עבור לתוכן

גזענות בשרת ה-Deathrun.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול zak
  • zakline
  • 0
  • 3 הודעות

שם מגיש התלונה: זאק

SteamID: STEAM_0:0:88383584

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן:Peace,Broccoli

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: http://steamcommunity.com/id/Amit1Sorz,http://steamcommunity.com/profiles/76561198421624311

תאריך המקרה: 26/12/2017

תיאור המקרה:ברוקלי הנחמד היה גזען אליי אך האדמינים לא התייחסו למרות שביקשתי,לאחר שהיה vote music ברוקולי שם הקלטה שלי ושל חברי קלוין שרים למרות שביקשתי ממנו שלא יקליט אותי וכמובן אמרתי במיקרופון לאדמין שיתן מיוט אול ואני מבקש שלא ישים את השיר זה.

הוכחות תומכות: הפעלתי רקרוד אך הרקרוד לאגי ולא מצליחים להבין במידה ואצליח לתקן את זה אשלח כאן קישור להורדה של הרקרוד.

הערות: אני אישית צרפתי וגם חברי לאחר שברוקלי אתמול ירד עלינו הוא קיבל מיוט ועוד..
היום הוא המשיך והאדמינים לא מתייחסים נותנים לו לשים הקלטה שלי ושל חברי,אני לא רואה את עצמי נכנס לשרת עוד בגלל הטיפול ה"קל" שאתם נותנים לאנשים שגזענים.
שבוע מצוין.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול zak
  • zakline
  • 0
  • 3 הודעות

ושכחתי להוסיף,אחרי שביקשתי מהאדמין לשים מיוט אול כדי שלא ישמעו את ההקלטה הוא נתן לי מיוט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MetalHead
  • לירון
  • 164
  • 1.2k הודעות
(נערך)

@zak

קודם כל סליחה על מה שקרה לך ואנחנו נטפל בנושא, דברים כאלה בדרך כלל לא קורים בשרת וכן מענישים בחומרה שחקנים בגזענות. הנושא נמצא בטיפול עם האדמין שלא טיפל ולא נתן עונש על גזענות ועם השחקן שעליו התלונה. אנו רואים אפס סובלנות לגזענות.

והמיוט שקיבלת זה לא בגלל שביקשת להפסיק אלה בגלל שדיברת תוך כדי שירים, המיוט לא מוצדק במידה וזה מה שאתה אומר שזה בגלל שה שיר שלך שר וביקשת להפסיק אותו.

אתה מוזמן לשלוח לי בהודעה פרטית ולא בפומבי מה הוא אמר לך כיוון שאין לך רקורד.

נערך על ידי MetalHead
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ParaDoX
  • אור
  • 443
  • 1.4k הודעות

אני מבקש שבכל זאת תצרף את הרקורד שלך על ידי שליחתו בהודעה פרטית (אלי ואל MetalHead).

לגבי האדמין הוא יטופל בחומרה(במקרה שטענתך מוצדקת).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול zak
  • zakline
  • 0
  • 3 הודעות
לפני 10 דקות ParaDoX אמר:

אני מבקש שבכל זאת תצרף את הרקורד שלך על ידי שליחתו בהודעה פרטית (אלי ואל MetalHead).

לגבי האדמין הוא יטופל בחומרה(במקרה שטענתך מוצדקת).

אין לי בעיה אני רק אומר מראש לא שומעים כלום ולא רואים כלום אני לא יודע מדוע הרקרוד פשוט לאגי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

mazda
  • yotam
  • 75
  • 61 הודעות

העניין נסגר עדכונים תקבל בפרטי 

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב