עבור לתוכן

דיון אנימות - OT

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Stella
  • 23
  • 147 הודעות

שלום רב לחברי הפורום,

לאחרונה אני רואה שהפורום קצת מת, בכללי, לא כל כך אכפת לי, בעקבות כמה סיבות שלא אפרט כאן

אך עדיין הפורום הקטן של אנימה ומנגה פה יכול להתפתח למשהו יפה ובא לי לראות את זה, ליצור קהילה של אנשים טובים המעוניינים לדבר על אנימה, מתעניינים, להיפתח לאנימות חדשות ופחות מוכרות, להתחיל לראות באנגלית, לעבור למנגות ואף לייט נובלים וויזואל נובלים, ולהעביר לחדשים שבאים, זה לפחות מה שיהפוך את הפורום הזה לפעיל וכיפי

אבל... חסר פה, חסר פה כל כך הרבה, חסר ידע, חסר רצון, חסר השקעה, והרבה משתמשים פה פשוט טרולרים שחושבים ש"בוקו נו פיקו" זה מצחיק וDXD זה לבוגרים רק כי מראים להם ציצים

וחבל

בעקבות כך חשבתי, הפורום כבר מת פעם אחת והתלונה שלי בפורום עזרה ובלה בלה הציל אותו פחות או יותר, עם עוד כמה משתמשים שנראה שהתעניינו בפתיחת הפורום מחדש, אבל, בסופו של דבר, אפילו אשכול אחד לא פתחו, נגררו למקומות של טרולים וספאמים, ורואים שאין להם באמת עניין בפורום ובנושא כמו שהראו מראש

אז החלטתי, אולי אם אני אעשה משהו הגורל העצוב של הפורום הנ"ל ישתנה, זה לא שכזה אכפת לי מה יהיה גורלו, אבל וואלה זה יכול לעזור לקהילה רצינית פה לגדול, להגיע למצבים של גיבושים והיכרות עם חברים שאולי אפילו תהיו בקשר כל החיים, ויכוחים על דעות ודעות בכללי על אנימות, דיונים על אנימות חדשות ואף ישנות ולא כל אשכול שני "מתי עונה 2 של ATTACK ON TITAN (נ.ב. עונה 3 הוכרזה ב2018)", כי תאמינו לי כשתיכנסו לעולם הזה יותר תגלו עולם יפה יותר, רחב יותר ומעניין יותר, אז בואו ננצל את זה שיש את הפורום הזה ונתחיל לעשות איתו משהו מאשר, לתת לו לעמוד ככה עד ליום מותו

אז, אם יש לכם אפילו טיפת עניין, בואו ננסה מה זה יזיק לכם, אם אני רואה שזה לא הולך, אני אוותר ופשוט אתן לפורום למות ולהמחק

עכשיו, אחרי כל מה שרשמתי, במקרה השאלה "מה הקטע של האשכול?" קופצת לראשכם 

אז תנו לי להסביר לכם! זהו אשכול הדיבורים החופשי של פורום אנימה ומנגה, כאן מוזמנים לשאול כל שאלה, בקשר לאנימה או בקשר לאדם כלשהו הנמצא פה, מוזמנים לדבר חופשי ולהכיר את האנשים לצידכם בפורום, ומי יודע אולי זה יגבש אתכם יותר ממה שחשבתם, ואם אתם באים להטריל ולהספים באשכול, אז בהצלחה! אני לא שם ז*ן עליכם (סלחו לי) ופשוט אתעלם מכם ואעבור למי שבאמת מעוניין, אם אני אראה שהאשכול הנ"ל מזיז משהו, אני אעבור לשלב הבא, אבל קודם כל נתחיל משלב הקטן הזה ונראה לאן זה ילך

אז הכי חשוב תהנו, אם אתם מעוניינים בהמלצות מוזמנים לבקש, אם אתם לא מבינים מוזמנים לשאול, אם אתם מפחדים אז אל! דברו חופשי על כל בליבכם כי אף אחד לא ייאכל אתכם פה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 12
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

משתמשים מובילים באשכול זה

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

אני לא בטוח אם אתה רציני או שזה copypasta

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

Naruto is a gateway anime of the worst kind. It's a bad series, a clusterfuck of story and characterization that isn't very well done by any aspect, but which attempts to compensate for its weaknesses by adding in excessive shipping faggotry and DARKNESS. The normal anon can see this as the shit it is, and may enjoy it, hate it or be indifferent to it, but all the while recognizing that the series itself, regardless of their opinion, is plain bad.

However, these very aspects that try to smear over the shit of its core make it a breeding ground for aspie, unsociable underageb& faggots who engage in every kind of faggotry both online and in the real world. The superpowered characters all trying their hardest to look cool, the jutsus, peculiar, colorful clothes, the whole ninja faggotry and everything about the Naruto world fuels their escapist fantasies, while the pity-party character backgrounds, emphasis on revenge, and overall preachiness of the series make it fit just right with the mary-sueish drives of your average preteen and his sense of unwarranted self-importance towards the world. Exactly the kind of shit that makes little kiddies and underageb& retards eat this shit right the fuck up.

Naruto is basically THE series to attract the most hated anime fanbase known to /a/, which is why, regardless of individual opinions, it is the responsibility of every anon to troll the fuck out of this show and everyone who likes it, and ensure that no Naruto threads ever encourage the newfriends to show their faces here.

שמע ילד גם אני יכול לעשות קופיפאסטה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MetalHead
  • לירון
  • 164
  • 1.2k הודעות

אני מבין שלאף אחד לא אכפת מהפורום אני צודק או לא צודק?
אני אישית בתור אחד שהתחלתי לראות אנימה בזכות אשכול בפורום הזה אשמח לראות אותו מתפתח.
קרדיט ל @shahar3690 שפירסם את no game no life ורק רציתי לראות מה זה ופתאום אני רואה שסיימתי את כל הסדרה עוד באותו היום.
ואז יום למחרת השלמתי את כל הפרקים של attack on titan
קיצור מה אני חופר אשמח שהפורום יחזור להיות פעיל.........

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

כמעט כול הקהילה רואה אנימה אל תשקרו לעצמכם 

זה אמור להיות פורום פעיל רק צריך מנהל פורום אנימה שיפעיל את הפורום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני 3 שעות shahar3690 אמר:

בשביל הקטע, מה לדעתך מנהל פורום אמור לעשות פה? איזה פעילויות?, מה התפקיד שלו בפורום הספציפי הזה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WicK3D
  • יהב
  • 28
  • 54 הודעות

אתה אני חושב שיש אנימות ממש טובות שהם לא רק למבוגרים כמו טימי טרנר וגימי ניוטרון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WicK3D
  • יהב
  • 28
  • 54 הודעות

בגלל שכולנו בעניין של טימי טרנר אז בואו נקדם את הסדרה באנגלית ונתחיל דיון באנגלית אני יתחיל על האנימה השניה הכי אהובה עלי אחרי טימי טרנטר - נרוטו:
I see so much of myself in Naruto, to the point where whenever eh hurts, I started crying myself. I grew up with Asperger's Syndrome, which means I have difficulty reading facial expressions and understanding the nuances in social situations. So it was difficult for me to make friends, because I was a hothead who didn't understand what he was doing wrong. I made up stories about myself, seeking attention. And I was also pretty physically weak, and started to fall behind academically. I was 12 when I first started watching Naruto. His ostracism, his pranks, his rage, his goofy sense of humor all really resonated with me. But most of all, his sheer determination. He never once gave up, he just kept trying and trying. It inspired me to do something about my life. I worked harder, studied harder, started blowing things off that other people said about me. Pretty soon, I started seeing results. I started making new friends, I got stronger, I got better grades. And as I grew up, Naruto grew up too. Shippudden was fantastic for me, because it really started to display the harsher side of Naruto's struggles. Sometimes you can't always win. Sometimes you lose people who mean a lot to you. I know a lot of people were hit hard by Jiraya's death, but damn did I fall silent watching him sink as he thought to himself what he'd name his final story. Around that time, I got into some trouble. It really hurt me, and I was honestly fearful for the course of my life. Luckily, it end up alright, but boy did it literally scare me shitless. I turned my life around, set some school records on the 3600, and even landed a 4.2 last semester (I'm a senior). I was accepted to UC Davis and Santa Cruz, and it was a euphoria I never felt. What I really liked about Shippudden is how much more complicated the world gets for Naruto. Saskue is always just one step ahead of him, the politics are an entangled mess arising form conflicting ideologies, and everyone has significant strengths and weaknesses. I began to become much more aware of who I was and the people around me, and I've begun to realize just how vulnerable we all are. Pain is a difficult thing to overcome, and some never get through it. So although I have my qualms with the way the series ended, I was bawling by the end. The way Naruto and Saskue make amends, however incomplete, the way they break the cycle of their fates together, and most importantly, the reoccurring theme of passing on what you've learned to the next generation, knowing that some mistakes are bound to repeated regardless. The way Bortuo spray paints the Kage mountain to gain his father's attention was so great to read, I closed that book wondering what I might be like if I choose to become a father one day. Naruto has always been there for me, and I hope to teach the lessons I have learned to the king.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nah
  • 294
  • 548 הודעות

צודק לגמרי גם אני רואה יותר מדי נארוטו בזמן האחרון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Stella
  • 23
  • 147 הודעות
לפני ב-21.6.2017 ב 01:13 Nah אמר:

אני לא בטוח אם אתה רציני או שזה copypasta

בכללי, אפילו אם זה היה בלהט הרגע, אכן הייתי רציני, וכתבתי את הכל לבד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Stella
  • 23
  • 147 הודעות
לפני ב-21.6.2017 ב 03:27 shahar3690 אמר:

הפורום לא צריך מנהל, הוא צריך משתמשים, הוא צריך קהילה, מנהל אמור רק לעזור למקרה ויש בעיות של עבירה על החוקים ופעילויות, אבל בלי משתמשים, בלי קהילה, אין איפה להתקדם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Kisame
  • Rotem
  • 53
  • 322 הודעות

אתה צודק,

מקווה שתצליח להחזיר את הפורום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב