הבחירות שלנו

תוכן איכותי מכל רחבי הקהילה, שנבחר בקפידה על ידי הנהלת האתר.

האם ניתן יהיה לראות סרטים במיינקראפט?
לאחרונה, יצא ל- MInecraft עדכון Snapshot חדש. עדכוני ה- Snapshot הם עדכונים היוצאים לפני היציאה של הגירסה החדשה במשחק על מנת ששחקני המשחק יוכלו להתנסות באפשרויות החדשות שנוספו.
 
בעדכון האחרון, למשחק התווספו המון דברים וביניהם, ניתן לראות ציורים זזים על גבי מסגרות הציור. 
לאחר שהתנסו, שחקני המשחק מצאו שניתן לשלב מספר מסגרות ובכך להקרין סרטונים ארוכים על גבי המסכים. הדוגמה הטובה ביותר קיבלה המון תאוצה באתר הפורומים Reddit ובה ניתן לראות איך הצליחו שחקני המשחק להקרין את הפתיח של "Gravity Falls".
 

 
כל מה שצריך לעשות על מנת להקרין סרטונים על גבי המסכים, זה לשנות את קבצי הציורים לסרטונים קצרים ולהפעיל את זה בתור Resource Pack. אך שימו לב, המון שחקנים דיווחו כי לאחר שניסו לשלב מספר סרטונים המשחק חווה לאגים ובעיות FPS.
 
לאחר הפוסט המדובר, שחקנים רבים ניסו להקרין דברים שונים. אך אחד הגולשים ב- Reddit לקח זאת צעד אחת קדימה וניסה לראות סרט שלם. אך כמו שציינו, זה מאוד קשה לראות זאת על מחשבים. לדוגמה: אחד הגולשים ניסה לראות את הסרט "כוורת בסרט". במשחק, הסרט היה כ- 1700 פריימים בסך הכל. בעוד שעל גבי מסך 30 פריימים לשנייה, בסרט יש כ- 170 אלף פריימים.
 
בנוסף, למשחק נוספו שועלים. השועל היא חיה לילית שמצטרפת למשחק. היא חמקנית ומהירה אז זה די קשה לתפוס אותם. אך כשתופסים אותם, ניתן להאכיל את השועלים בפירות יער והם יסמכו בשחקן לנצח. ממש כמו הזאבים, אך במקום בשר השועלים אוכלים פירות יער. נתון נוסף ואחרון שפורסם על השועלים הוא שהם אוהבים לאכול כל מה שנראה על הריצפה(כגון: חיטה, גזר וכו') ולכן ניתן למצוא הרבה שועלים בכפרים.
 

 
אז מה דעתכם על העדכון החדש? שתפו אותנו בתגובות!
 
  • אהבתי
 • 6 תגובות

Vaevictis Esports, ארגון גיימינג תחרותי רוסי, החתים קבוצה חדשה המורכבת משחקניות בלבד.
 
הקבוצה תתחרה בליגת ה-LCL שבה משתתפות קבוצות מרוסיה וממדינות הגוש הסובייטי. מדובר בליגה בכירה חדשה שהחליפה את הליגה הקודמת, CIS.
ההרכב בנוי משחקניות "חובבניות" מפני שהן מעולם לא השתתפו בתחרויות מקצועיות של League of Legends. המהלך מגיע לאחר שהמועדון נפרד מההרכב הקודם שלו, שהיה זהה להרכבים אחרים בליגות המקצועיות כרגע, כלומר מורכב משחקנים בנים.
 
 
 
הרכב הקבוצה החדש הוא:
דיאנה "TR1GGERED" איבצ'נקו - Top איידה "Merao" קזריאן - Jungle אלנה "VioletFairy" קובל - Mid קסניה "Trianna" מסצ'ריקובה - ADC נטליה "Ankote" זייקו - Support  
המשחקים הראשונים של הקבוצה יהיו נגד Gambit Esports החזקה שנחשבת לקבוצה הטובה בליגה והמגינה הנוכחית על תואר האלופה, ונגד Dragon Army.
 
שידורי הליגה זמינים לצפייה בשפה הרוסית בערוץ ה-Twitch הרשמי.
 • 1 תגובה

הסבר על הדמיות
לכול דמות יש כוח משלה ולכול הדמות יש 3 כוחות 2 כוחות שאתה בוחר מתי להשתמש בהם וכוח אחד שפועל אוטומטי כשיורים בך או עושים לך knock או שאתה מחייה את חבר שלך 
 
BLOODHOUND: כשאתה משחק עם הדמות הזאת ואתה לוחץ על הכפתור q  כעבור כמה שניות זה מראה לך דרך כול דבר עם מישהו שקרוב אליך.
הכוח השני שלו הוא כשאתה לוחץ z זה משפר את החושים כמו ירי מדויק יותר קיצה מהירה יותר וגם מראה איפה אנשים וצעדים שלהם .
הכוח השלישי שאתה רואה צעדים של אנשים.
 
GIBRALTAR:  הכוח של הדמות הזאת הוא כשאתה לוחץ q  זה שם מגן על הרצפה  שאי אפשר לירות דרכו גם עם אתה בתוך המגן או מחוץ למגן.
בכוח השני שלו הוא כשאתה לוחץ z  זה מביא לך רימון שאתה צריך לזרוק ואז באזור שהרימון נפל יפלו טילים.
הכוח השלישי כשאתה מכוון עם נשק זה שם לך מגן שמחסה את הגוף בלי הרגליים והראש.
 
LIFELINE: הכוח הראשון הוא כשאתה לוחץ q זה מפיל drone  שממלא חיים כשאתה עומד לידו. 
הכוח השני הוא כשאתה לוחץ z זה מפיל airdrop  עם לוט רנדומלי בלי נשקים.
הכוח השלישי הוא כשאתה מחייה מישהו מהקבוצה שלך זה שם מגן ומחייה את השחקן מהר יותר.
 
PATHFINDER:  הכוח הראשון הוא כשאתה לוחץ q מביא לך Grappling Hook שאתה יכול לירות על כול דבר מוצק (שחקנים קירות קוסאות וכדומה) 
הכוח השני הוא כשאתה לוחץ z אתה יכול ליצור zipline שכולם יכולים להשתמש. 
הכוח השלישי הוא שאתה עושה scan למכונה וזה מראה איפה יהיה הזאון הבא. 
כך נראת המכונה.
 
 
 
 
  • אהבתי
 • 0 תגובות

League of Legends, או ה- Fortnite של שנת 2012, נשאר פופולארי מאוד, על אף שהוא נחשב בעיני מבקרים ככותר שהפסיד הכי הרבה שחקנים כתוצאה משחרורו של Fortnite: Battle Royale בנובמבר 2017, ולמרות שלחברת Riot Games המפתחת את המשחק אין כותרים נוספים, החברה נשארת רלוונטית וחזקה גם לאחר עשור של פעילות.
 

 
החברה שחררה אתמול טריילר חדש לעונת 2019 של League of Legends, והוא, ללא ספק, הטוב ביותר ששוחרר למשחק אי פעם (והמשחק כבר קיבל כמה טריילרים מצוינים בעבר). לסרטון אין "עלילה" של ממש בניגוד לסרטונים של כותרים כמו Overwatch, אך הוא מציג כמה דמויות מוכרות היטב מהמשחק בקרבות עם אנימציה מצוינת, שכמוה נדיר לראות בטריילרים של משחקים.
 
צפו בעצמכם בסרטון כאן, המציג את Draven, Riven, Irelia, Akali, Kennen ודמויות אייקוניות נוספות של League:

 
הסרטון, שבעיניי הכתב הזה מבטא שלמות ופרפקציוניזם ונאמנות לעולם המשחק שכמעט ואין שני לה, הוא לצערנו תזכורת נוספת לכשלון המוחלט של League of Legends להפיק את התועלת המירבית מהפופולאריות העצומה לה הוא זכה ב-10 השנים האחרונות מעבר לסתם פיתוח המשחק הבסיסי עם עוד דמויות ושיפורים גרפיים (וכמובן סצנת הספורט האלקטרוני שלו, שהיא הגדולה בעולם, אך לא רווחית במיוחד בעבור Riot). ישנן יותר מ-100 דמויות אייקוניות וייחודיות ב- League, כל אחת עם סיפור רקע משלה, עלילה ואינטרקאציה עם הדמויות האחרות, בעולם משחק עשיר ומפותח שמזכיר את העבודה שנעשית במשחקים כמו World of Warcraft למשל, וכל זאת מבלי שתהיה לזה חשיבות אמיתית למשחקיות עצמה. לצערנו, כל העולם העשיר הזה נשאר חבוי ונחשף רק בקומיקסים, סרטונים (מדהימים ככל שיהיו) כמו זה שיצא כעת, ואירועים פנים-משחקיים ארעיים. לא ראינו, למשל, סדרות טלוויזיה או סרטים (אנימציה או live-action) שיכולים בהחלט להשתמש בחומר מקור עשיר. גם לא ראינו משחקים נוספים, אולי בז'אנרים אחרים, שנוטלים חלק באותו עולם. אותו דבר קורה גם ב- Overwatch, כאשר דמויות מעניינות עם סיפורי רקע עשירים ועולם צבעוני לא יוצאות מחוץ לזירות הקרב מרובות-המשתתפות הרגעיות, אך העולם של League הרבה יותר מפותח ובעל הרבה פוטנציאל למימוש.
 
ולמרות זאת, כיף לצפות בסרטונים הללו גם אם לא מכירים את כל הדמויות ואת המשחק - Riot Games מוכיחים פעם נוספת את היכולת שלהם ליצור סרטונים מדהימים ומושקעים עם עין חדה לפרטים הקטנים. זה יוצר תאווה לכותר MMORPG המבוסס על העולם של League, אך אפשר להסתפק גם בסדרת אנימציה בנטפליקס... כך או כך, סביר יותר שבשנה הבאה לא נראה הכרזות על כותרים כאלו, אלא פשוט עוד סרטון מצוין מבית Riot Games. 
 
  • אהבתי
 • 5 תגובות

מצב משחק זמני חדש מגיע ל- Black Ops 4: Blackout
לאחרונה רצו ברחבי האינטרנט שמועות רבות על מצב משחק זמני חדש לכותר האחרון של Treyarch. שמועות אלה נבעו בעיקר מהדלפה לא מכוונת של מפתחת המשחק דרך אפליקציית ה Companion.
 
ביום שישי האחרון(18.1), פורסם פוסט ברדיט עם צירוף של תמונה מאפליקציית המשחק. בתמונה ניתן לראות הסבר קצר על מצב המשחק החדש. מידע זה לא היה אמור להתפרסם אך הודלף במקרה.
 

 
בתמונה ניתן לראות הסבר על מצב המשחק ובו נאמר כי במצב משחק זה ניתן למצוא רק צלפים ונשקים קרים(סכינים וכדומה).
 
לאחר שהפוסט גרר אהדה רבה ותשומת לב מפתחת המשחק הייתה חייבת להשיב:
"זה נכון, Ambush יגיע בקרוב ל- Blackout בתור מצב המשחק הזמני הבא שלנו - אך לא כרגע! DBNO(מצב המשחק הזמני הנוכחי) יהיה זמין לעוד מספר שבועות בכל הפלטפורמות. אנחנו מתכננים להשיק את מצב המשחק החדש מיד לאחר מכן, אז תהנו כרגע מהשיגעון של DBNO כל עוד זה עדיין במשחק"
 

 
אז מה דעתכם על הדלפה זו? מחכים למצב המשחק החדש?
נשמח לשמוע בתגובות!
 • 1 תגובה

שוחרר הטריילר לעונה הסופית של "משחקי הכס"
הבוקר שחררו YES ו- HBO טיזר חדש לעונה השמינית של "משחקי הכס", שתשודר לראשונה ב- 14 באפריל. הטיזר מציג את המבט המשמעותי ביותר לעונה החדשה עד כה.

 
על אף שפרטי העלילה של העונה השמינית, שזוכה לציפייה מרובה בקרב הקהל, עדיין עמומים, המעריצים כבר מכינים את עצמם לרצף אפִּי של פרקים - שכולם ארוכים יותר מאלו של העונות הקודמות.
 
"אני חושב שכל הפרקים של עונה 8 יהיו ארוכים יותר משעה. הם יסתובבו סביב המספרים הגדולים, אני יודע זאת בוודאות," אומר הבמאי דייויד נאטר במהלך דיון AMA באתר רדיט. 
 
"אני מאוד מרוצה מהדרך שבה עונה 8 מסתיימת," הוא מוסיף. "אני חושב שהם [המפיקים] עשו עבודה מדהימה, ולקחו בחשבון מה המעריצים רוצים לראות, יחד עם מה שנכון לסדרה מבחינת הסיפור. אני מבטיח שהולכים להיות הרבה רגעים מפתיעים, אבל אלו דברים טובים מאוד לסיפור."
 
"זה חתיכת מחזה. החבר'ה האלה עשו שישה סרטים. התגובה שלי כשראיתי אותם היתה, 'אני צופה בסרט,'" אומר מנכ"ל HBO ריצ'רד פלפלרקואד. "הם ידעו שסף הציפייה גבוה, והם שברו אותו. צפיתי בכל הפרקים פעמיים בלי CGI ואני בהלם. כל הצופים יקבלו סיפור מדהים והפקה פשוט קסומה."
 
כפי שהרבה מעריצים קיוו, הפרקים הארוכים הללו ככל הנראה יעניקו לצופים אף יותר רגעים מרגשים.
 
"העונה האחרונה של הסדרה נראתה כאילו היא בנויה כדי לשבור אותנו," אומר קיט הרינגטון, שמשחק בסדרה את ג'ון סנואו. "כולם היו שבורים בסוף. אני לא בטוח אם בכינו כי זה עצוב שהסדרה נגמרת או כי זה היה פשוט מעייף. כולם רצו לישון. זה הכל נבנה כדי לגרום לנו לחשוב - כבר נמאס לי. אני זוכר שכולם לקראת הסוף היו באווירה של "הספיק לי. אני אוהב את זה, זה הדבר הכי טוב שקרה לי, אני אתגעגע יום אחד - אבל סיימתי."
 
מה דעתכם על המבט החדש לעונה הסופית של משחקי הכס? שתפו אותנו בתגובות!
 
עונת הסיום של משחקי הכס תשודר החל מה-14 לאפריל בצמוד לשידור בארה"ב ב- yes וב- STING TV.
  • אהבתי
 • 4 תגובות

ביקורת לסרט: אקווהמן
ביקורת לסרט: אקווהמן. הצלחה מסחררת או ניסיון של DC להחזיר את היקום הקולנועי שלהם לגדולות?
לביקורת המלאה: https://yourg.me/2RmstTz
  • אהבתי
 • 8 תגובות

עדכון חדש מגיע ל- GTA V Online!
לאחרונה, התווסף למוד האונליין של GTA V מצב משחק חדש הנקרא Bomb Ball.
מצב משחק זה מתרחש בתוך זירת קרב ענקית ובה שתי קבוצות רכבים שינסו לדחוף פצצות ענק לשער הקבוצה היריבה. מזכיר לכם משהו? מצב משחק זה דומה מאוד למשחק Rocket League, בו יש 2 קבוצות שמטרתן לנצח משחק כדורגל מכוניות.
 

 
מצב המשחק הוא חלק משורת עדכוני החגים שיצאו לאחרונה במשחק.
עדכונים אלה כוללים עוד המון דברים וביניהם גם בכל יום שחקנים שיכנסו למשחק יקבלו מתנות ופרסים הכל מהראשון לינואר. בנוסף, שחקנים שיכנסו למשחק לפני ה- 7 בינואר יקבלו חולצות מיוחדות שלא יהיה ניתן להשיג לאחר מכן. כמו כן, עד אותו התאריך, ניתן להרוויח פי 2 כסף ו- RP במגוון רחב של מצבי משחק, חוץ מה- Bomb Ball בו ניתן לקבל הטבות אלה עד ה- 14 בינואר.
 
ולבסוף, העדכון האחרון שהתווסף בשורת עדכונים אלה הוא ה- Grotti Itali GTO. ה- GTO הוא רכב ספורט\יוקרה חדש שהתווסף למשחק וניתן לקנות אותו כבר עכשיו בחנות ה- Lagendary Motorsport.
 

 
מה דעתכם על עדכונים אלה? נשמח לשמוע בתגובות!
  • אהבתי
 • 5 תגובות

מפת השלג של PUBG יצאה רשמית!
אתמול, Vikendi, עזבה את שרתי הבדיקה והושקה באופן רשמי. המפה החדשה של PUBG מביאה איתה המון דברים חדשים ומעניינים. צפו בטריילר המפה החדשה:
 
 
גודל המפה הוא 6x6. המפה קטנה יותר מ- Erangel ו- Miramar שגודלן 8x8 וגדולה מ- Sanhok שגודלה 4x4.
למרות שהמפה לא כל כך גדולה היא כוללת המון דברים מעניינים כגון: המון שטחים פתוחים, הרים, אגמים קפואים, ערים, תחנת שיגור לחלל, פארק דינוזאורים ועוד..
 
אחד הדברים המעניינים ביותר במפה הוא פארק הדינוזאורים. הפארק כולל דינוזאורים בגודל אמיתי להמחזה, רכבת הרים ומכוניות מתנגשות. כמובן שלא ניתן להשתמש במתקנים אך ניתן למשל לטפס על הרכבת הרים על מנת לצלוף בשחקנים או לתצפת על המפה.
 

 
בנוסף, העדכון כולל גם שינויים ותוספים למפה זו. שינוי אחד הוא שלא ניתן למצוא את ה- SCAR-L. הנשק הוחלף ב- G36C. הנשק החדש משתמש בכדורים של 5.56מ"מ. הדף הנשק קטן יותר ביחס לנשקים האחרים אך יורה בקצב איטי יותר משאר הנשקים. למפה התווספו גם אופנועי השלג. האופנועים נותנים חופש תנועה רחב יותר ושליטה טובה יותר משאר הרכבים אך לא ניתן לנסוע איתם על הכביש בצורה נוחה. כמו כן, האופנועים החדשים מהירים יותר מהרכבים האחרים אך ניתן לאבד שליטה בזמן הנסיעה המהירה.
 

 
למרות כל השינויים שציינו, השינוי הגדול ביותר הוא שניתן להשאיר טביעות רגל במפה זו. בגלל שהמפה היא מפת שלג, בכל פעם ששחקן ידרך על השלג ישאיר טביעות רגל שיעזרו לשחקנים אחרים לעקוב אחרי הטביעות ולדעת את מיקומו.
 
המפה החדשה והעדכון זמינים כעת רק למחשב האישי ויגיעו ל- PS4 וה- Xbox One בתחילת ינואר 2019.
 
מה דעתכם על המפה החדשה? שתפו אותנו בתגובות!
 • 1 תגובה

ביקורת לסרט: ספיידרמן: ממד העכביש
ביקורת לסרט: ספיידרמן: ממד העכביש
האם סוף סוף מצאנו את סרט הספיידרמן המושלם??
לביקורת המלאה: https://yourg.me/2GlqASw
  • אהבתי
 • 9 תגובות

הגישה המוקדמת למשחק Atlas נדחתה
"Atlas" הוא משחק פיראטים מרובה משתתפים שפותח על ידי "Instinct Games" - החברה שפיתחה והפיצה את המשחקים "ARK" ו־"Grapeshot Games". הגישה המוקדמת למשחק הייתה אמורה לצאת היום(13 בדצמבר) אך היא נדחתה ל19 בדצמבר, כשבוע מהתאריך שהיה מתוכנן להוציא את הגישה המוקדמת.
 

 
במשחק, הפיראטים יוכלו לשלוט על האי שלהם, להשתתף במלחמות ימיות מרובות משתתפים ולחקור מאות איים בשרת משחק אחד.
"העולם הוירטואלי של המשחק הוא ענקי והצוות המפתח הולך להשתמש בזמן הנוסף הזה לבצע בדיקה על כל חלק של המשחק" רשמו החברה המפיצה ב־Steam. "אנחנו מצטערים על הדחייה של המשחק ואנחנו יודעים כמה אנשים מחכים להתחיל לשחק ולהקים אימפריה."
 
לדעתי המפתחים של המשחק צדקו בכך שדחו את הגישה המוקדמת ולמדו מ־ARK שכאשר הוציאו אותו היה מלא בבאגים,
מה דעתכם בנושא? שתפו בתגובות!
 
  • אהבתי
 • 4 תגובות

חברת ASUS מכריזה על מחשב נייח Gaming Station GS50
חברת ASUS מכריזה על Gaming Station GS50, מחשב אישי קיצוני לגיימינג שמעניק חוויות בידור אולטימטיביות ומסייע ליוצרי תוכן למקסם את יכולת היצור שלהם.
 
ה- GS50 מופעל על ידי מעבד Intel® Xeon® W עם קירור נוזלי וכרטיס מסך NVIDIA GeForce® RTX™ 2080, מעניק ביצועים ללא פשרות לגיימינג חלק ביותר ומפחית משמעותית את זמני הרנדרינג של הגרפיקה. הודות לתמיכה בעד ארבעה צגי 8K, מחשב ה- ‏GS50 מעניק חוויות מרתקות יותר של גיימינג, סרטים וסטרימינג של וידאו, ומעלה את ריבוי-המשימות לגבהים חדשים הודות למקום אחסון רב יותר לצפייה.
 

 
המחשב האישי החדש מצויד בכרטיס המסך NVIDIA GeForce RTX 2080 החדש ביותר. הוא כולל 2944 ליבות CUDA ומערך 8GB של זיכרון GDDR6 שמעניק ביצועי גרפיקה של עד 8 gigarays לשנייה ו-60 טריליון RTX-OPS. ביצועים מתקדמים אלו מהירים בעד פי שישה מכרטיסי המסך מהדור הקודם ושנות אור לפני כרטיסים אחרים בעת רנדרינג של גרפיקה מציאותית במעקב קרניים. המשמעות היא גם ש-NVIDIA GeForce RTX 2080 מעניק רמה גבוהה הרבה יותר של מציאות גרפית ממה שאפשרי בשימוש בטכניקות רנדרינג רגילות. הדבר מאפשר לגיימרים לשפר את הגדרות הפרטים בכותרי ה-AAA החדשים ביותר וליהנות מחוויה מרתקת הודות לתאורה, השתקפויות וצללים מציאותיים.
 

 
בנוסף ל- GS50, חברת ASUS משיקה גם את ASUS Gaming Station GS30. ה- GS30 הוא מחשב רב עוצמה גם כן ודומה רבות ל- GS50. שני המחשבים בעלי אותו עיצוב אך מחשב זה מיועד לגיימרים ויוצרי תוכן שרוצים לקבל את החוויה הטובה ביותר אך לא יכולים להרשות לעצמם את ה- GS50. ה- GS30 כולל מבחר של מעבדים ממשפחות Intel Xeon E או Intel Core i7 וכולל את כרטיס המסך NVIDIA GeForce RTX 2070 החדש ביותר.
 
שני הדגמים יהיו זמינים לרכישה בישראל במהלך ינואר 2019, במחיר של החל מ- 13,990 שקלים.
פרטים נוספים על המחשבים ניתן למצוא כאן
 
מה דעתכם על המחשבים החדשים מבית ASUS?
נשמח לשמוע בתגובות!
 
  • אהבתי
 • 11 תגובות

העדכון ל-CSGO שכולנו חיכינו לו סוף סוף יצא,
לפרטים על העדכון https://yourg.me/2G6apIQ
  • אהבתי
 • 14 תגובות

מטוסים בפורטנייט? העונה השביעית כבר כאן!
היום(6.12), יצאה העונה השביעית של מוד ה- Battle Royale במשחק המצליח בכל הזמנים Fortnite.
בעדכון החדש שהגיע ביחד עם העונה החדשה יצאו המון דברים חדשים וביניהם מצב משחק חדש, מטוסים ועוד..
אז לפני שנתחיל, אני מזמין אותכם לצפות בטריילר לעונה החדשה:
 
 
 
האפשרות הגדולה ביותר שיצאה ביחד עם העדכון היא האפשרות לשחק במצב המשחק Creative. במצב המשחק החדש ניתן לבנות על מה שתרצו ללא הגבלת אמצעים, להילחם עם חברים, לבנות מפות משוגעות, להשתמש במבנים ומפות מוכנות ועוד המון דברים חדשים.
כרגע, רק בעלי ה- Battle Pass יכולים ליצור את האי שלהם אך גם חברים ללא באטל פאס יכולים להיכנס לאי. האופצייה להיכנס לפתוח אי תפתח לכולם ב- 13 לדצמבר.
 
 
בנוסף, למצב המשחק Battle Royale נוספו מטוסים הנקראים X-4 Stormwing. במטוס יש מקום לארבעה נוסעים ונהג אחד. בנוסף, במטוס מכונת ירייה שבדומה למכונת הירייה שיצאה לפני מספר עדכונים, יכולה להתחמם ולמנוע שימוש לזמן מסויים. אפשרות מגניבה נוספת שנוספה למטוסים היא ה- Barrel Roll המפורסם. ניתן לעשות גלגול עם המטוס על ידי לחיצה בעמיים על כפתור הסיבוב(Roll)
 

 
העדכון הגדול הבא הוא העדכון למפה. בטריילר היה ניתן לראות קרחון גדול מגיע למפה וכמו שכולנו ציפינו, המפה הפכה למושלגת. בנוסף לאזור המדבר שנוסף בעונה 5, התווסף איזור שלגי חדש שמביא איתו מקומות חדשים הנקראים: Polar Peak, Frosty Flights ועוד המון מקומות חדשים ומעניינים.
 

 
והעדכון הגדול האחרון שנוסף למשחק הוא ה- Ziplines. ברחבי האיזור המושלג ניתן למצוא חוטים תלויים שניתן לעלות עליהם ולרדת בעזרת מהרים או להגיע ממקום למקום במהירות.
 

 
ועכשיו החלק שכולנו חיכינו לו, אולי אפילו יותר מכל השאר: ה- Battle Pass. כמו בעונות 3-6, גם בעונה הזאת יש 100 רמות שהשחקנים עולים בהם ככל שהם משחקים יותר ומשלימים משימות. הדבר החדש שהתווסף השנה ל- Battle Pass הם ה- Wraps. בדומה למשחקים אחרים, העטיפות משנות את צבעי הנשקים והרכבים השונים במשחק וגם אותם משיגים במהלך הבאטל פס. כמו בשנים קודמות, ניתן לקנות את הבאטל פס ב- 950 VBucks.
 
 
 
אז מה קיבלנו בעונה החדשה? מטוסים, עטיפות, מפה חדשה, Ziplines, מוד חדש ועוד המון שינויים!
ל- Patch Notes המלאים של העונה החדשה לחץ כאן
 
מה דעתכם על העונה החדשה? שתפו אותנו בתגובות!
 • 6 תגובות

יורגיים גאה להציג: חנות נקודות שווה במיוחד
ניתן לקנות בחנות:
-משחקים ל PC/XBOX/PS/SWITCH
-פרסים בשרתים
-ציוד היקפי
-בובות funko! pop

https://yourg.me/2rmtqwq
  • וואו!
  • יורגיים
  • אהבתי
 • 29 תגובות

MechWarrior 5 יצא בספטמבר 2019
משחק הרובוטים החדשני, MechWarrior 5 היה אמור לצאת החודש(דצמבר) אך קיבל תאריך יציאה החדש. החברה טענה כי עיכוב זה ישתלם ויביא למשחק מושלם.
 
Piranha Games, מפתחת המשחק הודיעה בכנס ה- MechCon , בוא מתאספים מדי שנה אלפי חובבי רובוטים כי המשחק יידחה ל-10 בספטמבר 2019 אך לא השאירה אותנו בידיים ריקות, המפתחת השיקה טריילר חדש שנראה מצויין.
 
 
 
באירוע היה ניתן להתנסות במשחק בעמדות משחק חדשניות וגם במחשבים רגילים. הקהל טען כי המשחק כיף נורא ולא שמים לב שהזמן זז, במיוחד בעמדות המשחק הייעודיות. בנוסף, שחקנים טענו כי הם מחכים מאוד למשחק והם מאמינים שעיכוב זה יעבוד רק לטובת המשחק.
 
נראה שעיכוב זה באמת יעבוד רק לטובת החברה והמשחק כי הרשת גועשת ונראה שהמשחק בהחלט יביא איתו משהו חדשני. הדבר היחיד שנשאר לנו לעשות הוא לחכות ל-10 בספטמבר ולקוות לא להתאכזב.
 
מה דעתכם על המשחק?
נשמח לשמוע בתגובות!
 • 5 תגובות

הפרק השני של Life is Strange 2 מגיע בקרוב
רוצים לדעת מתי יצא הפרק השני של Life is Strange 2?
לקריאת הכתבה המלאה: https://yourg.me/2reyym8
  • אהבתי
 • 8 תגובות

2 גרסאות חדשות ל- Pump יצאו ל- Fortnite!
אפיק הוציאו למשחק את העדכון V6.31 ואיתו מצב המשחק Team Rumble, שני וראציות חדשות לפאמפ שוטגן ועוד כל מיני חידושים ל־Save The World.
  
Team Rumble Limited Time Mode:
מצב המשחק הזה הוא בעצם Team Deathmatch. שתי קבוצות של 20 שחקנים, שצריכות להגיע ל100 קילים.
כל פעם שאתה תהרוג בן אדם, ישארו סוגים שונים של כדורים לצד ערימות של עץ, אבן ומתכת.
כששחקן מת, הוא חוזר תוך 5 שניות לחיים עם כל הציוד שהיה עליו.
 

 
שני וראציות חדשות של הפאמפ שוטגן נוספו בעדכון זה:
Epic: פגיעה מקסימלית של 105 HP ופגיעה מינימלית של 3 כדורי שוטגן.
Legendary: פגיעה מקסימלית של 110 HP ופגיעה מינימלית של 3 כדורי שוטגן.
בנוסף לשתי האפשריות החדשות של הנשק, גם השוטגנים הישנים קיבלו שדרוג.
הפגיעה המקסימלית של השוטגן הירוק עלתה מ־80 ל־85 ושל הפאמפ הכחול מ־95 ל־100.
 

 
גם Save The world קיבל כמה חידושים.
Canny Valley Act 2:
- 21 משימות חדשות ומשימת ציון דרך שפותחת את החלק החדש בסיפור של Canny Valley.
- Biome חדש של רוחות רפאים - ערים של המערב הפרוע שהפכו לערים רדופות.
- דמויות חדשות נוספו לסיפור - Global Storming Denier, Dr. Vinderman’s assistant Desiree or Carlos, the Steel Wool bass guitarist.
 

 
לעוד פרטים לגבי העדכון לחצו כאן.
 
מה דעתכם על העדכון החדש? תכתבו לנו בתגובות
 • 7 תגובות

טורנירי חנוכה 2018 - הזוכים!!
נפתחה ההרשמה לטורנירי חנוכה בCS:GO וRocket League
פרסים בשווי של יותר מ-70 דולר!!
לפרטים והרשמה: https://yourg.me/2r0KhF1
 • 24 תגובות

באג חדש ב- Battlefield V גורם למשחק לקפוא
Battlefield V הושק באופן רשמי בחמישי(15.11). כבר עם ההשקה, המפתחת DICE קיבלה פניות בנוגע לבעיה גורפת אצל המון שחקנים.
 
הבעיה נובעת כאשר עוצרים את המשחק ומנסים להיכנס למשימות(Assignments) בתפריט העצירה.
לאחר הניסיון להיכנס למשימות המסך הופך למטושטש או שחור לגמרי. הדרך היחידה לטפל בבעיה היא לסגור את המשחק באמצעות Alt+F4 או דרך מנהל המשימות. יש לציין שבעיה זו לא קוראת תמיד ולא קוראת אצל כולם אך זה בהחלט נתון מדאיג.
 
הפתרון כרגע הוא לא להיכנס למשימות אלה לשים לב לחלק מהם במסך העצירה. אך המשימות שנמצאות במסך העצירה הן המשימות הפשוטות ביותר(לדוגמה: כמות הריגות, כמות פגיעה עם נשק מסויים ועוד..). בנוסף, ניתן לראות את המשימות בתפריט הראשי(Main Menu).
 
שחקנים מדווחים על בעיה דומה נוספת כאשר לוחצים על כפתור ה- "Server Info", בעיה זו דומה מאוד לבעיה הקודמת וגם בבעיה זו לא נתקלים תמיד.
 
כרגע, ניתן רק לחכות לעדכון של המפתחת שיתקן את בעיות אלה. יש לציין שבעיה זו עוד לא נכנסה לרשימת הבעיות של DICE אך אנו מאמינים שבעיה זו תתוקן בעדכון הבא.
 • 7 תגובות

YourGame 1V1 #6, יום ראשון 11.11 - ההרשמה סגורה!
שלום לכולם,
ביום ראשון ה11.11 יתקיים טורניר 1V1 במשחק CS:GO
מספר המקומות בטורניר מוגבל ל32.
הטורניר ייחל בשעה 18:00. משעה 17:00 יהיה ניתן לעשות Check-In בדף הטורניר במערכת Faceit
 
איך נרשמים?
הטורניר יישוחק דרך מערכת Faceit.
על מנת להירשם לטורניר כל מה שעליכם לעשות זה ללחוץ על הכפתור הכתום עם הכיתוב "join" בדף הטורניר
על מנת להיכנס לדף הטורניר לחץ כאן
 
פרסים
המנצח בטורניר ייזכה ב1500 Faceit Points
המקום השני בטורניר ייזכה ב500 Faceit Points
 
פרטים נוספים
מפות הטורניר: 
aim_faceit_noawp, aim_redline, aim_map2_go, aim_deagle, aim_9h_ak, aim_ak47_v2, aim_faceit
המפות ייבחרו על ידי Veto עם פתיחת חדר המשחק באתר.
המשחקים יישוחקן על שרת אירופאי של Faceit
רק שחקנים עם IP ישראלי יוכלו להשתתף בטורניר.
על כל השחקנים חובה לשחק עם הAnti-Cheat של Faceit.
Bracket(סדר המשחקים) הטורניר ייפורסם בדף הטורניר לאחר הCheck-In של כל השחקנים.
 
לשאלות ובירורים ניתן לפנות אל @Faze @ax3 או @Steve בהודעה פרטית.
 
בהצלחה לכל המשתתפים,
הנהלת הטורנירים.
 • 3 תגובות