עבור לתוכן

ItsMeCaspi עושה בעיות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול ItzMort_YT
  • איו לי
  • 21
  • 202 הודעות

כמו שהבנתם בכותרת, ItsMeCaspi עושה דברים לא כל כך עם החוקים של השרת.

1. הוא נתן לי באן על זה ששיגרתי מישהו אליי והוא תקף אותי, ואז חבר שלי דחף לו סלע עם פיסטון והרג אותו. מתוך הגנה (למה שאני אתן לו קיל בחינם?). הוא קורא לזה עדיין טיפיטראפ.

2. מישהו סיפר שהוא התקין לחבר שלו האקים, והוא הציע פיויפי (הילד עם ההאקים), ItsMeCaspi, קיפץ לו בספאון, והתעלם.

3. הוא השתגר אל חבר שלי לבייס שלו, והרג אותו עם פליי. אני רואה בזה סוג של טיפיטראפ, להשתגר / לשגר ולהרוג, בדיוק מה שכספי עשה.

4. אחרי שאמרנו לו שנגיש עליו תלונה, (באמת הגשנו), הוא נתן לחבר שלי (shadowsnake) באן על ATL (לתמיד), למרות שאין לו ALT, אז למה הוא עשה באן? כי הוא ידע שמגיעה תלונה והוא מבין שהוא טועה.

5. אם יש בעיה המופנית כלפיו, הוא בוחר במי שנראה לו יותר טוב בעין, לא לפי צדק וחומרת המעשה, לא יורד לשורש העיניין, אם יש טיפיטראפט, הוא לא בודק מי הרג ראשון, מי שבא לו > יקבל באן לכמה זמן שבא לו.

עכשיו, יש לי כמה שאלות:

1. זה שמתלוננים עליו, נותן לו זכות להמציא שקר שלמישהו יש ALT ולתת לו באן לתמיד למרות שאין לו?

2. אם הוא מוד, אז מותר לו לעשות טיפיטראפ או כל מה שבא לו?

3. האם אנחנו (MortGames_YT +shadowsnake) נוכל לקבל אנבאן, כי באמת, באן לא היה בצדק.

4. האם ItsMeCaspi, יוכל לרדת בדרגה לשחקן רגיל בשרת ולקבל באן בצדק?

5. האם נושא זה יטופל?

סקרינשוטים:

^2F26941B90C0CBBE220F6D14B2A4A3F51B2090D1A2B11554CB^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg

Untitled.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

תמונת אשכול

Caspi
  • shaked
  • 15
  • 91 הודעות

אתה קיבלת באן על tp trap.

האדמין בדק את השחקן shadowsnake וזה רשם שזה אתה אז הוא בבאן.

אני השתגרתי לחבר שלך להחזיר לאלה שהרגתם את הדברים אני לא עשיתי שום tp trap.

הבאן שלכם מוצדק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Nevo נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...