עבור לתוכן

מה אתם חושבים על העונה החדשה?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
(נערך)

מה אתם חושבים על העונה החדשה?

לדעתי העונה ממש טובה ומושקעת ויש הרבה שחקנים מחוברים רוב הזמן וזה משמח אותי גם לראות הרבה שחקנים בשרת ויש עוד למה לחכות!

נערך על ידי originalvan
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

JulianTK
  • שליו
  • 13
  • 136 הודעות

לפי דעתי,

העונה היא עונה ממש טובה וגם תהייה. אני אסביר - היא רק התחילה ורוב השחקנים כבר מתקדמים עם דברים שמתאימים יותר להמצע העונה הקודמת. ורואים שכולם באמת השתפרו מהעונה הקודמת.

המשך דיון מהנה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

לפי דעתי כל הקטע של הduel הרס את כל הpvp בשרת, בגלל שאי אפשר להשתמש  בduel בpots, כישופים של חרבות לא עובדים וגם אי אפשר לזרוק אנדר פירל/לעשות fix לארמור וגם שהארנה של הduel קטנה מידי. מאז שהעונה נפתחה אין משמעות ל warp PVP/ כי אף אחד לא עושה שם pvp. 

ומזל טוב יאיר D:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
לפני כעת Skraaa אמר:

לפי דעתי כל הקטע של הduel הרס את כל הpvp בשרת, בגלל שאי אפשר להשתמש  בduel בpots, כישופים של חרבות לא עובדים וגם אי אפשר לזרוק אנדר פירל/לעשות fix לארמור וגם שהארנה של הduel קטנה מידי. מאז שהעונה נפתחה אין משמעות ל warp PVP/ כי אף אחד לא עושה שם pvp. 

ומזל טוב יאיר D:

מתקנים את זה שיעבוד וגם יהיו בוסים בקרוב תהיה מון לזה D;

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות
לפני 29 דקות Skraaa אמר:

ומזל טוב יאיר D:

אני אשמח לענות לך מכמה סיבות למה אתה טועה, ואתה תחליט אם אני צודק או לא.

דבר ראשון לגבי הDuels, עוד פעם אני אגיד מה שאמרתי בשרת - זה לא הורס את הPvP בשרת בשום צורה בגלל שזה למעשה 1v1 פשוט בין שני אנשים שרוצים להלחם לראות "מי יותר טוב", הPvP בשרת מתקיים בעיקר בריידים, הגנה על בסיסים וחומות ומפגש אחד עם השני בעולם הפתוח.

דבר שני לגבי הכישופים של חרבות שלא עובדים, על מה אתה מדבר? אנחנו אישית בדקנו אחד אחד מהכישופים וכולם עובדים מעולה, כן הורדנו את האחוזים של חלק מהדברים בקצת כדי לעשות את המשחק יותר פייר ושווה, אבל להגיד שהם לא עובדים זה פשוט לזרוק מילים לעביר ללא משמעות.

דבר שלישי לגבי האנדר פירל, לצערי זה באג שקרה למערכת הראשית של השרת וכמובן שזה בטיפול שלי ושקד (המתכנת הראשי של יורפיקסל) ואנחנו גם נפצה את כולם על זה כמובן בקיט מיוחד שכולם יקבלו ברגע שהבאג יסודר!

דבר רביעי לגבי ה-Fix, כמו חלק לא קטן מהמערכות של השרת, הוא לא פעיל עקב תחילת העונה, למה? אנחנו רוצים שקודם כל כולם יצליחו להתבסס ולאחר מכן לפתוח את כל המערכות כמו Boss, Koth ועוד, במקרה הספציפי הזה הפיקס יחזור לפעולה היום!

בנוסף אשמח להוסיף שהDuel arena קטנה בכדי שאנשים לא יוכלו לברוח אלא להלחם אחד עם השני עד המוות, במקרה ומישהו לא מעוניין למות שלא יכנס לשם!

ערב נעים!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות
לפני 6 דקות Nevo אמר:

דבר ראשון לגבי הDuels, עוד פעם אני אגיד מה שאמרתי בשרת - זה לא הורס את הPvP בשרת בשום צורה בגלל שזה למעשה 1v1 פשוט בין שני אנשים שרוצים להלחם לראות "מי יותר טוב", הPvP בשרת מתקיים בעיקר בריידים, הגנה על בסיסים וחומות ומפגש אחד עם השני בעולם הפתוח.

דבר שני לגבי הכישופים של חרבות שלא עובדים, על מה אתה מדבר? אנחנו אישית בדקנו אחד אחד מהכישופים וכולם עובדים מעולה, כן הורדנו את האחוזים של חלק מהדברים בקצת כדי לעשות את המשחק יותר פייר ושווה, אבל להגיד שהם לא עובדים זה פשוט לזרוק מילים לעביר ללא משמעות.

דבר שלישי לגבי האנדר פירל, לצערי זה באג שקרה למערכת הראשית של השרת וכמובן שזה בטיפול שלי ושקד (המתכנת הראשי של יורפיקסל) ואנחנו גם נפצה את כולם על זה כמובן בקיט מיוחד שכולם יקבלו ברגע שהבאג יסודר!

דבר רביעי לגבי ה-Fix, כמו חלק לא קטן מהמערכות של השרת, הוא לא פעיל עקב תחילת העונה, למה? אנחנו רוצים שקודם כל כולם יצליחו להתבסס ולאחר מכן לפתוח את כל המערכות כמו Boss, Koth ועוד, במקרה הספציפי הזה הפיקס יחזור לפעולה היום!

בנוסף אשמח להוסיף שהDuel arena קטנה בכדי שאנשים לא יוכלו לברוח אלא להלחם אחד עם השני עד המוות, במקרה ומישהו לא מעוניין למות שלא יכנס לשם!

ערב נעים!

אתה צודק במילה ומילה אבל בנושא של הכישופים של החרבות התכוונתי שנגיד אין Fire Aspect וכל מיני Effects של Blood אבל בכל זאת תודה על המענה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

7700KISBEENREMOVED
  • נדב
  • 7
  • 118 הודעות
לפני 2 שעות Nevo אמר:

ערב נעים!

רציתי להבין מה התייבות של הקיט דוויל עושות תוכל להסביר לי?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

אחלה עדכון

מזל טוב יאיר D: !

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב