עבור לתוכן

תלונה על שקל פקר

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Goblins
  • אורי
  • 50
  • 372 הודעות

שם מגיש התלונה:Goblins

SteamID:STEAM_0:1:176105263

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: #Shekel Fucker#

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: http://steamcommunity.com/id/ShekelFucker

תאריך המקרה: 1/8/17

תיאור המקרה: שקל נכנס לשרת,וניהיה בריון על כולם,עושה פרוטקציות ואחרכך מתעצבן צורח גורם לאנשים לאי נעימות משתמש בגישותיו לרעה והולך.

הוכחות תומכות: סרטון שלו צורח בשרת ומקבל רייג וכל השאר אפשר להסתכל בסורס באן שבזמן שאני ועוד חבר קיבלנו מיוט מישהו אחר שקילל באותה מידה לא קיבל מיוט ואפילו לא קיבל אזהרה 

הערות:אני חושב שזה ממש לא בסדר שמישהו בתפקידו מתנהג ככה בצורה בוטה כלכך שזה גורם לאנשים לא לרצות לשחק,בנוסף אני חושב שזה לא בסדר לעשות פרוטקציות אני קיבלתי מיוט מוצדק אבל מי שקילל אותי אפילו לא קיבל אזהרה בטענה "שהוא לא שמע אותו מקלל " ואחר-כך יוצא ברייג מהשרת אחרי שצרח כמו מטורף שאם אני או שחקן אחר ההינו עושים את זה ההינו מקבלים מיוט מזמן בקיצור ההיתי שמח עם הוא יטופל ולא יקבל פרוטקציות כמו שהוא עושה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 1
  • הממ 1
  • אהבה 1
הצג חתימה
Shekel-Fucker
  • עומר
  • 75
  • 880 הודעות
(נערך)

יפה, 10 שניות רקורד, מודה שחטפתי קצת רייג'... סורי על זה :)

חבל שאתה לא מראה את החלק שאתה וחבר שלך קיללתם וירדתם על מישהו, ואחר כך קיללת אותו גם באדמין צ'אט וחבר שלך קילל אותי באדמין צ'אט, אתה בוחר חלקים מאוד נוחים להראות כאן.

עריכה - רשמת בתלונה שאני בריון על כולם, עושה פרוטקציות ומשתמש בגישות שלי לרעה, איפה זה נמצא ברקורד? תשלח רקורד מלא ותראה כמה אתה יורה לעצמך ברגל עם התלונה הזאת וכולם יראו שיצאתי רחמן שהבאתי לך ולחבר שלך רק מיוט לחצי שעה.

נערך על ידי Shekel-Fucker
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 2
  • אהבה 2
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Goblins
  • אורי
  • 50
  • 372 הודעות
לפני 1 דקה Shekel-Fucker אמר:

חבל שאתה לא מראה את החלק שאתה וחבר שלך קיללתם וירדתם על מישהו, ואחר כך קיללת אותו גם באדמין צ'אט וחבר שלך קילל אותי באדמין צ'אט, אתה בוחר חלקים מאוד נוחים להראות כאן.

אני אמרתי שלא? אני אמרתי שקיבלתי מיוט מוצדק רואים שאפילו לא טרחת לקרוא אפילו מה שאני אומר פה שמישהו בתפקיד כמו שלך לא צריך לעשות פרוטקציות וכאילו להתעלם מיזה שהוא קילל בחייאת אני מכיר אותך מספיק זמן כדי לדעת שטיפש אתה לא ואם אתה רוצה לעשות פרוטקציות למישהו אתה עושה את זה כמו גדול ובנוסף התנהגות כמו זאת גורמת לאנשים להפסיק לרצות להכנס לשרת ותאמין לי אין לי שום סיבה להגיד סתם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shekel-Fucker
  • עומר
  • 75
  • 880 הודעות
לפני כעת Goblins אמר:

אני אמרתי שלא? אני אמרתי שקיבלתי מיוט מוצדק רואים שאפילו לא טרחת לקרוא אפילו מה שאני אומר פה שמישהו בתפקיד כמו שלך לא צריך לעשות פרוטקציות וכאילו להתעלם מיזה שהוא קילל בחייאת אני מכיר אותך מספיק זמן כדי לדעת שטיפש אתה לא ואם אתה רוצה לעשות פרוטקציות למישהו אתה עושה את זה כמו גדול ובנוסף התנהגות כמו זאת גורמת לאנשים להפסיק לרצות להכנס לשרת ותאמין לי אין לי שום סיבה להגיד סתם.

אתה מתלונן על פרוטקציות ולא מראה כלום מזה ברקורד, כמו שאמרתי מספר פעמים לך ולחבר שלך, אתם צעקתם עליו וקיללתם אותו ולא שמעתי מה הוא אמר, בכל מקרה אמרתי לו שגם אם הוא קילל שלא יקלל ושניכם הספמתם אותי לתת לו מיוט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Goblins
  • אורי
  • 50
  • 372 הודעות
(נערך)
לפני 16 דקות Shekel-Fucker אמר:

עריכה - רשמת בתלונה שאני בריון על כולם, עושה פרוטקציות ומשתמש בגישות שלי לרעה, איפה זה נמצא ברקורד? תשלח רקורד מלא ותראה כמה אתה יורה לעצמך ברגל עם התלונה הזאת וכולם יראו שיצאתי רחמן שהבאתי לך ולחבר שלך רק מיוט לחצי שעה.

הדבר היחיד שיצאת זה פרוטקציונר שמישהו אם עבר בבעיות עושה משהו ואומר למישהו בשרת "כוס סבתא שלך יבן **** מזדיין" ואתה עושה את עצמך לא שומע כי לא מתחשק לך להביא לו זה לא נקרא רחמן זה נקרא פרוטקציונר ואני ישמח עם מישהו יותר גבוה יגיב פה ובנוסף לא צריך להיות גאון כדי להסתכל על הסורס באן כדי לראות את זה.

ואני מצטער שאני לא ילד רקורד ואין לי רקורד או סקרין שוט של הפרוטקציות שלך .

נערך על ידי Goblins
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shekel-Fucker
  • עומר
  • 75
  • 880 הודעות
לפני 20 דקות Goblins אמר:

הדבר היחיד שיצאת זה פרוטקציונר שמישהו אם עבר בבעיות עושה משהו ואומר למישהו בשרת "כוס סבתא שלך יבן **** מזדיין" ואתה עושה את עצמך לא שומע כי לא מתחשק לך להביא לו זה לא נקרא רחמן זה נקרא פרוטקציונר ואני ישמח עם מישהו יותר גבוה יגיב פה ובנוסף לא צריך להיות גאון כדי להסתכל על הסורס באן כדי לראות את זה.

ואני מצטער שאני לא ילד רקורד ואין לי רקורד או סקרין שוט של הפרוטקציות שלך .

מצטער שלא שמעתי מישהו כי צרחתם עליו וקיללתם אותו, באמת טעות שלי...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Goblins
  • אורי
  • 50
  • 372 הודעות
לפני כעת Shekel-Fucker אמר:

מצטער שלא שמעתי מישהו כי צרחתם עליו וקיללתם אותו, באמת טעות שלי...

זה לא שלא שמעת זה שאתה לא רצית לשמוע .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות

תגובות הוסתרו וכל מי שהגיב כאן חוץ מפותח האשכול ושקל קיבלתם אזהרות.

הבא שמגיב אחריי שלא קשור - מורחק. 

חבל שצריך לאיים בשביל שתלמדו. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות

גובלין אירוע זה קרה בשרת שלי לכן אני יגיב על זה אז דבר ראשון לגבי זה שהוא טוען שהוא לא שמע גם אני אחרי שאני שומע שרת שלם שצועק ומקלל אין לי מושג מי מקלל ומי לא בזמן שאני עסוק לתת עונש לאנשים שמעליבים אנשים אחרים קשה להקשיב גם למה שהם עושים לכם לכן אם למישהו מכם יש רקורד של צאבי מקלל/ מעליב/ עושה משהו לא נאה לכם הוא יקבל את העונש שלו ודבר שני שקל פה בתפקיד שבו הוא לא חייב כלום לאף אחד הוא פה רק כדי לוודות שאנשים עושים את התפקיד שלהם לצערי הכמות אדמינים שיש לי בנתיים לא מספיקה כדי שיהיה אדמין מחובר כל הזמן לכן הוא משתדל גם לעזור אני מכיר אותך מאוד טוב גובלין ואחרי שהיה איפוס השרת אתה אחד האנשים שאומרים כל הזמן שהקהילה קורסת בגלל ההנהלה של הסיאס גו וגם שקל. לכן אני מבקש ממך לא לחפש אחריו אחרי כל טעות או לא טעות שהייתה לו ואתה אומר שהוא יוצא ברייג עליכם גם אני עצבני לפעמים אחרי שאתם מתלוננים על כל מיוט קטן שאני מביא כל דבר אתם אוהבים לחפש נכון זה לא נעים שיש מישהו שצועק בשרת ויש לו גישות אבל אני מסוגל להבין אותו תודה רבה ובבקשה לא לחפש אחרי הצוות אלה תעזרו להם
לירון חדד מנהל שרת הגייל ובעל ניסיון רב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Goblins
  • אורי
  • 50
  • 372 הודעות
(נערך)
לפני 6 דקות Delirious אמר:

גובלין אירוע זה קרה בשרת שלי לכן אני יגיב על זה אז דבר ראשון לגבי זה שהוא טוען שהוא לא שמע גם אני אחרי שאני שומע שרת שלם שצועק ומקלל אין לי מושג מי מקלל ומי לא בזמן שאני עסוק לתת עונש לאנשים שמעליבים אנשים אחרים קשה להקשיב גם למה שהם עושים לכם לכן אם למישהו מכם יש רקורד של צאבי מקלל/ מעליב/ עושה משהו לא נאה לכם הוא יקבל את העונש שלו ודבר שני שקל פה בתפקיד שבו הוא לא חייב כלום לאף אחד הוא פה רק כדי לוודות שאנשים עושים את התפקיד שלהם לצערי הכמות אדמינים שיש לי בנתיים לא מספיקה כדי שיהיה אדמין מחובר כל הזמן לכן הוא משתדל גם לעזור אני מכיר אותך מאוד טוב גובלין ואחרי שהיה איפוס השרת אתה אחד האנשים שאומרים כל הזמן שהקהילה קורסת בגלל ההנהלה של הסיאס גו וגם שקל. לכן אני מבקש ממך לא לחפש אחריו אחרי כל טעות או לא טעות שהייתה לו ואתה אומר שהוא יוצא ברייג עליכם גם אני עצבני לפעמים אחרי שאתם מתלוננים על כל מיוט קטן שאני מביא כל דבר אתם אוהבים לחפש נכון זה לא נעים שיש מישהו שצועק בשרת ויש לו גישות אבל אני מסוגל להבין אותו תודה רבה ובבקשה לא לחפש אחרי הצוות אלה תעזרו להם
לירון חדד מנהל שרת הגייל ובעל ניסיון רב

אחי אני לא מחפש אף אחד וצודק הוא לא חייב כלום לאף אחד אבל יש הבדל בין לא לשמוע ללא לרצות לשמוע למה אני מקבל מיוט ששרת שלם מקלל ושצאבי אומר לי כוס סבתא שלך בן **** ששרת שלם בשקט פתאום הוא ניהיה חרש ולא שומע כלום אתם כלכך רוצים שהשרתים יתמלאו אבל אני יגיד לך את האמת לא במטרה לפרוש או משהו אני בקהילה הרבה זמן ורק רוצה לעזור התנהגות כזאת רק גורמת לאנשים להפסיק לרצות לשחק ומי כמוך יודע את זה שאם מישהו מתנהג ככה וגורם לאנשים להפסיק לשחק הוא דורש טיפול.

ובנוסף אם זה היה אדמין הוא היה יורד תאמין לי שאני יודע

נערך על ידי Goblins
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

אתה טוען שאתה "לא ילד רקורד" (מה?) ובכל זאת, מביא רקורד של עשר שניות.

עכשיו בוא נעשה חושבים - מה יותר הגיוני, שהפעלת רנדומלית רקורד ופתאום שקל צעק קצת (קורה לכולם) וישר כיבית בום קיבלת רקורד של עשר שניות מושלם ישר לתלונה.

או, שהיית עם רקורד במשך כל הזמן, עשית בעיות, וברקורד הארוך תפסת עשר שניות נחמדות וערכת את הסרטון המלא לעשר שניות בשביל להעלות תלונה בלי כל החרא שעשית בשרת?

אני בוחר באפשרות השנייה, מה איתכם?

קיצר, אתה צריך יותר מזה, ואני לא מקבל דבר כזה שפשוט רואים שאתה בא בכוונה של להפיל.

בהצלחה,

נעול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
  • חחחח 2
  • הממ 1
הצג חתימה
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים