כל הפעילויות

עמוד זה מתרענן אוטומטית     

 1. בשעה האחרונה
 2. איוונטטט ענקי ב30 אנשים ומעלה!!! yourgame.mchosting.pro IP בואו לשרת ותיהנו מדברים שאין לאף אחד אחר!! כנסו ותזמינו חברים Iron golem/1Mil ועוד מלא!! מי שבא שירשום :אני!!
 3. הצעה למוד.

  דבר ראשון זה לא העתקה זה הצעה למוד שלדעתי ילך בין הטובים שיש במיוחד שזה בקהילה שלנו.
 4. בזמן האחרון השרת היה בירידה והחלטנו להרחיב את החנות של השרת ולנסות להוסיף פלאגינים חדשים.. אם יש לכם רעיונות חדשים לשרת אתם מוזמנים להציע פה! *באשכול זה!* טופס הצעות פלאגינים לשרת: טופס הצעות לחנות השרת: החנות החדשה : חוקי ההצעות לשרת: 1. בפתיחת הצעה חובה לפתוח סקר בעל 2 אפשרויות (בעד ונגד), הסקר צריך להימשך כיום אחד בלבד! 2. במידה ורעיון נדחה, ניתן להגיש שוב בקשה לעלות את הפלאגין רק כ-7 ימים לאחר מכן! 3. יש להציע אך ורק רעיונות ריאליים, רעיון כמו "לבטל את הפלאגין של tempban" ידחה מיידית. 4. אין להציע מוצר שנמצא בפלאגין (שאין בשרת) לחנות . 5. אין להציע פלאגינים שטותיים שישנו משמעותית את השרת!
 5. פתגם

  האשכול נפתח. הבא שמספים יקבל אזהרה.
 6. arma 3

  אין לדבר על פרוצים. ננעל. @ella תפסיקי להגיב תגובות ספאם.
 7. קניית טאג D;

  הנקודות ירדו. תתחדש.
 8. Today
 9. קניית טאג D;

  קיבל את המוצר בשרת, תהנה!
 10. OMEN פעם שנייה בישראל

  הבנתי :P
 11. OMEN פעם שנייה בישראל

  כל אחד יש מפרט שונה וגם אתה יכול להרכיב בעצמך מה יהיה בפנים לפי דעתי. כך שלא צריך מפרטים בכתבה.
 12. OMEN פעם שנייה בישראל

  אין פרטים על המפרטים?
 13. שיר בdeathrun במפה שכולם מחפשים מצאתי!!

  "כולם מחפשים"... אחי מה הבעיה להפעיל shazam בטלפון ולקרב את הטלפון לאוזניות?
 14. קניית טאג D;

  זו הייתה טעות, והכוונה הייתה שהמבצע הוא הנחה של 100 נקודות. אבל אתן לך ב-100 בכל זאת. @Fuzzy תעדכן אותי לגבי קבלת המוצר.
 15. הצעה לפורום חדש

  לא יעבוד... זאת קהילת משחק לא פורומים. עד עכשיו הפורומים היחדים שעבדו היו פורומים שהיו להם גם שרתי משחק. ( וגם זה לא תמיד )
 16. הצעה לפורום חדש

  אענה לך כרגע מה שאני עונה על הרבה הצעות, במצב שאני אראה אשכולות ודיבורים בפורום משחקים כללי על dota אני אחזיר את הפורום. כרגע לא רואה את זה קורה. תודה על ההצעה:)
 17. הצעה לפורום חדש

  אני חושב כי כמו שכבר אמרתי יש הרבה אנשים שמשחקים במשחק הזה אז לפחות להביא לפורום צאנס וחאלס לעקוץ פשוט תעשה כן או לא
 18. הצעה לפורום חדש

  אתה חושב שזה יעזור? כי אני לא
 19. הצעה לפורום חדש

  עם יצטרך אני יטפל בו
 20. הצעה לפורום חדש

  לא חבל לפתוח עוד פורום מת?
 21. קניית טאג D;

  שם פרטי + קישור לפרופיל: שחר https://www.yourgame.co.il/index.php?/profile/6076-bluecat-קפטן-תחתונים/ איזה מוצר אני מעוניין לקנות: שם מוצר: טאג לבחירה לצאט עם צבע Steam ID (מוצרי שרתים): אין לי מושג מה הID שלי במיינקרפאט הערות, שאלות, בקשות: השם שלי במיינקרפאט Shahark1NGz_xyz קראס פתח ב10.8.2017 אשכול שהראשון שקונה ממוצרי המיינקרפאט זה עולה לו 100 אז D; אני מצוטט מוצרים משרת ה-Minecraft נוספו לחנות הנקודות ויהיו זמינים בימים הקרובים! פעילים באתר, יש לכם נקודות ושחקנים בשרת? עקבו אחר החנות, מבצע לראשון שקונה מוצר ממוצרי מיינקראפט ב-100 נקודות!
 22. הצעה למוד.

  יענו אתה רוצה עוד שרת שאף אחד לא ישחק בו לפי דעתי יש מספיק שרתים לא פעילים... וגם זה ההעתקה מקהילה אחרת שאני לא יגיד את שמה
 23. הצעה לפורום חדש

  @Krass יש תשובה? יש אולי אפילו אפשרות להביא לפורום ניסיון
 24. הייתי רוצה לקדם תשרת!!!!

  שלום, כאן תוכל להגיש בקשה להיות אדמין באחד מהשרתים שלנו https://www.yourgame.co.il/index.php?/forum/62/ לכל השחקנים יש סיכוי שווה להיות אדמין וכדאי להגיש בקשה! המשך יום נעים ושבת שלום!
 25. הצעות לשרת.

  כמו שאמרתי, חלק מההצעות כבר בשרת בדרכים שונות, מה שאתה רוצה שאני יעשה זה יגרום לחיים שלכם בשרת להיות יותר קלים, משהו אני לא יעשה המפה היא 20אלף בלוקים פשוט ה/WILD לא ישגר אותכם אחרי 5000 ננעל
 26. שבת שלום קודם כל ! וב תקשיב אחי אני באמת הייתי שמח להיות חלק מי השרת שלך באמת לקדם קצת תשרת להוכיח לך שאני אציני ועזוב תמיוטים ואת הגאגים שאני מקבל זה לא מוריד לי תסיכוים של להיות אדמין נכון? יופי .. טוב תקשיביי הייתי רוצה באמת לקדם תשרת שלך אני מביאי כמעט מלא אנשים וואלה הם אומרים לי שזה אחלה קהילה יש צרות אני קורא לאדמין גם הריבים שלי עם האדמינים זה לא מראה כלום אני חולה על כל אחד ןאחד באופן שונה לגמרי ובאמת שהייתי שמח לעזור לך ולקדם את השרת שלך ולהיות חלק ממנו שבת שלום אחי !!
 1. טען פעילות נוספת