עבור לתוכן

משחקי הכס - פרק סיום העונה *ספוילרים*

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

ביום שני לפנות בוקר עומד לצאת פרק סיום העונה הענקית של משחקי הכס, עונה 7.

למי שלא ראה, זה ה-Preview לפרק

הייתי שמח לשמוע את המחשבות והציפיות שלכם לגבי הפרק.

מה שהכי מלהיב אותי אישית זה המפגש בין סרסיי לדני וג'ון.. ובכלל כל העניין עם באיליש בצפון וסאנסה ואריה, הם עשו לזה בילדאפ מטורף.

דיון מהנה 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 2
הצג חתימה
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות
(נערך)
לפני 1 דקה 'Liv אמר:

אני ממש אוהב את הסדרה אבל היא טיפה התדרדרה כל עונה כי בהתחלה מה שהיה טוב זה שאף אחד לו בטוח לא יודעים מה יקרה לכל אחד כל אחד יכול למות וזה מותח יותר ומעניין

עכשיו כולם נשארים חיים מה שקרה לדרקון של דני היה די צפוי שאחד ימות מתחילת העונה זה היה צפוי לא היו משאירים אותה עם 3 דרקונים זה היה OP מידי בשבילה כנראה בפרק הבא סרסיי תמות או שהם שומרים את זה לעונה 8, גם כנראה עוד כמה דמויות לא ממש חשובות ימותו פרק הבא מיסנדאיי או תולע אפור ימותו כי לא הולך להיות להם נישואים וחיים טובים כי עדיין זה משחקי הכס

אחי, אין מה לעשות, קשה מאוד להחזיק סדרה 7 עונות על אותה רמה ובכללי לפי דעתי היא נשארה על רמה טובה מאוד ומספקת, וזה סתם להתבכיין כי מתישהו זה היה צריך לקרות ואי אפשר תמיד שהכל יהיה לא צפוי, אני מרוצה ממה שאני רואה :)

נערך על ידי Forrest Gump
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות
לפני 48 דקות 'Liv אמר:

הדבר היחיד שגרוע אבל ממש במשחקי הכס זה כל ההדלפות שיש עליו כמו שדלף כל התסריט של עונה 7 מתי שהיה את פרק 4 ואת התסריט של עונה 8

עריכה:זה די אשמת HBO בסוף

אל תיהיה בטוח, יכול מאוד להיות שמי שהדליף זה HBO עצמם מסיבות כאלו או אחרות, יכול להיות שהם ידעו שמישהו עומד להדליף והדליפו בעצמם בשביל להפסיד פחות כסף.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות
לפני 11 שעות 'Liv אמר:

גם אני חשבתי שהם הדליפו בעצמם את פרק 6 בשביל ליצור דיבור על הפרק ועל כל הסוף ומה שיקרה.

לנושא אחר: יש משהו שלא ממש הבנתי הWW נוצרו על ידי אנשי היער האלה הראשון זה היה מתי שאיזה אחת מהם דקרה אותו עם איזה זכוכית.

ועכשיו השאלות:

1.עם איזה אמצעי היא יצרה אותו.

2.ולאיזה מטרה? כי בסוף היא התחרטה על זה והיא נלחמה בהם(אני יודע שזה היה לפני הרבה זמן)

ועוד משהו על ההדלפות טיפה קשה להאמין שהם הדליפו כי האקרים פרצו לHBO והם מדליפים פרקים חדשים של תרגיע 

1. Dragonglass.. זה גם הורג אותם, וזה גם יצר אותם. וזה גם יכול מאוד להיות תרופה לכל מיני מחלות (greyscale)

2. בשביל להגן על עצמם (ילדי היער) מבני האדם, וזה יצא משליטה ומשם קרה מה שקרה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו