כל הפעילויות

עמוד זה מתרענן אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. JustSean

  שרוכים

  תקציר: גדי הוא ילד-איש עם פיגור קל, בעל חוש הומור ייחודי, צחוק מתגלגל ואופטימיות אין סופית. מותה הפתאומי של אימו מאלץ את גדי לעבור, באופן זמני אל אביו הביולוגי, ממנו היה מנותק רוב חייו. ראובן, אביו של גדי, השקוע בבעיות חייו שלו, תמיד נרתע ממפגשים עם בנו יוצא הדופן. אבל האהבה החבויה בין האב לבן, נחשפת, נבנית ומתעצמת במהלך ההכרות המחודשת. האופטימיות האין סופית של גדי, תנחם את כולם, כשהשניים יאלצו להתמודד ביחד עם תלאות החיים המצפות להם. זאנר: דרמה,ישראלי הגבלת גיל :12+ זמן: 102 דקות מה אתם חושבים על הסרט? דיון מהנה!
 3. JustSean

  הנשף

  תקציר: הנשף" סרטם החדש של שרון מימון וטל גרניט ("מיתה טובה"), מועמד ל12 פרסי אופיר לשנת 2018. עדן, טיגיסט וקשת, שלוש תלמידות מתיכון בירושלים, מחליטות לעבור ניתוחים קוסמטיים בקייב, שישנו את חייהן לנצח. בדרך אל הגשמת החלום יגלו טיגיסט וקשת כי לעדן סיבה משלה למסע. זאנר: דרמה,ישראלי הגבלת גיל: 14+ זמן :97 דקות היום (ה 17.10) הוא יום הקולנוע הישראלי וזה סרט ישראל שאני מאוד גאה בו מה אתם חושבים על הסרט? דיון מהנה!
 4. היום
 5. זול מדי, איפה הקאטץ׳?
 6. אתמול
 7. ואני חשבתי שזה עצוב שאני עדיין משחק קונטר
 8. Hard Style

  overwatch for 12$

  זה מעולה למי שרוצה סמארפים, מחיר יותר ממשתלם האמת.
 9. אני שילמתי 300 שקל לחודש ויש שם שני בריכות גקוזי מגרשי כדורגל הכול
 10. הדבר היחידי שאני רואה זה את הלוח מבחנים על מה אתה מדבר לעזאזל O_O
 11. לכל אלו שלא יודעים בקרוב יהיה אפשר לקבל משכנתא עד 90 אחוז משווי הדירה, בימים אלו ובימים עברו זה היה עד 70 אחוז אם אני לא טועה, ככה שנגיד ודירה עולה x הכסף המינמלי שאמור להיות לי זה x-90% ואוכל לקחת משכנתא שתשלים לי את זה. @Haim אמנם אתה כבר לא בצוות, אבל ברגע שתבוא להציץ בפורום תראה את זה, ואולי תעבור להורים לחסוך קצת ותקנה דירה.
 12. supergil12

  סקאם

  שלום טל, פעם הבאה לפתוח אשכול על פי האשכול הבא ודבר שני כל עוד אין הוכחות אין ביכולתו של הצוות לעשות משהו עם הדיווח תודה גיל.
 13. אני אפילו לא צריך סט ברגע שאנשים רואים אותי הם בורחים...😐
 1. טען פעילות נוספת