ijo

מנהל שרת ה- TTT ואחראי הצעות, דיווחים ותלונות
 • הודעות פעילות

  514
 • נקודות

  898 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2

ijo זכה בפעם האחרונה ב 5 בנובמבר

לijo היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

188 נורמל

4 עוקבים

אודות ijo

 • יום הולדת 21/08/00

פרטים אישיים

 • שם פרטי
  אור
 • סטים איידי
  STEAM_1:0:45306095

מבקרים אחרונים

724 צפיות בפרופיל
 • JustSean

 • SpAze

 • bivasroei

 • MaZ1n0

 • Scrab

מצב רוח

 • סוואג
 • אני מרגיש ... תוציאו פלאפונים תפתחו ת'סטורי, רגע
 1. שלום. מה אני אמור לראות כאן? שחקן הודה שהוא הרג אותך (?) במהלך הראונד, אוקיי. למה שיענה לאנשים במהלך הראונד למה הוא הרג אותך? במידה ואין אדמין, אין מי שבאמת יכול לבדוק ארדיאמים, אז ככה או ככה הוא לא חייב לכם דין וחשבון ובטח, שלא במהלך הראונד. בכל אופן, תמונה לא מוכיחה שום דבר. במידה ואין סרטון שמראה ארדיאם, לא ניתן לעשות כלום. תודה רבה על הדיווח, המשך שבת שלום.
 2. תודה על תלנותך. אתייג את האדם המתאים שיענה לך בנושא. @pitpiton
 3. מונדיאל

  תלוי עד כמה אתה אוהב לראות כדורגל.. אני אישית טסתי לספרד במיוחד לראות שני משחקי קלאסיקו ולמרות שעלה יקר, זה היה שווה הכל. חווית משחק שאי אפשר לתאר.
 4. אני רוצה להגיד להתראות.

  אני באמת לא מצליח להבין למה פתחת את האשכול. מצד אחד אתה אומר שהיה לך כיף מאוד בשרתים של הקהילה, ומצד שני, קיבלת באן על שימוש בציטים בשרתים. אז למה לך להשתמש בציטים בשרתי הקהילה אם כל כך "כיף" לך בהם? בכל אופן, בהצלחה בהמשך..
 5. בעיה

  עודכן, תודה רבה! תוכל לתת לו 30 נקודות בפורום? @Krass
 6. שלום! ביום שישי האחרון, פתחתי אשכול ובו פירטתי על החוקים החדשים שהתווספו לשרת ה-TTT. (ניתן לראות כאן) את החוק השני שהתווסף, ניסחתי לא טוב וכתוצאה מכך נוצר בלבול בקרב השחקנים, לכן, פתחתי את האשכול הזה בשביל לפרט קצת יותר ולעזור לכם להבין את מטרת החוק. החוק אומר שמותר להסתמך על שמיעה והיגיון. מה הכוונה? כמובן שהחוק לא נותן לך אישור להרוג בן אדם לפי זה ששמעת ירייה מ-AWP כקילומטר ממך ואז חיפשת שחקן עם AWP ופשוט הרגת. כמובן גם שהחוק לא נותן לך אישור לפעול על פי Ghosting שניתן לך בדרך כזו או אחרת. החוק פועל בצורה אחרת, כאן נכנס גם ההיגיון: רק במידה ואתה בטוח ב-100% שהבן אדם שלפניך הוא טרייטור, רק אז אתה רשאי לקחת את הסיכון ולהרוג אותו. איך אפשר להיות בטוחים ב-100% האם הוא טרייטור או לא? כאן נוצר הבלבול. קשה מאוד להסביר את המצבים האלו אז פשוט אפרט בדוגמאות: דוגמא ראשונה- אתם נמצאים בחדר סגור יחד עם עוד 2 שחקנים נוספים. לאחר זמן מה, אתם שומעים יריות ממש מאחוריי גבכם וכשאתם מסתובבים אתם רואים שרק אדם אחד שרד מתוך ה-2 שעמדו לפניכם לפני רגע. במידה ואתם בטוחים שהיריות נורו ע"י אחד מהשניים מאחוריכם, במידה ותבדקו את הגופה ותראו שהשחקן שמת היה אינוסנט אז אתם רשאים להרוג את האדם הנוסף בחדר, בחשד שירה בשחקן הנוסף בחדר. דוגמא שנייה- אתם נמצאים בחדר סגור יחד עם עוד 2 שחקנים נוספים. לפתע שומעים דקירה מאחורייכם, כשאתם מסתובבים אתם מבחינים כי אדם אחד מת ואחד חי. ניתן להבין מזה שהבן אדם שחי דקר את השני, אז במידה ונמצא כי הבן אדם שמת היה אינוסנט, ניתן להרוג את האדם הנוסף בחדר, בחשד שהוא דקר את האדם הנוסף. דוגמא שלישית- אתם נמצאים בתוך בניין רב קומות. אתם שומעים יריות שמגיעות מהקומה מעליכם, כשאתם עולים למעלה אתם שמים לב שיש שם גופה של אינוסנט ושחקן נוסף שעומד עליה. הוא היחיד שחי בסביבה, ולכן, ניתן לשער שהוא הרג אותו ולהרוג אותו. מקווה שהבנתם את הרעיון, הצוות ימשיך לנסות לכוון אתכם בשרת במידה ולא הבנתם כל כך את החוק החדש, רק חשוב לי להבהיר דבר אחד: אי ידיעת חוקים אינה פותרת מעונש! תודה רבה ל- @NadavOhana שהבהיר לי שהחוק לא נוסח כראוי. אשמח לראותכם בשרת ואשמח לתגובותכם בנושא. המשך שבוע טוב!
 7. הורדת באן

  תודה רבה על התלונה, תיתנן לך ולאחיך הזדמנות שנייה, במידה ותעשה שוב בעיות- זמן הענישה שלך יוכפל. מקווים שתשמשו בהזדמנות זו כראוי ושתשחקו בשרתים כמו שצריך עם כוונות טובות. זכור- גם אם אתה לא נהנה/לא מסכים עם דברים מסויימים, יש עוד אנשים בשרת ודברים שתעשה עלולים להפריע לחווית המשחק שלהם, נסה להימנע מטעויות שאחר כך אתה כנראה תצטער עליהם. מקווים לראותך בשרתינו בעין חיובית, ההרחקות ירדו. המשך שבוע טוב, ננעל.
 8. בעיה

  תודה רבה על הדיווח, נבדוק את העניין ובמידה ואפשר באמת נשנה את זה. תודה והמשך שבוע טוב!
 9. בואנה יחצוף תספר להם על ה-20$ שקיבלת ממני?
 10. שם סכום מסויים ואז Coin Flip- הטלת מטבע, כמו שזה נשמע. 50% 50% מי שזוכה לוקח את כל הקופה. שמתי קרמביט דופלר ומולי נכנסו עם קרמביט סלאוטר ומפה לשם זכיתי.
 11. קיבלתי מקייס נייף של 130$ - קיבלתי סקאם. קיבלתי אחר כך עוד נייף מקייס של 150$ וממנה עליתי לאן שאני היום, (עשיתי Coin Flip כשהגעתי לקרמביט דופלר 340$x2).
 12. סביבות ה-800$ או קצת יותר.. (קופסאות של פאבג'י, קרמביט סלאוטר וקרמביט דופלר)