עבור לתוכן

שאלה לרונן משחק טוב

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

האם אתה מכבד את צופיך? כלומר לא מקלל/מעליב אותם.

מה אתה חושב על אליאסו?

ומה אתה חושב על באקסטר?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Ronengg
  • רונן
  • 34
  • 38 הודעות
(נערך)

היי Skraaa,

לא את כל צופיי אני מכבד, ואני לא מחשיב כל בן אדם שצופה בי ל"צופה", יש הבדל בין צופה קבוע לבן אדם שCasually צופה בי. גם הייטרים צופים בי, ולא קצת.

אם מישהו כותב לי דבר רע, אני נותן לו באן, כי אני לא רוצה שתיהיה סביבי שליליות. אם יצא שאני אשחק סיאס בשידור ויהיה לי משחק רע, ומישהו יכתוב לי "בוט" , הוא יקבל באן לצמיתות. כי זה מעיד על אינטליגנציה רגשית נחותה ורצון של לפגוע בבן אדם שכבר עצבני.

אני לא אגיד משהו רע לצופה שלי אם הוא כתב משהו ברצון טוב או הודעה תמימה.

אני לא לובש מסיכות, כשאני עצבני אני עצבני, כשאני שמח אני שמח. 

בנוגע לאליאסו -

אני מאמין שהוא הנוכל הכי גדול שאי פעם נראה ביוטיוב בישראל, ובנוסף להכל הבן אדם גם פדופיל.

הוא עושה סקאמים על אנשים ואפילו על אנשים שהיו חברים שלו. (סקאמים על מעצבים, סקאמים על על עורכי סאונד ועוד).

הוא מנצל ילדים קטנים שרוצים מוד בערוץ שלו ולוקח מהם המון כסף בתמורה למוד, ואם הם מפסיקים לתרום לו, הוא מוריד להם את המוד ואומר להם "הפסקת להשקיע מאז שאתה מוד" , למרות שהם צופים בו כל יום ופעילים, רק בגלל שהם הפסיקו לתת לו כסף.

הוא עושה מניפולציות על צופים שלו שרובם ילדים מאוד קטנים, "בוא נראה מי אוהב אותי יותר, בוא נעשה קרב תרומות", ילדים בזבזו את הכסף האחרון של הבר מצווה שלו עליו.

הוא משקר בנוגע לספונסרים שלו, וכל מוצר אומר שהוא המוצר "הכי טוב שיש" כי הוא מקבל מהם כסף, הוא משקר שהוא קונה את המוצרים בזמן שהוא מקבל אותם שזו עבירה על החוק. 

הבן אדם בעל עבר פלילי במשטרה על גנבות, היה אמור לשבת בכלא בשנת 2012 על זה שהוא ביחד עם אחיו גנבו מחדר של מלון שאליאסו עבד בו ובגלל אבא שלהם שיש לו קשר לצד"ל (צבא דרום לבנון) הוא קיבל 260 ימי עבודת שירות למרות שהתביעה התעקשה על כלא.

הוא מתחזה לבן אדם שהיה לוחם בגולני, כשהוא אף פעם לא עשה צבא, ומספר סיפורי מלחמות שחברים שלו מתו בצבא, כדי לצבור עוד אהדה.

ומשקר שאבא שלו הוא איש מודיעין, וסיפר את זה להמון אנשים, שהמשפחה שלו תורמים למדינה, בזמן שהם לא.

וכמובן, הוא מטריד ילדות קטנות שרק הפרש הגילאים ביניהם יותר גדול מהגיל של הילדות עצמן. "תראי לי את המשמשים שלך", " תשלחי לי תמונות עירום אני אקנה לך מחשב בתמורה". 

כרגע מתקיימת חקירה במשטרת נהריה נגדו על פדופיליה והונאה.

וכמובן אלו רק הדברים שבנתיים רק ידועים לנו, אני בטוח ב100% שיש עוד המון דברים שאני אפילו לא יודע.

דור מ DorVeErez שפעם היה הערוץ יוטיוב הכי גדול בישראל, דיבר עם אליאסו ושאל אותו על נושא כלשהו,

ואליאסו בטעות פתח על עצמו ולא הבין למה הוא התכוון, ואז דור אמר לו "על מה אתה מדבר?".

בנוגע לבקסטר, היה לי איתו ריב ארוך,בעיקר בגלל חוסר הבנה שלנו בגלל שיר מסוים שהוצאנו ביחד. 

אבל בשורה תחתונה בקסטר בן אדם טוב, וראפר טוב.

בקרוב יש לו באטל נגד 9 מילימטר בדיבור נגוע, יהיה מעניין :)

סופ"ש נעים.

נערך על ידי Ronengg
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...