כל הפעילויות

עמוד זה מתרענן אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. תשובה נכונה! תקבל את הנקודות בקרוב.
 3. טוב אז אני רוצה לקנות משחק ואני מתלבט בין שתי משחקים Batman Arkham Knight H1Z1
 4. שלום לכולם! ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה מספר #2 באיזה שנה נוסדה החברה Intel? פרס האיוונט 50 נקודות בפורום! בהצלחה לכולם, הנהלת פורום טכנולוגיה וגאדג'טים.
 5. היום
 6. תשובה נכונה! תקבל את הפרס בקרוב.
 7. סופ"ש נעים לכולם פורום דיבורים הוא הפורום הכי טוב בעולם זה מה שכתוב
 8. סופ"ש נעים לכולם פורום דיבורים הוא הפורום הכי טוב בעולם
 9. שלום לכולם! ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה מספר #7 המשימה (אנגלית עברית) מה כתוב? xup"a bgho kfuko puruo shcurho vut vpuruo vfh yuc cguko פרס האיוונט 60 נקודות בהצלחה לכולם, הנהלת פורום דיבורים.
 10. דיון מה ההשערות שלכם לעולם החדש ?

  אני עצמי לא יודע O_o
 11. פרסום איך אתם מתחממים לפני קומפ?

  עושה קומפ מפסיד ואז עושה עוד אחד אבל אני חושב שכולם ככה לא רק אני
 12. צהריים טובים, בנוגע לתלונה על השחקן. מודה לך על התלונה והעניין יטופל שלח לי את התמונה בפרטי. בנוגע לתלונה על חבר הצוות, לפי מה שזכור לי גם חברי צוות הם בני אדם והם לא שונים משום שחקן רגיל, לך מותר להיות AFK? גם להם מותר זה שהם צוות זה לא אומר שאסור להם לעשות דברים שלשחקנים רגילים מותר, בנוסף אל תשכח שמתי ששחקן מחובר לשרת הוא לא רק יושב ומסתכל על המסך וכך גם חברי הצוות יש להם עוד עיסוקים אחרים . לסיום מה שאני מנסה להגיד זה שלא צריך להתייחס לחברי הצוות כאילו הם רובוטים שפה כדי לשרת אתכם. הם פה כדי לעזור לכם ולשמור על רמת המשחק בשרת אבל גם הם בני אדם אחרי הכול. תודה והמשך יום טוב.
 13. לא משחק סיאס מראש
 14. הורדתי מהאתר של החברה שלהם את התוכנה, ואינני מוצא מדריכים מתאימים אחכה למישהו שאולי יצליח לעזור לי.
 15. שם מגיש התלונה:(שמכם) נועם האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו:( מיהו בעל הגישות או השחקן שעליו אתם מתלוננים) _TheIronPvp_ סיבת התלונה:(מה היא הסיבה שעלייה פתחתם את אשכול התלונה) דיבור לא יפה בצאט תיאור המקרה:(מה בעצם קרה במקרה שעליו אתם מתלוננים) _TheIronPvp_ התחיל לדבר בכלל לא יפה בצאט הוכחות ( חובה! ) (פה תצטרכו להוסיף הרחקות כגון: צילומי מסך או סרטונים) זה משום מה גדול מדי, אשלח את זה לאחד מחברי הצוות שם מגיש התלונה:(שמכם) נועם האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו:( מיהו בעל הגישות או השחקן שעליו אתם מתלוננים) PraidHero/CreeperOfTeror סיבת התלונה:(מה היא הסיבה שעלייה פתחתם את אשכול התלונה) אי עזרה בצאט תיאור המקרה:(מה בעצם קרה במקרה שעליו אתם מתלוננים) אני בקשתי בצאט שיטפלו בשחקן שקילל ודיבר לא יפה, לפני המקרה הזה היה שחקן שנכנס לשרת ושאל מה עושים, אף אחד מההלפרים לא חשב לעזור לו, בנוסף לאחר מכן ראיתי בצאט ש CreeperOfTEROR נכנס למצב "AFK" ולפי מה שידוע לי מהזמן שהייתי בצוות אסור להיות AFK. הוכחות ( חובה! ) (פה תצטרכו להוסיף הרחקות כגון: צילומי מסך או סרטונים)
 16. אוקי אם אתה מנסה להסטרים מהפייסבוק אני חושב שהתוכנה OBS תעבוד לגבי הגדרות אתה יכול לחפש באינטרנט על מדריכים בשבילה ולהגדרות
 17. חוקי פורום טכנולוגיה וגאדג'טים. ברוכים הבאים לפורום, לפני גלישתכם, יש לקרוא את החוקים הללו על-מנת לא להיכנס למקומות אי-נעימים. החוקים נועדו לשמירה על סדר גלישה בפורומים השונים, יש לשמור עליהם בכבוד. שימו לב כי העונשים יהיו לגופם, ואי קריאת החוקים אינה פוטרת מעונש, לכן יש לקרוא אותם לפני 1.אין להציף אשכולות. 2.אין לקלל/להעליב.. 3.אין לפתוח אשכול למטרת רווח אישי. 4.אין להגיב תגובה לא קשורה לאשכול. 5.חובה להשאיר קרדיט כאשר תוכן האשכול לא נכתב על ידכם. שימו לב כי יש לקרוא בנוסף את חוקי האתר & תנאי השימוש לפני המשך גלישתכם! בברכה, הנהלת פורום טכנולוגיה וגאדג'טים.
 18. פרסום רונאלדיניו

  כע רציני הוא היה שחקן ממש טוב תמיד נהנתי לראות אותו משחק, אבל כמו כל כוכב אחר הוא נסחף.
 19. אז אתה חנון מרכזי והוא חנון סגן?
 20. פרסום Tptrap

  שלום שקד! תוסיף אותי בדיסקורד ואדבר איתך שם! בברכה MyWabbit
 21. באג חרב שבורה

  שלום ליידי אבדוק את בעיה זאת כי היא קיימת בשרת משום מה... תודה רבה על התלונה ואני אחזיר תשובה כאשר תהיה לי בברכה mywabbit
 22. פרסום מי השחק הכי טוב בעולם לדעתכם?

  אז תגיד לי איזה שחקן ולפי מה שהוא משחק
 1. טען פעילות נוספת