עבור לתוכן

נושא שבא לי לדבר עליו

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני ב-12.12.2017 ב 08:38 shavit אמר:

היי, אפגין פה את דעתי בתור מי שנמצא פה כיותר משנתיים (וכנראה בין הותיקים בצוות מלבד גיל, אם לא הכי ותיק).

אני אמנם לא מגיב הרבה בפורום אבל האשכול הזה משך את תשומת לבי.

אני מתחזק את שרתי המשחק של יורגיים מאז אוגוסט 2015:

wldouyd.png

מאז ההצטרפות שלי לצוות, היו (ועדיין יש לצערי) המון רכילויות כלפיי שנוצרו במטרה לגרום לי לעזוב את יורגיים, להצטרף לארגון גיימינג אחר או לכעס כלפיי.

אולי זה ישמע משוחד, אבל מאז שאני פה; קרה לי אף לא מקרה אחד שחבר מההנהלה הגבוהה של יורגיים מנסה "לתקוע אותי" פה. הצוות שאני עוסק איתו הוא מאוד חברותי, אבל אני "תוקע" את עצמי פה כי אני לא מרגיש שיש מקום אחר שארגיש בו יותר טוב.

לגבי שאר ארגוני הגיימינג הישראלים ששמעתי עליהם, לפי מה שאני רואה הם* עובדים בצורה שאני לא אוהב. שמעתי סיפורים מחברי צוות בדימוס של ארגוני גיימינג ישראלים שונים. חלק גדול מהם נובע מכך שהם עזבו את אותם ה"חורים" עקב יחס נוראי כלפיהם.

אני לא חושב שאיש שמשקיע את זמנו ומתנדב מטוב לבו, במטרה לעזור למטרה כלשהי (לדוגמה: תחזוק וניהול שרת משחק, ניהול אתר וכו') צריך לקבל יחס רע כלפיו. זה משפיל ובסך הכל מרגיש נוראי.

* לא אנקוט בשמות.

כפי שאמרתי, אני חבר צוות ביורגיים כ28 חודשים ומעולם לא קיבלתי יחס שגרם לי להרגיש מושפל מאף חבר צוות. אחלה לי פה. אין לי סיבה לחפש מקום אחר.

אם מישהו עוזב בשביל ארגון אחר, מה הסיבה? האם זה בגלל שהופנת לשם על ידי חבר? זה לגיטימי, כיף להצטרף לפעילויות חברתיות ואין רע בזה. אתה צריך זמן בשביל מטרה אחרת כלשהי, כמו התרכזות בלימודים? גם לגיטימי. אבל אם זה בגלל שאתה מרגיש שרע לך ביורגיים? תדבר על זה עם הממונה מעליך, אל תאגור את זה בפנים. אם אתה מרגיש שלא מקשיבים לך, פנה אליי (בדיסקורד) ואני מבטיח שאוכל למצוא לך פתרון שיגרום לך להרגיש בנוח פה. במידה ולא, אף אחד לא יגרום לך לסבול וצא לדרכך אל האושר!

הזכרת את הנושא של העתקת עבודתך בשביל אגרון אחר.

אין סיבה לראות את זה בצורה רעה. אפשר להסתכל על זה מהפן החיובי כמובן. אם בן אדם מחקה את העבודה שלך, הוא מעריך אותה וחושב שהיא נהדרת.

אישית, רוב העבודה שלי פה נוצרה בהשראה של פרוייקטים אחרים, במידה והם היו קיימים בעבר או לא. לא, אני לא חושב שאפשר להחשיב את זה כ"העתקה", אבל אני מעריך את מי שהגה וישם את המקור לראשונה. האם אני כועס על עצמי? לא. האם הראש שהגה את אותה ההמצאה לראשונה כועס עליי עקב כביכול "העתקה"? אפשרי, והסבירות לכך גדולה במידה והוא צעיר בגילו. אני לא חושב שזה כעס מוצדק במידה והוא קיים, אבל הוא כעס.

TL;DR:

פסקה ראשונה: נהדר פה ואני לא מתכנן לעזוב את תפקידי ביורגיים בזמן הקרוב והרחוק. אני מוכן לסייע לכל מי שחושב על לעזוב את יורגיים, פנו אליי בדיסקורד.

פסקה שניה: אתה צריך להבין שאם מישהו "מעתיק את עבודתך", הוא מעריך אותה וכנראה לא מספיק יצירתי בכדי ליצור אותה בכוחות עצמו.

שבוע טוב, וגיימינג מהנה! :)

שביט להגיד את האמת יצא לי להחליף איתך מילה בדיס ואתה נראה לי בחור נחמד אבל יש כמה דברים שאמרת שאני לא יכול שלא להתייחס עליהם.

בוא נתחיל.

אני מתחזק את שרתי המשחק של יורגיים מאז אוגוסט 2015:

wldouyd.png

כפי שאמרתי, אני חבר צוות ביורגיים כ28 חודשים ומעולם לא קיבלתי יחס שגרם לי להרגיש מושפל מאף חבר צוות. אחלה לי פה. אין לי סיבה לחפש מקום אחר.

כמובן שלא קיבלת יחס שגרם לך להרגיש מושפל, גיל רונן בעצמו פנה אלייך בשביל עזרה.

רצו אותך בקהילה הזאת, ואני מאמין שגם שילמו לך. ותגיד, אתה חושב שגיל שולח מייל לכל אדמין שמתקבל? לא.

ואני גם לא מצפה שיעשה זאת, זו קהילה ענקית ואם הוא יעשה זאת יעלה אדמין פעם בחודשיים.

אז איך אתה מצפה שלא יכבדו אותך במקום ש*אני מאמין* ששילמו לך בשביל להיות בו? אתה לא מצפה לזה. ולכן זה גם לא קרה.בזמן תקופתי כאדמין הערכה היחידה שקיבלתי (שבאמת אהבתי אותה) זה התת ניק ושאני הופעתי בעמוד של צוות הניהול. לא שזה רע אבל תוכל להסכים איתי שלפעמיים זה הרגשה מעט מקופחת. אני יודע שזה אמור להיות בהתנדבות אבל היה נורא נגיד לעשות איוונטים רק לאדמינים או כל מיני דברים כייפים וגיבושיים? לא לדעתי לא היה מזיק ולהפך היה רק נותן מוטיבציה להמשיך.

אם מישהו עוזב בשביל ארגון אחר, מה הסיבה? האם זה בגלל שהופנת לשם על ידי חבר? זה לגיטימי, כיף להצטרף לפעילויות חברתיות ואין רע בזה. אתה צריך זמן בשביל מטרה אחרת כלשהי, כמו התרכזות בלימודים? גם לגיטימי. אבל אם זה בגלל שאתה מרגיש שרע לך ביורגיים? תדבר על זה עם הממונה מעליך, אל תאגור את זה בפנים. אם אתה מרגיש שלא מקשיבים לך, פנה אליי (בדיסקורד) ואני מבטיח שאוכל למצוא לך פתרון שיגרום לך להרגיש בנוח פה. במידה ולא, אף אחד לא יגרום לך לסבול וצא לדרכך אל האושר!

לפנות לממונה עליי? לפנות למנהל שלי? או קיי, ניסיתי את זה כבר. לצערי אין לי פה צילום מסך אבל אני זוכר בבירור "אחי, אתה מתנדב פה לא טוב לך אתה מוזמן ללכת".

וגם אם המנהל לא ידבר ככה וינסה לעזור גם מנהלי שרת לצערי לא יכולים לעשות הרבה.

או קיי... אז אולי נפנה אלייך? ואתה בן אדם מעורך בקהילה (רק לראות את הסוף של הקישור לפרופיל שלך ואפשר להבין את זה https://www.yourgame.co.il/index.php?/profile/1-admin/) אז כן אולי תוכל לעזור לכמה אדמינים שמרגישים ככה, אבל כמו כל דבר השמועה תתפשט ואז יהיה לך חמישים אדמינים שמבקשים עזרה, אתה אגדה אבל אתה לא אלוהים. לא תוכל לעזור לכל כך הרבה.

ועוד משהו קטן לסיכום את כל מה שרשמתי כאן זה מנקודות מבטו של אדמין לשעבר. ועוד משהו,

היה לי כיף מדהים בקהילה הזאת ולמדתי ראיתי וחוויתי דברים מדהימים פה.רק רציתי לתת מעט ביקורות בונה על דברים שהציקו לי. כמובן שאני עוד פעם אומר שאתה אחלה גבר אבל הייתי חייב להגיב לזה.

בברכה,

אופיר (אפופיס).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

shavit
  • shavit
  • 96
  • 1k הודעות
לפני 48 דקות Apophis אמר:

או קיי... אז אולי נפנה אלייך? ואתה בן אדם מעורך בקהילה (רק לראות את הסוף של הקישור לפרופיל שלך ואפשר להבין את זה https://www.yourgame.co.il/index.php?/profile/1-admin/) אז כן אולי תוכל לעזור לכמה אדמינים שמרגישים ככה, אבל כמו כל דבר השמועה תתפשט ואז יהיה לך חמישים אדמינים שמבקשים עזרה, אתה אגדה אבל אתה לא אלוהים. לא תוכל לעזור לכל כך הרבה.

הפרופיל שלי הוא uid 1 מהסיבה שהוא נמחק עקב תקלה טכנית בעת המעבר למערכת הפורומים הנוכחית; המשתמש היחיד שהיה פנוי והיה ניתן להעביר אליו את המידע שלי ממערכת הפורומים הקודמת היה מספר 1, ולכן זה זה הפרופיל שלי בפורום. אמנם זה יחודי ונראה די בולט, אבל זה ממש לא משהו רלוונטי.

ולא, למרות שהid שלי הוא 1, זה לא אומר שאני בעל הגישות הכי גבוהות פה ומן הסתם זה לא אומר שאני "אגדה" כפי שאתה אומר או אפילו "אלוהים".

מעבר לתפקיד שלי פה, אני מנסה לעשות כמה שיותר על מנת לעזור לחברי צוות שפונים אליי. בין אם זה בנסיבות אישיות (כפי שאתה פנית אליי) או אם בנסיבות הקשורות לארגון יורגיים.

אני לא יודע מה גרם לך להסיק את זה שאני מקבל תשלום. אתה רוצה לראות פירוט עסקאות מחשבון הבנק שלי, חשבון הPayPal שלי או אפילו ארנקי הBTC/ETH/LTC שלי? אשמח להציג בפניך את כל אלה במידה ויש ספקות.

בכל אופן, אני תמיד שמח לקרוא ולשמוע ביקורות לגבי ההתנהלות שלי על מנת להבין איפה אני טועה, ובסופו של דבר לשפר את ההתנהגות שלי - קודם כל בתור בן אדם, ורק אז בתור חבר צוות בארגון יורגיים.

ציטוט ממתכנת ישראלי אחר, לפני כשנתיים: "לשביט יש ראש של מתכנת, אבל פחות חזק בקישורים חברתיים", ועכשיו אני פה.

חג חנוכה שמח ושבת שלום,

שביט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

oYc
  • אורי
  • 150
  • 1.3k הודעות

כל הכבוד על האשכול לדעתי משכת את צומת הלב של כל "הוותיקים" וכל החדשים וכל אלה שעכשיו באנשי צוות . קראתי הכל ומשכת אותי לקרוא הכל ולא לעבור על שורות ולהבין תנושא הכללי. כל הכבוד לך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני 2 שעות shavit אמר:

זה לא אומר שאני "אגדה" כפי שאתה אומר או אפילו "אלוהים".

אתה אגדה. (לפחות ככה האגדות מספרות)

לפני 2 שעות shavit אמר:

הפרופיל שלי הוא uid 1 מהסיבה שהוא נמחק עקב תקלה טכנית בעת המעבר למערכת הפורומים הנוכחית; המשתמש היחיד שהיה פנוי והיה ניתן להעביר אליו את המידע שלי ממערכת הפורומים הקודמת היה מספר 1, ולכן זה זה הפרופיל שלי בפורום. אמנם זה יחודי ונראה די בולט, אבל זה ממש לא משהו רלוונטי.

נגיד שכן, למה זה לא הסנתכרן עם השם שלך (1-shavit) אבל זה לא משנה, מה שחשוב זה שלא היו עושים את זה סתם לכל אחד, זה סתם היה דוגמה להראות שאתה לא עוד סתם מישהו.

לפני 2 שעות shavit אמר:

אני לא יודע מה גרם לך להסיק את זה שאני מקבל תשלום. אתה רוצה לראות פירוט עסקאות מחשבון הבנק שלי, חשבון הPayPal שלי או אפילו ארנקי הBTC/ETH/LTC שלי? אשמח להציג בפניך את כל אלה במידה ויש ספקות.

הופתעתי ששאלת את זה מכיוון ש... (אבל אם אתה אומר שלא אז לא, אבל בכל זאת גיל שלח לך מייל)

Screenshot_119.png.2bebb9f4d4458c07287c536b16c66645.png

לפני 2 שעות shavit אמר:

בכל אופן, אני תמיד שמח לקרוא ולשמוע ביקורות לגבי ההתנהלות שלי על מנת להבין איפה אני טועה, ובסופו של דבר לשפר את ההתנהגות שלי - קודם כל בתור בן אדם, ורק אז בתור חבר צוות בארגון יורגיים.

ציטוט ממתכנת ישראלי אחר, לפני כשנתיים: "לשביט יש ראש של מתכנת, אבל פחות חזק בקישורים חברתיים", ועכשיו אני פה.

זה מה שהופך בן אדם לבן אדם טוב, מקווה שגם שאר הצוות הגבוה ידע להתנהג ככה כשמעבירים ביקורות (לא שאני אומר שהם לא פשוט עוד לא ראיתי שהעבירו עליהם ביקורות).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gilronen
  • 1.5k הודעות

אור ,  אמנם התגובה שלי קצת באיחור אבל אני שמח לקרוא את מה שכתבת.

הרבה פעמים כבר העתיקו ממנו וכל הזמן מנסים להציק ולפגוע.. אני תמיד אומר לכולם - במקום להתעצבן צריך להיות מבסוטים - כי סימן שמישהו מתאמץ בשביל לנסות להתגרות בך.. ואם מישהו מעתיק - הוא אהב את מה שעשית ולא יכול לעשות בעצמו יותר טוב.

כל אחד שמשקיע ורוצה להיות חלק ושייך, הוא שייך ואין שום קשר למי אתה או מה אתה.

אם אתה משקיע ומשפיע לטובה לאורך זמן אתה גם מתקדם בתפקידים ומקבל עוד תחומים להשפיע עליהם.

לגבי @Apophis, ממש התבקש שאגיב לך פה על הנושא אז כרצונך, אגיב.

הקהילה לא קיימת עשרות שנים והקהילה לא נולדה גדולה, היא נולדה קטנה ממש והתפתחה לאט לאט בעזרתם של אנשים, וגדלה בעזרת המנהלים שהיו פה והשחקנים ששיחקו פה וזה תהליך שקרה לאורך זמן ומי שהשקיע לאורך זמן התברג לתפקידים גבוהים ולא חסרות דוגמאות.

בעזרת הצוות הזה התקדמנו וגם התחלנו להשפיע על סצינת הגיימינג הכללית בישראל מעבר לאתר אינטרנט וקצת שרתי משחק.

אתה אומר שצריך להתייחס יפה לשביט כי אני פניתי אליו... אז בוא תשמע, לפני שנתיים וחצי שהקהילה הייתה בחיתולים, פניתי לעוד הרבה אנשים, ההבדל בינם לבין שביט זה שהינה עברו שנתיים וחצי והוא עדיין פה והרוויח את המעמד והיחס של הקהילה אליו, שביט איש סוד המשותף בהרבה דברים ותורם לקהילה רבות מהידע שלו, לרוב מאחורי הקלעים.

לגבי הסקרינשוט המצונזר שהבאת פה שמנסה להוציא את שביט גרידי..

יש הרבה אנשים בקהילה שהם אנשי מקצוע ומחליטים מזמנם להיות בקהילה ולתרום את הידע שלהם להצלחתה, העבודה והזמן שלהם שווים כסף והם החליטו לתת את זה לקהילה.

כאשר אתה פונה למישהו בפרטי בבקשות מסויימות והוא עוזר לך -אתה אומר תודה.. אחרי זה אתה עובר לבקשות קצת יותר מוגזמות אז אומרים לך חביבי עד כאן. ועל אחת כמה וכמה שזה בקשות שלא קשורות בשום אופן לקהילה.. (כמובן שאני אומר "הקהילה" אני מתכוון ליורגיים ולא לקהילה שפתחת ורצית ששביט יביא לך מודים)

נראה שאתה מאוד מאוכזב מהיחס של המנהלים אליך ויש בך הרבה מרירות כלפי הצוות, אתה צריך להבין שההשקעה היא לאורך זמן, ובסוף מי שמשקיע קוצר את הפירות ואני נותן את המילה שלי על זה.

שיהיה בהצלחה וחג שמח :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות

לפני 54 דקות gilronen אמר:

לגבי @Apophis, ממש התבקש שאגיב לך פה על הנושא אז כרצונך, אגיב.

שמע עד כמה שאני זוכר לא בדיוק ביקשתי ממך להגיב פה... אבל אם כבר העלת את הנושא אז למה לא :) (או שזה שגיאת כתיב אבל NVM)

אתה אומר שצריך להתייחס יפה לשביט כי אני פניתי אליו...

אפ אפ אפ, אל תכניס לי מילים בפה מה שאמרתי זה

לפני ב-15.12.2017 ב 17:22 Apophis אמר:

כמובן שלא קיבלת יחס שגרם לך להרגיש מושפל, גיל רונן בעצמו פנה אלייך בשביל עזרה.

רצו אותך בקהילה הזאת, ואני מאמין שגם שילמו לך.

לא אמרתי שזה בגלל שפנית אליו... אלא בגלל שרצו אותו בקהילה... (אם קראת לו כנראה רצית איתו... למה שיתנהגו מגעיל למישהו שביקשו שהוא יהיה פה?)

אז בוא תשמע, לפני שנתיים וחצי שהקהילה הייתה בחיתולים, פניתי לעוד הרבה אנשים, ההבדל בינם לבין שביט זה שהינה עברו שנתיים וחצי והוא עדיין פה והרוויח את המעמד והיחס של הקהילה אליו

אמ... האמת שזה נכון שביט פה אחרי שנתיים... אבל היו פה עוד אנשים שהיו פה הרבה זמן, אני לא אומר כמו שביט אבל שנה וחצי זה גם כמות לא?

טוב אז בוא אני אספר לך סיפור קטן... איך אתה אומר - אז בוא תשמע. התפקיד הראשון שלי בקהילה היה כאדמין בשרת הארנה. והיה לי מנהל בשם @JerEmy הבן אדם השקיע את כל ליבו בשרת הזה, הוא שם את הנשמה. אבל אז עלו שתי מנהלים חדשים לקהילת CS:GO, אבל בוא לנכנס לעומק של הסיפור שלהם, בואו נשאר בתוך הסיפור שלנו... גרמי חברי הטוב גילה שירד עקב "חוסר פעילות בשרת" או שאפשר להגיד שלא היו הרבה שחקנים בשרת, אבל וואלה זה נכון. אבל לא, לא הוציאו אותו בידיים ריקות נתנו לו לבחור באיזה שרת יעלה לאדמין. וואלה הבן אדם התבאס אבל לא לקח את זה כל כך גרוע (אה וגם הבחורצ'יק הזה היה שם @gu4rdian(אח בלב)). אני לא יודע כמה שנים הוא היה בקהילה אבל אני מאמין שגם הרבה.

הם עלו לאדמינים בגייל ובDR ושם הם פשוט סבלו. ירדו עליהם על שירדו ממנהלי שרת באופן בלתי פוסק (אחד מהאנשים שירד עליהם עלה עכשיו למנהל שרת שבו @gu4rdian(אח בלב) היה אדמין) טוב אז כפי שהסיפור הנחמד הזה הוכיח לך ששנים בקהילה לא כל כך  עוזרות ל"להרוויח את המעמד" היום לצערי הרב בשביל להרוויח מעמד צריך או גישות או שאתה תפנה אליו. אני לא אומר ששביט לא שם פה הנשמה אבל יכול להיות שהייתה איזה דחיפה קטנה מהצד שלך.

לגבי הסקרינשוט המצונזר שהבאת פה שמנסה להוציא את שביט גרידי..

אם לא הייתי מצנזר רוב הסיכויים שהייתי מקבל הרחקה עקב

ציטוט

8.

אין לפרסם שרתי וקבוצות Discord, Skype, Steam ו-Kik בכלל ופרט של אתרים וקהילות מתחרות.

עונש: מחיקת התגובה ו\אשכול, הרחקה לצמיתות.

כן... אני לא רוצה להגיע למצב שכזה...

נראה שאתה מאוד מאוכזב מהיחס של המנהלים אליך ויש בך הרבה מרירות כלפי הצוות, אתה צריך להבין שההשקעה היא לאורך זמן, ובסוף מי שמשקיע קוצר את הפירות ואני נותן את המילה שלי על זה.

אתה אומר פה בעצם שבשביל לא להיות מאוכזב או להרגיש מרירות אני צריך להשקיע כמה שנים... (תקן אותי אן אני טועה כי זה מה שהבנתי...)

ועוד פעם, משהו קטן.

ועוד משהו קטן לסיכום את כל מה שרשמתי כאן זה מנקודות מבטו של אדמין לשעבר. ועוד משהו,

היה לי כיף מדהים בקהילה הזאת ולמדתי ראיתי וחוויתי דברים מדהימים פה.רק רציתי לתת מעט ביקורות בונה על דברים שהציקו לי. כמובן שאני עוד פעם אומר שאתה אחלה גבר אבל הייתי חייב להגיב לזה.

חבל שלא קראת את זה, רק רציתי להעביר מעט ביקורת מנקודת המבט שלי...

גם אתה אחלה גבר אבל רק רציתי לעזור כגון:

אני יודע שזה אמור להיות בהתנדבות אבל היה נורא נגיד לעשות איוונטים רק לאדמינים או כל מיני דברים כייפים וגיבושיים? לא לדעתי לא היה מזיק ולהפך היה רק נותן מוטיבציה להמשיך.

הייתי אומר שתקח את זה בחשבון כי זה מקרה שכולם מרוויחים.

רק רציתי לעזור (;

בברכה,

אופיר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
  • חחחח 1
הצג חתימה
Steve
  • סטיב
  • 577
  • 2k הודעות

היי, בדרך כלל לא הייתי מגיב לאשכול כזה אבל התגובות פה גרמו לשנות את דעתי.

דבר ראשון, אני לא מגיב בדרך כלל לאשכולות כאלה מהסיבה הפשוטה שכולנו צריכים להבין שכל חבר צוות פה הוא בהתנדבות בלבד(כולל אותי) ואף אחד אבל אף אחד לא מחזיק אותכם להישאר פה. כל אחד יעשה את הבחירות שלו ואת התובנות שלו ואשכולות כאלה(לדעתי) נועדו על מנת לקבל תפיחה על השכם. לפני שכולם פה יתחילו לצאת להגנת אור, אני לא אומר שאור עשה את זה ממקום כזה אלה שאלה התובנות שהגעתי אליהם מפעמים קודמות.

עכשיו לנושא שלשמו הגבתי פה, אנשים לוקחים את האשכול הזה בתור מקום להתחיל לריב על הרמה של המנהלים פה ולקחת את זה שאנשים מתנדבים פה למקום רע, לזה אני לא אסכים. יש הבדל בין לפרוש מהקהילה לבין לפרוש מהקהילה כי המנהלים שלך לא מכבדים אותך כי אתה בהתנדבות פה. ודרך אגב, גם הם. אל תבואו ותתחילו לדבר על המנהלים שלכם או על כל בן אדם אחר מבלי לראות את עצמכם. כשאתה בא ואומר ששהמנהל שלך אומר לך שאתה בהתנדבות ואין מה לעשות ובגלל זה אתה פורש, מצטער להודיע לך אבל אתה פטתי. אני נמצא בקהילה מספיק זמן בשביל לדעת שיש תמיד למי לפנות גם אם הממונה עליך אומר לך שטויות. בעבר, גם אליי לא התייחסו בכבוד ובזלזול. אבל אחרי שהמנהל שלי התנהג כך פניתי לממונים עליו(במקרה הזה הנהלת CSGO באותה תקופה(Dror)) וזה טופל מהר מאוד. לא עובד גם זה? תפנה לממונים עליו(מנהלים ראשיים\יו"ר), לכל דבר יש פתרון. אל תבואו ותתחילו להמציא סיפורים שמתנהגים אליכם בזלזול ולא בכבוד כשאף אחד לא פנה אליי או אל צוות ההנהלה בטענות כאלה.

עכשיו לשאר המשתמשים והצוות. קהילות חדשות ייפתחו, אין מה לעשות. צוות יילך וצוות גם יחזור. הצוות האמיתי נמדד ברגעים האלה. כשיש עומס, לחץ, רצון להתקדם. אתם צריכים להבין שהגישות והתפקידים יגיעו עם הזמן. אני בקהילה מאז פתיחתה וכבר הייתי בצוות בכיר פעם ופרשתי לקהילה אחרת. אתם יודעים למה? כי רציתי גישות. עכשיו אני רוצה להגיד משהו מהניסיון שלי. אין שום קהילה שהרגשתי בה שייך יותר מאשר פה. וניסיתי מלא פעמים למצוא מקום אחר אבל לבסוף הבנתי שהמקום שלי פה ומאז אני התחלתי להשקיע. כחצי שנה מאז שחזרתי לקהילה והנה אני פה. מאדמין בג'ייל למפקח גלובאלי. זה לא קסם וזה לא בגלל שאני מכיר את הצוות הבכיר. זה נטו בגלל השקעה בקהילה ועבודה קשה. אני לא מנסה להתייפיף, בכלל לא. אני בא ממקום שכולם פה יבינו שהגישות לא באות בשנייה. אנחנו יכולים לתת לכולם את הגישות הכי גבוהות בעולם. ומה יקרה? לא יהיה לזה טעם. גישות שלא לצורך תפקיד  הם לא חובה וזה רק כאות הוקרה על המעשים שלכם. תשקיעו בתפקידים שלכם ואתם תרוויחו.

לסיכום, אני רוצה שתבינו שכולם פה בהתנדבות וזה לא חובה להישאר פה. אבל לא טוב לכם? תבואו תדברו, אל תתחילו לעשות פרובוקציות סתם ככה. גישות באות עם עבודה קשה. תוכיחו לנו שאתם שווים את זה וגם אתה תקבלו גישות.

ד"א מזל טוב @ijo על התפקיד החדש.

יש לציין שכל מה שנכתב זה דעתי האישית ולא מתייחסת לאף אחד מלבד אליי.

ערב טוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gu4rdian אח בלב
  • אילאי
  • 198
  • 1.8k הודעות
לפני 3 שעות Apophis אמר:

טוב אז בוא אני אספר לך סיפור קטן... איך אתה אומר - אז בוא תשמע. התפקיד הראשון שלי בקהילה היה כאדמין בשרת הארנה. והיה לי מנהל בשם @JerEmy הבן אדם השקיע את כל ליבו בשרת הזה, הוא שם את הנשמה. אבל אז עלו שתי מנהלים חדשים לקהילת CS:GO, אבל בוא לנכנס לעומק של הסיפור שלהם, בואו נשאר בתוך הסיפור שלנו... גרמי חברי הטוב גילה שירד עקב "חוסר פעילות בשרת" או שאפשר להגיד שלא היו הרבה שחקנים בשרת, אבל וואלה זה נכון. אבל לא, לא הוציאו אותו בידיים ריקות נתנו לו לבחור באיזה שרת יעלה לאדמין. וואלה הבן אדם התבאס אבל לא לקח את זה כל כך גרוע (אה וגם הבחורצ'יק הזה היה שם @gu4rdian(אח בלב)). אני לא יודע כמה שנים הוא היה בקהילה אבל אני מאמין שגם הרבה.

הם עלו לאדמינים בגייל ובDR ושם הם פשוט סבלו. ירדו עליהם על שירדו ממנהלי שרת באופן בלתי פוסק (אחד מהאנשים שירד עליהם עלה עכשיו למנהל שרת שבו @gu4rdian(אח בלב) היה אדמין) טוב אז כפי שהסיפור הנחמד הזה הוכיח לך ששנים בקהילה לא כל כך  עוזרות ל"להרוויח את המעמד" היום לצערי הרב בשביל להרוויח מעמד צריך או גישות או שאתה תפנה אליו. אני לא אומר ששביט לא שם פה הנשמה אבל יכול להיות שהייתה איזה דחיפה קטנה מהצד שלך.

אם לא הייתי מצנזר רוב הסיכויים שהייתי מקבל הרחקה עקב

כן... אני לא רוצה להגיע למצב שכזה...

אתה אומר פה בעצם שבשביל לא להיות מאוכזב או להרגיש מרירות אני צריך להשקיע כמה שנים... (תקן אותי אן אני טועה כי זה מה שהבנתי...)

צודק בהחלט במיוחד בקטע של ההצקות והאדמין שהתגרה בי קיבל אזהרה ל PBAN מ pitpiton ולאחר יום או יומיים האדמין עלה למנהל שרת ובגלל שעלה ירדה לו האזהרה אין לי מילים על מה שקורה פה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• ParaDoX locked וגם unlocked this אשכול

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום