עבור לתוכן

למה אין ל RainbowSix פורום משלו?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול TorNim0s
  • אלדד
  • 42
  • 207 הודעות

שלום לכולם, Rainbow Six Seige הוא משחק שכרגע פעיל מאוד. אני חושב שאפילו יותר מקונטר. ואני חושב שראוי שיהיה לו פורום משלו!!!!

תודה והמשך יום טוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
  • תגובות 11
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

אני חושב שפותחים פורומים למשחקים מאוד פפולריים שכובשים את העולם אבל אני לא חושב שRainbow six siege כובש את העולם, אני אפילו לא יודע מה עושים במשחק הזה. אני נגיד פעיל ביוטיוב הישראלי ואני לא ראיתי יוטיוברים ישראליים שהעלו על המשחק הזה סרטון, אבל כן ראיתי על פאבגי קונטר מיינקראפט אוברווטץ וכל מיני. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 22 דקות Skraaa אמר:

אני חושב שפותחים פורומים למשחקים מאוד פפולריים שכובשים את העולם אבל אני לא חושב שRainbow six siege כובש את העולם, אני אפילו לא יודע מה עושים במשחק הזה. אני נגיד פעיל ביוטיוב הישראלי ואני לא ראיתי יוטיוברים ישראליים שהעלו על המשחק הזה סרטון, אבל כן ראיתי על פאבגי קונטר מיינקראפט אוברווטץ וכל מיני. 

כי אתה מסתכל על הישראלי... שלצערי אני אגיד את זה.... מעתיק מהיוטיוברים הגדולים שגם... לוקחים את המשחקים הכי פופולרים בשביל עוד צפיות

אני למשל מכיר מלא יוטיוברים שמשחקים R6S ומעלים בעיקר את זה והם מאוד מצליחים... זה שהם לא ישראלים למי אכפת.. המשחק כן מצליח פשוט לא פתחו אותו כאן לקהל הישראלי (ויש הרבה שמשחקים בו... זה שאין יוטיוברים... למי אכפת)

נגיד את זה ככה:

אם ל-Rocket league ול-GTA V מגיע פורום

אז גם ל-R6S

ccc6af5fdaf62a18d37b9596e4029bdf.png

ו-R6S הוא כמו CSGO רק ברמה הרבה יותר טקטית ומציאותית עם יותר דברים ללמוד וכמובן גרפיקה טובה יותר.

הסיבה היחידה ש-CSGO עוד חיי לדעתי זה רק בגלל המודים של שרתי קהילה וכסף שאפשר לעשות מהמשחק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 17 דקות EYT אמר:

כי אתה מסתכל על הישראלי... שלצערי אני אגיד את זה.... מעתיק מהיוטיוברים הגדולים שגם... לוקחים את המשחקים הכי פופולרים בשביל עוד צפיות

אני למשל מכיר מלא יוטיוברים שמשחקים R6S ומעלים בעיקר את זה והם מאוד מצליחים... זה שהם לא ישראלים למי אכפת.. המשחק כן מצליח פשוט לא פתחו אותו כאן לקהל הישראלי (ויש הרבה שמשחקים בו... זה שאין יוטיוברים... למי אכפת)

נגיד את זה ככה:

אם ל-Rocket league ול-GTA V מגיע פורום

אז גם ל-R6S

ccc6af5fdaf62a18d37b9596e4029bdf.png

ו-R6S הוא כמו CSGO רק ברמה הרבה יותר טקטית ומציאותית עם יותר דברים ללמוד וכמובן גרפיקה טובה יותר.

הסיבה היחידה ש-CSGO עוד חיי לדעתי זה רק בגלל המודים של שרתי קהילה וכסף שאפשר לעשות מהמשחק

ביום שיהיה תחרות בR6S שהפרס בו יהיה מעל מיליון דולר וכמות משתתפים של מעל 20 קבוצות תצטט אותי באשכול הזה

אין לי משהו נגד המשחק אבל אי אפשר להשוות אותו לcsgo או אפילו לרוקט וזה לא מעניין כמה שחקנים משחקים בזה עכשיו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • הממ 1
הצג חתימה
EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני 5 שעות Sp Ne0n אמר:

ביום שיהיה תחרות בR6S שהפרס בו יהיה מעל מיליון דולר וכמות משתתפים של מעל 20 קבוצות תצטט אותי באשכול הזה

אין לי משהו נגד המשחק אבל אי אפשר להשוות אותו לcsgo או אפילו לרוקט וזה לא מעניין כמה שחקנים משחקים בזה עכשיו

אומנם אין להם מיליון דולר

אבל יש להם חצי מיליון 

זה גם מכובד (ועוד בהתחשב בזה שהם לא חברה כמו VALVE שעושה כסף מפשוט לתת לחברות כמו UBISOFT להכניס את המשחקים שלהם לSTEAM)

16 קבוצות שנכנסות לליגה עם יותר קבוצות שמתחרות להיכנס

ואיך בדיוק אי אפשר להשוות אותו לRL או CSGO? 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TorNim0s
  • אלדד
  • 42
  • 207 הודעות

אם הקהילה הזאת באמת רוצה להצליח ואני מאמין שהיא יכולה היא צריכה להתפתח גם לדברים שהישראלים לא הכי פועלים בו שגם בזה אני חולק אני מכיר מלא אנשים שמשחקים בזה פשוט הם לא פה כי אין את זה באף פורום.

אם אתה לא מכיר את המשחק זה בעיה שלך לפי הדיווחים שלהם יומית משחקים בו מעל 2 מליון אנשים ככה שאפשר להשוות אותו אפילו לPUBG.

בכל מקרה מקווה שיפתח ושתנסו להפעיל את זה גם בארץ.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Black Teddy
  • אופק
  • 11
  • 6 הודעות
(נערך)

פרסמתי בטעות -מבקש למחוק

נערך על ידי Black Teddy
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Black Teddy
  • אופק
  • 11
  • 6 הודעות

יש לי רק כמה דברים להוסיף לשיחה

1.הכמות שחקנים שמופיע בסטים מראה רק חלק קטן מכמות השחקנים הכללית רוב השחקנים בריינבו משחקים דרך יופלי והמשחק הזה הוא CROSSPLATFROM

2.אם אתם פותחים פורומים לפי הפרס הכספי היו משחקים שהייתם צרכים לפתוח להם פורום הרבה לפני CSGO כמו HALO 5 או דוטה

3.אתה לא יכול להשוות פרסים של סדרת משחקים שקיימת 18 שנה לעומת משחק שקיים 3 שנים

בנוסף חלק מהסכומים הגדולים של הפרסים של קונטר באים מהימורים על סקינים ועל קופסאות שרינבו לא לוקחים בשוק הזה חלק למרות שהשוק הזה מכניס לvalve ולשאר החברות הקשורות כמה מליוני דולרים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

אסביר לך למה, לדעתי, אין כאן בקהילה פורום של R6S-

כמו שאמרת, הישראלים נמשכים בעיקר למשחקים המפורסמים ביותר והמשוחקים ביותר, מיום שיצא המשחק ועד היום, אתה אולי השני-שלישי שביקשו שיפתח פורום בנושא, אבל לדעתך זה מספיק? פורום שלם בשביל שלושה אנשים?

הכוונה שלי, שבישראל, אין למשחק הזה כל כך ביקוש עד כדי רמה של פתיחת פורום במיוחד, בגלל שהמטרה של הקהילה כמו כל קהילה אחרת שכל הפורומים יהיו פעילים ויצליחו, זה יהיה מצב דיי בעייתי לפתוח את הפורום מבלי לראות ביקוש גדול מאוד אליו.

אם אתה באמת רוצה שיפתח כאן פורום של R6S, תביא חברים, תביא אנשים שאתה מכיר תביא המון שחקנים של המשחק הספציפי הזה שיראו שהם רציניים ובאמת מעוניינים בפתיחת פורום כזה ואני בטוח ב-90% שהנהלת הקהילה תחליט לפתוח פורום כזה. שוב, רק במידה ויהיה ביקוש רב.

מקווה שעזרתי, אנא חכה לתשובה רשמית מהנהלת האתר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 7 שעות TorNim0s אמר:

אם הקהילה הזאת באמת רוצה להצליח ואני מאמין שהיא יכולה היא צריכה להתפתח גם לדברים שהישראלים לא הכי פועלים בו שגם בזה אני חולק אני מכיר מלא אנשים שמשחקים בזה פשוט הם לא פה כי אין את זה באף פורום.

אם אתה לא מכיר את המשחק זה בעיה שלך לפי הדיווחים שלהם יומית משחקים בו מעל 2 מליון אנשים ככה שאפשר להשוות אותו אפילו לPUBG.

בכל מקרה מקווה שיפתח ושתנסו להפעיל את זה גם בארץ.

אני מכיר את המשחק והוא באמת נראה אחלה והלוואי שהיה לי כסף לקנות אותו 

נכנסים למשחק שתי מיליון שחקנים ביום בpubg זה שלוש מיליון בו זמנית

לפני 7 שעות Black Teddy אמר:

3.אתה לא יכול להשוות פרסים של סדרת משחקים שקיימת 18 שנה לעומת משחק שקיים 3 שנים

בנוסף חלק מהסכומים הגדולים של הפרסים של קונטר באים מהימורים על סקינים ועל קופסאות שרינבו לא לוקחים בשוק הזה חלק למרות שהשוק הזה מכניס לvalve ולשאר החברות הקשורות כמה מליוני דולרים

גבר pubg קיים פחות משנה וחצי וכבר באירלי אקסס היה בו פרס של מיליון דולר. ועוד לפני שיצא במשחק סקינים אז זה לא קשור

לא פותחים פורום לפי הפרס הכספי אחי זה היה רק טענה להשוואה בין cs לR6S תשים לב מה רשמתי.

אני כן בעד שיפתחו את הפורום אני פשוט לא חושב שאפשר להשוות אותו למשחקים כמו פאבג וקונטר..

דרך אגב אם אני רוצה לקנות את המשחק איזה גרסה לקנות של ה15 דולר או של היותר?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Yaldat Anime
  • אריאל
  • 7
  • 100 הודעות

אני חושב שלא צריך לריינבו פורום משלו מכוון שזה לא משחק הכי מצליח ומפורסם בקהילה שלנו

אולי בחול כן אבל רוב הארץ וקהילת הגיימינג משחקת אוברווטש סיאס ועוד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
לפני ב-1/19/2018 ב 07:05 Sp Ne0n אמר:

אני מכיר את המשחק והוא באמת נראה אחלה והלוואי שהיה לי כסף לקנות אותו 

נכנסים למשחק שתי מיליון שחקנים ביום בpubg זה שלוש מיליון בו זמנית

גבר pubg קיים פחות משנה וחצי וכבר באירלי אקסס היה בו פרס של מיליון דולר. ועוד לפני שיצא במשחק סקינים אז זה לא קשור

לא פותחים פורום לפי הפרס הכספי אחי זה היה רק טענה להשוואה בין cs לR6S תשים לב מה רשמתי.

אני כן בעד שיפתחו את הפורום אני פשוט לא חושב שאפשר להשוות אותו למשחקים כמו פאבג וקונטר..

דרך אגב אם אני רוצה לקנות את המשחק איזה גרסה לקנות של ה15 דולר או של היותר?

אופס מקפיץ ^_^
עדיף את הגרסה המלאה standard edition ומעלה

ודרך אגב 

PUBG מצליח מכמה סיבות שלא אכנס אליהם יותר מידי (חוץ מזה שהוא היה בclosed alpha לסטרימרים ועוד כמה אנשים פה ושם וזה היה אסון בתכלס) המשחק קיים הרבה זמן (יותר ממה שרשום בסטים) הוא התחיל ממש מוקדם והוא היה מעפן אבל הסטרימרים שקיבלו גישה מוקדמת כדי לקדם את המשחק עבדו קשה על לקדם אותו ובסוף הצליחו בנוסף לכך שהמפתחים הקשיבו לקהילה על מה צריך לעשות.

בואו לא נשכח גם זה התחיל כמוד לארמא שהיה מאוד פופולרי כשהוא יצא ולכן כשאנשים ששיחקו את המוד בעיקר בשרתי ארמא עברו למשחק הזה (דומה למה שקרה עם DAYZ רק יותר מצליח)

בתכלס אם מסתכלים עכשיו על איך המשחק עובד עם הסטרימרים... הוא לא במצב כל כך טוב... הסטרימרים הגדולים עברו לfortnite שגם מושך יותר קהל כי הוא חינמי וגם לדעתם ולדעת הרבה אנשים הוא משחק יותר טוב ברמת העיקרון והמשחקיות.

rainbow לאחרונה עבר שינוי מדהים.. אני אומנם לא חוויתי אותו כי התחלתי בזכות השינוי אבל באמת שלפי חברים rainbow הפך מזבל לזהב. והוא רק מתפתח 

הוא מקבל יותר content מCSGO גם ברמת הoperations גם ברמת הoperators וגם ברמת הסקינים. 

המשחק הרבה יותר טקטי ויש לדעתי לפחות יותר על מה לדבר בו. (אולי הדבר שפוגע בו זה ששרתי קהילות זה עדיין לא קיים.. ואין מודים כמו surf שלדעתי זה הדבר היחידי כרגע שמחזיק את CSGO בחיים)

ופתיחת פורום בקהילה ישראלית יעזור גם לפיתוח של המשחק וגם להגדלת הקהילה הישראלית במשחק.

וכרגע המצב של הפורום הזה לא הכי זוהר... אז להביא לו משהו חדש לדעתי יעזור לו מאוד (כן אני מדבר על כל אשכולות הספאם וה"דיון נעים" המעצבן הזה)

וחוץ מזה תסתכל על שאר הפורומים פה... נגיד LoL... נפתח שם אשכול פעם בשבוע בלי הרבה תגובות עליו... וכל אשכול כמו הקודם בערך... "מחפש אנשים למשחק"... זה נקרא פורום? אין שם דיבור על משחקי ליגה, אין שם דיבור על builds לדמויות, אין שם דיבור על רעיונות חדשים שיכולים לפתוח דיון...

rainbow יכול לתת גם את זה ואפילו יותר... אז למה לLoL מגיע פורום ולrainbow לא? כי לליג יש יותר שחקנים (משחק חינמי לא לשכוח והוא קיים כבר כמה שנים טובות)... כרגע לדעתי אני מכיר יותר אנשים שבאים לשחק rainbow מאשר LoL ויש לי מלא חברים שהיו שחקנים אדוקים בLoL ונטשו את המשחק כי הוא... מעצבן אותם... משעמם... לא יודע מה הסיבה... אבל משחק שקיים כל כך הרבה זמן לא יעניין כל כך הרבה זמן.. משחק חדש לעומת זאת שכל כמה חודשים מקבל עדכונים שמשנים את פני המשחק (דמות חדשה (אפילו כמה במכה), מפות חדשות, שינוי balance ועוד) זה משהו שמושך שחקנים פנימה ומגדיל קהילה, פתאום לשמוע שהמשחק מקבל עדכון ולא להיות חלק מהעניין.. אנשים נכנסים רק כדי להבין.

ולסיום אני רק אשים את הלינק הזה :) :

TL;DR למי שאין לו כוח לראות:

ספויילר - הסתר תוכן

הסרטון מדבר על המשחקים שהכי ישתפרו בשנת 2017 
במקום ראשון
rainbow six siege

i rest my case :) 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון