MegaMaor

משתמשים רשומים
 • הודעות פעילות

  20
 • נקודות

  88 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כמות מוניטין כללית

5 יהיה בסדר

אודות MegaMaor

 • יום הולדת 25/05/2003

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  מאור
 1. פרסום תלונה על מוד

  זה אני שלחתי, אך אור כיוון את הטענה כלפיי מייליס מהקלאן שלנו... למנהל אסור לקלל או להעליב שחקן ומקרה זה חייב לטופל בחומרה! אם לא העפת המוד מתפקיד... תודה ושבת שלום לצוות הכי טוב בעולם!
 2. שם מגיש התלונה: GilaNargila סוג ההרחקה (מיוט\באן): ban האדמין שביצע את ההרחקה: LadyShaka אורך ההרחקה: 7D סיבת ההרחקה: Hacks תיאור המקרה: אז.. ביום חמישי האחרון הפעלתי האקים בשרת ( לטיפשותי הרבה) ושקד המודרייטורית שעושה את עבודתה ( חשוב לציין כי בפוסט זה אין ברצוני להתלונן על שקד אלא לבקש חנינה) אז לאחר מכן דיברנו בסקייפ הודתי שהייתי עם האקים כמה דקות אחריי וקיבלתי באן לשבוע... כבר כמה ימים שאני מבקש משקד להתחשב בי ואין התייחסות אז שוב אני מבקש שקד בבקשה תרחמי עליי ותורידי לי את הבאן מחקתי את כל ההאקים מהמחשב שלי ואני מבטיח להשתדל כפי יכולתי להתנהג בצורה טובה. תודה ומקווה שתביני, מאור. הוכחות ( חובה! )
 3. שם מגיש התלונה: GilaNargila סוג ההרחקה (מיוט\באן): ban האדמין שביצע את ההרחקה: LadyShaka אורך ההרחקה: 7D סיבת ההרחקה: Hacks תיאור המקרה: אז.. ביום חמישי האחרון הפעלתי האקים בשרת ( לטיפשותי הרבה) ושקד המודרייטורית שעושה את עבודתה ( חשוב לציין כי בפוסט זה אין ברצוני להתלונן על שקד אלא לבקש חנינה) אז לאחר מכן דיברנו בסקייפ הודתי שהייתי עם האקים כמה דקות אחריי וקיבלתי באן לשבוע... כבר כמה ימים שאני מבקש משקד להתחשב בי ואין התייחסות אז שוב אני מבקש שקד בבקשה תרחמי עליי ותורידי לי את הבאן מחקתי את כל ההאקים מהמחשב שלי ואני מבטיח להשתדל כפי יכולתי להתנהג בצורה טובה. תודה ומקווה שתביני, מאור. הוכחות ( חובה! )
 4. נדב אם אני קונה את הסרת הבאן זה מבטל לי בכל השחקנים שחטפתי בהם באן? 

 5. לא רוצה להתערב בעניינים שלא שלי אבל כן גם אנחנו לפני כמה ימים חטפנו רייד מאור שהשתגר אליי באביוס ( טי פי ) ולקח קורדים.. אור חייב להפסיק עם הריידים הוא משמש כאיש צוות וזה באמת מאוס. למרות שאני בבאן עכשיו ומשחק במשחק אחר אבל אני מתכוון לחזור שישתחרר לי הבאן . מקווה שתיקח לצומת ליבך כי זה באמת כבר מעיק. גם לפעמים אני אומר לך שאני צריך עזרה ואתה ישר משתגר אליי בטי פי בלי שום הודעה זה גם לא לעניין , תודה והמשך דיון מהנה!
 6. שם מגיש התלונה: GilaNargila האדמין/שחקן שאתה מתלונן עליו: Ofek10 סיבת התלונה: אלט בזמן קבלת באן על האקים תיאור המקרה: אז לפני כשבוע בערך אופק קיבל באן, חשוב לי לציין שהבאן בכלל לא חל מכיוון שלאופק יש כמה אלטים שאחד מהם הוא eliya53002 שבוא הוא שיחק במשך כל אורך הבאן. לאחר קבלת הבאן הוא קיבל את השחקן מחבר שלו ושלי ושיחק איתו עד היום שהבאן שוחרר שזה היה בעצם היום. מקווה שתטפלו כי זה באמת לא הוגן. תודה, מאור. הוכחות ( חובה! ) (פה תצטרכו להוסיף הרחקות כגון: השחקן eliya53002 היה מחובר במשך כל השבוע ופתאום שאופק חזר הוא אפילו פעם אחת לא מחובר, וגם אפשר לבדוק לפי איי פי. מקווה שתטפלו, המשך דיון מהנה!.
 7. סתם לדבר חדש פה, מה נשמע? P:

  כי זה מה שהתחשק לי זה לא מפריע לאף אחד ואין חוק נגד זה.
 8. לכל בקשה אני זמין בפורום:VCTEt5t.gif.1802ef58548c2a4f3b5f3f07f6d95a93.gif

  TS: ts.yourgame.co.il

  Discord: NadavOhana • ナダーブ#1421

  Discord Server: NadavOhana & Friends ;D

  בסטים: ツNadavѺhana • ナダーブ

   BlizzardApp: NadavOhana#1520

  AnimeList: NadavOhana

  שהיה יום נפלא לכולם!!! D;

  החותמת החדשה שלי (:

 9. סתם לדבר חדש פה, מה נשמע? P:

  אני אשש! שבוע טוב שיהיה, איך אתה? לכל בקשה אני זמין בפורום: TS: ts.yourgame.co.il Discord: NadavOhana • ナダーブ#1421 Discord Server: NadavOhana & Friends ;D בסטים: ツNadavѺhana • ナダーブ BlizzardApp: NadavOhana#1520 AnimeList: NadavOhana שהיה יום נפלא לכולם!!! D;
 10. שם מגיש התלונה: GilaNargila סוג ההרחקה (מיוט\באן): באן האדמין שביצע את ההרחקה: CrazyBag007 אורך ההרחקה: יומיים סיבת ההרחקה: TpTrap תיאור המקרה: שלום לכולם ושבוע טוב, היום אני וחבר שלי אופק עשינו טי פי טראפ ברור ואני לא בא להכחיש זאת. אך כמו שאנו יודעים אם שתינו ביצענו את הטי פי טראפ צריך להיות לנו שעות באנים שוות . ( דוגמא אם הוא קיבל יום באן גם אני מקבל יום באן, אם אני קיבלתי יום באן הוא מקבל יום באן ) אז כן, שתינו שיגרנו ובכל אופן ניסינו להרוג מישהו אבל באמצע הפי ווי פי שתינו קיבלנו באן ( אסור לתת באנים באמצע פי ווי פי לפי מה שאני זוכר ) הוא קיבל באן ל12 שעות ואני קיבלתי באן ליומיים . יום לפניי שנינו ביצענו את אותו המקרה וקיבלנו באן ל12 שעות. אך עכשיו אני קיבלתי באן ליומיים והוא ל12 שעות. אי שוויון וודאי . שבוע טוב, מקווה שתענו. GilaNargia (Maor הוכחות ( חובה! )
 11. מותר לי להגיב לתלונות של אחרים ועל הזין שלי לענש בפורומים העיקר שזה לא קשור לשרת
 12. מה זה מי וואביט?

  ארנב שלי יענו ? 

  לא הבנתי את השם הזה תהיה רציני 

   

 13. לילט לך ולכל משפחתך ושבת שלום.