TheBallTL

מנהל טורנירים פורטנייט
 • הודעות פעילות

  219
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • נקודות

  590 [ תרום ]

כמות מוניטין כללית

50 יהיה בסדר

4 עוקבים

אודות TheBallTL

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  Dor
 • יוטיובר
  לא
 1. אתה באמת חושב שאני אתייחס להודעות שלך ברצינות שאתה מדבר בצורה כזאת? כשאתה מנסה להגיד משהו אז קודם כול שיהיה לך בסיס לכול הדברים שאלה אומר. אתה יכול להמשיך לקרוא לנו אטומים או שההתנהלות כושלת. יש סיבה למה על כול בנאדם אחת כמוך שלא מרוצה יש 500 אנשים שכן מרוצים. רואים בגישה שלך שאתה מחפש. תאמין לי שאנחנו יודעים לעשות את העבודה שלנו טוב מאוד. כמו שאמרתי בתגובה הקודמת. אתה לא מרוצה? אתה לא חייב לשחק בשרתים שלנו. אנחנו באים לטובתכם כדי שלכם יהיה כיף. לנו לא יוצא שום רווח מזה. אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים מרצון לעזור ובהתנדבות. אז אם אתה לא מרוצה אתה לא חייב להכנס לשרתים שלנו נקודה. שיהיה לך המשך יום טוב וצום קל. אשכול זה נננעל! הנהלת טורנירים פורטנייט.
 2. תודה על האינפורמציה הייתי בטוח זה יום רביעי. מזל שאתה פה.
 3. טוב הסיבה שהורחקה קשורה לצורה שאתה מדבר לחבר צוות בשיחה פרטית. לפתוח אשכול של "תראו אני תמים זה ההנהלה לא בסדר" לא יעזור. אתה חושב שההתנהלות שלנו רשלנית? בבקשה אתה מוזמן ללכת ולשחק בשרת אחר. אתה רוצה לשחק בשרת שלנו? תלמד לכבד את מי שעומד מולך כמו שמכבדים אותך ולא מדברים אלייך בצורה כזאת או אחרת. אתה שוכח דבר אחד. אנחנו לא epic games אנחנו לא מחליטים על הכול. ועם כול הכבוד במידה והחלטנו שזה יהיה ביום שבת זה יהיה ביום שבת. רוב הדברים יהיו ביום שבת ובמידה ואתם שומרים לא תוכלו להשתתף ברוב הדברים. ההרחקה לא תרד ואתה תשאר מורחק לטורניר הקרוב. תודה והמשך יום טוב. הנהלת טורנירים פורטנייט.
 4. כול הכבוד למנצחים. וכול הכבוד לכול מי שהשתתף. בהצלחה בטורנירים הבאים!
 5. חוקי הרשמה לטורנירי פורטנייט שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום פורטנייט. באשכול זה יפורסמו ויעודכנו חוקי ההרשמה לטורנירים. חשוב לציין. קבוצה שתעבור על החוקים שיצוינו לא תוכל להשתתף בתחרות! ותמצא את עצמה מהר מאוד בחוץ! חוקים לטורנירים/המוקדמות/סקרימים: (חוק ברזל) יש לדבר בכבוד לצוות המארגן ולכול אדם באשר הוא! כמו שאנחנו מכבים אתכם אנחנו מצפים לקבל את אותו יחס חזרה! אסור לקלל! אין להספים! אין לרמות או לזייף ניצחונות. ( קבוצה אשר תיתפס בגין רמאות או זיוף תמצא את עצמה מורחקת מהטורנירים הבאים). עד כאן פורסמו החוקים אשר מתייחסים יותר לכבוד וליושר. ועכשיו לחוקים שקשורים יותר לטורניר. ההרשמה למוקדמות: ההרשמה תפתח כמה ימים מראש . איך אפשר לדעת מתי נפתח? אנחנו נעדכן תאריכים לפני בפורום ובדיסקורד. אין אפשרות להכנס לתחרות כבודד זוג או שלישיה. רק כ סקואד! ההרשמה תפתח ל125 קבוצות. על פי שיטת כול הקודם זוכה. ה125 קבוצות הראשונות שירשמו לטורניר יכנסו טורניר. הקבוצות שירשמו יבטיחו את מקומם במוקדמות. כדי להירשם הקבוצה צריכה להכיל 4 משתתפים וsub לדוגמא: שחקן 1: Shahar שחקן 2: TalZvida שחקן 3: TheBallTL שחקן 4: NadavOhana סאב: Nevo תפקיד הסאב הוא להחליף את אחד השחקנים שלא יכול להגיע למשחק כזה או אחר. שאלות ותשובות: שאלה: הקבוצה שלי הגיעה למקום שני איך אני מוכיח את זה ? תשובה: חובה על הקבוצות שהגיעו לאחד משלושת המקומות הראשונים לצלם תמונה שמוכיחה שהם באמת הגיעו לאחד ממקומות אלה. חשוב לציין שיש לצלם את הקוד של המשחק בצד שמאל למעלה באותה תמונה עם המקום שלכם והשמות של השחקנים. שאלה: שחקנים מהפרו סקרימס יכולים להשתתף? תשובה: שחקנים מהפרו סקרימס לא יכולים להשתתף! קבוצה שתכיל שחקנים מהפרו סקרימס תפסל. שאלה: איפה מתפרסמים הקודים? תשובה: הקודים יתפרסמו לקבוצות הרשומות בפרטי או בקבוצה שנפתח ותכיל את כול הקבוצות. בהצלחה לכולם! צוות טורנירים פורטנייט.
 6. העניין יבדק ויטופל
 7. כפי שאתה יכול לראות בתגובה מעלייך יש הסבר על הכניסה למוקדמות. בהצלחה!
 8. אתה לא מבין כמה אני שמחתי לראות את הפוסט הזה. גם לי היה קשה בימים האחרונים ואני לא מתבייש להגיד את זה. אני שמח שבסופו של דבר כמו כול ריב שלנו אנחנו חוזרים לדבר אוהב.