Apophis

כתב פורטנייט & צוות טורנירים פורטנייט & וצוות דיסקורד
 • הודעות פעילות

  1,306
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2
 • נקודות

  87 [ תרום ]

כל דבר שפורסם על-ידי Apophis

 1. איך לעשות וילי? בסרטון הזה יוטיובר מצויין בשם של Mike Boyd מראה איך לעשות את זה! כל שבוע הוא מראה מחדש טריק שהוא לומד כמה שיותר מהר! הנה הסרטון על הוילי -
 2. Daily Dose Of Internet - ערוץ שמשתדל לעלות סרטון כל יום ובו הוא מראה דברים שרצו באותו יום באינטרנט! לדעתי אחלה קונספט וסרטונים מעולים בסגנון של דברים שלמדתי היום של הערוץ טופ גיק. הנה מספר סרטונים שלו -
 3. אל תתייחסו לצבעים... מה דעתכם?
 4. Apophis

  ראשון

  כנסו https://plug.dj/yourgamemusic
 5. בואנה האשכול הרשמי שנוסח בצורה הכי User Friendly, אוהב מכבד ומאחל בהצלחה.
 6. הא אז בוא נספור גם הודעות בדיסקורד בגנרל כי יש שם דיונים של גולשים
 7. יש לי 3 זוגות אוזניות כל אחת מהם מעל 700 שקל, GTX 1080TI SLI במחשב, תאמין לי כסף זה לא הבעיה, פשוט ירביצו לו בבית ספר כשיראו אותו מסתובב עם זה.
 8. לאחר שאלות מרובות בנושא הטורנירים הוחלט לפתוח אשכול שמסכם את כל השאלות הפופלאריות שרוב המשתתפים שואלים, אם יש בכל זאת שאלה למרות האשכול הזה אפשר לשלוח לצוות טורנירים פורטנייט הודעה פרטית בפורום או בדיסקורד . שאלה: מתי יש סקרימס\תחרות\טורניר? תשובה: שיהיה נודיע במספר צורות - באתר כאשכול שיפתח בפורום FORTNITE, בדיסקורד (נתייג את כולם, לא לדאוג) או מדי פעם שרתים פרטיים ספונטנים בחדר #שרת-פרטי. שאלה: נרשמתי לטורניר עם הקלאן שלי ולא קיבלתי בדיסקורד גישה של קלאן לידר אני יכול לקבל? תשובה: אם נרשמתם והייתם מספיק מהירים בשביל להיכנס ל100\50\25 הראשונים שנרשמו אתם מקבלים את הגישה של הקלאן לידר במקרה שלא קיבלתם לא הייתם אמורים לקבל. שאלה: פרסמתי את הקלאן שלי בדיסקורד ומחקו את ההודעה למה זה קרה? תשובה: יש מספר דרכים למה דבר כזה יקרה - יכול להיות ששלחתם את זה הרבה יותר מדי פעמים מה שמתריע למעל 1600+ אנשים ובגלל זה מחקו את זה או בגלל ששלחתם את זה לא בחדר היחיד שמיועד לזה - #general-fortnite. שאלה: לקלאן שלי יש יותר מליין אפ אחד, אני יכול להירשם עם יותר מאחד? תשובה: לא, לאף קלאן אסור לעשות דבר כזה ומי שיעשה דבר כזה יטופל בחומרה. שאלה: אפשר להעביר את הקלאן לידר משחקן א' לשחקן ב'? תשובה: כן, אבל חייב להיות אישור משני השחקנים שזה בסדר מבחינתם. שאלה: אני יכול להיכנס לשרת (במקום שחקנים אחרים) למות בהתחלה והלסטרים את המשחק? תשובה: לא, אין דבר כזה שבאים אנשים ולוקחים מקומות של שחקנים אחרים. אם הקהילה תרצה שמישהו יסטרים את המשחק הקהילה תפנה אליו. שאלה: שלחתי הודעה פרטית לחבר צוות והוא לא ענה לי, מה לעשות? תשובה: כל חברי צוות הטורנירים של פורטנייט מאוד עסוקים. אין צורך להספים אותם ועדיף שאם הם לא עונים לכם לחכות בסבלנות ולבדוק פעמיים אם התשובה שלכם לא נמצאת באשכול הזה. שאלה: איפה שולחים את הקודים של הטורנירים שמצריכים הרשמה מראש אליהם? תשובה: בחדר #clan-leaders, החדר נפתח לכל מי שנרשם בזמן וקיבל את הרול קלאן לידר,שימו לב! מי ש"ידליף" את הקוד לטורניר יטופל בחומרה. שאלה: מחפשים חברי צוות טורנירים פורטנייט? תשובה: כן, עוד מידע על זה כאן. שאלה: נרשמתי למוקדמות ונרשמתי מהר, למה לא קיבלתי את הגישה קלאן לידר? תשובה: גם שנרשמתם מהר זה לא אומר שנרשמתם בזמן, ואם עברו 48 שעות ולא קיבלתם את הגישה זה אומר שאתם כבר לא תקבלו אותה לטורניר שאליו נרשמתם. שאלה: לא נוח לי התאריך של הטורניר, תוכלו להזיז אותו? תשובה: לא, דברים כאלו נקבעים מראש ואין אפשרות להזיזם, לא מתאים לכם תחכו לטורניר הבא. בהצלחה לכל השחקנים, צוות טורנירים פורטנייט.
 9. כי יש במחיר הרבה יותר נמוך דברים יותר טובים, וזה נראה מאוד מתנשא האוזניות האלו.
 10. יתחבר כמו גדול, אבל ממש לא שווה את הכסף לקנות את זה...
 11. נדיררררררררררררררררררר
 12. כמו תמיד כל עדכון שבועי שיוצא לפורטנייט באים ביחד איתו "חוצבי מידע" שבודקים מה יהיה חדש אחרי האפדייט הזה ועכשיו באפדייט האחרון אנחנו קיבלנו מספר אאוטפיטים חדשים,ואנחנו הולכים לבדוק האם הם שווים את הכסף או לא. !Stage Slayer - Crank It Up הסקין האפיק הזה ששמו הוא Stage Slayer בהחלט נראה טוב, יש שילובים של בהיר וכהה וזה עדיין נראה מצויין, אך האם זה שווה 15$~? זה מאוד תלוי באיך שיחליטו להפיץ אותו, אם יוסיפו לו תיק אז כן לאלה שמתחברים ואוהבים את הסקין הזה הייתי ממליץ לקנות אבל אם לא, טוב... אז לא. .Hacivat - From lore to legend גם הסקין הזה אפיק "Hacivat" הסקין הזה מכיל בתוכו הרבה גוונים ירוקים ובכך יתאים מאוד לתיק של הREX, אבל אני מאמין שיוסיפו לו לתיק. אבל במקרה של סקין כזה כל עוד אתם אוהבים את הסקין (ויש V-Bucks) בהחלט שווה לקנות אותו גם אם לא יצא לו תיק, ואם יש לכם תיק שיתאים לו בכלל שווה לקנות. Synth Star - Ride a new wave to victory גם הסקין הזה אפיק, לדעתי הסקין הזה יהיה שנוי במחלוקת האם הוא שווה את הכסף או לא, כי זה באמת תלוי באנשים שקונים אם הסקין הזה שווה כסף. אם תשאלו אותי - לא. למה? טוב זה לא בגלל הצבעים הם טובים, זה לא בגלל הלבוש אותו דווקא אהבתי אבל זה הרשתות על הידיים והרגליים שלדעתי הורסות את הסקין אני בטוח שיש אנשים שמאוד יאהבו את זה בגלל זה זה כבר החלטה שלכם. N\A - N\A כן, הסקין אולי הכי יפה שדלף לא יודעים עליו כלום, לא יודעים אם הוא אפיק\לגנדרי (סקין כזה יפה יהיה בושה לשים RARE.) העיצוב שלו או יותר נכון הרעיון מאוד מזכיר את הREX (בן אדם בתחפושת), אבל השילוב של הצבעים, הבן אדם שבפנים והכובע הזה הופכים את זה לסקין שאני מאוד הייתי רוצה לקבל. אבל בגלל המיסטוריות שלו אני בטוח שבשביל לקבל אותו יהיה הרבה יותר מסובך מפשוט לקנות אותו (מקווה שלא). ולסיכום - האפדייט הזה לא רק פתח לנו סקינים חדשים אלה גם "פרצופים" חדשים שלא ראינו בעבר שכנראה יופיעו בסקינים העתידיים שלנו. סך הכל הסקינים די יפים ומקווה שהם יצאו בקרוב ועוד בסיסון הזה.
 13. Apophis

  PUBG - Training Mode

  רק שיוסיפו שאפשר לבנות מפות, שרתים, שפת קוד לשרתים ויש יורש לCS.
 14. זה לא סתם חתיכת פלסטיק, זו חתיכת פלסטיק שמושפעת מהמכרים חברים ומשפחה שלנו, זה הברה יותר מקבוצת פיקסלים...
 15. יש פורום פורטנייט, https://www.yourgame.co.il/index.php?/forum/407/ לנושא - כן, מאוד.
 16. בזכותך אני טיר 200❤️