Hepi

סגן יו"ר הקהילה
 • הודעות פעילות

  882
 • נקודות

  5,239 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

1,352 בדרך לפסגה

אודות Hepi

פרטים אישיים

 • שם פרטי
  רוי
 • סטים איידי
  hepicsgo

מבקרים אחרונים

5,242 צפיות בפרופיל
 • DISEL

 • ApophisVIP Yourgame

 • Scrabהסטארים של יורגיים

 • ijo

 • oYc

מצב רוח

 • מלך
 • אני מרגיש ... מלך
 1. הם פשוט קנו לא מזמן חברת טלפונים חדשה יחסית, לקחו את הטלפון היחיד של החברה שהם קנו(שלא היה משהו דרך אגב) ושמו מאחורה את הלוגו של רייזר.
 2. היה אירוע מעולה, יש הרבה מאוד תמונות מעולות שיעלו בקרוב לפייסבוק ולפורום שלנו.
 3. לאן חנוכה 2017

  @Pimp כל הקבוצות משלמות כניסה. הפרס ירד בעקבות פרישה של שתי קבוצות מהטורניר, היינו צריכים להוריד את הפרסים או להעלות את מחיר הכניסה, כמובן שעדיף להוריד את העלות מהפרסים במקום שכל שחקן ישלם יותר.
 4. PBAN

  הבאן היה אמור להיות לשעה, בגלל התווים בשם שלך זה לא החשיב את זה. ערכתי לחצי שעה.
 5. המשחק ישאר לכם בחינם אחרי השבוע הזה.
 6. באג בפורום בטלפון.

  ההתראות האלה זה כמו בדפדפן, אתה רואה את ההתראה רק אם האתר פתוח לך.
 7. בינתיים המיקס שהפסיד להם הופיע ב HLTV כבר כמה פעמים ושיחק נגד קבוצות ממש טובות כמו HR ו Space soldiers https://www.hltv.org/team/8212/corea
 8. רק תזכיר למשיח שהוא מגיע להשתמש בקוד הנחה: 162444
 9. חג שמח ושנה טובה לכולם
 10. עדכון בנוגע לאליפות ישראל ב- Overwatch ההרשמה לאליפות תיסגר ביום חמישי (13.7) בשעות הערב. לוז המשחקים יפורסם ביום שישי (14.7) בשעות הצהריים. הקפטנים של הקבוצות יקבלו סמס/אימייל כשיפורסם. המשחקים יתחילו בשבוע הבא, ביום חמישי (20.7) ניתן להירשם בלינק הבא: http://2017.esports.org.il/tournaments.php?tid=3 שימו לב, לאחר ההרשמה תבדקו את תיבת הדוא"ל שלכם, אתם תתבקשו לשלוח את רשימת ה- battle tags של הקבוצה שלכם.
 11. אתר האליפות: http://2017.esports.org.il/ בנושא זה, תוכלו לקבל מידע על טורניר ה-Rocket league. לקבלת מידע על כל הכנס - לחצו על אחד הלינקים למעלה. הגמר יתקיים במסגרת אליפות ישראל, LAN, ויתחרו בו שתי הקבוצות האחרונות שנשארו. עץ המשחקים: כל המשחקים הראשונים בטורניר נקבעים באופן אקראי לחלוטין ללא התערבות הנהלת הטורניר ע"י מערכת אוטומטית לניהול טורנירים - Toornament. זמני הטורניר הלוז המלא יפורסם בהמשך, אך זה הוא הבסיס: המשחקים יתקיימו במרוכז בסופי שבוע (חמישי עד שבת) למעט חריגים באישור הנהלה הטורניר ובהסכמת שתי הקבוצות. הרשמה ההרשמה נפתחה ותיסגר ביום ראשון 23.7 ניתן להירשם בלחיצה כאן לפני ההרשמה אנא קראו את חוקי הטורניר: טורניר Rocket league הפרסים מקום ראשון: 2000 ש"ח מקום שני: 1000 ש"ח מבנה הטורניר: הטורניר יכלול 3 שלבים: שלב א' - מוקדמות: המוקדמות יתקיימו בתאריכים 27-29.7 הקבוצות ימוקמו על בראקט (עץ משחקים) באופן אקראי לחלוטין, כאשר הקבוצה המפסידה יורדת לLower Bracket. שלב ב' - אליפות ישראל: שלב ג', שלבי הגמר וחצאי הגמר יתקיימו בהיכל התרבות ראשון לציון בתאריך ה-15.8 הגמר יתקיים על הבמה המרכזית של הכנס ויופק על ידי חברת 4DV. הגמר ישוחק על בסיס מחשבי גיימינג מתקדמים שיהיו במקום הנהלת הטורניר שומרת לעצמה את הזכות לשפוט כל תקרית שאינה מוזכרת בחוקים לפי שיקול הדעת שלה.
 12. לו"ז המשחקים לשבוע הראשון פורסם. ניתן לראות את הלוז בלחיצה כאן תאריכי המשחקים קבועים, במקרים קיצוניים עם סיבה מוצדקת יהיה ניתן להזיז שעה של משחק. תאריכי המשחקים הבאים יפורסמו ביום שאחרי הסיבוב הקודם. למשל, הסיבוב הזה משוחק ב 13.7, התאריכים למשחקים הבאים יפורסם ביום שאחרי, 14.7. כל המשחקים ינוהלו דרך מערכת הטורנירים של יורגיים. על השחקנים להיות בטימספיק של הקהילה ( ts.yourgame.co.il ) כחצי שעה לפני תחילת המשחק. שימו לב שהאיזור זמן שמוגדר אצלכם הוא ישראל ולא UTC
 13. מדריך לפתיחת Private match - Rocket league שלב 1 לחצו על כפתור ה Play Online שלב 2 לחצו על Crate Private Match שלב 3 וודאו שה Game Mode יהיה Soccer, הארנה תיהיה DFH Stadium Team size - 3v3 וללא בוטים, הסרבר יהיה על Europe ו Joinable by - Name/password ולבסוף ללחוץ Crate Match. שלב 4 לבחור שם וסיסמא לסרבר שלב 5 לבחור קבוצה אחרי שכולם נכנסו.