עבור לתוכן
דף הבית פורומים
חפש ב
  • אפשרויות נוספות...
מצא תוצאות ש..
מצא תוצאות ב..

טופס לשרת PlayBetterRP

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

מה השם האמיתי שלך: יהונתן

מה השם שלך בדיסקורד: 

LIL- CHICK#9167

דוגמא : (Sqbon#0001)

מה הסטים הקס (HEX) שלכם :1100001157417e0

מ1 - 10 עד כמה היית מדרג את הרמת רולפליי שלך : 10

מה הגיל שלך (14+) : 15

ספר לנו על עצמך : שמי הוא יהונתן אלקובי גיימר משחק משחקי מחשב מי גיל מאוד קטן ותמיד התעניינתי במחשבים היה לי תשוקה למחשבים תחביבים הם לצאת עם חברים ומחשבים (מין הסתם) אני יחסית חדש בפיבאם אבל שרתי רול פלי זה התחום שלי וזה הכל 🙂 .
לפחות 3 משפטים

למה אתה רוצה להצטרף לשרת (PlayBetter) : אני רוצה להצטרף כי שמעתי שהשרת מאוד כיפי משנה את כל חוקי הרול פלי ואמרתי לעצמי אולי אנסה מה יכול לקרות ניסית גיליתי שהשרת הזה הוא מדהים ושחקני הרול פלי שם שחקנים ברמה מאוד מאוד גבוה ואני מאוד רוצה להצטרף לקהילה כזאת מדהימה !
לפחות 4 משפטים

למה אנחנו צריכים לקבל אותך : אני שחקן רול פלי ברמה מאוד גבוה אני תמיד משקיע תורם ועוזר אני פעיל מאוד אני יכול לעזור בכל דבר בתחום הרול פלי בין פקודות עד development אני ישחק ברמה מאוד גבוה יתן לשחקנים הרגשה כיפית ושכיף לשחק בשרת Playbetter וזה הכל 🙂
לפחות 3 משפטים

ספר לנו על סיטואציה מיוחדת ויצירתית שקרתה לך בזמן האחרון :טוב אז ככה הייתי בסיטואציה שכמה שוטרים החליטו להתחיל קרב יריות באמצע גרין זון החלטתי לא לשתוק רצתי לשם ובמקרה יצא לי לצעוק גרין זון ולא שמתי לב אני יודע שזה שבירת דמות אבל קראו לאדמין התחלנו אדמין סיט השוטרים הסבירו שהם התחילו לירות כי הבן אדם שהם רדפו אחריו לא הסכים לעצור אז אני לא שתקתי ואמרתי זאת לא סיבה להתחיל לירות באמצע גרין זון ליד מלא אזרחים הם ענו בחזרה לא מענין שחקנים אמרתי להם אה לא אכפת לכם מי האזרחים למה שלא תעזבו את המשטרה והאדמין חזר אחרי מה שאמרתי ואמר הוא צודק במאה אחוז ופשוט הייתי בשוק שככה שוטרים מדברים וזה מאוד מאוד מיוחד לראות כזה דבר בשרתי רול פלי !

אם אתה וחבר שלך נוסעים כל אחד באוטו שונה ושוטר היה עוצר את חבר שלך בצד מה היית עושה :
1. עוצר מאחורי השוטר.
2. ממשיך לתחת דלק שליד.
3. תסע משם מעל המהירות המותרת כדי להתרק מהסיטואציה כמה שיותר מהר.

אני ימשיך לתחנת דלק הכי קרובה!

נא לצרף תמונה על כמות השעות שיש לך על המשחק - FiveM 

(נמצא בפרופיל סטים - Source SDK Base 2007) 

נערך על-ידי TewTrailerz_

שתף פוסט

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...