עבור לתוכן

תלונה על האדמינים בTTT

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Trix
  • טום
  • 31
  • 222 הודעות

שם מגיש התלונה:Trix

SteamID:STEAM_1:0:425476502

שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן:אדמינים בTTT

קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן:האדמינים בכללי

תאריך המקרה:8.2.2018

תיאור המקרה:הייתי בTTT ושיחקתי בתחילת ראונד ירו בי ואדמין היה לידי אז חשבתי שזה הוא אז הרגתי אותו בסיבוב הבא הם שאלו אותי למה הרגתי אמרתי להם שהוא ירה בי אז הוא אומר שהוא לא ירה אז הוא נתן לי סליי ושאמרתי להם שהם צריכים להביא הוכחה שהוא לא ירה הם אומרים שהם לא צריכים כי הוא אדמין אדמין זה בנאדם רגיל שיש לו גישות בשביל לעזור לאנשים לא לנצל אותם או לחשוב שהוא כמו אלוהים והוא כל יכול 

הוכחות תומכות:אין

הערות: אדמינים אתם לא אלוהים וגם לא אנשים שיש להם כוחות לעשות מה שבאלכם אתם שחקנים רגילים שרק עוזרים לאנשים 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות

לאדמינים אין כל מניע לשקר לך,אתה צודק בזה שהם בני אדם כמוך והם לא אלוהים,אך בשרת יש להם מילה יותר גדולה משלך,אדמין לא ישקר סתם,אפשר גם להקביל את זה למציאות,אם אתה תוקף שוטר,שאמור להשריש סדר,הוא יכול לעצור אותך והמילה שלו גדולה משלך,האדמינים שלי הם אנשים אמינים שאני ואני חושב שגם אתה צריך לסמוך עליהם במאת האחוזים כי הם באים רק לטובת הסדר שבמקרה הזה אמור לתת לך לקח לא להרוג אנשים סתם,סתם בשביל שתדע,שלחו לי אחרי זה הוכחה שהאדמין המדובר לא ירה בכלל.

מקווה שהסברתי את זה טוב.

ליאל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות
(נערך)

היי ליאל אני  יודע שאני לא אמור להגיב כאן אבל גם במידה והוא טעה עצם העובדה שהוא עשה את זה בטעות בגלל אי הבנה וזה שזה קרה על אדמין האדמין צריך להתגמש קצת ולוותר לפעמים.

נערך על ידי Delirious
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Trix
  • טום
  • 31
  • 222 הודעות
(נערך)
לפני 31 דקות TwistLiel אמר:

לאדמינים אין כל מניע לשקר לך,אתה צודק בזה שהם בני אדם כמוך והם לא אלוהים,אך בשרת יש להם מילה יותר גדולה משלך,אדמין לא ישקר סתם,אפשר גם להקביל את זה למציאות,אם אתה תוקף שוטר,שאמור להשריש סדר,הוא יכול לעצור אותך והמילה שלו גדולה משלך,האדמינים שלי הם אנשים אמינים שאני ואני חושב שגם אתה צריך לסמוך עליהם במאת האחוזים כי הם באים רק לטובת הסדר שבמקרה הזה אמור לתת לך לקח לא להרוג אנשים סתם,סתם בשביל שתדע,שלחו לי אחרי זה הוכחה שהאדמין המדובר לא ירה בכלל.

מקווה שהסברתי את זה טוב.

ליאל

סבבה זה שיש לו מילה יותר גדולה זה לא אומר שהוא יכול לנצל אותה בכל דבר או כמו שאתה אומר "סתם בשביל שתדע,שלחו לי אחרי זה הוכחה שהאדמין המדובר לא ירה בכלל." למה הוא לא שלח את זה בשרת במקום לעשות ישר סליי לזה אתה לא שם לב אבל לאנשים שהם לא אדמינים אפשר לעשות הכל

נערך על ידי Trix
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות
לפני 1 דקה Trix אמר:

סבבה נגיד שזה נכון תביא לי חוק אחד שאומר שלאדמין יש מילה יותר גדולה מבנאדם רגיל

זה לא עובד לפי חוק,אדמין לא ישקר לך ,כמו בכל שרת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Trix
  • טום
  • 31
  • 222 הודעות
לפני 2 דקות TwistLiel אמר:

זה לא עובד לפי חוק,אדמין לא ישקר לך ,כמו בכל שרת.

לפני 4 דקות Trix אמר:

סבבה זה שיש לו מילה יותר גדולה זה לא אומר שהוא יכול לנצל אותה בכל דבר או כמו שאתה אומר "סתם בשביל שתדע,שלחו לי אחרי זה הוכחה שהאדמין המדובר לא ירה בכלל." למה הוא לא שלח את זה בשרת במקום לעשות ישר סליי לזה אתה לא שם לב אבל לאנשים שהם לא אדמינים אפשר לעשות הכל

אני שיניתי את התגובה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות
לפני 11 דקות Delirious אמר:

היי ליאל אני  יודע שאני לא אמור להגיב כאן אבל גם במידה והוא טעה עצם העובדה שהוא עשה את זה בטעות בגלל אי הבנה וזה שזה קרה על אדמין האדמין צריך להתגמש קצת ולוותר לפעמים.

גם אני חושב ככה, אני בחיים לא נותן סליי,אבל זאת הבחירה של האדמין.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות
לפני 5 דקות Trix אמר:

אני שיניתי את התגובה

הוא באמת לא יכול לנצל אותה בכל דבר,אבל אדמין לא ישקר,והמטרה שלו זה לעשות סדר,אם אתה עשית טעות והרגת סתם אותו,זכותו המלאה לתת לך סליי מבלי לתת לך שום דין וחשבון,כי הוא קיבל את הסמכות הזאת.

בנוגע ללמה הוא לא שלח,האדמין לא חייב לך דין וחשבון על שום דבר,עצם העובדה שהוא שלח לי את ההוכחה זה כבר טוב כי הוא גם לא היה חייב לשלוח את זה,לאדמין יש מילה יותר גדולה ואם הוא אומר לך משהו הוא לא ישקר לך ואם כן הוא יירד.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

אסכם את כל המילים כאן,

המילה של אדמין יותר גבוהה בשרתים ממילה של שחקן רגיל מסיבה אחת פשוטה- את האדמין בחרו בקפידה בידיעה שהוא יעשה טוב לשרת.

לכן, במידה והאדמין יודע שהוא לא ירה בך, למרות שאתה טענת שכן, זו בחירתו האם לסלוח לך או לתת לך סליי- לא לסלוח.

במידה ואתה תופס אדמין שמשקר, ויש לך דרך להוכיח זאת, פרסם את זה בתור תלונה ותאמין לי שהאדמין יטופל בחומרה רבה.

בכל מקרה, בנושא הזה אני יודע בוודאות שהאדמין לא ירה עליך, ולכן, קיבלת סליי. כי הוא לא ויתר לך על הארדיאם.

שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מאשים אותך בארדיאם, אתה חשבת שהוא ירה וזה קורה. פשוט זה נתון לבחירתו האם לסלוח לך או לא, בדיוק כמו שיקרה במידה ויעשו עליך ארדיאם שיוכח כנכון ולך תהייה את האפשרות האם לוותר לו או שלא.

מקווה שעזרתי, ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
  • ijo נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם