xMASTER

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  542
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  4
 • נקודות

  0 [ תרום ]

xMASTER זכה בפעם האחרונה ב 2 ביוני

לxMASTER היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

89 יהיה בסדר

4 עוקבים

אודות xMASTER

 • יום הולדת 18/12/1998

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  רועי
 1. xMASTER

  צו ראשון. :(

  בצבא אין משמעות לזמן, שתגיע לבקום תגיע למה.
 2. איתמר, זיו, מורי, אופיר ועוד כמה.
 3. שלום לכולם, לכבוד החופש הגדול הצוות הבכיר של CSGO וההנהלה הבכירה של יורגיים הגענו להחלטה שלכולם מגיע הזדמנות שנייה להיכנס וליהנות משרתי המשחק בקהילת CSGO. לכן כל הבאנים בסורסבאנס הוסרו לכלל המשתמשים וכלל המיוטים/גאגים גם הוסרו. בהצלחה לכולם!
 4. אתה בא ומטיח פה דברים אז אני אעשה סדר: פיצ'רים - עכשיו בעייתי להוסיף היות ומתקנים את הבאגים. זה מה שמוביל אותי שיהיו פחות באגים בשרתים ולאט לאט הם יעלמו לגמרי. צוות יותר נחמד? אתה אומר את זה בתור מה? מבקר צוותים? נותנים לכולם פה אוזן קשבת לכל מה שהם רוצים. כל מי שרוצה יכול לבוא לדבר איתי כנ"ל אלה ההנחיות שמקבלים מנהלי השרת גם. לבוא ולצאת בהצהרות זה גם אני יכול. הימורים? לא יקרה כרגע, החלטה של גורמים בכירים יותר. פחות באגים? נו באמת, אל תחזור על דברים. Runes? אוקיי סבבה, משהו ייחודי זה נחמד אבל גם אנחנו נותנים פה משהו שהוא ייחודי. והרשימה עוד נמשכת? סבבה, לא הכרחתי אף להישאר כאן. אני כן רוצה להביא שחקנים ולהראות להם שאצלנו יהיה להם הכי טוב, וזה לא מעניין מה יש לקהילות אחרות. לנו יש את הייחוד שלנו וטוב שכך. התגובה שלך שיטחית ורדודה, במיוחד עכשיו שמנסים לעשות כל מה שיכולים כדי לשקם את הקהילה.
 5. אני לא חושב שקהילות אחרות (יותר נכון קהילה אחרת) מציגה פה איזה מוד ייחודי של Jail או Fun. נכון יש להם כמה תוספות נחמדות וחדשניות אבל הם לא וואו והמוד הקיים לא נופל בכזה הרבה. כן יש מה לשפר וכן יש מה לשנות, עובדים על זה. בקשר למנהלי שרת, אם היו באמת בעיות רציניות עם מנהלים הם לא היו נשארים בתפקיד שלהם. הרוב זה הפרסום שכרגע מנסים לדחוף בכל הכוח. זה לא משהו שהולך כ"כ בקלות ולהביא שחקנים חדשים לגמרי לקהילה דורש הרבה מאמץ, גם על זה עובדים. כרגע אנחנו קצת במצוקת מתכנתים אז מנסים יותר לתקן באגים מאשר להוסיף תוספות. ברגע שהכל יתקתק בצורה חלקה נעבוד גם על זה.
 6. כל הכבוד על ההשקעה, בהצלחה באיוונט!
 7. וואלה יושב בבית משחק ג'ייל
 8. xMASTER

  מזל טוב נדב

  מזל טוב אח
 9. מאז שרון העלה אותי למנהל שרת הסארף
 10. xMASTER

  צריך חתימה

  שם (פרטי): רועי שם (שאתם רוצים שיהיה רשום בעיצוב): xMASTER צבע (מומלץ): תתפרעו העיצוב שאתם רוצים (באנר\לוגו\אחר): לוגו פירוט (חובה): תפתיעו אותי
 11. למה אתם מדברים על זה שעוד אפילו אין לכם צו גיוס.
 12. שבשרת הג'ייל יהיה 45 איש.
 13. שלום לכולם, כמו שראיתם היו שינויים לאחרונה בהנהלת CSGO, ביניהם @Venomens ואני עלינו לתפקיד של מנהל הקהילה. המצב כרגע כמו שכולם יודעים שהקהילה הוזנחה כבר כמה חודשים מה שגרם לירידה חדה בכמות האנשים הפעילים בשרתים והתרסקות קהילת CSGO. מה שאומר שחזרנו לנקודת ההתחלה וזה לא פשוט בכלל, לא עבור הצוות ולא עבור השחקנים. כדי שנצליח לבנות פה מחדש מה שבנינו בשנת 2015/2016 נבנה צוות חדש שעושה מאמץ גדול כדי לשפר את המודים בשרתים בניסיון לשחזר את ההצלחה שהייתה עד לפני זמן מה. כל מי שמכיר אותי יודע שהראש שלי פתוח לכל הצעה, בקשה, ביקורת ובכלל באופן כללי אני משתדל לענות לכולם ולדבר על מה שמפריע להם כאן בקהילה. אנחנו באמת צריכים שכולם יבואו עם ראש פתוח למרות מה שקרה כאן בזמן האחרון, למרות שחלק מהאנשים כאן נפגעו מההתנהלות הקודמת שהייתה כאן. אני באמת מבקש ממי שיכול ומי שרוצה לעזור לקהילה להגיע לממדים חדשים אם זה לעזור לאנשים חדשים להשתלב כאן, אם זה לספר לחברים או לפרסם ולחשוך את הקהילה ברשתות חברתיות ובמקומות אחרים. בסופו של דבר השרתים הם נטו בשביל השחקנים והצוות עושה את כל המאמצים כדי להעניק החוויה הכי טובה וכמובן לדאוג למשמעת ולסדר בכל שרתי המשחק. אז אני מאד מקווה שנשתף פעולה כדי להצליח מחדש ולהביא את הקהילה הזאת הזה למה שהיא הייתה פעם.
 14. xMASTER

  שחקנים

  @MoriAss @Zpower @IAmIGB @n0nstop @noprofile @Delirous @ronc