עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
  • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

כמו שאני בטוח שכולכם יודעים נבו נמצא בתפקיד מאוד גבוהה בקהילה ולהגיד שהוא עוזר להקהילה תיהיה הגזמה. הבן אדם לא יודע חוקים של שום שרת בו הוא משחק, דואג לשעות לפחות שלושה אביוזים בשעה, דופק ארדיאמים, פיראפי, פיל ארפי ועוד. כמובון שלא חסר הוחכות ויש כל מה שצריך כדי להוריד אותו (מדובר במספיק הוחכות כדי לתת לשחקן רגיל פי באן) ואין שום סיבה שנבו ישראר בתפקיד.

אחרי שראיתי את כל ההוחכות האלה וחוויתי מספיק האביוזים של נבו בעצמי לקחתי על עצמי לפתוח עצומה נגד נבו. צר לי לעדכן אתכם אבל הדבר היחיד שעומד בין הרולפליי ולהיות השרת הכי טוב בארץ זה נבו.

ולכל מי שמעוהיין לחתום ולעזור להוריד אותו: https://www.atzuma.co.il/fixyourgame

נערך על-ידי flardy

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יודע שנבו או גיל ירוצו וימהרו להגיב.

רק לפני שאתם מגיבים , נבו תתייחס לכתוב ולא למה שקרה.

שנית גיל, אתה בחור בוגר, בעל ניסיון, אתה רוצה להקשיב או להסתים כל פיה המדברת רע כלפי ה"מנהל הראשי" שלך?

• אהבתי 1

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רק אומר אם נבו לא ייענש על אף אחד מהמקרים מבחינת כל השחקנים מותר לעשות את כל מה שהוא עשה בסרטונים.
הרי שום דבר לא מבדיל את נבו מאיתנו כאשר אנחנו במשחק, מצפה לראות תשובה הולמת אשר תענה על מה שכתוב ולא על מה שאתה רוצה לענות עליו.

• אהבתי 1

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

@Nevoאם אתה לא יודע במה טעית בסרטון הראשון זה שהוצאת נשק אוטומטי משום מקום וזה אסור! לא משנה אם כיוונו עליך או לא...

בסרטון השני אתה עברת על החוק Non RP driving וגם Fear RP והתירוץ שלך שקרס לך והבוט הרג אותי זה פשוט בולשיט.

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...