Apophis

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  1,335
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2
 • נקודות

  3 [ תרום ]

כל דבר שפורסם על-ידי Apophis

 1. כל זה היה ניסוי חברתי. אתם לספייסי קראפ. אה וזה היה אמור להיות כדור שיש בתוכו עוד כדור ובינהם יש נוזל שממלא רק חצי מהמיכל
 2. הם צריכים להבין שבשביל להשאיר אנשים לא צריך לעניין אותם או לתת להם שטויות... פשוט צריך לא לעצבן אותם ולהיות הוגנים.
 3. בתור מאסטר הפורטנייט אני חייב להגיד שבדאסטי דיווט יש עצים. הרבה עצים. לנשוא - בהצלחה!
 4. 0 רייג'ר רייג'ר עד למקלדת רייזר
 5. I play fortnite everyday too.
 6. מחר, מחר זה היום שמיליוני שחקנים חיכו אליו. מחר זה היום בו העונה החדשה של פורטנייט תצא. העונה השישית. ואני קיבצתי בשבילכם את כל המידע שהודלף לאינטרנט. האייקון החדש של העונה החדשה הודלף (בתודה לעמוד הטוויטר FortniteINTEL) - בואו ננתח את האייקון הזה, באמצע הבוקרת שפגשנו אתמול - אין בה משהו מעניין במיוחד, כנראה היא תהיה הסקין הראשון שמקבלים בבאטל פאס. הסקין השמאלי, טוב האמת הוא שהוא מאוד מעניין כפי שתוכלו לראות זה הרובוט שפגשנו לפני יומיים - מה מיוחד בו כל כך? טוב... תסתכלו על הגב שלו (בתמונה של האייקון), יש שם כלב. בהדלפה אחרת (וגם תיאוריה) אמרו שיהיה בעונה החדשה משהו שאפיק גיימס לא עשו מעולם! וזה לתת יתרון במשחק לשחקנים שמשלמים כסף, כן כן שמעתם נכון. לפי התאוריה וההדלפה החיות מחמד האלו יהיו כבק בלינג ויהיה אפשר לשחרר אותם והם יאספו בשבילכם לוט! די מלהיב לא? ועכשיו לסקין הימני, בסקין הזה כבר הבנתי מה יהיה הנושא של העונה (אני מקווה!) זה יהיה תחפושות. איך הסקתי את זה? טוב... דבר ראשון תוכלו לראות שהאיש רוכב על למה מבד (אני חושב) מה שזה אומר שזה תחפושת, וכך גם הבוקרת (כי מי לא רוצה להתחפש לקאובוי) וכמובן כך גם לרובוט. (שימו לב שזה רק השערה) בנוסף בלי קשר לעונה החדשה מעכשיו הפלייסטיישן יוכל לשחק בCROSS-PLATFORM - אני עוד לא בטוח מה זה אומר, הרי הפלייסטיישן כבר יכול לשחק עם המחשב והאקס בוקס, לא? בכל מקרה, אני מאוד מתרגש לקראת העונה החדשה, ואני מקווה שגם אתם... ועם המידע שיש לכם עכשיו, תקנו את הבאטל פאס לדעתכם?
 7. היו 130 שניות וכל כך הרבה צוות בשרת ולא היית מספיק "נחמד" בשביל להגיד להם "היי חבר'ה, עד כמה שאני יודע הפקודה זה CancelVote, ככה בלי רווח, תנסו." אני מבטיח לך שהיה יותר נחמד בשרת אם רק היית מנסה לעזור, תכלס אם כולם היו מנסים היה בכלל כיף. ויותר מזה אתה שחקן מאוד וותיק בקהילה, אם באמת לא היית רוצה לעזור ובאמת לא היה לך כיף כבר היית עוזב מזמן, אל תבזבז את הזמן שלך בחיפוש האשם בקהילה שאתה אוהב ומשחק בה, תנסה לעזור לאדמינים\אחראי צוות שהתבלבלו או שכחו משהו. גם עד כמה שהבנתי רוב התגובה שלך כנראה הייתה אמורה לפנות להנהלה של הCSGO (?) כי זה נראה שאתה לא מסופק מהעבודה שהם עושים מספיק, גם במקרה הזה, יש לך תלונה, יש לך דעה היה הרבה יותר יעיל (ונחמד) אם היית פונה לאחד מההנהלה הגבוהה בפרטי ואומר להם מה אפשר לשפר, מה אפשר לתקן מה אפילו כדי להוריד, כשזה בפרטי ולא בצורה מאוד ביקורתית מול כל הקהילה אולי היו מיישמים יותר טוב את מה שביקשת, ואני חושב שכמו שאמרתי מקודם שאתם שחקן וותיק ואם אתם עדיין פה אתה עדיין אוהב לשחק בקהילה אז אתה באמת רוצה לעזור. אז תנסה, פעם הבאה כשמשהו מפריע לך בניהול של הקהילה תפנה בפרטי להנהלה, וכשאדמין מפריע לך תפתח עליו תלונה אבל תחשוב פעמיים איך אתה רוצה להתייחס אליו.
 8. הכפתור כיבוי שלי בצד ימין למעלה לנושא - NIke
 9. הכפתור כיבוי שלי בצד ימין למעלה. לנושא - 3
 10. העונה החדשה בפורטנייט קרבת ובאה, ולפי ההודעה הרשמית הזו - העונה הזו תצא ב27 לספטמבר, אבל אולי חלקכם שמתם לב שהבאטל פאס יגמר יומיים לפני?! טוב, אז אפיק גיימס החליטו לא להיות אדישים בנושא והוסיפו לבאטל פאס שני יומים נוספים, ובנוסף בוסט של 400% XP, מה שאומר שמי שרוצה לשפר את הראגנרוק שלו עד הסוף, זה הזמן (; מה עוד אנחנו יודעים? - הודלף לאחרונה שמהבונקר שכבר כמעט 3 עונות נמצא במפה ועדיין לא הייתה לו מטרה עכשיו בעונה החדשה יצא מישהו ויבנה מסעדת עוף(מה שמרמז על סקין חדש שקשור לתרנגולות) והיא תתחרה עם המסעדת המבורגרים שעלייה יש סקין מבוסס. ועכשיו - הטיזרים הראשונים, מה אנחנו מסיקים מהטיזרים האלו? הראשון זו לאמה רובוטית שמתפקדת כDJ, והשני זה בוקרת(?). האם יש דפוס? אפשר להגיד ששניהם זה תפקידים אבל חוץ מזה אין קשר ממשי (כמו לדוגמה עונה 2 - אבירים). נו, אז אתם תקנו לפי המידע שיש עכשיו את הבאטל פאס החדש?
 11. 1.15 עדכון מנהרות ואז מוג'אנג כבר ירימו ידיים.
 12. בהצלחה, יש סיבה שאתה פורש?
 13. אחרי שחולקו הגישות בדיסקורד של הקלאן לידר לכל הקבוצות שנרשמו בזמן באשכול הזה, אנחנו מציגים בפניכם את כל ההסבר לגבי איך שהטורניר (וההכנות אליו) יתקיימו. איך נקבל את הקוד? - הקוד ישלח בחדר שפתוח רק למנהלי קלאנים שנרשמו והתקבלו, הקוד ישלח בדיוק בשעה 19:30 ביום שבת, איחרתם והתחילו את המוקדמות בלעדיכם? בעיה שלכם, פעם הבאה להגיע בזמן. שימו לב! - משתמש\שחקן אשר יפיץ את הקוד גם לקלאן לידרס אחרים או שחקנים אחרים הוא וקבוצתו יושהו מהטורנירים הבאים. איך אני מאשר שהקלאן שלי מגיע? - עד שעה 19:00 היום בחדר דיסקורד #אישור-קלאן, שם יהיה הסבר מה לעשות וכן, זה פתוח רק למנהלי הקלאנים. סיימתי את המשחק ומתתי\ניצחתי איך אני מוכיח לכם את זה? - ברגע שאתם מתים תיקחו צילום מסך (מי שלא יודע איך שיכנס לאתר של LIghtShot שיוריד את התוכנה שלהם ויראה את המדריך שלהם לצילום מסך, תשמרו את הצילום על המחשב) ותשלחו את הצילום מסך בחדר הדיסקורד #תמונה_מקום. שימו לב! - משתמש שיזייף את התמונה יטופל בחומרה, ומשתמש שלא צילם לא יוכל להתקדם בטורניר ולקבל את הפרסים. שיטת ניקוד - יהיו 5 סיבובים של המוקדמות בכל סיבוב כל ה20 קבוצות ישחקו, 2 הקבוצות המובילות יעברו לגמר המוקדמות ככה 5 פעמים. לגמר יעלו 10 קבוצות ושיטת הניקוד שבגמר תפורסם בהמשך.