עבור לתוכן

דוגמא איך מדבר פשוט להפוך לסיפור

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

שם מגיש התלונה: Jacob

SteamID:  STEAM_0:0:163967830

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: Defbon דיקטטור

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: אדמין

תאריך המקרה: היום

תיאור המקרה: נכנס לגייל מה שאני לא עושה הרבה.

משנה את הקלאן לשם הישן שהיה קלאן גדול בתחילת הקהילה והוא מתחיל להגיד לשנות בחזרה ולא לדבר על זה. שיניתי וביקשתי להבין למה סתם בלי סיבה הוא נטפל כי בחוקים הבנתי שאסור שיהיה שם קלאן שיפרסם קהילה או שיעליב שחקן . הוא פשוט עונה לא חייב לך שום דבר, מה שנותן סיבה אחת לאמירות שלו והם הנטפלות חסרת צורך.

והוא חוזר על עצמו ומעצים את האגו שלו ואת ההרגשה שלו שהוא נאלה יותר בזה שהוא לא חייב לי כלום.

אדמין חכם היה אומר למה וסוגר סיפור, אבל הוא חייב את ההרגשת העצמה האישית הזאת שהוא יותר טוב מאחרים. אפילו אם הסיבה הית לדעתי לא נכונה לפחות שגיד ולא יהיה יהיר ומגעיל. תמיד יוצא מהשרת בתחושה מגעילה שאדמינים רק מחפשים או להשתיק אותך או להשפיל עם הכוח האינטרנטי שלהם. 

לסיכום: נטפל לקלאן בלי הסבר הגיוני מאחר שהקלאן היה קיים כבר מתחילת הגייל ולא היה שום בעיות בעבר. 

הוכחות תומכות:

הערות: ממליץ לאדמינים להפסיק לנסות להראות לשחקנים כמה לא אכפת לכם מאיתנו ולענות על השאלה הכי קלה שאפשר כדי למנוע ויכוח. כאילו שהוא מחפש שיהיה לו את הסיבה לתת לי באן במקום באמת שיפסיק הבעיה לאותו רגע בשרת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

MolteN
  • אסף
  • 346
  • 278 הודעות

כשאדמין מבקש ממך משהו, דבר ראשון אתה עושה אותו ורק אחרי זה אתה שואל למה התבקשת לעשות אותו, בלי להתווכח ובלי להתחכם. בכל מקרה, אני מסכים שהיחס שניתן בא בטון קצת תוקפני ושלא קיבלת תשובה ללמה אסור לך גם אחרתי שעשית מה שהאדמין ביקש. הנושא טופל מול המנהל והכל הובהר. בנוסף, בפעם הבאה שתגיד דברים כמו : "אולי הצבא ילמד אותך לא להיות מתנשא ומגעיל", התלונה שלך לא תטופל.

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• MolteN נעל את האשכול
ParaDoX
  • אור
  • 443
  • 1.4k הודעות

@ijo היחידי שיגיב פה!

jacob אם תגיב כשלא תתבקש התלונה תנעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים