עבור לתוכן

מיוט + גאג + תיעוד של אדמין עובר על החוקים

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול truemedia
  • true
  • 0
  • 4 הודעות
(נערך)

שם מגיש התלונה: טרו מדיה *לא מעוניין לחשוף פרטים אישיים

SteamID: STEAM_0:0:193988906

סוג ההרחקה (מיוט\גאג\באן): מיוט וגאג

השרת שבו הוא קיבל את ההרחקה: DeathRun

האדמין שביצע את ההרחקה: Frix Amit

אורך ההרחקה: 60 דק + 700 דק

סיבת ההרחקה: לפי האדמין הזה "מתגרה"

תיאור המקרה: אני משחק לי בשרת הדאט ראן מדבר עם חבריי ועושה כיף ואז הוא נכנס אני דיברתי קצת אחרי שעמית ניכנס לא העלבתי או קיללתי או משהו בסיגנון והוא ללא שום אזהרה או משהו פשוט נתן לי מיוט לשעה וזה לא היה מוצדק והוא רשם אם אני לא טועה "מתגרה" בסיבה וזה ממש לא ככה. הוא נתן מיוט גם לסושי סתם ככה. אחרכך התעצבנתי קצת כי בכל זאת מיוט לא מוצדק לשעה אז אמרתי דברים אבל לא קללות או משהו מאוד מעליב ואז הוא ברב חוכמתו נתן לי גאג ל700 דקות! זה לא אמור להיות ככה. הוא שוב רשם בסיבה "מתגרה" וזה ממש לא נכון. ולא נותנים על הדברים שעשיתי שהם ממש לא משהו מפחיד שאמורים להעניש ככה הייתי מחליק את זה אם זה היה שעתיים או ארבע שעות בסדר. אבל 700 דקות? אתם צוחקים עליי? וזה עוד לא הכל

דיברתי עם סושי והוא אמר שהוא דיבר עם מנהל שרת וגם עם אדמין נוסף והם אמרו לעמית להוריד לו את המיוט ואת הגאג לגמרי ואחרי שהוא עשה את זה הוא אמר עליי משהו לא יפה ואמר "אני לא יוריד לך כלום" ולא יכולתי להגיב גם ככה כי אני לא יודע איך לרשום

באדמין צאט. ואתם חושבים שהתלונה נגמרה פה? אתם טועים יש לי סקרין שוט שעמית נותן סליי לעצמו שהוא טרור אין לי את זה מוקלט אבל תאמינו לי לפני שהוא נתן לעצמו סליי הוא אמר ל3 הקונטר טרוריסט האחרונים שנשארו להרוג אותו ונתן להן לעבור

את המלכודות האחרונות! והוא אדמין וכולם אמרו לו שאסור והוא אמר "מה אכפת לי" ואז מישהו נכנס לספאון ולא הרג אותו בכוונה צחק איתו כמה יריות והוא פשוט הביא לו סליי שהוא בטרור והבנתי שזה עובר על החוקים שאתם נתתם לשחקנים והם נכללים גם

עליו כלא יוצא מן הכלל! הינה סקרין שוט: http://steamcommunity.com/id/kissasscomcopy/screenshot/843716619548629624

מקווה שתתפלו בו הממונים עליו! סומך עליכם שלכם טרו מדיה

נ.ב - מקווה שתסמכו עליי גם! אני לא ישקר לכם. פתחתי פה משתמש רק בשביל זה באמת סומך עליכם מקווה שלא תאכזבו והוא יקבל עונש מתאים

*חשוב לי להגיד שלא קיבלתי מיוט גאג או באן בחודש חודשיים האחרונים וחזרתי לשחק אחרי תקופה ארוכה של פרישה*

נערך על ידי truemedia
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

Himegoto
  • שגיא