עבור לתוכן

תלונה על מיוט ועל אדמין

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול orangelist
  • מתן
  • 0
  • 474 הודעות
(נערך)

שם מגיש התלונה: orangelist

SteamID: אין צורך

סוג ההרחקה (מיוט\גאג\באן): גאג

השרת שבו הוא קיבל את ההרחקה: fun

האדמין שביצע את ההרחקה: rpguish

אורך ההרחקה: 5

סיבת ההרחקה: 

mitgare + tiraga

תיאור המקרה: אני בא להסביר לאחד האדמינים שאם הוא ימשיך לעשות אביוזים הוא לא יחזיק הרבה זמן

הוכחות ( במקרה ויש) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1258805390

הערות: רשמתי באדמין צאט למה הגאג לא נחוץ קיבלתי באן על ספאם ובנוסף לכך כפי שזכור לי שהייתי אדמין ב deathrun (לפני כשבועים) אז אמרו לי לא לתת באן או דברים כאלה על קטנות וכפי שנראה השיחות צוות עם תומר לא עזרו

שם מגיש התלונה: orangelist

SteamID: לא צריך

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: $king$

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: אין לי

תאריך המקרה:5.1

תיאור המקרה: האדמין עשה לי freeze בגלל שאדמין אחר הוריד לו את הדראגס

הוכחות תומכות: 

הערות: יש עוד מספר חלקים שהוא עושה לי freeze או drugs לכל השרת בלי רשות או בלי vote

נערך על ידי orangelist
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

תודה רבה על התלונות.

בנוגע לתלונה הראשונה- זה נכון שביקשו מה אדמינים לא לתפוס את השחקנים על קטנות, אבל כל אדמין רשאי להגיב למעשים של שחקנים בשרת בהתאם לרצון שלו (כשזה הגיוני כמובן). בגלל זה, הגאג שקיבלת היה רק ל5 דקות. יכול להיות שאמרת לו את מה שאמרת מכוונה טובה, אבל יש דרך להגיד דברים כאלה ויש מקומות שאומרים בהם דברים כאלה, בטח שלא בשרת כשכולם רואים ובטח שלא בצורה כזאת. בכל אופן, אאלץ להסכים עם הגאג הזה.

בנוגע לתלונה השנייה, אני לא מצליח לראות את הסרטון, זו בעיה אצלי או שהקישור לא טוב? 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול orangelist
  • מתן
  • 0
  • 474 הודעות
לפני 9 שעות ijo אמר:

תודה רבה על התלונות.

בנוגע לתלונה הראשונה- זה נכון שביקשו מה אדמינים לא לתפוס את השחקנים על קטנות, אבל כל אדמין רשאי להגיב למעשים של שחקנים בשרת בהתאם לרצון שלו (כשזה הגיוני כמובן). בגלל זה, הגאג שקיבלת היה רק ל5 דקות. יכול להיות שאמרת לו את מה שאמרת מכוונה טובה, אבל יש דרך להגיד דברים כאלה ויש מקומות שאומרים בהם דברים כאלה, בטח שלא בשרת כשכולם רואים ובטח שלא בצורה כזאת. בכל אופן, אאלץ להסכים עם הגאג הזה.

בנוגע לתלונה השנייה, אני לא מצליח לראות את הסרטון, זו בעיה אצלי או שהקישור לא טוב? 

הכל טופל כבר אתמול אפשר לנעול ואת הסרטון שמתי על פרטי כי אין צורך לראות כי טיפלנו בזה אתמול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

מעולה. ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• ijo נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.