עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
  • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

בחינה לPlayBetter .

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

מה השם שלך בדיסקורד : Apollo#0352

מה הסטים הקס (HEX) שלכם : 11000013d130311

מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : 9

מה הגיל שלך (14+) : 14

ספר לנו על עצמך :
1. איש טוב וחיובי

2. עוזר כשצריך 

3. הממוצע שלי ברולפליי ביום 10+ שעות 

למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) :
1. אני משחק בהרבה קהילות, קהילות וויטליסט לא יצא לי לשחק. 

2. לדעתי לנסות משהו חדש זה דבר טוב. 

3. בנוסף, לפי דירוג שלי ושל הרבה אנשים הארפי שלי ממש טוב 

למה אנחנו צריכים לקבל אותך :

1. אני אחראי ופעיל ברמה גבוהה

2. אני יודע איך הכל מתנהל ומבין עניין

3. הארפי שלי נחשב ברמה גבוה שיחקתי וניהלתי המון שרתים כגון: DieTime , Gamerslsrael , StyleRP.

ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון :

נכנסתי לשרת (השם לא הכרחי) והשתגרתי מחוץ לתחנת המשטרה (בגרין זון, אבל זה לא משנה כרגע) לקחתי את רכבי הפשוט היה לי ירוק, עברתי. לאחר מכן שוטר אקדמאי עם אופנוע יס''מ (א. אסור לשוטר אקדמאי לנסוע ללא סמל או מלווה שהוא לא אקדמאי ב. רק ליס''מ מותר לנסוע באופנוע היס''מ.) והוא התחיל להפעיל את הצא'קלקה והיה לי עוד ירוק ועברתי כדי להמתין לו בצד כדי לדעת מה הוא רצה ממני.

התשובה שלו הייתה: ''עברת באדום, מגיע לך קנס'' והייתי בהלם! ישר ביקשתי שיוריד לי את הקנס כי לא עברתי באדום והוא סירב.

יצאתי מדמות כדי לשאול אותו עם יש לו ריכורד או צילום מסך שעברתי באדום, והוא פשוט אמר לי ''למה אתה שובר דמות?'' והסברתי לו שאמרתי שיצאתי מדמות כי היה חשוב לי להסביר לו שלתת דוחות סתם לא יעזור לו וזה סתם גוזל לו מהזמן לתת לי דוחות סתם. 

זה המשיך לוויכוחים עד לאדמין והאדמין לבסוף החליט לתת לי קיק (מעשה גרוע עד חמור, הוא היה חבר של השוטר האקדמאי והוא הקשיב רק לו פשוט פרופורציות שזה ממש מעליב לדעתי)

יש כזה דבר שנקרא אזהרות, ווארן למרות שאם הוא היה נותן לי את אחד מהאפשרויות שציינתי זה גרוע מאוד, וכן נגמר הסיטואציה שלי.

אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה :
1. עוצר מאחורי השוטר, חד משמעית ואם צריך פירוט למה? הגידו לי בפרטי ואנמק לכם.

תמונה שמוכיחה על כמה שעות אני נמצא כרגע :

unknown.png

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נדחה.

אתה מוזמן להגיש טופס מחדש.

הערה :

כשאומרים לך 3 או 4 משפטים תכוון ל - 5 או 6 😃

בסיטואציה אל תדבר על דברים שקרו לך מחוץ לדמות, אדמין סיטים הם לא סיטואציה מיוחדת 😶

בהצלחה בטופס החדש!

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...