ijo

אחראי צוות CS:GO & אחראי הצעות, דיווחים ותלונות
 • הודעות פעילות

  737
 • נקודות

  1,660 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2

ijo זכה בפעם האחרונה ב 5 בנובמבר 2017

לijo היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

244 נורמל

5 עוקבים

אודות ijo

 • יום הולדת 21/08/2000

פרטים אישיים

 • שם פרטי
  אור
 • סטים איידי
  STEAM_1:0:45306095

מבקרים אחרונים

1,019 צפיות בפרופיל

מצב רוח

 • סוואג
 • אני מרגיש ... טוב
 1. תודה על הדיווח. תוכל לבדוק בבקשה את העניין? @shavit
 2. בקשה באן שלא מגיע

  בכל מקרה, לאחר חיפוש קטן מצאתי את הבאנים הקיימים שלך. https://csgo.yourgame.co.il/index.php?p=banlist&searchText=77.138.80.56&Submit=Search קיבלת באן בשרת הגייל כמו שאמרת ממשתמש אחר על שימוש בסקריפטים אסורים, ולאחר כמה דקות נכנסת מאותו האייפי ומסטים שונה לשרת אחר. לכן, קיבלת באן נוסף על כפל משתמשים. חשוב לי לציין שגם במידה וזה חבר שלך ששיחק דרך מחשב אחר / משתמש אחר על האינטרנט שלך, שימוש בסקריפטים או בכל סוג של ציטים הם אסורים בהחלט בקהילה הזו. לכן, אוריד לך את הבאן ואתן לך הזדמנות נוספת ואחרונה לשחק בשרתנו, מקווה שתנצל אותה כראוי ותשחק ותתנהג כמו שצריך בשרתים. שתהייה שבת שלום! הבאן ירד. ננעל.
 3. בקשה באן שלא מגיע

  סטים איידי- סוג של מספר אישי שיש לכל סטים. ניתן לבדוק את הסטיים איידי שלך על ידי שליחת הפרופיל של הסטים שלך בקישור הבא: https://steamid.xyz/q ואז תעתיק את מה שרשום ב-SteamID למשל, זה שלי- http://prntscr.com/i2pf55
 4. אסביר לך למה, לדעתי, אין כאן בקהילה פורום של R6S- כמו שאמרת, הישראלים נמשכים בעיקר למשחקים המפורסמים ביותר והמשוחקים ביותר, מיום שיצא המשחק ועד היום, אתה אולי השני-שלישי שביקשו שיפתח פורום בנושא, אבל לדעתך זה מספיק? פורום שלם בשביל שלושה אנשים? הכוונה שלי, שבישראל, אין למשחק הזה כל כך ביקוש עד כדי רמה של פתיחת פורום במיוחד, בגלל שהמטרה של הקהילה כמו כל קהילה אחרת שכל הפורומים יהיו פעילים ויצליחו, זה יהיה מצב דיי בעייתי לפתוח את הפורום מבלי לראות ביקוש גדול מאוד אליו. אם אתה באמת רוצה שיפתח כאן פורום של R6S, תביא חברים, תביא אנשים שאתה מכיר תביא המון שחקנים של המשחק הספציפי הזה שיראו שהם רציניים ובאמת מעוניינים בפתיחת פורום כזה ואני בטוח ב-90% שהנהלת הקהילה תחליט לפתוח פורום כזה. שוב, רק במידה ויהיה ביקוש רב. מקווה שעזרתי, אנא חכה לתשובה רשמית מהנהלת האתר.
 5. בקשה באן שלא מגיע

  תרשום את הסטים איידי שלך בבקשה.
 6. תלונה 16,1,2018

  תגיש תלונה חדשה על פי הטופס הבא
 7. תודה על ההצעה. אשנה אותה טיפה ותגיד את דעתך בנוסף, פשוט להוסיף לשרת פקודה כמו לדוגמא /cd שכשאתה כותב אותה, תיפתח לך אפשרות לשים ספירה לאחור מ-1-30. מי שיוכל לרשום את הפקודה אלו הסיטי והאדמינים. ככה שיהיה את זה לכל מצב שיצטרכו זמן קצוב לאחור. (cd=cooldown). @defBON #kAzuri
 8. תלונה באן סתם

  נא לפתוח תלונה חדשה על פי הטופס-
 9. תודה רבה על ההצעות, להבא בבקשה להגיש על פי הטופס הבא: אתייחס אליהם באופן כללי. בנוגע לבעיה שנתקעים במגלשות- זה ידוע ואנחנו מנסים לתקן. היריות באוויר- אין כרגע Recoil ולכן אפשר להרוג בקלות מהאוויר, אין כאן מה לתקן. המפות- יש מפות טובות ויש פחות, אם יש לך הצעות למפות נוספות נשמח שתפרסם בפורום הזה. AirAccelerate- כרגע הוא 600 וככה הוא אמור להיות, כמו בכל שאר השרתים. אין צורך לגעת בזה. נשמח לעוד הצעות שירשמו על פי הטופס ששלחתי לך. תודה רבה, ננעל.
 10. שלום, רק לצורך הבהרה שהסיבה הזו היא לא "שטות". בכל מקרה, תנתן לך הזדמנות שנייה והבאן שלך ירד. מקווה שתפיק מכך לקחים להבא. מצפים לראותך בשרתים שלנו ולהבא בבקשה, להגיש תלונה על פי הטופס הבא:
 11. במקרה הייתי בשרת. האמת שקיללת כמה פעמים וקיבלת אזהרות בהתאם- אפילו יותר ממה שצריך, אחרי שהמשכת קיבלת מיוט וכמובן שזה לא הספיק לך והמשכת לקלל, אז במקום גאג- האדמין החליט לתת לך באן. הבאן הוא באן ל-15 דקות והאמת שאני אישית הייתי מביא לך ליותר. במהלך כל השהות שלך בשרת אתה קיללת וצעקת בלי הפסקה והמשכת גם לאחר המיוט. להבא, אל תנסה להצחיק את חבר שלך על חשבון השחקנים בשרת. מבחינתי הבאן מוצדק, ננעל.
 12. פרסום **** (Surf Combat Vid)

  תותח ילד של אבא לירוי
 13. 1.קניית חדרים מיוחדים בטים ספיק- חדרי PERM שימוקמו גבוה יחסית. (מעל פורומים-מתחת למיינקראפט). 2. פשוט חדר Perm במקום חדר שנמחק כל שבוע. 3. קניית אימוגי לצאט של הדיסקורד- אחרי שקונים, שולחים אימוגי מיוחד לצוות של הדיסקורד והם מוסיפים אותו לדיסקורד של יורגיים והוא יהיה ניתן לשימוש בדיסקורד של יורגיים.