• חדשות גיימינג

  גיבור חדש מצטרף לשורות Overwatch והוא מאוד מיוחד

  גיבור מספר 28 מתגלגל לפעולה ונותן רקע על מקום שפחות הכרנו

  כולנו חיכינו לגיבור החדש והפעם אוברוואטץ' (Overwatch) הכינו תמונה מונפשת מגניבה בחשבון הטוויטר שאותה הם העלו 3 פעמים וככה השאירו את הקהל במתח לקראת סופו, אתמול (יום ה') יצאה גירסתה האחרונה של התמונה ואיתה זהותו של הגיבור החדש שמסתבר שהוא לא יותר מ...אוגר.

   

  (הסיפור מאחורי הדמות)

   

  האמונד הוא אוגר גאון מהונדס גנטית מההתיישבות המחקרית האנושית על הירח (אנחנו מכירים אותה דרך המפה Horizon Luna Colony) שבה הינדסו גנטית בעיקר גורילות ונכון להיום אנחנו מבינים שגם חיות אחרות היו שם, בעת מרד הגורילות שבו נהרגו המדענים במקום הינדס האמונד מכונה שנועדה להיתפס על חללית המילוט של ווינסטון ולברוח יחד איתו לכדור הארץ אך האמונד נחת באוסטרליה לאחר שהשתחרר בחלל, מהר מאוד מצא את מקומו בג'אנקרטאון והפך את מכונת המילוט שלו לרובוט מלחמה אמיתי וכך ניצח שם בתחרויות וצבר שם מוניטין מבלי שידעו על זהותו האמיתי, כיום האמונד נודד בעולם לחיפוש אחר הרפתקאות חדשות.

   

  שמה של מכונת המלחמה היא Wrecking Ball (כדור הריסה) ובנוסף לשני המקלעים בצידי המכונה היא יכולה להפוך לכדור (כיאה לאוגר) וככה להסתובב במהירות יותר גדולה ברחבי המפה. בנוסף לכך המכונה יכולה במצב זה להיתפס על משטחים ולצבור תאוצה שבעת פגיעה בדמויות תפגע בהם.

  Wrecking Ball יהיה בתפקיד הטנק עם 600 חיים ועם יכולת להביא לעצמו מגן על פי כמות היריבים בסביבתו כדי לעודד שחקנים להיות "בקו האש", יחד עם זאת יכולת האולטימייט שלו היא פיזור מוקשים מסביבו שיתפוצצו בעת מגע.

   

   

  בהחלט חיכינו הרבה זמן לדברים חדשים בקשר למושבה על הירח ועוד יותר על עברו של ווינסטון שנחשף.

  Wrecking Ball מציג יכולות חדשות ומכניקות שהמשחק בהחלט יראה אחרת איתן וכרגע הוא בשרת הבדיקה בדרך ליציאה לשרתים החיים.

  האם באמת הולכים להשתמש בו או שהוא עוד טרנד חולף? ספרו לנו בתגובות!

   
  תגובות משתמשים
  אורח
  אתה מגיב כאורח. אם יש לך חשבון, אנא התחבר.
  הוסף תגובה...

  ×   הדבקת תוכן זה עם עיצוב.   בטל פורמט

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

  ×   התוכן הקודם שלך שוחזר..   נקה עורך

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.