עבור לתוכן

הסבר על סוגי הדמויות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Gal
  • גל
  • 60
  • 379 הודעות
(נערך)
  • Defense:דמויות בתפקיד Defense (הגנה) הנן דמויות אשר נועדו בכדי להגן על אזורים שנשלטו על ידי הקבוצה (כפי שצריך לעשות באחד ממצבי המשחק).
    הדמויות הללו מצוידות בנשקים לטווח רחוק ויש שמסוגלות לבנות Turretss במטרה להרחיק את השחקנים של הקבוצה היריבה מלהגיע לאזורים הללו ולהשתלט עליהם.
  • Offense:התפקיד Offense (תקיפה) הוא כנראה התפקיד שרוב שחקני המשחק מעדיפים מכיוון שזה מבטיח להם הרבה מאוד אקשן, השחקנים יצטרכו להשתלט על אזורים שהקבוצה היריבה כבר השתלטה עליהם, או לעשות זאת לפני הקבוצה היריבה. התפקיד Offense יצייד את הדמויות בנשקים לטווח בינוני-קרוב.
  • Support:אם אתם מעדיפים לעזור לשחקנים להשתלט על אזורים במקום לעשות את זה בעצמכם, Support (תמיכה) הוא התפקיד המושלם בשבילכם, וכאשר תהיו בתפקיד אחר, שחקני התמיכה יצילו אתכם יותר פעמים משתוכלו בכלל לספור.
     דמויות התמיכה יזכו להצטייד באביזרים אשר יתנו להם את האפשרות לרפא, להחזיר לחיים, להוסיף כוח או מהירות לשחקנים אחרים.
  • Tank:דמויות בתפקיד Tank נועדו בכדי לחפות על השחקנים האחרים ו"להפריע" לקבוצה היריבה בזמן ששחקני התקיפה מנצחים אותם.

דמויות Offense:

-Genji

-Mccree

-Pharah

-Reaper

-Solider:76

-Sombra

-Tracer

דמויות Defense:

-Bastion

-Hanzo

-Junkrat

-Mei

-Widowmaker

-Torbjörn

דמויות Tank:

-D.va

-Reinhardt

-Roadhog

-Winston

-Zarya

דמויות Support:

-Ana

-Lucio

-Mercy

-Symmetra

-Zenyatta

נערך על ידי galb123456
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 13
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

תודה! עזרת לי.

המשך כך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 18 דקות galb123456 אמר:

ורובן מסוגלות לבנות Turretss 

לפי בדיקה שלי

יש רק 2 דמויות שבונות turrets ואחת מהן בכלל support

מתוך 23 דמויות ועוד שבאות זה לא כזה רוב 

P:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Gal
  • גל
  • 60
  • 379 הודעות
לפני 1 דקה EYT אמר:

לפי בדיקה שלי

יש רק 2 דמויות שבונות turrets ואחת מהן בכלל support

מתוך 23 דמויות ועוד שבאות זה לא כזה רוב 

P:

צודק לא שמתי לב. תוקן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני כעת galb123456 אמר:

צודק לא שמתי לב. תוקן.

יפה :)

כל הכבוד על היוזמה

תודה על הפרסום

אני כבר בקיא בזה אבל זה מאוד יעזור לשחקנים חדשים

אשמח לראות עוד כל מיני מדריכים ממך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Gal
  • גל
  • 60
  • 379 הודעות
לפני כעת EYT אמר:

יפה :)

כל הכבוד על היוזמה

תודה על הפרסום

אני כבר בקיא בזה אבל זה מאוד יעזור לשחקנים חדשים

אשמח לראות עוד כל מיני מדריכים ממך!

חחח תודה אחי. אני פשוט רוצה שהקהילה תצליח כמו שהיא מצליחה במשחק CSGO. אני אמשיך להעלות עוד דברים על המשחק המדהים הזה 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)

אני חושב שזה שגוי להסביר מה כל Role הוא, כי המטה משתנה כל הזמן וכשאתה הולך טריפל טאנק חלקם משמשים כמה שאתה קורא לו Offense ולהגדיר כל Role זה לפי המטה הנוכחית. אני אתן לך דוגמא: עד לפני כמה חודשים סימטרה הייתה "support" ובו נודה בזה support היא לא, אם לפי המטה צריך 2 ספורטים היא אף פעם לא תהיה אחד. למה? כי כרגע Support = Healer אבל מי יודע אולי עוד מעט המטה תשתנה וכל מי שיש לו מגן יהיה Support או כל מי שהוא בילדר... ובגלל זה כשאתה מכליל ואומר כל אלה ספורט כל אלה אופנס ואלה טנק זה פשוט לא נכון...

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Gal
  • גל
  • 60
  • 379 הודעות
לפני כעת Shtoota אמר:

אני חושב שזה שגוי להסביר מה כל Role הוא, כי המטה משתנה כל הזמן וכשאתה הולך טריפל טאנק חלקם משמשים כמה שאתה קורא לו Offense ולהגדיר כל Role זה לפי המטה הנוכחית. אני אתן לך דוגמא: עד לפני כמה חודשים סימטרה הייתה "support" ובו נודה בזה support היא לא, אם לפי המטה צריך 2 ספורטים היא אף פעם לא תהיה אחד. למה? כי כרגע Support = Healer אבל מי יודע אולי עוד מעט המטה תשתנה וכל מי שיש לו מגן יהיה Support או כל מי שהוא בילדר... ובגלל זה כשאתה מכליל ואומר כל אלה ספורט כל אלה אופנס ואלה טנק זה פשוט לא נכון...

צודק במאה אחוז

אבל אתה נכנס לפרטי פרטים

אני עשיתי את זה לשחקנים חדשים/או לשחקנים שירצו לקנות את המשחק בעתיד אחי.

וההסבר הוא אמור ליהיות בכללי ולא להיכנס ש:"היא לא סופרוט או משהו כזה"

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 3 דקות Shtoota אמר:

אבל יש הבדל בין off tank ולבין main tank

נגיד reinhardt הוא main tank והמטרה שלו היא להגן על הקבוצה ולהשתמש במגן כדי לחסום נזק 

זאת המטרה של tank
אבל off tank כמו roadhog אין לו מגן אבל יש לו הרבה חיים והוא מטרה גדולה אז הוא עצמו משמש כמגן אבל עדיין משמש כהתקפה טובה מכיוון שאין לו חסימה לנשק בזמן ההגנה

זה הופך אותו לoff tank אבל הוא עדיין tank 

מכיווון והולכים 3 tank אין את הrole של Offense ולכן הoff tank משמש ככזה מכיוון שיש לו את האפשרות לכך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
(נערך)

אם רק המשחק הזה היה טוב :P

קניתי ואולי יש לי עליו חמש שעות?

אפילו לא.

בכל מקרה תודה על המדריך.

נערך על ידי KnowYourMeme
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 2 דקות EYT אמר:

אבל יש הבדל בין off tank ולבין main tank

נגיד reinhardt הוא main tank והמטרה שלו היא להגן על הקבוצה ולהשתמש במגן כדי לחסום נזק 

זאת המטרה של tank
אבל off tank כמו roadhog אין לו מגן אבל יש לו הרבה חיים והוא מטרה גדולה אז הוא עצמו משמש כמגן אבל עדיין משמש כהתקפה טובה מכיוון שאין לו חסימה לנשק בזמן ההגנה

זה הופך אותו לoff tank אבל הוא עדיין tank 

מכיווון והולכים 3 tank אין את הrole של Offense ולכן הoff tank משמש ככזה מכיוון שיש לו את האפשרות לכך

זה בדיוק מה שניסיתי להגיד. אי אפשר להגיד כל אלה טנקים וזה המטרה שלהם... ותכלס לריינ יש שילד אבל גם יש לו Shift שעושה 1 Shot להמון דמויות. ושחקמים מקצועיים משתמשים ברואדהוג כטאנק שמושך דמג בשביל שספורטים יקבלו אולטי מהר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Gal
  • גל
  • 60
  • 379 הודעות
לפני 9 דקות Shtoota אמר:

זה בדיוק מה שניסיתי להגיד. אי אפשר להגיד כל אלה טנקים וזה המטרה שלהם... ותכלס לריינ יש שילד אבל גם יש לו Shift שעושה 1 Shot להמון דמויות. ושחקמים מקצועיים משתמשים ברואדהוג כטאנק שמושך דמג בשביל שספורטים יקבלו אולטי מהר.

חחח בסדר אחשלי היקר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות
לפני 2 שעות galb123456 אמר:

חחח תודה אחי. אני פשוט רוצה שהקהילה תצליח כמו שהיא מצליחה במשחק CSGO. אני אמשיך להעלות עוד דברים על המשחק המדהים הזה 

לא נראה לי, הדבר היחידי שיש פה זה פורום ולא נראה לי שהולכים פה לקדם טורנירים באוברוואטץ בגלל שאין פה הרבה שחקנים.

לגבי לשים שרתים של אוברוואטץ זה בערך עוד כמה חודשים ועד שיצאו מודים זה חצי שנה אחרי זה. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נתנאל
  • נתנאל
  • 0
  • 46 הודעות

תודה רבה 

אבל סימטרה לא סאפורט היא אפילו לא מעלה חיים :60_sweat:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Gal pinned this אשכול
  • Gal unpinned this אשכול