עבור לתוכן

פתיחתו המחודשת של שרת ה-TTT!

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

שלום לכולם!

אני שמח להודיע באהבה רבה ששרת ה-TTT של הקהילה חזר לפעולה.

בתקופה האחרונה, היו המון בעיות בשרת שבגללן הוחלט לסגור אותו ולפתוח רק לאחר תיקון כל הבאגים.

כמו שאתם יכולים להבין, מבדיקות ראשוניות, כל הבאגים סודרו ולכן הוחלט לפתוח את השרת באופן רשמי לכולכם.

(במידה ותתקלו בבאגים מסויימים או בדברים שלדעתכם צריך לשנות, אתם מוזמנים לפנות אליי בפרטי/לפתוח תלונה בפורום על פי הטופס).

למי שעוד לא יודע, שרת ה-TTT זהו שרת מיוחד שיש לנו כאן בקהילה עם מוד כייפי מאוד. (לדעתי, לפחות)

את השרת מנהל @TwistLiel יחד עם הסגן שלו @Heylo✪, אתם מוזמנים להגיש בקשה להיות חלק מצוות השרת- כאן.

יש הסבר מפורט מאוד על המוד עצמו באשכול הבא,

ושאר חוקי השרת הכלליים, כתובים באשכול הזה.

באשכול שבו כתוב ההסבר על המוד עצמו, תוכלו להבחין למטה בחפצים שניתן לקנות בחנות השרת הספציפי הזה לפי התפקיד בו נבחרת.

לכל השחקנים הותיקים, אני אכתוב כאן את החפצים החדשים שהתווספו לשרת, וכמובן, אפרט עליהם.

לפני הכל, חשוב לי לציין שיש מספר פריטים שלצערי, כרגע לא יהיו זמינים ואנחנו מנסים להחזיר אותם בהקדם האפשרי:

-Fake Death (מי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהב את זה)

-Antidote

-Poison Bullets

-Anti Taser

-Hurt Station

בנוגע לחפצים החדשים, יש לנו כמה:

Martydom- מוות מקודש. כשאתם מתים, הגופה שלכם מתפוצצת. החפץ יהיה זמין גם לאינוסנט, גם לטרייטור וגם לדיטקטיב.

Radar- ראדר. מראה לכם איפה נמצאים כל השחקנים במפה נכון לרגע הקנייה (המיקומים מתעדכנים כל 15 שניות). זמין לטרייטור ולדיטקטיב.

Decoy Body- גופה מדומה. לאחר שקניתם את החפץ, הגופה הראשונה בלבד שתיבדק לאחר הקנייה- תתפוצץ כמו דיקוי. זמין רק לטרייטור.

Poison Smoke- סמוק רעיל. רימון סמוק שמרעיל את כל מי שנמצא בתוכו. זמין רק לטרייטור.

Tracer- מעקב. כשתקנו את זה, זה ינווט אתכם לשחקן שנמצא הכי קרוב אליכם (יראה את המרחק שלכם ממנו ובאיזה כיוון הוא נמצא). זמין לטרייטור ולדיטקטיב.

TA-Grenade- רימון שנתפס על קירות שכשתזרקו יראה לכם האם נמצאים שחקנים מאחורי הקיר (כמו W/H). זמין לטרייטור ולדיטקטיב.

Blackout- חושך. כשתקנו את החפץ, כל המפה תהייה חשוכה למשך 5 שניות. זמין רק לטרייטור.

Sprint- מהירות. כשתקנו את החפץ, תוכלו ללחוץ על המקש E ואז תהיו מהירים למשך 3 שניות ולאחר מכן החפץ יטען כ-7 שניות. זמין לטרייטור ולדיטקטיב.

Teleporter- משגר. כשתקנו את החפץ, המקום בו קניתם ישמר וכשתכתבו בצאט את הפקודה /tele, תשוגרו למקום הזה. ניתן להשתגר פעמיים. זמין רק לטרייטור.

עדכון נוסף שהחלק הותיק יותר יאהב-

המפה ttt_apehouse חזרה!

אז למה אתם מחכים?

כנסו לשרת ה-TTT!

199.203.87.134:27105

נתראה שם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 4
הצג חתימה
Cactus
  • אורי
  • 444
  • 2.2k הודעות

אני חוזר רק בשביל אייפהוס וואי . כולם להיכנס. הTTT חזר קדימה!

בהצלחה!!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות

נשמע מעולה,

כל הכבוד להנהלת השרת !

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

bluestrue
  • .
  • 184
  • 776 הודעות
(נערך)

סוף כל סוף!!!!!!!!

יאללה כמה שהתגעגעתי......

איך אומרו שאנחנו האדמינים של הטיטיטי) הכי אוהבים להגיד "יש לך רקורד" :imhappy:

נערך על ידי bluestrue
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

כמה חיכיתי לזה.. בהצלחה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

carmelpr12
  • carmel
  • 10
  • 9 הודעות

אני מת על זה כל מי שחולה על TTT שילך לפרופיל של Juan ו יכנס לקבוצה חולה TTT ו ישים את התג

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

SugarK*
  • Sahar
  • 11
  • 424 הודעות

בהצלחה בשרת! שיחקתי היום היה ממש כיף!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Heylo✪
  • Idan
  • 30
  • 132 הודעות

בהצלחה לנו!!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)

ה Martydom הזה זה פשוט טעות, יהיה כל כך הרבה RDM בגלל זה. יש הרבה אנשים שטקטיקת המשחק שלהם זה פשוט להצמד לדיטקטיב, במידה ואחד מהאנשים שנמצאים שם ימות הוא יהרוג את כולם. במקום לעזור לאדם שקנה זה יעזור לטרייטור ויהרוס לכולם. שלא לדבר על כמות הטרולים שאפשר לעשות עם אייטם כזה. 

אני מניח שגם תראו את זה כאשר יתחילו לשחק בשרת.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות
לפני 1 שעה Shtoota אמר:

ה Martydom הזה זה פשוט טעות, יהיה כל כך הרבה RDM בגלל זה. יש הרבה אנשים שטקטיקת המשחק שלהם זה פשוט להצמד לדיטקטיב, במידה ואחד מהאנשים שנמצאים שם ימות הוא יהרוג את כולם. במקום לעזור לאדם שקנה זה יעזור לטרייטור ויהרוס לכולם. שלא לדבר על כמות הטרולים שאפשר לעשות עם אייטם כזה. 

לקחתי בחשבון,תודה על ההשקפה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות

בהצלחה לנו,אל תשכחו להיכנס ;)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

tapachk1
  • מקס
  • 293
  • 1.5k הודעות
לפני 1 שעה Shtoota אמר:

אם אתה רוצה תרשום את זה באשכול של הצעות דיווחים ותלונות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MetalHead
  • לירון
  • 164
  • 1.2k הודעות

בהצלחה!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 1 שעה Shtoota אמר:

העלת פה נקודה טובה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shalgon
  • יותם גבאי
  • 4
  • 17 הודעות

לא חשבתי שאי פעם אגיד את זה,אבל שתותה צודק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב