• חדשות גיימינג

  הבקשה המוזרה של 2K מאזרחי בלגיה

  2K רוצה לבטל את העוול הנגרם לה

  לפני כמה חודשים (אפריל) ממשלת בלגיה הכריזה כי קופסאות לפתיחה במשחקי מחשב נחשבים כהימור, ולכן הממשלה אסרה עליהן. היה מאבק קשה וגדול נגד הימורים במשחקי מחשב, אם זה עקב אתרי ההימורים של CS:GO או בגלל קופסאות ב- Overwatch, המאבק נמשך זמן רב ובלגיה החליטה לשים לזה סוף. 

   

  בגלל שנדרש תשלום כספי בכדי לפתוח את הקופסאות הדבר נחשב כהימור מכיוון שלא יודעים מה הקופסא מכילה בתוכה. חברות כמו EA, 2K ו- Valve יכולות להיחשב כפושעות בבלגיה.

  לפני כיומיים 2K פנתה לאזרחי בלגיה בבקשה שיפנו לנציגי ממשלת בלגיה ויבקשו להוריד את האיסור על הקופסאות.

   

  "ועדת הגיימינג של בלגיה (BGC) אמרו שמשחקים הכוללים מכניקת קופסאות כלשהי מפרים את חוק הגיימינג בבלגיה. אנו מתנגדים לעמדה זו, אך אנחנו פועלים באופן מלא עם חוקי ה- BGC. כתוצאה מכך, אנחנו עשינו כמה שינויים למצב המשחק MyTeam. שינויים אלו הכרחיים בכדי שנוכל לעמוד בחוקי הגיימינג של ה- BGC. אנחנו ספיציפית נכבה את האפשרות לקנות חפיסות עם מטבע פרימיום (מטבע שלא ניתן להרוויח במשחק). שחקנים עדיין יכולים להשיג חפיסות עם נקודות MyTeam. אנחנו נמשיך לשוחח עם ה- BGC בכדי להסביר להם את נקודת המבט שלנו ולהסביר איך מערכת הקניה של חפיסות במצב ה- MyTeam של NBA 2K כבר עומדים בחוקים. אם אתם מסכימים, אנחנו ממליצים לכם לתקשר עם נציג הממשלה הקרוב אליכם בכדי להציג את הדעה שלכם. אנחנו נשאיר את הקהילה מעודכנת אם תהיה התקדמות. אנחנו מתנצלים על אי הנוחות".

   

  החלטה זאת יכולה לפגוע בהכנסות של 2K וכנראה בגלל זה היא נאבקת קשה בכדי להוריד את האיסור.
  מה דעתכם על הפנייה של 2K? האם אתם חושבים שההחלטה של ממשלת בלגיה נכונה? ספרו לנו בתגובות.
  תגובות משתמשים
  אורח
  אתה מגיב כאורח. אם יש לך חשבון, אנא התחבר.
  הוסף תגובה...

  ×   הדבקת תוכן זה עם עיצוב.   בטל פורמט

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

  ×   התוכן הקודם שלך שוחזר..   נקה עורך

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.