עבור לתוכן

הצעות לשיפור?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

אהלן כולם!

למי שלא מכיר אותי, קוראים לי בינקי, אני כבר כמעט שנתיים וחצי בקהילה ואני מנהל שרת הביהופ הנוכח :ohh:

שמתי לב שלאחרונה הביהופ לא מגיע לכמות האנשים שמגיעה לו (ומגיעה לו...) אז הייתי שמח לשמוע מכם, השחקנים! מה אתם הייתם רוצים להוסיף/ לשפר בשרת?

כל הצעה שתוצע באשכול זה יוחשב בכובד ראש :)

באהבה, בינקוש :kiss:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • עצב 2
  • חחחח 1
הצג חתימה
  • תגובות 7
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות
(נערך)

שלום בינקי אני אומר עכשיו את דעתי לגבי השרת ביהופ ביחס לשרת הפאן לדעתי שרת הביהופ הוא בדיוק כמו הקורס בפאן יש את אותו פלאגין של תיימר ואותו תחרות בדיוק ההבדל היחידי הוא שבפאן יש גם את המולטי גיימס. אנשים רואים שהם יכולים להשיג אותו דבר ויותר מזה בשרת הפאן ולכן פחות נכנסים לשרת שלך. בנוסף אני חושב שגם איוונטים קרדיטים סקינים טריילס שהיו מאפיינים רק את הביהופ יכולים להביא את השרת לרמה חדשה. אני רואה כל הזמן שהצוות מפרסם את השרת אבל זה לא מספיק אתה צריך גם להביא להם סיבה לרצות לשחק בשרת. לרוב זה יעבוד על ידי איוונטים תחורותיים להביא להם מפה קשה מאוד ולהגיד להם הראשון שמסיים מקבל <num> קרדיטים ואז יתחילו לראות שהם יכולים להשיג דברים ולהשתמש בהם בשביל הכיף.

שמח במידה ודעתי עזרה.

נערך על ידי Delirious
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

תוסיף פלפל לשרת.

הכוונה שכמו שלירון אמר 

תעשה משהו יחודי לשרת שלך בלבד כדי שלאנשים תהיה סיבה להכנס אבל אוכל לעזור לך בפרטי אם תצתרך בהצלחה בתפקיד!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 1 שעה Delirious אמר:

שלום בינקי אני אומר עכשיו את דעתי לגבי השרת ביהופ ביחס לשרת הפאן לדעתי שרת הביהופ הוא בדיוק כמו הקורס בפאן יש את אותו פלאגין של תיימר ואותו תחרות בדיוק ההבדל היחידי הוא שבפאן יש גם את המולטי גיימס. אנשים רואים שהם יכולים להשיג אותו דבר ויותר מזה בשרת הפאן ולכן פחות נכנסים לשרת שלך. בנוסף אני חושב שגם איוונטים קרדיטים סקינים טריילס שהיו מאפיינים רק את הביהופ יכולים להביא את השרת לרמה חדשה. אני רואה כל הזמן שהצוות מפרסם את השרת אבל זה לא מספיק אתה צריך גם להביא להם סיבה לרצות לשחק בשרת. לרוב זה יעבוד על ידי איוונטים תחורותיים להביא להם מפה קשה מאוד ולהגיד להם הראשון שמסיים מקבל <num> קרדיטים ואז יתחילו לראות שהם יכולים להשיג דברים ולהשתמש בהם בשביל הכיף.

שמח במידה ודעתי עזרה.

לפני 19 דקות NadavOhana אמר:

תוסיף פלפל לשרת.

הכוונה שכמו שלירון אמר 

תעשה משהו יחודי לשרת שלך בלבד כדי שלאנשים תהיה סיבה להכנס אבל אוכל לעזור לך בפרטי אם תצתרך בהצלחה בתפקיד!

תודה יפים שלי!

אקח בחשבון מה שאמרתם!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Azure
  • טל
  • 845
  • 5k הודעות

הוספת הסטייל parachute, לדעתי זה יהיה טוב כי הרבה אנשים אוהבים לעשות ביהופ עם מצנח :)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות

אם יש את המפה פלינקולורס אז לא צריך לעשות כלום

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 4 שעות Scrab אמר:

הוספת הסטייל parachute, לדעתי זה יהיה טוב כי הרבה אנשים אוהבים לעשות ביהופ עם מצנח :)

בשום פנים ואופן לא.
אף שחקן BHOP שמכבד את עצמו לא יבוא לשחק בשרת עם מצנח, לעומת זאת פעם היו סטיילים שבאמת הקשו על השחקנים, מקשים הפוכים, תמיד W, אי אפשר להזיז את העכבר וכו...

בנוסף, אצטרף לשאר ההצעות - להוסיף טריילס. בנוסף, לא יודע אם יש או אין hide/ אבל במדיה ואין להוסיף.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

mastersplinter
  • Aviv Hazan
  • 78
  • 296 הודעות

להעיף אותך

בהצלחה נסיך  כל עוד אתה שם לא צריך כלום?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם