(נערך)

Image result for Mandagon

ז'אנר המשחק - רוחניות

אז אתם מתחילים לשחק את המשחק בתור דמות,הדמות היא קובייה/מה שזה לא יהיה,ואתם צריכים להפעיל כבלים של חשמל כדי להפעיל מנועים,המנועים מפעילים דלת,אתם רוצים לפתוח את הדלת,כדי לפתוח את הדלת אתם צריכים להפעיל את כל המנועים בכך שתסתובבו בעולם של הMandagon ותאספו חלקיקים קדושים שתצטרכו לשים אותם על כל דלת,ברגע שתשימו את החלקיקים המנוע יופעל,שימו לב שכל חלקיק מותאם לדלת אחרת,בלי החלקיק המתאים לא תוכלו להפעיל את הדלת שאתם רוצים,ובכך לא תוכלו להפעיל את המנוע ולפתוח את הדלת המרכזית.

לאחר שאתם מצליחים להפעיל את כל המנועים,לפתוח את הדלת המרכזית ולעבור בה,אתם תפגשו גורו/מה שזה לא יהיה שיאמר לכם מסר עליכם,אני לא יודע איך אתם תרגישו,אבל המסר שהוא נתן לי מסביר על מה שאני עושה כרגע בחיים ומה אני עשיתי פעם וזה באמת נכון על מה שקרה לי ומה שאני עושה עכשיו.

הציון שאני נותן למשחק -  7/10,לא נתתי למשחק 10/10 מכיוון שהיו יכולים לעשות את המשחק יותר ארוך ולשפר את הגרפיקה,מה שכן אני יכול לציין את הסאונד של המשחק לטובתו,כי זה גורם לכם להרגיש שאתם באמת חיים בתוך המשחק,המשחק הוא בחינם ונמצא בסטים,אני ממליץ לכם לנסות אותו.

נערך על ידי Sini Katan
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים