gilronen

יו"ר הקהילה
 • הודעות פעילות

  1,280
 • נקודות

  764 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  14

gilronen זכה בפעם האחרונה ב 15 בינואר

לgilronen היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

336 בחור טוב

אודות gilronen

פרטים אישיים

 • שם פרטי
  גיל

מבקרים אחרונים

9,933 צפיות בפרופיל
 1. גילוש תראה בפרטי אחיקר

 2. שלום לכולם בהמשך לנושא הזה לאחר פרסום גזר הדין, נבחן עם שחקני קבוצת uniquestars ומנהליה כיצד ניתן להקל על העונש. לענישה בין השאר קיימות שתי מטרות עיקריות הראשונה - הרתעה, שתמנע מאנשים אחרים לעשות את אותה העבירה בעתיד. השניה - הבנת הלקח ושעובר העבירה מבין ומפנים את הטעות שעשה. אנחנו קהילת גיימינג ואנחנו מכבדים את עצמנו ואת האהבה שלנו, שחקן עשה טעות והוא מודה בה ומצר עליה המטרה שלנו היא להמשיך ולצמוח ולהסתכל קדימה. הודאת השחקן - בתגובה הראשונה. העונש החדש שהוטל על השחקן: קנס של 1000 ש"ח שיגיע כתרומה לעמותה לגיימינג תחרותי בישראל, לקידום הספורט האלקטרוני בארץ. הרחקה מפעילויות הקהילה עד לתאריך 31.1.18 ובנימה אישית היחס בין אדם וחברו ובין אדם למקום זה ערך עליון ועלינו לקדש אותו, לאחר שאיש מראה חרטה על מעשיו ושילם את עונשו חזרה למקום, אנחנו נכבד אותו וניתן לו הזדמנות כמו שהיינו רוצים לקבל בעצמנו. אני מזכיר שלבקש סליחה ולהצטער על מעשיך זה חשוב מאוד ואנחנו צריכים ללמוד איך אנחנו מכילים ומקבלים את זה וממשיכים הלאה. אנשים שימשיכו לחזור למקרה הזה, יקניטו או יעליבו, צריכים להבין שהחוסר ספורטיביות עכשיו היא אצלם. בספורט מותר לסלוח ולהמשיך הלאה, זה ספורט. תודה
 3. פרסום אירוע משמעת בלאן CSGO

  שלום לכולם. בלאן CSGO שערכנו בחנוכה בתאריך 19.12 בHYPE הייתה עבירת משמעת. הקבוצות שקשורות לעבירה : k1DP4PAS - קבוצה א PoweRagers - קבוצה ב Uniquestars - קבוצה ג תמצית העבירה: העבירה התרחשה בחצי גמר מספר 1 בסיבוב מספר 29 (תוצאה 14-14) k1DP4PAS - CT VS PoweRagers - T להלן תרשים סידור מקומות הישיבה באירוע במהלך המשחק המדובר, קבוצה ג' שהתה ליד קבוצה ב' בחדר הVIP וחיכתה למשחק הבא שלה. במהלך הסיבוב, השחקן kenzo מקבוצה ג' שישב ליד קבוצה ב', שלח הודעה בסטים לשחקן lidaN מקבוצה א' - בהודעה היה רשום "סמוך עליי, תעזבו הכל ותלכו לbombsite B" - כאשר זה היה המהלך שקבוצה ב' הולכת לעשות. לאחר קבלת ההודעה, lidaN שמע בעצתו של kenzo ואכן כל קבוצתו באותו הרגע הלכה לbombsite B וניצחו את הסיבוב. העבירה הינה חמורה ביותר והיא השפיעה על תוצאת המשחק לטובת קבוצה א'. העבירה דווחה על ידי שחקנים שעמדו מאחורי קבוצה א' ונבדקה ואומתה לאחר האירוע באמצעות ההקלטה של המשחק והודאה של השחקנים. הלקחים מהמקרה זה נלמדו והחל מהאירוע הבא יתווספו החוקים הבאים: -במהלך משחק כל השחקנים מנותקים מSTEAM CHAT. עונש - הפסד טכני. -במהלך משחק כל הטלפונים של השחקנים יהיו כבויים, בתיק של קפטן הקבוצה. שחקן שייתפס עם טלפון עליו בזמן משחק - הקבוצה תפסיד טכני את המשחק. שיקולים למתן העונש - השחקן lidaN הודה בטעותו על זה שהתכתב בSTEAM CHAT, לטענתו, הוא פעל בתום לב וחשב שקיבל עצה ידידותית מחבר ולא ממידע אמיתי שזה אכן מה שהקבוצה השניה הולכת לעשות. העונש לשחקנים - דוד kenzo STEAM_0:1:16051363 מושעה מכל הפעילויות של קהילת Yourgame וחברת 4DV עד לתאריך 31.12.18 לידן lidaN STEAM_0:0:8873966 לחובתו נרשמה אזהרה חמורה עד לתאריך 31.12.18 בנוסף, בשביל לחזור ולהשתתף בפעילויות של קהילת Yourgame וחברת 4DV, עליו לשלם פיצוי בסך 360 ש"ח לקבוצת PoweRagers הסכום הוא פי 3 מהזכייה של לידן בתחרות (120 ש"ח). אנחנו עובדים קשה על להפוך את הגיימינג בישראל לספורט וצריך לשמור על רמת ההוגנות והספורטיביות של הפעילויות שלנו. אנחנו מקווים שהלקחים נלמדו להבא ושאירועים הבאים יהיו ספורטיביים יותר וטובים יותר. אני מזכיר שבזמן הקרוב יפורסמו עוד פרטים אודות אליפות ישראל בספורט אלקטרוני לשנת 2018 ניתן לעקוב https://2018.esports.org.il שתהיה לכולנו שנה אזרחית טובה ומוצלחת. *הדיון נשאר פתוח לתגובות, תגובות לא הולמות יימחקו והכותבים יורחקו.
 4. פרסום https://twitter.com/uniquestarsgg

  בהצלחה חבר'ה תמשיכו לתת בראש
 5. סיכום לאן חנוכה Yourgame CSGO 2017

  שלום לכולם, ראשית אני רוצה להודות לכל המשתתפים בלאן ולצופים בבית שאפשרתם לנו להרים אירוע מוצלח. לא פרסמנו בזמן אמת את כל המשחקים והתוצאות וזה טעות שלנו, ללאן הבא נשים על זה יותר דגש הבתים בלאן היו (מודגשים, מנצחי הבתים): Group D Group C Group B Group A Uniquestars coREA Essence Team Schyte LeMagician Pugstars IsraeliBots k1DP4PAS Eastern Beasts PoweRagers +972 lodea Lan Gods exTernals kvuza להלן שלב הפלייאוף את האירוע ניצחה קבוצת Uniquestars למרות התקלות שהיו, היה אירוע מוצלח ונלמד ונשפר לאירועים הבאים שיהיו בקרוב. קצת תמונות: את האלבום המלא ניתן למצוא בקישור הבא: https://www.facebook.com/pg/yourgameisrael/photos/?tab=album&album_id=708140956042957 כל הדמואים מהמשחקים זמינים להורדה בלינק הבא: http://lan.gilronen.com/Records/ בקרוב נערוך סרטון Highlights מהמהלכים היפים של האירוע. מוזמנים להגיב ולתת פידבק, נתראה באירוע הבא!
 6. נושא שבא לי לדבר עליו

  אור , אמנם התגובה שלי קצת באיחור אבל אני שמח לקרוא את מה שכתבת. הרבה פעמים כבר העתיקו ממנו וכל הזמן מנסים להציק ולפגוע.. אני תמיד אומר לכולם - במקום להתעצבן צריך להיות מבסוטים - כי סימן שמישהו מתאמץ בשביל לנסות להתגרות בך.. ואם מישהו מעתיק - הוא אהב את מה שעשית ולא יכול לעשות בעצמו יותר טוב. כל אחד שמשקיע ורוצה להיות חלק ושייך, הוא שייך ואין שום קשר למי אתה או מה אתה. אם אתה משקיע ומשפיע לטובה לאורך זמן אתה גם מתקדם בתפקידים ומקבל עוד תחומים להשפיע עליהם. לגבי @Apophis, ממש התבקש שאגיב לך פה על הנושא אז כרצונך, אגיב. הקהילה לא קיימת עשרות שנים והקהילה לא נולדה גדולה, היא נולדה קטנה ממש והתפתחה לאט לאט בעזרתם של אנשים, וגדלה בעזרת המנהלים שהיו פה והשחקנים ששיחקו פה וזה תהליך שקרה לאורך זמן ומי שהשקיע לאורך זמן התברג לתפקידים גבוהים ולא חסרות דוגמאות. בעזרת הצוות הזה התקדמנו וגם התחלנו להשפיע על סצינת הגיימינג הכללית בישראל מעבר לאתר אינטרנט וקצת שרתי משחק. אתה אומר שצריך להתייחס יפה לשביט כי אני פניתי אליו... אז בוא תשמע, לפני שנתיים וחצי שהקהילה הייתה בחיתולים, פניתי לעוד הרבה אנשים, ההבדל בינם לבין שביט זה שהינה עברו שנתיים וחצי והוא עדיין פה והרוויח את המעמד והיחס של הקהילה אליו, שביט איש סוד המשותף בהרבה דברים ותורם לקהילה רבות מהידע שלו, לרוב מאחורי הקלעים. לגבי הסקרינשוט המצונזר שהבאת פה שמנסה להוציא את שביט גרידי.. יש הרבה אנשים בקהילה שהם אנשי מקצוע ומחליטים מזמנם להיות בקהילה ולתרום את הידע שלהם להצלחתה, העבודה והזמן שלהם שווים כסף והם החליטו לתת את זה לקהילה. כאשר אתה פונה למישהו בפרטי בבקשות מסויימות והוא עוזר לך -אתה אומר תודה.. אחרי זה אתה עובר לבקשות קצת יותר מוגזמות אז אומרים לך חביבי עד כאן. ועל אחת כמה וכמה שזה בקשות שלא קשורות בשום אופן לקהילה.. (כמובן שאני אומר "הקהילה" אני מתכוון ליורגיים ולא לקהילה שפתחת ורצית ששביט יביא לך מודים) נראה שאתה מאוד מאוכזב מהיחס של המנהלים אליך ויש בך הרבה מרירות כלפי הצוות, אתה צריך להבין שההשקעה היא לאורך זמן, ובסוף מי שמשקיע קוצר את הפירות ואני נותן את המילה שלי על זה. שיהיה בהצלחה וחג שמח :)
 7. זכרונות מאליפות העולם 2017

  לא מאחל לאף אחד להיות באקווריום הזה עם חליפה
 8. לא קיבלתי דוויל

  קיבלת החזר מלא על התשלום. במידה ואתה רוצה לקנות להבא תשים פרטים מלאים ואמיתיים. שיהיה חג שמח
 9. לא קיבלתי דוויל

  *יש לחכות כ-24 שעות עד לקבלת החבילה בשרת. נעול
 10. שחקן מתחיל

  דומה מאוד לH1 תוך משחק-שניים תבין כבר את הרעיון
 11. כמה bp יש לכם?

  באיזור ה10K מידי פעם פותח קופסאות
 12. צריך עכבר עד 300 שקל

  כבר היה לו DEATHADDER שאני הבאתי לו מה קרה רון הוא נפטר ?