עבור לתוכן

בניית דק בclash royal

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני כעת Apophis אמר:

ממתי זאפ יכול להוריד מיניון הורד/ סקלטונס?

עם דק מסוג כזה הגעתי ל3300 בלי לג'נדרי אחד.

זאפ כאשר הוא שתי רמות מעל המיניון הורד לבל מוריד במכה, תאמין לי מידע אישי, מתחילת המשחק השקעתי בזאפ, הוא עכשיו רמה 13 ותאמין לי שזו ההשקעה הטובה ביותר שעשיתי עד היום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 2 דקות Apophis אמר:

ממתי זאפ יכול להוריד מיניון הורד/ סקלטונס?

עם דק מסוג כזה הגעתי ל3300 בלי לג'נדרי אחד.

זאפ מוריד סקלטוס ומיניון הורד הוא יכול להוריד עם הזאפ הוא יחסית חזק והמיניון הורד של היריב ברמה חלשה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Azure
  • טל
  • 845
  • 5k הודעות
(נערך)

hyCT1O-9TdOsKvvcG6-JPA.png

ניסיתי לבנות דק שמתאים לקלפים ולצרכים שלך, אשמח אם תביע דעה על הדק, וגם המשתמשים האחרים מוזמנים ;)

נערך על ידי Scrab
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני כעת Scrab אמר:

ניסיתי לבנות דק שמתאים לקלפים ולצרכים שלך, אשמח אם תביע דעה על הדק, וגם המשתמשים האחרים מוזמנים ;)

דק מעולה שאני זוכר שאני השתמשתי בו :) 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני כעת Scrab אמר:

ניסיתי לבנות דק שמתאים לקלפים ולצרכין שלך, אשמח אם תביע דעה על הדק, וגם המשתמשים האחרים מוזמנים ;)

דק סביר, יותר מדי אגרסיבי, פחות יעיל, אין הרבה עם מה להגן, אתה יכול לשנות את הארווס בפיירבול כי כבר יש לך שיקוי זול שמוריד מעט דיימג, את הפייר ספיריט בגובלין גאנג, את הוויזרד באיזה שהוא בניין, אינפרנו טאוור, טומבסטון וכדומה וארצרס זה אחלה תחליף אם אין לך פרינסס, מה שרשמתי פה בעיקרון זאת החבילה שלי ואיתה הגעתי ל4200, קוראים לחבילה זאפ לוג בייט, היא נועדה לגרום ליריב להשתמש בזאפ ובלוג שלו על דברים כמו סקארמי, גובלין גאנג פרינסס וכדומה ואחרי שהוא משתמש אתה יוצא לפוש עם שיקוי מוכן (זאפ תמיד טוב) הוג ובו זמנית שולח גובלין בארל, מכיוון שאין לו יותר זאפ כדי לעצור את הגובלין בארך וכנראה שאין לו יותר מדי אליקסיר כדי לעצור את ההוג זה בעיקרון 1:0 קליל, לאחר ה1:0 אתה נטו מגן, יש לך המון קלפים הגנתיים בחפיסה, תנצל אותם היטב!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול gilronen
  • 1.5k הודעות

תודה רבה על ההשקעה אני עכשיו מנסה את כל האופציות אעדכן בהמשך :)

@Binkushi ❤

עם הדק שהצעת קודם, יש לי בעיה שאין לי איך לעצור PEKKA וPRINCE, איך אני מתמודד איתם ? אני מדבר על הדק גולם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני כעת gilronen אמר:

תודה רבה על ההשקעה אני עכשיו מנסה את כל האופציות אעדכן בהמשך :)

@Binkushi ❤

עם הדק שהצעת קודם, יש לי בעיה שאין לי איך לעצור PEKKA וPRINCE, איך אני מתמודד איתם ? אני מדבר על הדק גולם

תאמין לי, טומבסטו אחד עוצר פקה, תשים אותה במרכז עוד לפני שהפקה בגשר כדי שתתחיל לזמן סקלטונס ותמשיך את הסייקל, תגיע לעוד טומבסטון בזמן הזה, עד אז הבן אדם יהיה כל כך עסוק בלהתקיף שהוא לא ישים לב לאליקסיר ואז אתה יוצר מתקפת נגד ענקית שאין שום דרך לעצור אותה, דרך אגב, שכחתי לציין, שאתה מתחיל מתקפה עם גולם תשים אותו מאחורה בכדי שתוכל לבנות "צבא" מאחוריו

אם יש לך שאלות וכיו"ב אני בטימספיק עוד איזה חצי שעה עשרים דקות אני בכיף אוכל לעזור :muted:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Cactus
  • אורי
  • 444
  • 2.2k הודעות
לפני 2 שעות gilronen אמר:

אז כבר זמן מה אני משחק בקלאש רויאל, מעביר את הזמן טוב בהרצאות ובנסיעות.

הגעתי למצב שאני תקוע קצת ולא מצליח למצוא אסטרטגיה טובה

אשמח לעצות !

כמוכן אם יש קלאן שאתם ממליצים עליו אשמח להצטרף אני תורם כל הזמן.

זה הקלפים שיש לי 

B4JlAxj.png

6rZdoEH.png

GXmfqzT.png

gWmsoYU.png

אשמח לעצות ואסטרטגיות של איך להשתמש 

תודה רבה !

אתה גרוע גיל. כמו בפאבג. תפרוש. חחח סתם. אם אתה רוצה יש לי חשבון עם רמות גבוהות שאני בכלל לא משחק בו. אני יכול לעזור לך. ובכללי אם אתה רוצה כל עסרה במשחק אני אשמח לעזור לך. אני הייתי חורש על זה יותר מדי 4200 גביעים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות

בעיקרון, תשים את הענק האהוב עליך, שיקויים ועוד כמה שחקנים ותנסה כל פעם ב 2v2

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

הדק הכי טוב זה דק שיש בו בניין הגנתי חזק, לפחות 2 - 3 שיקויים (יכול לכלול גם חצים) והוג ריידר. שאר הקלפים זה בחירה שלך, הייתי מציע לך להוסיף את זאתי עם הגרזן ושיער ג'ינג'י.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 30 דקות Skraaa אמר:

דק הכי טוב זה דק שיש בו בניין הגנתי חזק, לפחות 2 - 3 שיקויים (יכול לכלול גם חצים) והוג ריידר. שאר הקלפים זה בחירה שלך, הייתי מציע לך להוסיף את זאתי עם הגרזן ושיער

בחירה ממש רעה,יש לך ממש קצת הגנה ויכולה לשלש אותך תוך פחות מדקה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות

לא נמאס מהמשחק הזה? 

הייתי בטופ 200 פרשתי ממזמן #שיא 5400

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 19 דקות .Shahar אמר:

לא נמאס מהמשחק הזה? 

הייתי בטופ 200 פרשתי ממזמן #שיא 5400

חחחחחחחחחחחחח לא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

tapachk1
  • מקס
  • 293
  • 1.5k הודעות

יש דק רצחני של אייז וויזארד גולם גובלינים זאפ והדבר הזה שמוציא סקלטונים מאדמה היה לי מזל והאייס והדבר הזה של הסקלטונים היו אצלי רמה 2 וזה לגנדרי וכל הקטע בו זה לשים את הגולם והאייס קודם את הגולם ליכות שזה יתחיל לתקוף אותו ואז לשים על הבית את הדבר הזה עם הסקלטונים ואז זה הורס בית בפחות מחמש שניות ויכול גם להרוס את הבית הגדול. זה דק למי שעדיין משחק ויש לו את הקלפים ואם בא לך דק טוב יש אפליקציה שאתה מכניס את כל הקלפים שלך עם הרמות וזה מראה לך דקים טובים עם שיטות התקפה יתרונות וחסרונות ועוד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 1 שעה טפצ'קי המגניב אמר:

יש דק רצחני של אייז וויזארד גולם גובלינים זאפ והדבר הזה שמוציא סקלטונים מאדמה היה לי מזל והאייס והדבר הזה של הסקלטונים היו אצלי רמה 2 וזה לגנדרי וכל הקטע בו זה לשים את הגולם והאייס קודם את הגולם ליכות שזה יתחיל לתקוף אותו ואז לשים על הבית את הדבר הזה עם הסקלטונים ואז זה הורס בית בפחות מחמש שניות ויכול גם להרוס את הבית הגדול. זה דק למי שעדיין משחק ויש לו את הקלפים ואם בא לך דק טוב יש אפליקציה שאתה מכניס את כל הקלפים שלך עם הרמות וזה מראה לך דקים טובים עם שיטות התקפה יתרונות וחסרונות ועוד.

נניח שהבנתי משהו...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום