• חדשות גיימינג

  Overwatch בתרומה המונית לחקר סרטן השד

  בואו ותתרמו את חלקכם לחקר סרטן השד ועזרו להציל חיים

  בצעד שונה ומיוחד במינו, אוברוואטץ' (Overwatch) הוציאו סקין חדש למרסי (Mercy) בצבע ורוד ובאירוע מלא בסטרימים של הסטרימרים הבולטים מהמשחק שכולו בשביל העלאת המודעות לסרטן השד וגיוס תרומות לעמותה שנוסדה בשביל חקר סרטן השד.

  פרטים בסרטון:

   

   

  האירוע שונה מאירועים אחרים, הוא לא יכלול משחקים מיוחדים או משהו מיוחד פרט לסקין ולפריטים נוספים בתוך המשחק אלא רובו יקרה בפלטפורמת הסטרימים טוויץ' ויכלול סטרימים שמטרתם המרכזית היא גיוס תרומות שילכו כולן לחקר סרטן השד לעבר תרופה. בנוסף לכך, צופים בשידורים האלה בין אם תרמו או לא תרמו יזכו בחפצים בתוך המשחק בהתאם למספר השעות הכולל שצפו בשידורים האלה (נספר יחד עם כל השידורים) ע"פ הטבלה הבאה:

   

  1VS8GG4GH61S1525400697173-compressor.jpg

   

  האירוע יימשך עד ה21 במאי שזה יהיה גם התאריך האחרון שיתאפשר בו להשיג את הסקין המיוחד, את הסקין קונים בעלות של 15$ וכמו בשידורים, כל קנייה של הסקין תלך כתרומה ישירות לעמותת BCRF (עמותה לחקר סרטן השד) ובליזארד (Blizzard) התחייבה למספר מינימלי של 250,000$ כתרומות לעמותה.

   

  סרטן השד הוא מסוגי הסרטן הנפוצים ביותר והוא גובה מחיר כבד מהרבה מאוד נשים ומשפחות, הגיע הזמן לתרום ולשים סוף למחלה הנוראה הזו.
  תגובות משתמשים
  אורח
  אתה מגיב כאורח. אם יש לך חשבון, אנא התחבר.
  הוסף תגובה...

  ×   הדבקת תוכן זה עם עיצוב.   בטל פורמט

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

  ×   התוכן הקודם שלך שוחזר..   נקה עורך

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.