עבור לתוכן

הצצה לטריילר שאני מכין לקהילה

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני כעת Whracing אמר:

חחחח כן הבנתי שזה לא מוכן

אבל סתם מביא לך רעיונות :D

בינתיים זה יפה ורעיון טוב לעשות את זה 

ועוד רעיון...

שים מוזיקה קצבית שתתאים למשחקי אקשן כמו 

OVERWATCH וכאלה

זאת תיהיה כנראה המוזיקה אבל צריך לערוך את זה שיהיה בצורה מיוחד כזאת, אתה תבין שאני יסיים את זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות

מכיוון וזה לא נותן לי להעלות את הקליפים כי הם "גדולים מידי"

הנה כמה שהעלתי לyoutube 

https://www.youtube.com/channel/UCdCb1IP2UKagosJ-26oaDyA?view_as=subscriber

זה הערוץ שלי ושם יש כל מיני קליפים 
אישור ממני להשתמש בהם :) 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
IdK2
  • שם פרטי
  • 12
  • 49 הודעות

תשמע אני מבין שזה "לא מוכן בשיט" והכל אבל חוץ מכמה קליפים ששמת אחד ליד השני אני באמת לא רואה פה "רעיון" או משהו מיוחד שאפשר להגיב עליו :/

האינטרו נחמד אבל די פשוט, תוסיף כמה סמוקים ופליירס ברקע (גם את הסאונד הייתי משנה, אם יש לך motion pulse תחפש אולי בvelocity/power downs) ויש לך אחלה אינטרו,אבל חוץ מזה לא רואה עוד משהו מיוחד...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות

Download Surprised Face Emoji

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני ב-30.7.2017 ב 18:09 IdK2 אמר:

תשמע אני מבין שזה "לא מוכן בשיט" והכל אבל חוץ מכמה קליפים ששמת אחד ליד השני אני באמת לא רואה פה "רעיון" או משהו מיוחד שאפשר להגיב עליו :/

האינטרו נחמד אבל די פשוט, תוסיף כמה סמוקים ופליירס ברקע (גם את הסאונד הייתי משנה, אם יש לך motion pulse תחפש אולי בvelocity/power downs) ויש לך אחלה אינטרו,אבל חוץ מזה לא רואה עוד משהו מיוחד...

זה שהוא בכלל עשה את הדבר הקטן הזה זה יפה מאוד!

זה שאתה לא יודע להעריך דברים שאנשים עושים זה לא הכי יפה.

הדעה שלי על הטריילר:
מציע לך להוסיף משחקים קצת יותר פופולרים בקהילה והמשחקים שיש שם כרגע יכולים להימחק מצידי.

תראה איזה שתי קליפים של כמה שניות של CS כמה של מיינקראפט, ראסט וכל מיני דברים של הקהילה.

תוסיף גם דברים שלא קשורים למשחקי מחשב.

לדוגמה המגזינים של DeadPool

אבל כל הכבוד על היוזמה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות

חייב להגיד שדיי התאכזבתי..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני 2 דקות The Donger אמר:

חייב להגיד שדיי התאכזבתי..

בוא נראה אותך לומד בשבוע AE, SONY ואיך לצלם, אני עצרתי עם זה כי אתם צודקים זה חובבני ביותר, אני ממשיך לראות מדריכים ו סרטונים שאנשים הכינו, גם אין זמן עד שאני לא יסיים את הקורס של הצבא, ואחריו וואי וואי כמה זמן, ניהיה פיקאסו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 1
הצג חתימה
The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני כעת KnowYourMeme אמר:

בוא נראה אותך לומד בשבוע AE, SONY ואיך לצלם, אני עצרתי עם זה כי אתם צודקים זה חובבני ביותר, אני ממשיך לראות מדריכים ו סרטונים שאנשים הכינו, גם אין זמן עד שאני לא יסיים את הקורס של הצבא, ואחריו וואי וואי כמה זמן, ניהיה פיקאסו

האמת שסוני למדתי ב5 ימים בערך וAE ויתרתי כי לא היה לי כוח ללמוד :\

ואיך לצלם תמיד ידעתי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני כעת The Donger אמר:

האמת שסוני למדתי ב5 ימים בערך וAE ויתרתי כי לא היה לי כוח ללמוד :\

ואיך לצלם תמיד ידעתי

לא התעמקתי בכלל בסוני, בנתיים רק ב AE, "לדעת לצלם" פשוט צריך מישהו שיודע לשחק ולא גרוע כמוני כמו שרואים שם LEL

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 6 שעות KnowYourMeme אמר:

יש פשוט אנשים שלא מבינים שאתה בכלל לא אדמין/מנהל שרתים בקהילה.

אתה פשוט רוצה לעזור לקהילה ואתה יוצר להם טריילר מבחירתך החופשית, ובמקום לשבח אותך שבכלל חשבת על הרעיון הם אומרים את הדברים הרעים.

ומסתבר גם שאתה למדת במיוחד בשביל את התוכנות האלה.

אמרתי את זה גם מקודם ואני יגיד גם כאן,

כל הכבוד!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
  • אהבה 2
הצג חתימה
IdK2
  • שם פרטי
  • 12
  • 49 הודעות
לפני 23 שעות ElectroWater אמר:

זה שהוא בכלל עשה את הדבר הקטן הזה זה יפה מאוד!

זה שאתה לא יודע להעריך דברים שאנשים עושים זה לא הכי יפה.

הדעה שלי על הטריילר:
מציע לך להוסיף משחקים קצת יותר פופולרים בקהילה והמשחקים שיש שם כרגע יכולים להימחק מצידי.

תראה איזה שתי קליפים של כמה שניות של CS כמה של מיינקראפט, ראסט וכל מיני דברים של הקהילה.

תוסיף גם דברים שלא קשורים למשחקי מחשב.

לדוגמה המגזינים של DeadPool

אבל כל הכבוד על היוזמה!

קודם כל, מה הקשר הערכה? הוא עשה משהו בשבילי? הוא עשה משהו מרשים? לא... אז על מה יש לי להעריך אותו?

דבר שני, תגובות כמו "כל הכבוד" "יפה מאוד" וכדומה לא יעזרו כלל למעצב/עורך/אומן כלשהו, אני נתתי לו תגובה בונה שלפחות ידע איפה הוא יכול להשתפר ולהתקדם ששווה הרבה יותר מתגובות כמו "יפה", במיוחד בגלל שאם עורך כלשהו יחשוב שבלחבר כמה קליפים הוא עשה משהו מדהים, בעצם סתם דפקת אותו, כי עכשיו הבן אדם חושב שבכך שהוא עושה את זה הוא מושלם ובעצם לא מתקדם ולומד.

ובמקרה אנחנו נמצאים בפורום עיצוב ואומנות, ככה שמן הסתם הוא מבקש ביקורת בונה על העריכה/עיצוב, כי אני לא מוצא סיבה שמעצב רציני יחפש תגובות כמו "מדהים" "יפה".

באופן אישי, גם אם מישהו שנא עבודה שלי אבל אמר לי איפה להשתפר ומה יצא לא טוב, אגיד תודה ואעריך את זה הרבה יותר מאנשים שאהבו את העבודה שלי ונתנו תגובה כמו "יפה".

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני כעת IdK2 אמר:

קודם כל, מה הקשר הערכה? הוא עשה משהו בשבילי? הוא עשה משהו מרשים? לא... אז על מה יש לי להעריך אותו?

דבר שני, תגובות כמו "כל הכבוד" "יפה מאוד" וכדומה לא יעזרו כלל למעצב/עורך/אומן כלשהו, אני נתתי לו תגובה בונה שלפחות ידע איפה הוא יכול להשתפר ולהתקדם ששווה הרבה יותר מתגובות כמו "יפה", במיוחד בגלל שאם עורך כלשהו יחשוב שבלחבר כמה קליפים הוא עשה משהו מדהים, בעצם סתם דפקת אותו, כי עכשיו הבן אדם חושב שבכך שהוא עושה את זה הוא מושלם ובעצם לא מתקדם ולומד.

ובמקרה אנחנו נמצאים בפורום עיצוב ואומנות, ככה שמן הסתם הוא מבקש ביקורת בונה על העריכה/עיצוב, כי אני לא מוצא סיבה שמעצב רציני יחפש תגובות כמו "מדהים" "יפה".

באופן אישי, גם אם מישהו שנא עבודה שלי אבל אמר לי איפה להשתפר ומה יצא לא טוב, אגיד תודה ואעריך את זה הרבה יותר מאנשים שאהבו את העבודה שלי ונתנו תגובה כמו "יפה".

לא התלוננתי על הביקורת שלך, אלא על זה שאתה לא מעריך את מה שהוא עשה.

כאן אני גומר איתך את הדיון, לפי דעתי אתה צריך להעריך יותר דברים שאנשים עושים בהתנדבות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
הצג חתימה
Sergio Ramos
  • עדי
  • 216
  • 1.3k הודעות

יפה! רעיון מצוין!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

IdK2
  • שם פרטי
  • 12
  • 49 הודעות
לפני 13 דקות ElectroWater אמר:

לא התלוננתי על הביקורת שלך, אלא על זה שאתה לא מעריך את מה שהוא עשה.

כאן אני גומר איתך את הדיון, לפי דעתי אתה צריך להעריך יותר דברים שאנשים עושים בהתנדבות.

למה שאעריך את זה? הוא לא עשה משהו למעני או משהו טוב לאחרים, סהכ למד אפטר ורצה להתנסות(אני מניח, וגם אם לא-) וזה בסהכ טריילר לקהילת פורומים, אתה יודע, לא משהו משמעותי כל כך לדעתי...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

oYc
  • אורי
  • 150
  • 1.3k הודעות

אתה תותח אחי...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון