בדיוק לפני יומיים התחלתי לראות את tokyo ghoul, אני בדיוק בפרק השני בעונה השנייה (רואה אותו תוך כדי שאני כותב את הסיכום הזה), אני חושב שהעונה הראשונה הייתה בינונית, אבל מה שכן, כל פרק פשוט גרם לי לרצות להמשיך לפרק הבא, לא משנה מה, היא גרמה לי לחוות משהו שלא חוויתי מאף אנימה, להתעניין, ופשוט לרצות את הטוב ביותר בשביל הדמויות.
אני חושב שהאנימה מתאימה לכל מי שרוצה להתחיל לראות סדרות בסגנון, אני הגעתי אלייה דרך חברים בכיתה שלי שמאוד המליצו, והאנימות שראיתי לפני היו: My Hero Academia, נארוטו וכל הסדרות בפנים (כולל בורוטו שממשיך לצאת כיום) Dragon Ball Z וסופר, ועכשיו Tokyo Ghoul.
והחיסרון היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה שהפופים לא נראים טוב בכפי שציפיתי.
קשה לי לחשוב שאני לא ימשיך עד עונה 4.

העונה הראשונה הייתה סבירה בדיוק כמו שאמרת אבל משם הכל מדרדר כי הסטודיו החליט להפסיק לעקוב אחרי המנגה והכל נהיה איטי ומשעמם מאז. עונה 4 הייתה יותר סבבה ועונה 3 הייתה פח אז באמת שהייתי ממליץ לך לקרוא את המנגה במקום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים