עבור לתוכן

תלונה על tomerf/king (אותו בן אדם)

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות

שם מגיש התלונה:דורון

SteamID:

סוג ההרחקה (מיוט\גאג\באן): באן לשעה

השרת שבו הוא קיבל את ההרחקה: פאן

האדמין שביצע את ההרחקה:tomerf/king

אורך ההרחקה: שעה 

סיבת ההרחקה: מקלל אדמין

תיאור המקרה: משהו אמר לי להגיד משהו בשרת בפרטי (לא קללות) אם צריך לפרט אני אפרט והייתי אמור לקבל מיוט על הדבר ורציתי לעבור לttt אז חיכיתי משהו כמו שלוש דקות לקבלת המיוט (שלא הגיעה) האדמין גם לא הגיב לבקשה שלי להביא מיוט כי אני רוצה לצאת משרת ואדמין לא הגיב

בין למה שאמרתי לריסון מקלל אדמין הקשר הוא מקרי בהחלט הוא המציא את הריסון הזה כדי להביא לי באן סתמי 

נ"ב האדמין הנ"ל עושה מה שהוא רוצה בשרת כגון:

1) צועק על שחקנים
2) afk בספאק

3) מחלק מיוטים גאגים ובאנים בלי שום סיבה טובה

הוכחות ( במקרה ויש) http://prntscr.com/iafjap

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות
(נערך)

אני יודע שאני לא אמור לענות על שאכולות של תלונות על אנשים אחרים עכשיו אני הייתי בשרת בזמן שאתה יצאת עליו אומנם הייתי עם שם אחר אבל בכל זאת הייתי אני שמעתי את כל הקללות שאתה קיללת אותו ואת המשפחה שלו, עכשיו שלא נדבר על זה על מנת שבאמת יענו לך ברצינות על התלונה הזאת אתה א' חייב הוכחות של הכל (תמונה מהקונסול לא אומרת כלום). ב' אתה טוען שאתה לא קיללת בזמן שקיבלת את הבאן תביא הוכחה של זה. ג' אני חושב שאתה יודע שלא רשום בחוקים שאם אתה צריך לקבל מיוט לא אומר שאתה לא יכול לקבל באן ואם האדמין חושב שזה נכון אז זה מוצדק אתה כן יכול לומר מה שיש לך להגיד בעניין אבל לא בצורה הזאת של - האדמין עושה בעיות כל הזמן צועק ואני נענש מזה.

מקווה שהבנת את המסר.

נערך על ידי Delirious
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול doron
  • דורון
  • 170
  • 885 הודעות
לפני 48 דקות Delirious אמר:

אני יודע שאני לא אמור לענות על שאכולות של תלונות על אנשים אחרים עכשיו אני הייתי בשרת בזמן שאתה יצאת עליו אומנם הייתי עם שם אחר אבל בכל זאת הייתי אני שמעתי את כל הקללות שאתה קיללת אותו ואת המשפחה שלו, עכשיו שלא נדבר על זה על מנת שבאמת יענו לך ברצינות על התלונה הזאת אתה א' חייב הוכחות של הכל (תמונה מהקונסול לא אומרת כלום). ב' אתה טוען שאתה לא קיללת בזמן שקיבלת את הבאן תביא הוכחה של זה. ג' אני חושב שאתה יודע שלא רשום בחוקים שאם אתה צריך לקבל מיוט לא אומר שאתה לא יכול לקבל באן ואם האדמין חושב שזה נכון אז זה מוצדק אתה כן יכול לומר מה שיש לך להגיד בעניין אבל לא בצורה הזאת של - האדמין עושה בעיות כל הזמן צועק ואני נענש מזה.

מקווה שהבנת את המסר.

אני לא אגיב על התגובה שלך מכיוון שאתה קרוב משפחה שלו והתגובה שלך יכולה להיות שיקרית

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות
(נערך)

.

נערך על ידי Delirious
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Venomens
  • itay
  • 292
  • 1.2k הודעות

תודה על התלונה לפי מה שאני הבנתי זה בכלל לא מה שקרה. ואני שאלתי כמה עדים. אם יש לך משהו להוסיף תפנה אליי בבקשה בפרטי

אפשר לנעול @ijo

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Delux נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...