advertisement_alt

TorNim0s

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  191
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1
 • נקודות

  0 [ תרום ]

TorNim0s זכה בפעם האחרונה ב 30 בספטמבר 2016

לTorNim0s היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

31 יהיה בסדר

1 עוקב

אודות TorNim0s

 • יום הולדת 16/12/1998

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  אלדד
 1. בטח שמתגעגעים! אחלה מוד של אחלה משחק של אחלה אנשים.
 2. לא באתי לפה לעשות את העבודה אני כבר הקמתי פה בעבר קהילה מצליחה של גריס מוד וכרגע אין לי את הזמן לזה, באתי כי הקהילה הזאת חשובה לי ונתתי פה מלא בעבר וכרגע ראיתי משחק שממש מתקדם והולך להפציץ ברמה של קונטר החלטה היא שלכם להשקיע בה או לא אבל אני לא באתי לעשות את זה רק באתי להביא רעיון.
 3. אני מסביר לך שוב לא יהיה פה פעילות של שום דבר אם לא תביאו אותה. אם לא תפתחו את הפורום הזה אם לא תריצו טורנירים ותשקיעו בזה זה לא יקרה אני לא פה כדי לעשות את זה בשבילכם אבל אין לי בעיה לעזור. הקהילה כרגע לא קיימת באף מקום בישראל לפי מה שאני יודע ואם אתם לא תעשו את זה מישהו אחר יעשה ואז יהיה מאוחר מדי בשבילכם אני מביא לכם את הרעיון כדי שתקדימו את המאוחר. החלטה שלכם בסופו של דבר.
 4. הקהילה הזאת פעם הייתה מאוד מצליחה ויש לה מלא פוטנציאל הבעיה שכבר אין לי הרבה מה להציע. לפני חודש בערך ניסיתי להביא לכם רעיון והנה אני בא לפה שוב להציע לכם. פתחתי כבר אשכול על זה והינה הדיון שהיה - אני לא ממש רוצה להכנס לדברים שכתוב שם. אני יאמר את זה ככה הקהילה הזאת בגסיסה אם אתם רואים את זה או לא זה המצב. הדברים פה לא מתחדשים כל כך וזה לא מציע יותר מדי לעומת קהילות אחרות. רוצים שינוי רוצים להציע מצוין זה ההתחלה. יש משחק בשם Rainbow Six Seige המשחק הזה כרגע בתהליך עלייה הוא יחסית חדש והוא מתקדם בצעדי ענק. אם אתם לא רוצים להישאר מאחורה ולהיות מקדימה זה הזמן שלכם להתחיל להקים קהילה של זה. מה זאת אומרת? זה אומר קחו צעד תאחדו את כל השחקנים של המשחק ולא בקבוצת פייסבוק כמו שכבר יש עם אלפי אנשים, תובילו אותם לפה. תעשו להם תחרויות שיכירו בכם ותיהיו אלה שייצגו את המשחק הזה בישראל. מקווה שתשתמשו במה שאני מציע אם אתם צריכים עזרה אתם מוזמנים לפנות אלי, בהצלחה ושבוע טוב.
 5. אם הקהילה הזאת באמת רוצה להצליח ואני מאמין שהיא יכולה היא צריכה להתפתח גם לדברים שהישראלים לא הכי פועלים בו שגם בזה אני חולק אני מכיר מלא אנשים שמשחקים בזה פשוט הם לא פה כי אין את זה באף פורום. אם אתה לא מכיר את המשחק זה בעיה שלך לפי הדיווחים שלהם יומית משחקים בו מעל 2 מליון אנשים ככה שאפשר להשוות אותו אפילו לPUBG. בכל מקרה מקווה שיפתח ושתנסו להפעיל את זה גם בארץ.
 6. שלום לכולם, Rainbow Six Seige הוא משחק שכרגע פעיל מאוד. אני חושב שאפילו יותר מקונטר. ואני חושב שראוי שיהיה לו פורום משלו!!!! תודה והמשך יום טוב.
 7. הוא יוצא ל BETA לא מ early access. שתדע שגם BETA זה נחשב eary access. וגם זה אני בספק שהם יוציאו הם רק דיבורים.
 8. Fun Event! אתם מוזמנים לאיוונט בשרת הFun! האיוונט יתקיים ביום ראשון ה14.5 בשעה 16:00 המשחקים שיהיו הם: Hunger Games Course Knife הסבר על המשחקים: Hunger Games כל האנשים נכנסים למפה ענקית. עליכם למצוא נשק ולהרוג את כל האנשים. האחרון שנשאר מנצח. יתקיימו שש הרצות של המשחק. סה"כ זכיה: 6,000 קרדיטים Course האדמינים יעבירו מפה למפת Course מסוימת. השחקנים ינסו לעבור את המפה בזמן המהיר ביותר. השחקן שיעבור את המפה בזמן המהיר ביותר לפי הזמן שהוקצב ע"פ הכללים ינצח. יתקיימו שתי הרצות של המשחק. סה"כ זכייה: 2,000 קרדיטים Knife האדמינים יעבירו למפה שבה לכולם יהיה סכין. המטרה היא להגיע ל25 הריגות. הראשון שמגיע זוכה. יתקיים הרצה אחת סה"כ זכייה: 1,000 קרדיטים לכבוד האיוונט תוכלו לראות מפות חדשות שוות במיוחד הצצה קטנה: הערה: במהלך האייונט צוות הFun יגידו מה לעשות נא להיות קשובים לחוקים ולא להפר... העונש יהיה בהתאם למעשה. IP: csgo.yourgame.co.il:28645 מקווים לראות אתכם! צוות ה-Fun *ייתכנו שינויים באיוונט בהתאם לרצונם של השחקנים.
 9. TorNim0s

  Fun Event

  Fun Event! אתם מוזמנים לאיוונט בשרת הFun! האיוונט יתקיים היום בשעה 18:00 המשחקים שיהיו הם: AWP אוטובוסים מהגהינום Hunger Games קפיצה בחבל הראשון שעובר מפת Course הסבר על המשחקים: AWP משחקים במפה AWP_Lego הראשון שמגיע ל25 הריגות מנצח סה"כ זכיה: 1,000 קרדיטים אוטובוסים מהגיהנום האדמינים ישלטו על שני אוטובוסים במפה גדולה. על השאר לברוח מהאוטובוסים ולהישאר בחיים. יתקיימו שתי הרצות של המשחק. סה"כ זכיה: 1,000 קרדיטים Hunger Games כל האנשים נכנסים למפה ענקית. עליכם למצוא נשק ולהרוג את כל האנשים. האחרון שנשאר מנצח. יתקיימו ארבע הרצות של המשחק. סה"כ זכיה: 2,000 קרדיטים קפיצה בחבל כמו המשחק הידוע, מכניסים את כל השחקנים למפת קפיצה בחבל. מי שנוגע בחבל נפסל, האחרון שנשאר מנצח. יתקיימו שלוש הרצות של המשחק. סה"כ זכייה: 1,500 קרדיטים הראשון שעובר מפת Course כשמו כן הוא, האדמינים יעבירו מפה למפת Course מסוימת. השחקנים יתחרו על הראשון שעובר את המפה. הראשון שיעבור את המפה יזכה. יתקיימו שתי הרצות של המשחק. סה"כ זכייה: 1,500 קרדיטים Knife כמו AWP, האדמינים יעבירו למפה שבה לכולם יהיה סכין. המטרה היא להגיע ל25 הריגות. הראשון שמגיע זוכה. סה"כ זכייה: 1,000 קרדיטים הערה: במהלך האייונט צוות הFun יגידו מה לעשות נא להיות קשובים לחוקים ולא להפר... העונש יהיה בהתאם למעשה. IP: csgo.yourgame.co.il:28645 מקווים לראות אתכם! צוות ה-Fun *ייתכנו שינויים באיוונט בהתאם לרצונם של השחקנים.
 10. TorNim0s

  Garry's Mod

  היה דיבור על פתיחה אבל השרת שיריץ את המוד יצא יקר מדי לכן הוא לא נפתח.
 11. כל הכבוד על ההשקעה ! אני חושב שטראמפ יקח בגלל פרשת האימיילים למרות ששניהם לא צריכים להיות