LuckyCake1

YourPixel Admin & מנהל פורום מיינקראפט
 • הודעות פעילות

  103
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימי זכייה

  2
 • נקודות

  1,369 [ תרום ]

LuckyCake1 זכה בפעם האחרונה ב 5 בספטמבר

לLuckyCake1 היה את התוכן עם הכי פופלארי!

כמות מוניטין כללית

30 יהיה בסדר

4 עוקבים

אודות LuckyCake1

 • יום הולדת 11/10/2004

פרטים אישיים ומידע

 • שם פרטי
  עוז

מצב רוח

 • סטלן
 • אני מרגיש ... שעוגות זה בדם נודררר
 1. אני אמרתי באשכול, כל הביומים מקבלים את העדכון, ההצבעה זה רק מי יקבל ראשון
 2. שלום שחקנים יקרים! אז שמיינקון מתקרב אנחנו מתחילים לשמוע על דברים חדשים שעומדים להיות שם, ושיחררו מה יהיה לגבי ההצבה שיש כל שנה, כל שנה ההצבעה זה למובים חדשים, הפעם זה ל...... איזה ביום יקבל עדכון!! טוב.. לא בדיוק... אני אסביר אז מוג'נג נתנו לנו 3 ביומים, הטאגיה, הסוונה והמדבר והם אמרו שצריך להצביע איזה מהביומים יקבל עדכון מה שאומר מובים חדשים, מבנים חדשים ודברים חדשים! אז למה אמרתי לא בדיוק? כי כל הביומים יקבלו את העדכון! ההצבעה היא רק לאיזה ביום יקבל את העדכון ראשון. מה אני חושב? אני חושב שממש צריך לטאגיה עדכון, במדברים יש מובים מיוחדים, יש מבנים מיוחדים. לסוונה יש כפרים ולאמות, ולטאגיה יש... כלום! אפילו לא כפרים. אז אם אתם שואלים מה אני ממליץ לכם להצביע, אני ממליץ להצביע על הטאגיה. קישור להכרזה על ההצבעה קישור לאיפה שאומרים שכל הביומים יקבלו את העדכון כמובן שכמו שאמרתי בעבר שהעדכון אמור גם לקבל הרבה סלאבים והרבה מדרגות חדשים, כמו בעדכונים ישנים, ההצבעות זה רק משהו צדדי, הדבר המרכזי עדיין לא הוכרז, ויוכרז בכנס המיינקון. אז מה אתם חושבים? מה אתם עומדים להצביע? מה אתם חושבים שיוסיפו לכל אחד מהביומים? אשמח לשמוע הכל!!
 3. אבל שחקן חייב להיות אייפקיי שם בשביל שהם יעשו ספאון, וגם החוות האלה בדרך כלל ענקיות
 4. LuckyCake1

  Ban appeal

  הבאן שלך זה בגלל שהכנת את כל הדברים שמקריסים לאנשים את המשחק, הבאן הזה הוא גם אזהרה מפיבאן על כל הדברים שעשית. אני ממש מקווה שתפסיק לעשות את הדברים האלה. עוז. (ננעל)
 5. שלום שחקנים יקרים! אני חשבתי לעצמי מה האוכל הכי טוב לאכול בסורביבל רגיל במיינקראפט? אז ישר ניכנסתי לוויקי (הזאת) וגיליתי מה האוכל שמביא לך הכי הרבה נקודות וזה עוגה שלמה, הבעיה היא שעוגות הם קשות להכנה ואי אפשר בדיוק להכין את כל המצרכים שלהם אוטומטית. המאכל הבא הוא המרק ארנבים, אבל אותו הדבר גם לו, אי אפשר להכין אותו אוטומטית והוא גם לא עושה סטאק. אחרי זה הם הבשר חזיר המבושל והסטייק. הם שניהם מביאים לך 8 נקודות אוכל. אפשר לעשות להם חוות, אבל הבעיה שהם לא אוטומטיות לגמרי כי צריך שחקום שירבה בינהם, כמובן שאפשר לעשות גזרים אוטומטיית וחיטה אוטומטית אבל זה עדיין לא שווה את זה כי החוות האלה בדרך כלל גדולות מאוד... גם פאמפקין פאי מביא 8 נקודות אוכל, אבל אותו הדבר לו, אי אפשר להכין אותו בצורה אוטומטית לגמרי. עכשיו יש את קבוצת ה-6 נקודות אוכל. והם: מרק ביטרוט, עוף מבושל, כבש מבושל, סלמון מבושל, גזר מוזהב ומרק פטריות. אז ככה, מרק הביטרוט הוא כמו האלה בהתחלה לא עושה סטאק ואי אפשר להכין אותו אוטומטית. אותו הדבר למרק הפטריות. בשר הכבש כמו הסטייק והחזיר המבושל שצריך ששחקן יעזור להרבות את החיות. אז נשארנו עם העוף המבושל הסלמון המבושל והגזר המוזהב. לגזר המוזהב אפשר להכין 2 חוות, חוות גזרים וחוות גולד, הבעיה היא שצריך לחבר בינהם עם כראפטינג טייבל ושחווה אחת צריכה להיות בנדר ואחת חייבת להיות באוברוורד ושתי החוות האלה צורכות הרבה משאבים וקשה לבנות אותם. הסלמון המבושל, אפשר להכין חוות עץ אוטומטית עם ווידר בשביל לבשל את הסלמון, אבל בשביל להשיג את הסלמון צריך להכין פיש פארם ולהיות בה אייפקיי. וגם שוב. חוות עץ אוטומטית היא ממש קשה להכנה. ועכשיו נשארנו עם העוף המבושל, אפשר להכין חווה בשבילו באופן אוטומטי לגמרי בלי שום עזרה של שחקן, והחוות האלה בדרך כלל דורשות לא הרבה משאבים, למרות שכן תצתרכו לבקר בנדר בשביל קצת קוורץ אבל זה רק כמה אחדים. אז זהו, עוף מבושל זה האוכל הכי טוב במיינקראפט. אפשר להכין אותו אוטומטית והוא מביא הרבה נקודות של אוכל. בקרוב אפרסם אשכול שיראה לכם איך להכין את החוות תרנגולות המושלמת. החווה הזאת היא: קטנה, לוזלס (לא מאבדת שום דבר בזמן שהיא פועלת) וקלה להכנה! אתם חושבים שאני טועה ויש אוכל אחר שהוא הרבה יותר טוב במיינקראפט? אשמח שתרשמו לי מהו ולמה אתם חושבים כך! מקווה שלימדתי משהו חדש (:
 6. שלום שחקנים יקרים! אני הייתי מוסיף את זה שיהיה אפשר לשים סלאבים על קירות, זה דבר כלכך קטן אבל זה ישנה ממש את איך שאני יבנה במיינקראפט. בנוסף לדבר הזה הייתי מוסיף סלאבים ומדרגות של כונכריט, כי אין הרבה סלאבים ומדרגות במשחק ואשמח שיהיה יותר. מה אתם הייתם מוסיפים שהיה משנה את כל הדרך שאתם משחקים בה? דיון מהנה!
 7. שלום שחקנים יקרים! יש הרבה סוגי מפות במיינקראפט, אני הכי אוהב את מפות הסורביבל מה אתם הכי אוהבים? דיון מהנה!
 8. ענית נכון! אתה הזוכה! הנקודות יעברו אליך בקרוב
 9. שלום לכולם! ברוכים הבאים לאיוונט בהפתעה מספר #3 המשימה: ענו על השאלות הבאות: 1. איזה מחגי תשרי מופיע בשלושת הרגלים? 2. למה אנו חוגגים את כיפור? 3. תנו מאכל אחד שאוכלים בראש השנה. 4. מהם 4 המינים? 5. איזה פרשות קוראים בשמחת תורה? פרס האיוונט: 100 נקודות חוקים: אין לערוך את תגובתכם. אין להגיב תגובות לא קשורות לאיוונט. אין לעשות דאבל פוסט (להגיב שתי תגובות ברצף) בהצלחה לכולם, הנהלת האתר.
 10. @itsGILbbt כל הכבוד! עניתם נכון וקיבלתם 24 בלוקים של דיימונד!