עבור לתוכן

נושא שבא לי לדבר עליו

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

שלום.

אני קצת עצבני מהנושא הזה, אז לא אפרט יותר מדי כי בכל זאת יש לכבד את המקום.

נפתח כבר אשכול שמפרט קצת יותר על הנושא, אבל אני עכשיו מציג לכם את זה מהפן האישי שלי.

בכל מקרה, רציתי לדבר קצת על פרישות של חברי צוות כאן לטובת "תפקידים בכירים" בקהילות אחרות שנפתחו.

שיהיה ברור לכולם, את מה שאני כותב כאן אני כותב מהראש שלי ומהלב שלי ובלי שאף אחד יבקש ממני לרשום.

בכל אופן, רציתי שיהיה ברור. אנחנו מעלים לצוות אנשים שאנחנו סומכים עליהם שיצליחו לעשות שינוי בשרתים, ושינוי בקהילה עצמה בזמנם.

אנשים שהם אנשים עוד לפני שהם שחקנים. כאלו עם כבוד והערכה. האמת? עם כל מה שקורה בזמן האחרון, נראה שאני אישית דיי טעיתי בבחירות שלי.

בואו אבהיר לכם כמה דברים. זה נכון, אתם מתנדבים לעזור לנו כאן, מזמנכם האישי ומרצונכם החופשי, אבל אל תשכחו, שלמרות הכל, לכל אחד יש מחליף.

אני אישית בן אדם שמסוגל לסלוח על המון דברים, אני גם אסלח ויעריך מאוד אם חבר צוות שלי יבוא אליי ויגיד, וואלה, לא מתאים לי יותר כאן. אני עובר לקהילה אחרת. קצת אתאכזב אבל אגיד לעצמי וואלה זאת התנהגות של גבר/בן אדם, בחרתי נכון. אבל, אם בן אדם יעשה את זה מאחוריי הגב שלי, אישית, ובלי בושה יעתיק עבודה שאני אישית עשיתי בשביל הקהילה הזו לזה כבר אין מחילה.

אגיע למטרה של האשכול ואסכם. אתם עוברים לקהילה אחרת? תתנהגו כמו גברים ותגידו לנו את זה, והאמת? תקבלו ממני אפילו את ברכת הדרך. תעמדו על שלכם, זאת דרך חיים.

וסתם עוד דבר שחשוב לי להבהיר והוא כבר פחות נוגע לסיאס, לקהילה ולהכל. נוגע קצת יותר לחיים שלכם כרגע ובעתיד. לפני כל צעד שאתם עושים, תחשבו טוב. תחשבו מה יש לכם כרגע, מה יכול להיות לכם בעתיד אם תבחרו בדרך הזו ומה תאבדו אם תבחרו בדרך הזו, ורק אז, תחשבו עם עצמכם האם כדאי לעשות צעד כזה או אחר. זה יעזור לכם בכל נושא לא משנה מה הוא.

מצטער, אני יודע שהאשכול הזה לא נוגע לרובכם כאן, אבל סתם רציתי שאתם כשחקנים תראו איך זה נראה מהצד השני, מהצד של האלו שסומכים עליכם ומאמינים בכם.

ועכשיו, במעבר חד אעבור ואגיד כי אנחנו מחפשים עוד אדמינים לשרת ה-TTT.

אדמינים שבשבילי, לפני הלדעת את החוקים והכל, יותר חשוב לי שידעו להתנהל כבני אדם.

כל מי שמוכן לתת מזמנו ולהיות אדמין בשרת שלי או כל שרת אחר בקהילה, מוזמן להגיש בקשה על פי הטופס הבא:

https://www.yourgame.co.il/index.php?/application/form/2-בקשת-אדמין-לשרת/

תודה והמשך ערב טוב לכולם.

אור, "ijo".

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 5
  • אהבה 2
הצג חתימה
  • תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

gu4rdian אח בלב
  • אילאי
  • 198
  • 1.8k הודעות

מסכים איתך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Azure
  • טל
  • 845
  • 5k הודעות

אור אתה מדהים!

מקווה שאנשים יבינו.

הם לא מבינים שהם לא יחזרו לצוות..

נראה מה יקרה שקהילה אחת תיפול, מעניין לאיזה קהילה הם ירצו לחזור. (YourGame, מה שמובן מאליו).

תודה על השקעת הזמן שלך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

אתה מדהים אותי :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Cactus
  • אורי
  • 444
  • 2.2k הודעות

אור אני גאה בך. 

אמרתי לך אתזה כבר עשרות פעמים ואולי אפילו מאות ואני אגיד את זה שוב שכולם ידעו. 

בנאדם כל כך מסור אכפתי רתום למשימה בעל תושייה ולב ענק כמוך בקהילה עדיין לא ראיתי. אתה מקדיש את זמנך הפרטי לקהילה וכשאתה עושה את זה, אתה נותן את כל הלב שלך לקהילה הזאת ואת כל ה110 אחוז שלך. 

אני מכיר את ההרגשה שאתה אישית עובר כי חוויתי את זה גם דיי מקרוב לפני בערך חצי שנה או יותר (לא כל כך זוכר) , היה גל גדול מאוד של עזיבות מהקהילה לקהילה אחרת שנפתחה באותה העת והרבה מאוד חברים טובים שלי ואנשים שבאמת נכנסו לי ללב פשוט בגדו , תקעו סכין בגב, והלכו.

אתה בנאדם ענק ואתה מלך . לפי דעתי וגם אתזה אמרתי לך מיליון פעם , אתה האדמין,סגן,מנהל או איך שלא תקרא לזה , הכי טוב בעולם . 

אני פשוט גאה בך ואני מת עליך אחי.

אני פה לעזור לך אם אתה צריך בנתיים עזרה בשרת.

אתה מלך!!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

baljeet
  • may
  • 85
  • 433 הודעות

גרמת לי לחשוב אחרת על הדרך שבה פרשתי. תודה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 2
הצג חתימה
בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

אני בקהילה כבר שנתיים וקצת ואפילו לרגע אחד לא עזבתי, גם במצבים הקשים, גם שלא היה הכי טוב נשארתי וזה מה שצריך לעשות, לא לשחק אותה חכם שהקהילה פורחת והכול טוב ויפה, אנשים מתגלים ברגעים הקשים, אולי כמה אנשים שפרשו יקראו את זה ויחזרו...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות

כתיבה חכמה ונכונה, אני פשוט חייב לקהילה הזאת כמה מהחברים הכי טובים שלי שהם החברים שלי גם לפעמים בחיים האמיתיים.

אני מקווה שמי שבחר לעזוב בחר מסיבות נכונות ולא תמורת גישות או תפקידים גבוהים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • הממ 1
הצג חתימה
בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 1 דקה ZYX אמר:

כתיבה חכמה ונכונה, אני פשוט חייב לקהילה הזאת כמה מהחברים הכי טובים שלי שהם החברים שלי גם לפעמים בחיים האמיתיים.

אני מקווה שמי שבחר לעזוב בחר מסיבות נכונות ולא תמורת גישות או תפקידים גבוהים.

אני גבר רצח אז אני חבר שלו :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

roy
  • רוי
  • 2
  • 32 הודעות

תעשה לי סיכום של זה בפרטי זה ארוך מדי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות

כולך לב אור,שמח שפגשתי את אחד האנשים היותר מדהימים בקהילה הזאת ואני שמח שזכיתי לנהל איתך את ה - TTT

כל האדמינים שלנו שהלכו פשוט הפסידו.

באמת שאני לא מבין איך בן אדם כמוך שמסור כולו אל הקהילה,באש ובמים רק מנהל שרת.

אוהב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Mordehai
  • Mordehai
  • 60
  • 314 הודעות
(נערך)

כל הכבוד לך צדיק, כל מילה ברזל.

נערך על ידי Mordehai
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Reko
  • עידן
  • 91
  • 713 הודעות

מדהים פשוט מדהים!

היה צריך לכתוב את זה גם כשהייתה קהילת TF2 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

shavit
  • shavit
  • 96
  • 1k הודעות

היי, אפגין פה את דעתי בתור מי שנמצא פה כיותר משנתיים (וכנראה בין הותיקים בצוות מלבד גיל, אם לא הכי ותיק).

אני אמנם לא מגיב הרבה בפורום אבל האשכול הזה משך את תשומת לבי.

אני מתחזק את שרתי המשחק של יורגיים מאז אוגוסט 2015:

wldouyd.png

מאז ההצטרפות שלי לצוות, היו (ועדיין יש לצערי) המון רכילויות כלפיי שנוצרו במטרה לגרום לי לעזוב את יורגיים, להצטרף לארגון גיימינג אחר או לכעס כלפיי.

אולי זה ישמע משוחד, אבל מאז שאני פה; קרה לי אף לא מקרה אחד שחבר מההנהלה הגבוהה של יורגיים מנסה "לתקוע אותי" פה. הצוות שאני עוסק איתו הוא מאוד חברותי, אבל אני "תוקע" את עצמי פה כי אני לא מרגיש שיש מקום אחר שארגיש בו יותר טוב.

לגבי שאר ארגוני הגיימינג הישראלים ששמעתי עליהם, לפי מה שאני רואה הם* עובדים בצורה שאני לא אוהב. שמעתי סיפורים מחברי צוות בדימוס של ארגוני גיימינג ישראלים שונים. חלק גדול מהם נובע מכך שהם עזבו את אותם ה"חורים" עקב יחס נוראי כלפיהם.

אני לא חושב שאיש שמשקיע את זמנו ומתנדב מטוב לבו, במטרה לעזור למטרה כלשהי (לדוגמה: תחזוק וניהול שרת משחק, ניהול אתר וכו') צריך לקבל יחס רע כלפיו. זה משפיל ובסך הכל מרגיש נוראי.

* לא אנקוט בשמות.

כפי שאמרתי, אני חבר צוות ביורגיים כ28 חודשים ומעולם לא קיבלתי יחס שגרם לי להרגיש מושפל מאף חבר צוות. אחלה לי פה. אין לי סיבה לחפש מקום אחר.

אם מישהו עוזב בשביל ארגון אחר, מה הסיבה? האם זה בגלל שהופנת לשם על ידי חבר? זה לגיטימי, כיף להצטרף לפעילויות חברתיות ואין רע בזה. אתה צריך זמן בשביל מטרה אחרת כלשהי, כמו התרכזות בלימודים? גם לגיטימי. אבל אם זה בגלל שאתה מרגיש שרע לך ביורגיים? תדבר על זה עם הממונה מעליך, אל תאגור את זה בפנים. אם אתה מרגיש שלא מקשיבים לך, פנה אליי (בדיסקורד) ואני מבטיח שאוכל למצוא לך פתרון שיגרום לך להרגיש בנוח פה. במידה ולא, אף אחד לא יגרום לך לסבול וצא לדרכך אל האושר!

הזכרת את הנושא של העתקת עבודתך בשביל אגרון אחר.

אין סיבה לראות את זה בצורה רעה. אפשר להסתכל על זה מהפן החיובי כמובן. אם בן אדם מחקה את העבודה שלך, הוא מעריך אותה וחושב שהיא נהדרת.

אישית, רוב העבודה שלי פה נוצרה בהשראה של פרוייקטים אחרים, במידה והם היו קיימים בעבר או לא. לא, אני לא חושב שאפשר להחשיב את זה כ"העתקה", אבל אני מעריך את מי שהגה וישם את המקור לראשונה. האם אני כועס על עצמי? לא. האם הראש שהגה את אותה ההמצאה לראשונה כועס עליי עקב כביכול "העתקה"? אפשרי, והסבירות לכך גדולה במידה והוא צעיר בגילו. אני לא חושב שזה כעס מוצדק במידה והוא קיים, אבל הוא כעס.

TL;DR:

פסקה ראשונה: נהדר פה ואני לא מתכנן לעזוב את תפקידי ביורגיים בזמן הקרוב והרחוק. אני מוכן לסייע לכל מי שחושב על לעזוב את יורגיים, פנו אליי בדיסקורד.

פסקה שניה: אתה צריך להבין שאם מישהו "מעתיק את עבודתך", הוא מעריך אותה וכנראה לא מספיק יצירתי בכדי ליצור אותה בכוחות עצמו.

שבוע טוב, וגיימינג מהנה! :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Jacob
  • Jacob
  • 69
  • 224 הודעות

לא מבין למה בכלל לקחת את זה למקום שכזה. אני משחק איפה שכיף לי, לא בשביל קהילה ולא בישביל אף אחד. אני אוהב את השרת זה לא צריך להיות קשור לקהילה . מישהו לא רוצה לשחק יותר לא מבין למה צריך לקחת את זה למקום של איזה בגידה כאילו שקהילה אחרת זה משהו רע, זה פשוט מקום אחר. כיף לי בשרת אחר? אני ישחק שם ואם ארצה גם יעזור.

כאילו שאם אתה משחק ביורגיים אז אתה מחויב אליה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• ParaDoX locked וגם unlocked this אשכול

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום