עבור לתוכן

שינוי לעבירת משמעת באירוע CS:GO

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול gilronen
  • 1.5k הודעות

שלום לכולם

בהמשך לנושא הזה 

לאחר פרסום גזר הדין, נבחן עם שחקני קבוצת uniquestars ומנהליה כיצד ניתן להקל על העונש.

לענישה בין השאר קיימות שתי מטרות עיקריות

הראשונה - הרתעה, שתמנע מאנשים אחרים לעשות את אותה העבירה בעתיד.

השניה - הבנת הלקח ושעובר העבירה מבין ומפנים את הטעות שעשה.

אנחנו קהילת גיימינג ואנחנו מכבדים את עצמנו ואת האהבה שלנו, שחקן עשה טעות והוא מודה בה ומצר עליה

המטרה שלנו היא להמשיך ולצמוח ולהסתכל קדימה.

הודאת השחקן - בתגובה הראשונה.

העונש החדש שהוטל על השחקן:

קנס של 1000 ש"ח שיגיע כתרומה לעמותה לגיימינג תחרותי בישראל, לקידום הספורט האלקטרוני בארץ.

הרחקה מפעילויות הקהילה עד לתאריך 31.1.18

ובנימה אישית

היחס בין אדם וחברו ובין אדם למקום זה ערך עליון ועלינו לקדש אותו, לאחר שאיש מראה חרטה על מעשיו ושילם את עונשו חזרה למקום, אנחנו נכבד אותו וניתן לו הזדמנות כמו שהיינו רוצים לקבל בעצמנו. אני מזכיר שלבקש סליחה ולהצטער על מעשיך זה חשוב מאוד ואנחנו צריכים ללמוד איך אנחנו מכילים ומקבלים את זה וממשיכים הלאה.

אנשים שימשיכו לחזור למקרה הזה, יקניטו או יעליבו, צריכים להבין שהחוסר ספורטיביות עכשיו הוא אצלם.

בספורט מותר לסלוח ולהמשיך הלאה, זה ספורט.

תודה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

zwex35
  • דוד
  • 13
  • 2 הודעות

ערב טוב,שמי דוד בן יונה, רובכם מכירים אותי בתור - kenzo
רובכם שמעתם על התקרית מהלאן האחרון, לצערי, התקרית הזאתי יצאה מכלל שליטה, ולצערי לא הגבתי עליה עד הלום,דבר שהתברר כשגוי מאוד לנוכח הנסיבות והתוצאות.
ראשית, וחשוב מכל, למען הסר ספק, חשוב לי לפתוח ולהגיד שאני קודם כל מצטער מכל התקרית, לצערי פגעתי בהרבה אנשים שחלקם היו גם קרובים אלי מאוד, חלקם חשובים לי מאוד, ואני מרגיש שקודם כל אכזבתי אותם ברמה האישית.
אני משחק המון שנים בקהילת הסיאס הישראלית,עבדתי מאוד קשה במהלך התקופה ובמהלך השנים לבנות את שמי ואת המוניטין שלי, לקחתי תחרויות, השתתפתי בתחרויות, ותמיד רציתי להיות הדמות הכי מקצועית שיש, ולצערי התקרית האחרונה פגעה בי מאוד.
חשוב לי להגיד, לא תיארתי לעצמי שהתקרית הזאתי תוביל לפגיעה כזאת רצינית שתפגע בהרבה אנשים, כולל חברים שלי לקבוצה, חברים שלי מחוץ לקבוצה, לא הייתה לי כל כוונה לפגוע בשום קבוצה ובאף אחד.
העונש וכל מטרת הענישה ואכיפת הענישה
אני מבין את חומרת המעשה שנעשה,ולכן החלטתי לבוא ולשחרר את ההודעה הזאתי, במטרה לקחת אחריות על המעשים, חשוב לי לציין, חשיבות החוקים ואכיפתם חשובה מאוד, בעיני בגיימינג, כמו בכל ספורט אחר, חובה לציית לחוקים ולכבד את האתיקה של הענף וכיוצא בזה, גם את שאר מתחרי הטורניר וגם את המארגנים שלו. 
אני מעריך את השיקולים של הנהלת הקהילה ואני אמשיך לשחק ולהשקיע במשחק ובקהילה בראש מורם ואנסה לחתור להישגים ולפתח את הענף התחרותי בישראל שיגדל עוד ועוד. אני שמח שיכולתי להוריד את שעל ליבי, ומודה לכם על הקריאה וההזדמנות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Noobusy
  • מתן
  • 73
  • 400 הודעות

כל הכבוד לכם, ממש כל הכבוד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

ישר כוח!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ירין
  • ירין פרץ
  • 1
  • 27 הודעות

כל הכבוד שאמרת את זה זה מחזק את ענף הגיימינג

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

tapachk1
  • מקס
  • 293
  • 1.5k הודעות
לפני ב-4.1.2018 ב 21:49 zwex35 אמר:

ערב טוב,שמי דוד בן יונה, רובכם מכירים אותי בתור - kenzo
רובכם שמעתם על התקרית מהלאן האחרון, לצערי, התקרית הזאתי יצאה מכלל שליטה, ולצערי לא הגבתי עליה עד הלום,דבר שהתברר כשגוי מאוד לנוכח הנסיבות והתוצאות.
ראשית, וחשוב מכל, למען הסר ספק, חשוב לי לפתוח ולהגיד שאני קודם כל מצטער מכל התקרית, לצערי פגעתי בהרבה אנשים שחלקם היו גם קרובים אלי מאוד, חלקם חשובים לי מאוד, ואני מרגיש שקודם כל אכזבתי אותם ברמה האישית.
אני משחק המון שנים בקהילת הסיאס הישראלית,עבדתי מאוד קשה במהלך התקופה ובמהלך השנים לבנות את שמי ואת המוניטין שלי, לקחתי תחרויות, השתתפתי בתחרויות, ותמיד רציתי להיות הדמות הכי מקצועית שיש, ולצערי התקרית האחרונה פגעה בי מאוד.
חשוב לי להגיד, לא תיארתי לעצמי שהתקרית הזאתי תוביל לפגיעה כזאת רצינית שתפגע בהרבה אנשים, כולל חברים שלי לקבוצה, חברים שלי מחוץ לקבוצה, לא הייתה לי כל כוונה לפגוע בשום קבוצה ובאף אחד.
העונש וכל מטרת הענישה ואכיפת הענישה
אני מבין את חומרת המעשה שנעשה,ולכן החלטתי לבוא ולשחרר את ההודעה הזאתי, במטרה לקחת אחריות על המעשים, חשוב לי לציין, חשיבות החוקים ואכיפתם חשובה מאוד, בעיני בגיימינג, כמו בכל ספורט אחר, חובה לציית לחוקים ולכבד את האתיקה של הענף וכיוצא בזה, גם את שאר מתחרי הטורניר וגם את המארגנים שלו. 
אני מעריך את השיקולים של הנהלת הקהילה ואני אמשיך לשחק ולהשקיע במשחק ובקהילה בראש מורם ואנסה לחתור להישגים ולפתח את הענף התחרותי בישראל שיגדל עוד ועוד. אני שמח שיכולתי להוריד את שעל ליבי, ומודה לכם על הקריאה וההזדמנות.

יפה שאתה יודע להודות בטעיות ולבקש סליחה

כל הכבוד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו