IdoSmoKinG

מנהל שרת Universal DM
 • הודעות פעילות

  13
 • נקודות

  50 
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  1

IdoSmoKinG זכה בפעם האחרונה ב 2 במאי

לIdoSmoKinG היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

4 יהיה בסדר

אודות IdoSmoKinG

 • יום הולדת 01/02/1999

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  עידו
 1. מה הסקייפ שלך?אעזור לך בשמחה!
 2. 82.81.92.65:9999 כולם מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהמוד , בהצלחה לנו!
 3. חוקי השרת1. קללותאנחנו רוצים לשמור על אווירה נעימה בשרת, לא רוצים לשמוע קללות. רוצים לריב? לכו לאיזה תוכנה מסרים ותריבו שם.עונש: מיוט / קיק במקרי הצורך.2. הצפה (צ'אט,פרטיות,פקודות)אין להציף את הצ'אט ולכתוב אותה הודעה יותר מפעם אחת (וגם לא בשינוי קטן).כנ"ל לגבי פקודות שאתם עושים והודעות פרטיות שאתם שולחים.עונש: מיוט / קיק במקרה הצורך.3. צ'יטים / האקים / תוכנות צד שלישי וכו'השימוש בצ'יטים / האקים ו/או גורמים צד שלישים אחרים אסור בשרת שלנו בשום מקרה ובשום מצב מכיוון וזה מקנה לשחקן יתרון יחסי על השחקן האחר!עונש: קיק כאזהרה ואם זה חוזר על עצמו - באן.4. פרסום קהילות מתחרותאין לפרסם שרתים / פורומים מתחרים בשום אופן!עונש: באן.5. התחזותאין להתחזות לשחקנים / משתמשים אחרים בשום אופן!עונש: קיק כאזהרה ואם המקרה חוזר על עצמו - באן.6. ריבים בשרת. אנו מבקשים לא לריב בשרת כדי שנוכל לשחק עם אווירה נעימה ללא קללות או ריביםעונש: מיוט / קיק במקרי הצורך.7. מקומות סגוריםאין להרביץ / לירות / להרוג במקומות סגורים כגון: בנק / חנות / כלא וכו'..עונש: כלא / קיק במקרי הצורך.8. דיווח בצ'אטכדי לדווח על משתמש כלשהו שעובר על חוקי השרת כגון: הפעלת צ'יטים / הריגה במקום אסור וכו'..יש לדווח אך ורק ע"י הפקודה Report/ או שליחת הודעה פרטית לאדמין.עונש: מיוט / קיק במקרי הצורך.9. שותפות לפשעיש לכם חבר צ'יטר? הוא עובר על חוקי השרת? דווחו עליו במקום להיגרר!אם אדמין כלשהו יתפוס אתכם משתפים פעולה עם ציטר, שניכם תקבלו באן.עונש: באן זמני / באן לצמיתות במקרי הצורך.10. הריגת אדמין לבןראיתם אדמין לבן? אסור לירות עליו!אדמין לבן הוא אדמין בתפקיד, כלומר מארגן פעילות או משגיח על השרת.עונש: כלא / קיק במקרי הצורך.11. סוואפ קילאסור לעשות "הריגה הריגה" עם חברים שלכם!כלומר אסור שאתם או השותף שלכם תהרגו אחד את השני במכוון.להלן העונשים על סוואפ קיל! צד א' = הצד ההורג צד ב' = הצד הנהרג סוואפ קיל קל (בקטנה לא הרבה הריגות ופעם ראשונה): צד א' - איפוס קילים כולל+אזהרה+באן ל3 ימים+איפוס רכב (אם יש) צד ב' - הורדת 1000 קילים+אזהרה+באן ל3 ימים סוואפ קיל חמור (פעם שנייה או יותר או הרבה הריגות) צד א' - איפוס סטאט כולל+2 אזהרות+באן ל6 ימים צד ב' - איפוס סטאט כולל+2אזהרות+באן ל6 ימים משתמש בעל תפקיד בשרת (צוות תמיכה, מנהל קלאן\קרו, אדמין וכו') בנוסף לעונש יאבד את תפקידו לאלתר! אם שני הצדדים הרגו וקיבלו הריגות שניהם יקבלו את העונש החמור יותר.12. ספאון קיל (SK)אין להרוג עם הפרופלור של המסוק / עם היריות (מיניגאן\M4\טילים) שלו או עם הידרה על שיגורים או בקרבתם.עונש: כלא / קיק במקרי הצורך.13. דרייבי [DriveBy]אסור לירות כנהג בשום אופן מתוך רכב או אופנוע.עונש: כלא / קיק במקרי הצורך.14. ניצול באגים אין לנצל באגים במשחק שקיימים כגון שאפשר לעשות /kill בפעילות הMINI. עונש: קיק / כלא / באן במקרה הצורך. 15. פרסום פקודה אסורהאין לפרסם בצ'אט את הפקודה q/ או quit/ ! [פקודה אשר מוציאה אתכם מהמשחק]עונש: מיוט / קיק במקרי הצורך. 16. סקאמים אין לעבוד על משתמשים אחרים למטרות שונות כגון כסף, רכבים וכו'.עונש: אזהרה / באן במקרה הצורך 17. שם הגיוני בשרת אין לכנס בשמות של מספרים לדוגמא[5542], זה חסר טעם ולא הגיוניעונש: פריז / קיק במקרי הצורך 18. משתמשים כפולים אין להחזיק יותר ממשתמש אחד בשרת לכל מטרה שהיא כגון שמירת כסף\רכב.עונש: בפעם הראשונה אזהרה, בפעם השנייה באן ובפעם השלישית באן ואיפוס סטטים.
 4. אייפי השרת: 87.98.241.207:9999 *בקרוב השרת יעלה לאוויר כעת בנפילה* מה בתוכניות? חוקי הפורוםחוקי השרת הורדות \!/ קריאת החוקים חובה! מי שלא קורא אינו פטור מעונש \!/ חוקי הפורום 1. משתמש לא יכתוב הודעות חסרות חשיבות (ספאם) שלא קשורות לנושא הפורום. עונש: פעם ראשונה העברה לפורום המתאים או מחיקה פעם שניה או יותר אזהרה וכו'. 2. אין לעשות דאבל פוסט [2 הודעות או יותר רצופות] ואסור לקלל, להשמיץ, להציף. עונש: פעם ראשונה מחיקה של האשכול פעם שניה או יותר אזהרה. 3. אין לפרסם פורומים אפילו אם הם קשורים לנושא הפורום, פרסום מסוג זה יגרור אזהרה, + מחיקתו של האשכול. כמו כן אין לפרסם שרתים מתחרים (כל שרת) / קהילות מתחרות / חברות שרתים ושרתים פרטיים ( אנחנו לא לוח מודעות) עונש: מחיקה של האשכול. 4. חל איסור על פרסום מודעות מכירה או כל דבר אחר שנוגע לרוויח אישי וכדומה, אפילו אם הוא [הפרסום] עוסק בנושא הפורום. העונש: נעילה של האשכול וטיפול ע"י גורם צוות בכיר. 5. חובה לבחור כותרת קצרה ועניינית ללא הפרזה בסימנים מיותרים [?,#,@,! וכיוצא בזה]. ( מותר לשים רק לא להגזים ולרשום ככה: [email protected]#[email protected]# הורדה למשחק [email protected]#!#) העונש: פעם ראשונה נעילה פעם שניה ומעלה אזהרה. 6. חל איסור על בקשת האקים/קודים/צ'יטים ל samp ( לסינגל מותר ). עונש: פעם ראשונה מחיקה של האשכל פעם שניה ומעלה אזהרה+ מחיקה של האשכול. 7. אשכולות על באנים / החזרת סטאט / תלונה יש לפתוח אך ורק בפורום משוב והורדת באנים. כל אשכול תלונה,הורדת באן,החזרת סטאט שיוגש לא לפי הטופס שבנעוץ ובפורום המיועד לכך יימחק ללא יוצא מן הכלל את הטפסים יש למצוא בנעוץ.. 8. אין להגיב תגובות כגון "לנעול" "תקן כותרת" וכו', בשביל זה יש את המנהלים. עונש: מחיקה של התגובה ועם זה חזור על עצמו אזהרה! 9. אין לבקש ממנהל ראשי בקשה לקבל אדמין או\ו לעלות רמות באדמין. מי שיבקש בקשתו תדחה, אל תנסו לשלוח בפרטי. עונש: אזהרה. 10. אם ברצונכם להקפיץ את האשכול, תצטרכו לחכות לפחות 24 שעות (יום שלם) מאז התגובה האחרונה שלכם! אשכול שתגובתו האחרונה היא לא שלכם, ועבר שבועיים מהתגובה האחרונה, אין להגיב בו! עונש: אזהרה. 11.אסור לפרסם הורדות לא חוקיות בפורומים של GTA. זה לא בגלל שאנחנו מעפנים, אלא בגלל שבאתר מוצבות פרסומות של GOOGLE ואסור לפרסם קישורים לדברים הפוגעים בזכויות יוצרים. לכן נא לפרסם הורדות רק בפורומי הורדות שבהם אין פרסומות של גוגל. (בפורום משחקים להורדה למשל תוכלו לפרסם את המשחק חופשי, ואז להביא את הקישור לפורום שלנו. [= עונש: פעם ראשונה צינזור + נעילה העובר על החוק פעם שניה יענש באזהרה. 12 . אסור לפרסם בהורדות רווח אישי כגון הצבעות בתחרויות שונות וכו'. עונש: בפעם הראשונה יקבל צינצור בפעם השניה צהובה בפעם השלישית ומעלה אדומה. אי ידיעת החוקים אינה פותרת מעונש!
 5. השרת הוא בגרסא SAMP - San Andreas Multiplayer שזה שכולם משחקים ביחד בתוך מוד שהמתכנת שלנו בנה , אם אתה מעוניין להורדת המשחק ולבוא ולהנות איתנו צור איתי קשר 🙂