עבור לתוכן

סיקור אנימה: Kyoukai No Kanata

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Venomens
  • itay
  • 292
  • 1.2k הודעות

Kyoukai No Kanata

סגנון האנימה: חלק מן החיים, על טבעי, פנטזיה

מספר הפרקים: 12

דירוג גילאים: 13+ 

עלילת האנימה: הסיפור סובב סביב תלמיד תיכון בשם קאנברה אקיהיטו.
אקיהיטו נראה כמו אדם רגיל שאוהב בנות עם משקפיים, אבל הוא בעצם חצי רוח, דבר שהופך אותו לבן אלמוות.
יום אחד, הוא רואה תלמידת שנה ראשונה על קצה גג בית הספר, דבר שכמובן נראה כמו ניסיון התאבדות. אקיהיטו רץ אל הגג במטרה למנוע ממנה את המעשה, אבל דבר לא צפוי קורה והיא מנסה להרוג אותו במקום, דבר שלא צולח לה.
שמה של התלמידה הוא קוריאמה מיראי, והיא ילדה בעלת היכולת לשלוט בדם שלה. יכולת זו נחשבת מיוחדת ואף מקוללת גם בעיניי אנשים מעולם הרוחות, ולכן היא התבודדה רוב חייה. עכשיו שרשרת אירועים מטרידים מתחילים לקרות לאחר המפגש הגורלי על אותו גג בית הספר.

דעתי בנוגע לאנימה: לפי דעתי האנימה הזאת היא אנימה חובה! האנימה מאוד מרגשת אבל גם קיים הרבה אקשן. ואם כל זה אני לא מתחרטת על הזמן שבוזבז על זה. 

דמויות:

Kanbara, Akihito

228759.jpg

Kuriyama, Mirai

222699.jpg

Nase, Hiroomi

222655.jpg

Nase, Mitsuki

222649.jpg

טריילר:

דירוג עצמי: 9.5/10

לסיכום: לכל מי שאוהב את הזאנרים אני באמת ממליץ בחום זה אנימה שאי אפשר לפספס ואותו דבר גם לכל אלה שלא מתחברים לזאנרים האלה. אז תפנו לכם קצת זמן פנוי וכדאי שיהיה מספיק לכל משך זמן הסדרה למה האנימה הזאת ממכרת מאוד. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

AvishayKun
  • אבישי
  • 5
  • 45 הודעות

סגנון האנימה, ועלילת האנימה מועתקים מאנימה ספין. אני לא רואה סיבה באמת למה לפתוח אשכול שבו אתה מעתיק הכל, רושם שורה של דעה ושם תמונות...

סורי אם ביאסתי, פשוט לא חידשת לי ואנשים פשוט יכולים ללכת לאנימה ספין.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Venomens
  • itay
  • 292
  • 1.2k הודעות
לפני 14 דקות AvishayKun אמר:

סגנון האנימה, ועלילת האנימה מועתקים מאנימה ספין. אני לא רואה סיבה באמת למה לפתוח אשכול שבו אתה מעתיק הכל, רושם שורה של דעה ושם תמונות...

סורי אם ביאסתי, פשוט לא חידשת לי ואנשים פשוט יכולים ללכת לאנימה ספין.

כמובן שסגנון האנימה יהיה אותו דבר בכל אתר כי זה הסגנונות שלו אתה לא יכול להחליט בעצמך מה הסגנון של האנימה 

ובנוגע לעלילה צודק זה מאנימה ספין, כי זה העלילה שרשום בכל אתר של אנימה והעלילה הזאתי פשוט מתורגמת לעברית 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

AvishayKun
  • אבישי
  • 5
  • 45 הודעות
לפני כעת VenomensTV אמר:

כמובן שסגנון האנימה יהיה אותו דבר בכל אתר כי זה הסגנונות שלו אתה לא יכול להחליט בעצמך מה הסגנון של האנימה 

ובנוגע לעלילה צודק זה מאנימה ספין, כי זה העלילה שרשום בכל אתר של אנימה והעלילה הזאתי פשוט מתורגמת לעברית 

אני מתכוון שרשמת את הסגנון של העלילה בדיוק במילים של אנימה ספין, יש אתרים או סיקורים שלא תמצא שם את הסגנון "חלק מן החיים" לדוגמה...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Venomens
  • itay
  • 292
  • 1.2k הודעות
(נערך)
לפני 1 דקה AvishayKun אמר:

אני מתכוון שרשמת את הסגנון של העלילה בדיוק במילים של אנימה ספין, יש אתרים או סיקורים שלא תמצא שם את הסגנון "חלק מן החיים" לדוגמה...

Slice Of Life = חלק מן החיים 

תרגום פשוט 

עכשיו אין גם צורך לריב כאן אם יש לך עוד משהו בבקשה תשלח לי הודעה בפרטית ואם יש צורך אני גם אשנה את הפוסט

נערך על ידי VenomensTV
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים