Krass

ראש תחום הפורומים ואחראי גרפי
 • הודעות פעילות

  1,162
 • נקודות

  6,225 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  17

Krass זכה בפעם האחרונה ב 7 באוגוסט

לKrass היה את התוכן עם הכי פופלארי!

מוניטין

426 בחור טוב

אודות Krass

 • יום הולדת 02/04/98

פרטים אישיים

 • שם פרטי
  ג'ון
 • סטים איידי
  imkrass

מבקרים אחרונים

7,295 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • סוואג
 • אני מרגיש ... סוואג
 1. פתגם

  האשכול נפתח. הבא שמספים יקבל אזהרה.
 2. arma 3

  אין לדבר על פרוצים. ננעל. @ella תפסיקי להגיב תגובות ספאם.
 3. קניית טאג D;

  הנקודות ירדו. תתחדש.
 4. קניית טאג D;

  זו הייתה טעות, והכוונה הייתה שהמבצע הוא הנחה של 100 נקודות. אבל אתן לך ב-100 בכל זאת. @Fuzzy תעדכן אותי לגבי קבלת המוצר.
 5. הצעה לפורום חדש

  אענה לך כרגע מה שאני עונה על הרבה הצעות, במצב שאני אראה אשכולות ודיבורים בפורום משחקים כללי על dota אני אחזיר את הפורום. כרגע לא רואה את זה קורה. תודה על ההצעה:)
 6. פתגם

  חבל שמהאשכול נחמד אתם הופכים את זה לאשכול ספאם.
 7. בואו לענות על הסקר שלנו!

  @Agento @Angely1 תפסיקו עם התגובות כאן.
 8. באן

  פתח אשכול בפורום תלונות ודיווחים CS:GO. ננעל.
 9. לילה טוב! נשמח אם תענו על הסקר, באופציית 'פירוט בתגובות' יש לענות כמובן באשכול זה. המשך חופש נעים.
 10. סבבה, מסכים. אבל לצאת בפומבי, בדף עם 300 אלף עוקבים וכנראה מעל לחצי מיליון חשיפות לפוסטים באיום? ועוד על מישהו שרק כתב בנושא ולא על מי שקנה את הדומיין. ועוד הגיב למישהי שכתבה שהוא טועה "בלה בלה בלה ימעפנה" כמו תינוק. אגב הוא המשיך גם שהוא הבין את הקטע עם הדומיין.
 11. זו כן פדיחה, כי רואים שאין לו מושג על מה הוא מדבר והוא יצא הכי טיפש שיש..
 12. מי שלא נמצא באינטרנט בזמן האחרון, או לפחות בדף הפייסבוק הציבורי של הצל (יואב אליאסי) ובפרופיל של רן בר-זיק, כתב פורטל אינטרנט ישראל, לא מודע לסערה החדשה. הראפר המוכר, הצל, פתח את אתרו לפני מספר חודשים ורכש את הדומיין (שם מתחם) "VMK" (הצל באותיות לועזיות) אך כנראה לא ידע ו\או שכח שהתשלום לא מסתיים ברכישת הדומיין, אלא גם מעבר. לאחר שהבעלות של אליאסי הסתיימה על הדומיין (VMK) החליט בחור בשם ארז לרכוש את הדומיין כחוק ולהפנות לאתר חדש אשר מקדם חתימה על כרטיס אד"י. אליאסי פתח לפני מספר שבועות בקמפיין נגד חתימה בכרטיס אד"י, עקב כך שנודע שמחבלים יכולים להיות ברשימת ההמתנה לקבלת איברים מאזרחי ישראל מה שהובהר אחר-כך כטעות. מהפוסטים של אליאסי בפייסבוק הרשמי שלו, הוא לא ידע איך דומיין עובד וחשב שקניית דומיין היא לכל החיים, ולא לשנה ו\או לשנתיים, לפי החוזה באתר בו הוא נקנה. הפוסט של רן בר-זיק שעצבן את "הצל" (מתוך הפייסבוק של רן בר-זיק) כתב בר-זיק. הצטרפו אלינו לרשתות החברתיות: הפוסט הנ"ל כנראה עצבן את אליאסי שהוביל לפוסט הבא ולתגובתו בעניין: תגובתו המאיימת של הצל (מתוך הפייסבוק הרשמי) הפוסט קיבל אלפי תגובות, בניהם תגובתה של דניאלה יצחק, שקיבלה מעל ל-800 לייקים, אשר כתבה לאליאסי: לתגובה של אליאסי היא לא ציפתה, במיוחד לא תגובה כזו: פדיחות? אנחנו מניחים שכן. בפוסטים כינה את "הגנב" במילות גנאי כגון "שודד" ואיים על כך שאם לא יחזיר לו את כתובת הדומיין, הוא לא יעזוב אותו לרגע. אליאסי כנראה גם שכח לבדוק מי הוא באמת בעל הדומיין הנוכחי, ארז, ולא בר-זיק, אליו הוא נטפל בימים האחרונים בפייסבוק ובאתריו. כתובת דומיין צפה בכתבה המלאה
 13. מי שלא נמצא באינטרנט בזמן האחרון, או לפחות בדף הפייסבוק הציבורי של הצל (יואב אליאסי) ובפרופיל של רן בר-זיק, כתב פורטל אינטרנט ישראל, לא מודע לסערה החדשה. הראפר המוכר, הצל, פתח את אתרו לפני מספר חודשים ורכש את הדומיין (שם מתחם) "VMK" (הצל באותיות לועזיות) אך כנראה לא ידע ו\או שכח שהתשלום לא מסתיים ברכישת הדומיין, אלא גם מעבר. לאחר שהבעלות של אליאסי הסתיימה על הדומיין (VMK) החליט בחור בשם ארז לרכוש את הדומיין כחוק ולהפנות לאתר חדש אשר מקדם חתימה על כרטיס אד"י. אליאסי פתח לפני מספר שבועות בקמפיין נגד חתימה בכרטיס אד"י, עקב כך שנודע שמחבלים יכולים להיות ברשימת ההמתנה לקבלת איברים מאזרחי ישראל מה שהובהר אחר-כך כטעות. מהפוסטים של אליאסי בפייסבוק הרשמי שלו, הוא לא ידע איך דומיין עובד וחשב שקניית דומיין היא לכל החיים, ולא לשנה ו\או לשנתיים, לפי החוזה באתר בו הוא נקנה. הפוסט של רן בר-זיק שעצבן את "הצל" (מתוך הפייסבוק של רן בר-זיק) כתב בר-זיק. הצטרפו אלינו לרשתות החברתיות: הפוסט הנ"ל כנראה עצבן את אליאסי שהוביל לפוסט הבא ולתגובתו בעניין: תגובתו המאיימת של הצל (מתוך הפייסבוק הרשמי) הפוסט קיבל אלפי תגובות, בניהם תגובתה של דניאלה יצחק, שקיבלה מעל ל-800 לייקים, אשר כתבה לאליאסי: לתגובה של אליאסי היא לא ציפתה, במיוחד לא תגובה כזו: פדיחות? אנחנו מניחים שכן. בפוסטים כינה את "הגנב" במילות גנאי כגון "שודד" ואיים על כך שאם לא יחזיר לו את כתובת הדומיין, הוא לא יעזוב אותו לרגע. אליאסי כנראה גם שכח לבדוק מי הוא באמת בעל הדומיין הנוכחי, ארז, ולא בר-זיק, אליו הוא נטפל בימים האחרונים בפייסבוק ובאתריו. כתובת דומיין