עבור לתוכן

תלונה על נקודת אזהרה.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
(נערך)

* שם פרטי + שם משתמש: יובל Binkeys

* מדוע קיבלתי אזהרה: כביכול תוכן פוגעני

* למה אני חושב שצריך להוריד אותה: כי לא היה שום תוכן פוגעני!

* הערות: אז פתחתי אשכול בדיבורים, מה דעתכם על התפרקות ערוץ 2, אשכול לגיטמי לגמרי, אשכול שעוד לא פתחו, אשכול שמדבר על נושא אקטואלי ביותר, לפני זה פתחתי שני אשכולות מצחיקים שכוונתי בפתיחת אותם האשכולות הייתה מחאה על סגנון האשכולות שנפתחים בפורום הנ"ל בצורה הומוריסטית... את זה כמובן ציינתי באותו האשכול, לא קללתי בשום דרך, לא ירדתי על אף אחד ואף לא הזכרתי שם של אף אחד... הדבר היחיד שעשיתי היה להסביר מדוע פתחתי את שני האשכולות תוך כדי התחשבות במנהל הפורום ובמשתמשי הקהילה... כאשר עושים לביבי קריקטורה בעיתון, הוא מוריד אותו? לא! אני באמת לא מבין למה אותו מנהל הפורום מנסה להשתיק את שחקני הקהילה... שילמד לקבל טיפה ביקורת, וזאת עוד לא הייתה ביקורת קשה...

אני לא יודע אם ההנהלה הגבוהה יכולה לראות אשכולות שנמחקו אבל אני כמעט בטוח שכן ולכן אשמח אם "תתנו הצצה" על אותו אשכול שכביכול אני פוגע במישהו ותנו עליו את הדעת... @Krass

נערך על ידי Binkeys
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות
ציטוט

אז, לאחר כמה אשכולות מפגרים שנפתחו על ידי, הגיע הזמן לספר לכם שהכול בצחוק, למי שלא הבין ציניות... ועכשיו הגיע הזמן לעשות את מה שמנהל פורום מסוים שלא אזכיר את שמו לא עושה, וזה לפתוח אשכול רציני ולעניין ולא איך אתם אוכלים שווארמה...

הגולשים שלנו לא טיפשים ומובן לכולם שמדובר על מנהל פורום דיבורים. אתה לא תזלזל ותשפיל חבר צוות באשכול בפורום דיבורים ותחשוב שתצא מזה כאילו כלום.

להבא תדע לפנות בפרטי לאנשי הצוות הממונים על אותו מנהל, המפקחים. ואם אין טיפול ואני מאמין שהם היו מטפלים, היית יכול לפנות אליי או למשוב ועזרה - כמו שעשית בדיוק עכשיו.

האזהרה מוצדקת ואגלה לך סוד קטן, ההוראה לאזהרה ניתנה ממני ולא מהמנהל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

מנהלי הפורום