עבור לתוכן

מנהל חושב שאי אפשר לבקר אותו ונתן לי אזהרה מגוחחת.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

* שם פרטי + שם משתמש: Jacob

* מדוע קיבלתי אזהרה:  התנהגות פודגענית (כביכול)

* למה אני חושב שצריך להוריד אותה: למה? כי לא פגעתי באף אחד. אמרתי למה אני חושב שמה שהוא מעלה הוא שטיות, שלדעתי לא מעניינות אף אחד. אז בגלל שלא נעים לו לשמוע שהוא לא עושה עבודה טובה הוא מחק לי את התגובה ונתן לי נקודת אזהרה.

* הערות: הוא מחק את מה שרשמתי אז הינה. e6da842e54f2470cff8e4dd37f7a55a0.png

בנוסף רושם לי שאני חוצפן הילד החמוד. ded5ddaf226bb10bb00790e78b8a7759.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

מנכ"ל הקהילה ראה את זה אפילו ואין תגובה אחת?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

הקפצה. 

למה ההנהלה מתעלמת ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

@Forrest Gump Pls man

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

יש כמה נעוצים שמסבירים שלא מתייגים חברי צוות אם לא עברו 24 שעות, התלונה שלך פורסמה לפני 21 שעות ואתה הספקת להקפיץ פעמיים ולתייג פעם אחת. 

האזהרה שקיבלת היא לא מתאימה, והיא תרד והמנהל יטופל, אבל זה אפילו לא קרוב מלנקות אותך מאשמה, ואתה יצאת לא בסדר בכלל. הדרך בה הבעת את דעתך היא שגויה מאוד.

"את מי זה אמור לעניין" - כבר בהתחלה כתבת את הדבר הכי לא לעניין. אולי אותך זה לא מעניין, אולי זה גם לא יעניין עוד 50 משתמשים, אבל יכול להיות שזה יתפוס משתמש אחד שיעניין אותו ויעשה לו טוב, וכבר האשכול היה שווה את זה. ושוב, זה יכל גם לא לעניין רק אותך וכן לעניין עוד 50 משתמשים וכו. זו רק דוגמה. 

"תעלה דברים מעניינים או שפשוט אל" - עוד צורה מגעילה להתבטא, אם אפשר לקרוא לזה התבטאות. אתה לא תקבע מה הוא יעלה, מתי הוא יעלה ואיך הוא יעלה. אתה לא מנהל אותו, ואין לך טיפת סמכות בקביעת הדרך בה הדברים יתנהלו בפורום. את זה תשאיר לנו.

לסיכום - האזהרה תרד, המנהל יטופל, ואתה חייב לעבוד על הדרך שבא אתה מתבטא או שפשוט לא ניתן לך מקום להתבטא יותר.

המשך יום נעים.

נעול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 3
הצג חתימה
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם