עבור לתוכן

תודות וקרדיטים - אשמח אם תצפו.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Karius
  • Johnny - 17 - BudyBuilding - Football - Gaming
  • 23
  • 115 הודעות

אהלן חברים, שמי ג'וני.

אני נמצא בקהילה הזאת כמה שנים טובות ובאמת יצא לי לראות פה דברים מופלאים, שחייבים לקבל את הביקורת שלי.

*יש לציין שמהאשכול הזה אני לא אמור ולא רוצה להרוויח כבוד או אהבה כלפיי, אני יוצר אותו אך ורק כי אני מעוניין להעביר ביקורת*

אני רוצה להתחיל ב @Krass

אז ככה, אני חושב שהוא בן אדם באמת מבורך, הוא נכנס יום יום לפורום ובאמת עושה את התפקיד שלו, הוא לא מחפש בעיות, לא מחפש ריבים, הוא מחפש רק דבר אחד, וזו אחווה בין כל שחקני הקהילה.

אני רוצה להגיד לך תודה ושאפו על היסודיות שדרכה אתה עובד.

נעבור ל @Shekel-Fucker
אני חושב שמגיע לו באמת הערכה אדירה, יש לי כלפיו הערכה אדירה על כל המאמץ והעבודה וההישגים שהוא מגיע אליהן.

היית כאן בעבר, פרשת, חזרת, ואתה לא מפסיק להוכיח כמה אתה תותח, כמה באמת אכפת לך מהקהילה אני רוצה להגיד לך תודה על הכל ועל כך שאתה מתאמץ ותמיד מראה חיבה כלפי אנשים שונים.
 הגיע הזמן של @MitMan
קודם כל אני רוצה להגיד לך שאתה באמת אדם תותח, אתה לא מפסיק לעבוד בפורומים השונים כאן, לתת לנו את הביקורות שלך, את הכתבות שלך, אתה אדם מדהים ואתה ראוי להערכה, כי באמת ניתן לראות שאתה עושה המון כדי שהקהילה תצליח ומיישם כל דבר שאומרים לך לחיוב, אתה אדיר!
@Fuzzy 
נראה לי שהגיע הזמן שנדבר קצת עלייך,נבו היקר.

כולנו כאן יודעים שלקחת קהילת מיינקראפט, להביא אלייה מתכנת, צוותים, מנהלים, תומכים זה לא דבר פשוט.

אני רוצה להגיד לך שאתה אדם מדהים וכל דבר שאתה עושה הוא מבורך, על העבודה הקשה שלך, על ניסיון השיקום של על קהילת המיינקראפט.

אתה באמת בשבילי אדם שהוא מודל לחיקוי, כל העבודה הרבה שלך בקהילה ומחוץ לה מבורכת

@Forrest Gump 
נראה לי שמיותר לציין את אלון, כולנו יודעים כמה תותח אתה, אתה שינית בצורה לא צפויה ודי מפתיע לטובה את קהילת הקונטר, כולנו יודעים שלקחת צוות כלכך ענק ולנהל אותו, להיות זמין כל יום כל היום על מנת לטפל בשרתים, במנהלים, בבאגים, לשחק, ולחיות בו זמנית.

אתה אדם גדול, ואני נורא נורא נורא גאה בך ♥ ♥ ♥.

@gilronen
אז הגענו לבוס.
ל"אבא" של כולנו, לאחד שאיחד אותנו, לזה שבלעדיו לא היינו כאן, אני רוצה להגיד לך גיל, את התודה הענקית ביותר, על פיתוח הקהילה, על רצון לפתח דברים ישראלים גדולים, גם אם קשה, מכל בחינה אתה תמיד עומד בזה ומראה לכולנו שאתה תותח!
כולנו יודעים שלהחזיק, טים ספיק, ופורום מצליח, וכלכך הרבה שרתים ומנהלים זה דבר לא קל, ועצם זה שאתה מצליח גם לחיות ולנשום אוויר וגם להראות נכחות כמעט תמיד בפורום מראה שאכפת לך ממה שאתה עושה אכפת לך מאנשים, ואתה אדם גדול, אוהב אותך מאוד!

תודה על המענה המהיר בפרטי, ועל כל תשומת הלב שלך על דברים.
!!גם אם אתם מאמינים באלוהים או לא, אני חייב לתת את המשפט הבא, ובאמת חברים תעשו את מה שאתם אוהבים, תחייכו תמיד

" ברוך אתה אדוני אלוהינו מלך העולם שהחיינו וקיימנו והגיענו
  לזמן הזה"

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 3
  • אהבה 3
הצג חתימה
Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

תודה רבה על המילים החמות! 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
Shekel-Fucker
  • עומר
  • 75
  • 880 הודעות

וואו אחי תודה רבה! באמת כיף לקבל הערכה קצת ולא רק "תשפרו כבר את הקהילה" או "אין אף אחד בשרתים", עם אנשים כמוך אולי נוכל להחזיר את הקהילה למה שהיא הייתה פעם.

בוא נגיד את זה במילים יפות שלפני האשכול הזה לא היית הבן אדם האהוב עליי בעולם, אבל עכשיו אני באמת מעריך אותך :pix:

יאללה בוא תחזור לקהילה לעזור להרים קצת את הסיאס!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 1
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו