MitMan

מנהל מגזין גיימינג
 • הודעות פעילות

  1,260
 • נקודות

  1,121 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  9

MitMan זכה בפעם האחרונה ב 9 בפברואר

לMitMan היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

354 בחור טוב

5 עוקבים

אודות MitMan

 • יום הולדת 30/04/2001

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  מאור
 • משחק אהוב
  Overwatch
 • יוטיובר
  לא

מצב רוח

 • גזור
 • אני מרגיש ... גזור
 1. ללא ספק Assassin's Creed כי אני סתם חנון היסטוריה ומעריץ משחקי התגנבות וסטורי כאלה
 2. לפני כמה דקות אוברוואטץ' חשפו את הגיבורה ה-27 שתצא למשחק ואת סיפורה, זוהי בריגיטה לינדהולם והיא ביתו של טורביורן לינדהולם שתשחק בתפקיד התמיכה (Support) במשחק שנראתה בעבר בדברים שהוצאו בקשר למשחק וביניהם הסרטון הקצר האחרון "Honor and Glory". בריגיטה היא ביתו הצעירה ביותר של טורביורן לינדהולם והראשונה שבאמת הביעה התעניינות בעבודתו ובמעשיו של אביה, מאז שהייתה ילדה העבירה את זמנה בסדנת העבודה של אביה ולמדה את היכולות הדרושות בהנדסה. ככל שגדלה, בריגיטה התעניינה דווקא ביצירת שריונים ומערכות הגנה לעומת אביה שהיה נודע בעיקר בזכות יכולות יצירת הנשק המיוחדות שלו. בריגיטה הושפעה מאוד מחבר אחר של אביה, ריינהארדט ווילהלם שהיה מאז ומתמיד חבר קרוב של המשפחה וסנדקה של בריגיטה. בריגיטה תמיד גדלה לצד סיפורי הגבורה של אביה וסנדקה וכשאוברוואטץ' נפל, ריינהארדט החל במסעו להביא צדק למקומות ברחבי העולם, אך לפני שהספיק לעזוב, ביקשה בריגיטה להתלוות אליו כנושאת הכלים שלו (כמקובל לכל אביר) וריינהארדט הסכים. תפקידה העיקרי היה לתקן את שריונו ולטפל בו אך עם השנים ריינהארדט הזדקן והיה מסוכן לעצמו יותר ויותר עד שהבינה שכדי באמת להגן עליו היא צריכה להילחם לצידו. בריגיטה היא דמות מסוג התמיכה אך לפי הסרטון נראה שהיא תוכל לשמש כמעין טנק נוסף לקבוצה, היא לוחמת עם מחבט קטן עם מאפיינים דומים לשל ריינהארדט וכחלק מיכולותיה היא יכולה להגן על עצמה בעזרת מגן אישי המכסה את גופה בלבד. בריגיטה יכולה לזרוק חבילה על חבר קבוצה וזה ירפא אותו, כל ריפוי שיעשה מעבר למכסת חייו של הגיבור יהיו כשיריון (Armor - כמו החיים הרגילים אך חוסם מספר מסוים מהנזק). המתקפה המיוחדת שלה (Ultimate) ייקרא Rally וכחלק ממנו היא תספק לכל חברי הקבוצה שנמצאים בטווח מסוים ממנה שיריון. אלו רק חלק מהיכולות ופירוט מלא ניתן למצוא כאן.
 3. זוהי כבר השנה השלישית שבה משחק הקלפים הדיגיטלי הארת'סטון מתנהל בשני פורמטים, הסטנדרטי (Standard) שרק הקלפים הקלאסיים וקלפים מהשנתיים האחרונות יכולות להיות משוחקות בו וה"פראי" (Wild) שכל הקלפים מכל הזמנים יכולים להיות משוחקות בו והנה נגמרת לה עוד שנה שאותה אפשר לסכם כשנה מאוד משמעותית לטובת המשחק, הן בגלל השינויים הרבים והדברים החדשים שפקדו את המשחק והן בגלל האומץ והתעוזה שגילו המפתחים לאורך כל השנה כשהציגו דברים מיוחדים וחדשים הרחבה אחר הרחבה. בנוסף לכל אי אפשר להתעלם מהצלחת המשחק בסצינת הספורט האלקטרוני שכן שנה זאת הייתה אבן דרך משמעותית ביותר עד לטורניר שהתקיים ממש לאחרונה באמסטרדם שבסופו השחקן הטאוויאני Tom60229 ניצח וזכה בתואר אלוף העולם בהארת'סטון. שנה מרתקת פקדה אותנו אבל לאן ממשיכים? בן ברוד, המפתח הראשי של המשחק מדבר: לאחר שנתיים מוצלחות במיוחד, ניאלץ להיפרד מההרחבות Whispers of the Old Gods, Mean Streets of Gadgetzan וOne Night In Krazhan ולחכות להרחבות שיצאו בשנה שבדרך אחת אחרי השנייה ויחליפו אותן. להרחבות אילו קיבלנו רמז לפי התמונה הזו: השנה, בנוסף ליציאת ההרחבות שפורטו מהפורמט הסטנדרטי, כפי שנה שעברה, מספר קלפים מהסט הקלאסי יוכלו להיות משוחקים רק בפורמט ה"פראי" ויותר לא יראו משחק בפורמט הסטנדרטי והם: Ice Block - קלף לקלאס הקוסם שהוצא מהפורמט הסטנדרטי על מנת לתת גיוון לחפיסות של הקוסם בפורמט הסטנדרטי (שכן עד כה רוב החפיסות התבססו עליו). Coldlight Oracle - קלף קצת יותר שנוי במחלוקת האם היה כדאי להוציא אותו מהפורמט אך מכלול הדברים שעליהם הוא השפיע הכריעו את הכף לטובת הוצאתו מהפורמט Molten Giant - קלף ששוחק בעבר הרבה עד ששנמכו אותו והוא לא ראה כמעט בכלל משחק, העברתו לפורמט ה"פראי" מאפשר לצוות המשחק לשדרג אותו בחזרה למצבו שהיה פעם. לקראת השנה הזו, במשחק ישתנו המשימות השונות ויאפשרו את השגת המטבעות במשחק להרבה יותר קלה - הדרישה להשלמת המשימות כמעט בכולן קטנה וכל המשימות שהביאו 40 מטבעות תמורת השלמתן עכשיו יביאו 50 מטבעות. לבסוף, איך אפשר שלא לפתוח את השנה החדשה עם גיבורה משמחת? הכירו את לונארה - גיבורת הדרואיד החדשה: בדומה לשנה שעברה עם דמות הרוג החדשה, כדי להשיג אותה תצטרכו לנצח 10 משחקים בפורמט הסטנדרטי החדש (לאחר צאת ההרחבה הראשונה לשנה זו) אבל היזהרו! אם אתם עדיין מעוניינים בגיבורה שקיבלו באותה דרך בשנה שעברה תצטרכו להשיג אותה לפני צאת ההרחבה הבאה כי אחרת לא תוכלו להשיגה לנצח.
 4. מאז שגיבורה מספר 26, מוירה יצאה והגיעה לשרתים החיים עברו כבר שלושה חודשים ונראה כי על פי לוח זמני פרסום הגיבורים, גיבור מספר 27 נמצא כבר בפתח. בציוץ שהועלה דרך חשבון הטוייטר הרשמי של אוברוואטץ' נראה כי מוצג סיפור ממבט ראשון של אנה אמארי (גיבורה במשחק) על הרקע למבצע והמבצע עצמו של מה שקרוי מבצע "כיפה לבנה". "[נחשף] דוח פעולה: מבצע 'כיפה לבנה' צוות משימה תחת פיקודי, סרן אנה אמארי, נשלח לפרברי איסטנבול, טורקיה להתמודד עם התאים הנותרים של התנגדות האומניקים. אנשים הכוללים את סגן ריינהארדט וילהלם, צ'יף טורביורן לינדהולם ורב טוראי אמרה סאריוגלו.(..)" בציוץ ניתן לראות תיאור מסוים של הקרב והנחה כמעט ברורה על טורביורן שמת בקרב (מה שכנראה לא קרה) אך עדיף להתמקד דווקא בפירוט הדמויות, את הדוברת אנו מכירים והיא סרן אנה אמארי (Ana) ואת עמיתיה למבצע, ריינהארדט וילהלם (Reinhardt) וטורביורן לינדהולם (Torbjorn) אך לראשונה קופץ שם שונה שלא הכרנו לפני והוא רב טוראי אמרה סאריוגלו (Emre Sarioglu) בפעולה שמתרחשת בטורקיה ועם שם כמו שלו ניתן להבין בקלות שהוא בעל מקורות טורקיים והוא בהחלט עשוי להיות הגיבור ה27 או שמא אפילו סמל לאירוע חדש זהה לאירוע הUprising בשנה שעברה, שכן מאפייני ההודעה ועיתוי ההודעה חולקים מכנה משותף.
 5. ישנו באוהלים בחאן שיירות אז סתם בדקתי כי היו לידנו מנתניה אבל לא נהריה, לא משנה אז חבל
 6. במקרה חזרתי מארבעה ימים בנגב בעצמי, חזרתי ממסע כזה מגניב ובתור מישהו שיצא להרבה מסעות לא זוכר שנהנתי ככה. הקבוצות היו מעורבבות בקשר לכיתות אז לא הכרתי ממש את מי שיצאתי איתו אבל התגבשנו מאוד. יכול להיות שאתה לומד איתי? (פתח תקווה)
 7. "Happiness can be found even in the darkest of times. If one only remembers to turn on the light."
 8. זה קורה, הזמן להחליט הגיע וקרב הקהילות הגדול מגיע עוד מעט למסך הקולנוע הענק של יס פלאנט, ארבע הקהילות הגדולות בישראל יתחרו על במה אחת כדי לזכות בתואר הקהילה של ישראל. במקום יתקיימו הפעלות פעילויות ודוכנים והרבה כיף והנאה לכל הבאים! הפורמט יתנהל על פי תחרויות של משחק בנייה ומיינקווסטים שרק החזקים ביותר יצליחו לפתור, כל קהילה תיוצג על ידי האנשים שנבחרו בה ואתם הצופים תזכו לראות את המתרחש על מסך היס פלאנט הגדול! מעוניינים באירוע? אז רשמו ביומנים! אולם IMAX יס-פלאנט, ראשון לציון. יום רביעי 7.3.2018 בשעות 18:00-21:00. למחזיקי כרטיס VIP בלבד: מפגש מעריצים בלעדי עם היוטיוברים ב17:30-18:00 לפרטים ולרכישת כרטיסים
 9. 12 לוחמים הוא סרט מלחמה דרמטי המבוסס על הספר "לוחמי הסוסים" העוקב אחרי הסיפור האמיץ של הצוות שנשלח לאפגניסטן לאחר אסון התאומים ומתמקד בבעיות שבלבטוח ולסמוך עם חייך על קבוצת אנשים שזה עתה הכרת ועל ההבטחה של החיילים לחזור הביתה למרות שבפניהם עומדת משימה שמעמידה את ההבטחה הזו בסימן שאלה גדול. הסרט מתחיל עם סצנה מחממת לב של משפחה אמריקאית רגילה ביום האסון בעוד שהיא צופה בטלוויזיה, האב האם והבת הקטנה, האב (כריס המסוורת') שצופה באסון קורה מגיע מהר למטה הכללי ודורש שיחזירו אותו להנהיג את הצוות שממנו פרש רק לאחרונה ונענה בסירוב, בתגובה חבר אחר מהצוות מתווכח עם מי שסירב ומצליח לשכנע אותו להחזיר אותו ליחידה. מהר מאוד הצוות מוצא את עצמו טס לאוזבקיסטן לבסיס אמריקאי קרוב לגבול עם אפגניסטן, הצוות (המורכב מ-12 לוחמים בלבד) נבחר להיכנס לאפגניסטן ושם נדרש מהם לחבור ל"ברית הצפונית" ולשתף איתם פעולה כדי לנצח את הטאליבן כדי למנוע אחת ולתמיד פיגוע נוסף או גרוע יותר. באדיבות סרטי יונייטד קינג במהלך שהותם באפגניסטן, נתקל הצוות בהרבה מאוד קשיים בדרך, הם מתקשים לסמוך על הארגון שזה עתה הכירו ונאלצים להילחם עם סוסים כנגד צבא חזק ומוכן עם כלי מלחמה חזקים של אנשי טאליבן. הצוות צריך להתגבר על הקשיים ולהתחיל לשתף פעולה עם "הברית הצפונית" כדי להצליח במלחמה הזו ומצליחים ללמוד הרבה מאוד דברים חדשים ולגלות פרטים על עצמם ועל הכוח הפנימי שלהם במלחמה קשה ועקובה מדם. הסרט מבחינת קו העלילה שלו, הסרט מציג עלילת מלחמה רגילה לכל דבר - לוחמים נשלחים לשדה הקרב ונאלצים לחבור לצבא, קצת מלחמות, קצת אקשן, קצת דם וקצת דיבורים, הסרט מתקשה לנהל ממש קו רציף של סיפור ולא נכנס מספיק לחייהם של הלוחמים עצמם ורק נותן למשך הסרט מספר רמזים על כמה מהחיילים בלי להבין ממש את מה עומד מאחוריהם ומסתפק בהיותם חיילים חתיכים וחזקים שנראים טוב על המסך וקשה להבין את הסיפור שאיתו כל חייל נשלח מעבר לפרידה מהמשפחה. הסרט למרות שהוא סרט היסטורי המבוסס על סיפור אמיתי מורכב דווקא מהרבה אקשן ומספר קטעי דרמה הוליוודים שהצליחו דווקא לשמור את הקהל בסרט ולהבין שמדובר בסרט שלא מבוסס רק על דם ואקשן, בנוסף להכל גם קשה להתעלם מהקטעים הקומיים שהחיילים עשו כדי טיפה לשבור את השגרה המדכאת ולעתים הקשה של הסרט. באדיבות סרטי יונייטד קינג הקהל לקח חלק מרכזי בסרט עם הצחוק המתגלגל בזמן הקטעים הנכונים אך גם השתיקה הדרושה בקטעים היותר דרמטיים, לעתים הסרט התקשה למצוא איזון בין היותו סרט דרמתי היסטורי לבין היותו סרט אקשן מלחמה מלא אדרנלין ומנע קצת את הכניסה המלאה לתוך הסיפור המקיף של הספר המקורי. הסרט לא מומלץ לילדים כי הוא מציג מספר קטעי דם קשים לצפייה יחד עם שפה גסה. הציון: 7.5/10 הסרט יצא בתאריך ה1 בפברואר לבתי הקולנוע.
 10. חברים אנחנו צריכים עזרה

  למה להתפשר על פחות?
 11. כבר זמן רב שיש לי ציטוטים של @NadavOhana מאוגדים כקובץ, הרבה זמן לא הוספתי לשם משהו אבל תהנו. המסומן הוא האהוב עלי לא שכחתי את @Krass שחושב שאם הוא משתיק את המיקרופון אז שומעים אותו (ציטוט מלא בחתימה)
 12. העונה הראשונה של הליגה רק התחילה וסיומה עדיין לא נראה באופק וכבר הספיקה להיות סערה ראשונה בכל הקשור לספורטיביות של הספורט. פליקס "xQc" לנגייל, שחקן בתפקיד הטנק של קבוצת ה"Dallas Fuel" עורר סערה רבה לאחר שאמר הערה הומופובית המופנית לשחקן מהקבוצה "Houston Outlaws" שנצחה את קבוצתו של פליקס כמה שעות לפני במשחק בו הוא לא השתתף. במהלך סטרים רגיל שעלה כמה שעות לאחר הנצחון, לנגייל טען כי לאחר הנצחון, השחקן אוסטין "Muma" ווילמוט מהקבוצה היריבה השתמש וצחק לאחר הנצחון בביטוי קליט המיוחס אל לנגייל כדי להתגרות בו, לנגייל בחר להחזיר לו תגובה בסטרים: "תחזור לשם. תמצוץ *** שמן. בטח תאהב את זה" ההערה הופנתה כלפי ווילמוט בידיעה מלאה שהוא "יצא מהארון" בפומבי ולכן התגובה עוררה סערה. התגובה בסטרים (זהירות: שפה בוטה): התגובה הרשמית של הליגה לא המתינה לבוא והשחקן הושעה ל4 המשחקים הקרובים של הקבוצה ונקנס בסכום של 2,000$. כמה שעות אחר כך יצאה תגובה רשמית להשעתו של פליקס מפי קבוצתו בחשבון הטוויטר שלה: "אנחנו תומכים בהחלטה של הליגה להשעות את השחקן, בנוסף להשעייה מ4 המשחקים הקרובים של הליגה, נשעה אותו עד לסוף השלב הראשון. אנחנו מאמינים בלעבוד עם השחקנים שלנו כדי לעזור להם להפוך למתחרים, למקצוענים וחברי הצוות הטובים ביותר." הקבוצה מוסיפה וכותבת "נעניק משאבים נוספים לאימונים כדי לתמוך בפליקס ולעזור לו להשתפר כשחקן מקצועי שמבין את העקרונות של הקבוצה, של חבר הקבוצה ושל הליגה. אף אחד לא רוצה לראות את פליקס מצליח יותר מאיתנו, זו התקווה שלנו שהוא יוכל לחזור לקבוצתו עם התשוקה, התחרותיות והריכוז שמצריך המשחק בליגה". הקבוצה חזרה עם תשובה שנויה במחלוקת שרחוקה מלתמוך בשחקן שלה, אמנם הטיפול היה מוצדק אך הקבוצה עשתה את הדבר ההפוך מתמיכה וחיזקה את הרצועה מאוד סביב פליקס, עקב ההשעייה שהחליטה הקבוצה להטיל על פליקס נראה אותו חוזר לשחק רק בסוף פברואר.
 13. הגיע הזמן לשדרג את חווית הצפייה מהמסכים בבית אל מסך הקולנוע הענק של סינמה סיטי ולצפות ביוטיוברים האהובים ביותר בשידור חי על המסך. Eliasso ,ItsWatermelon,TreyX וGabi Gabot משחקים יחד נגד העולם ואתם מוזמנים לצפות בהם ולפגוש אותם באירוע המיוחד. האירוע יכלול מספר פעילויות, הגרלות ומרצ'נדייס בלעדי שלא כדאי לפספס, ומחזיקי כרטיס מיוחד VIP יזכו במפגש מעריצים עם היוטיוברים! רשמו ביומנים, האירוע יתקיים ב1 בפברואר. כרטיס רגיל - 60 ש"חכרטיס רגיל + חולצת PUBG בלעדית - 100 ש"חכרטיס VIP שווה במיוחד הכולל מפגש אישי עם היוטיוברים - 80 ש"חכרטיס VIP מטורף הכולל מפגש אישי וגם את החולצה הבלעדית - 120 ש"ח לפרטים נוספים ולהזמנת כרטיסים
 14. העמותה לספורט האלקטרוני בישראל (הIeSA) הוא גוף הפועל משנת 2010 בישראל ואחראי על מספר תחרויות ואירועי גיימינג שהתקיימו מאז. למרות שנוסדה ב2010, כבר בדצמבר של אותה שנה אושר הארגון ע"י הפדרציה הבינ"ל לספורט אלקטרוני והוכרה כחברה וכגוף המייצג של מדינת ישראל בארגון. מאז 2010 הייתה העמותה אחראית על אליפות ישראל בספורט אלקטרוני שהתקיימה מדי שנה ומ2011 החלה לשלוח נבחרות ושחקנים לאליפות העולם של הפדרציה בכדי לייצג את מדינת ישראל. העמותה שמה למטרה לקדם את הספורט האלקטרוני בישראל, שליחת קבוצות לייצוג המדינה לאליפות העולם, עירוב מדינת ישראל במתרחש בעולם הספורט האלקטרוני וכן עבודה מול משרד התרבות והספורט אל עבר הכרת הספורט כענף ספורט רשמי במדינה. נבחרת ישראל באליפות העולם שהתקיימה בפוסן (2017) מתוך: עמוד הפייסבוק של העמותה לגיימינג תחרות בישראל העמותה מזמינה את כל השחקנים המעוניינים לתמוך בקידום הענף במדינת ישראל לחתום על טופס הרשמה כשחקן רשום בעמותה. למה להירשם? הרשמה תתרום לקידום ענף הספורט האלקטרוני בישראל. שחקנים רשומים יוכלו להשתתף בטורנירים השייכים או בפיקוח העמותה, לרבות אליפות ישראל המתקיימת מדי שנה. שחקנים רשומים יהנו מהזמנות לאירועים, מבצעים מיוחדים התקפים לשחקנים ועוד הטבות נוספות כשחקן רשום. הנרשמים בחודש ינואר 2018 יזכו בהרשמה ללא תשלום (מפורט למטה)! איך להירשם? תהליך ההרשמה קל ופשוט, כל שצריך לעשות הוא למלא את טופס 1337, לסמן "שחקן חדש" ולמלא את הפרטים הרלוונטים יחד עם חתימת השחקן. (שחקנים מתחת לגיל 18 נדרשים למלא נספח נוסף שייחתם ע"י אחד ההורים) שימו לב! באופן חד פעמי לנרשמים בחודש ינואר 2018 ההרשמה כשחקן רשום תהיה ללא תשלום תוך סימון "כן" ברישום דרך קמפיין הרשמה ולרשום "קמפיין רישום שחקנים ינואר 2018". הרישום לא מחייב לתקופה של שנה ולאחר כשנה בכדי להמשיך את ההרשמה, שחקנים יידרשו להירשם פעם נוספת בעלות של 50 ש"ח (ייתכן והעלות תשתנה).
 15. סיכום שנת 2017 לOverwatch

  שנה מיוחדת עברה על המשחק, רצו הרבה אירועים מכוננים השנה בקשר לאוברוואטץ', בין אם זה הליגה שעונתה הראשונה תתחיל בקרוב לבין האיוונטים החדשים שעלו השנה כמו הUprising שהיה שייך לעלילת הסיפור הרציפה של המשחק ויום השנה הראשון למשחק. בסרטון שהועלה על ידי ערוץ היוטיוב של המשחק, מספר ג'ף קפלן (המוביל של המפתחים) על כל מה שעבר השנה ושופך מעט אור על מה שיבוא בקרוב. במהלך הסרטון קפלן מספר על כל השנה שעברה ועל מספר האירועים המיוחדים שקרו השנה, בנוסף להכל הוא מוסיף ומסביר על המטרות של המפתחים לשנה הקרובה, קפלן דיבר מעט על הסיפור המתהווה דווקא מחוץ למשחק של הדמויות בקשר לקומיקסים שיוצאים מדי פעם וכמובן לסרטונים המיוחדים, קפלן מוסיף ומסביר כי אחת המטרות בשנה הקרבה היא להתמקד בפיתוח הסיפור החיצוני ובהמשך התבנית שהתהוותה לה לאחרונה עם הצגת נקודות המבט של הגיבורים בעת הקריאה להחזרת הארגון "Overwatch". לבסוף קפלן חותם את הסרטון עם מתן מידע קטן על גיבור 27 ועל האירוע המתקרב אלינו שהוא ראש השנה הסיני או כמו שאנחנו נקרא לו בקרוב, שנת הכלב. שנה אזרחית טובה!